9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 16:18:40 9/10
(57/577)
Figyelj, itt nem az a verzió van, hogy aki nincs ellenünk, az velünk van, itt az a verzió van, hogy aki nincs velünk, az ellenünk van!!!!!!!!


Menjél le majd éjszaka a nyugatiban az aluljáróba, vigyél magaddal némi pénzt, azt látványosan számold meg, majd vedd elõ az elég jó mobilodat, bonyolíts le róla egy hívást, ha még lesz erre idõd, aztán indulj el valamerre.

Aztán ha hazaértél írjál újra ebbe a topicba tee........


Nagyon meg van rólad a véleményem. És nem csak nekem.
Naphinel 2009 júl. 09. - 16:15:22
(56/577)
Nem okoskodok, én csak azt mondom, hogy nem kell isteníteni a Gárdát, mert nincs mire.
Mert ez onnan indult ki, hogy Szent Gárda... na, persze!
Naphinel 2009 júl. 09. - 16:13:42
(55/577)
Milyen vagyok? Milyen hordám? Mirõl beszélsz?
Jó lenne, ha E/3-ban besznél a cigukról, jó???
Még az Írókör sem az enyém, hanem benne vagyok tag. Ha hordám lenne, arról meg tudnék. :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 15:54:45 9/10
(54/577)
Nati, hívd fel a rokonokat a nyírségben meg szabolcsban, és majd elmondják, hogy sajnos már nincs disznó megy tyúk, mert elloptuk az öregektõl az összeset. És van ám naptárunk, tudjuk kihez mikor viszi a postás a nyugdíjat.


Mert hogy ez megy, szabadon bemászkáltok a kertekbe, elvisztek mindent, amikor az öregek megkapják a nyugdíjat, bementek és elveszitek, ha netán nem akarják oda adni, akkor megveritek, és nem egyszer otthagyjátok vérbe fagyni. Ilyenek vagytok!!!!!!!!


Azt volt a film egyik fontos momentuma, amikor a "vajda" azt mondta, ha kiderül, hogy ezt cigányok csinálták, azoknak nem lesz többé maradása a cigányok között. Cigányok tették, errõl nem vitázunk,és hogy nem lesz maradása.

Olaszliszka, hány száz cigány ment le dinom dánomozni, hogy segítsék a bajban a fajtájukat. Megöltek brútálisan egy embert a családja szeme láttára, azok meg utána lementek mókázni!!!!


Tudod mért, hogy megmutassák, hogy mi még ezt is megtehetjük.


Na, majd ha annyi ember megölt a gárda, mint ahányat a hordád, akkor oszlassuk fel jó, mert eddig csak segítettek mindenhol.
pacica 2009 júl. 09. - 15:54:45
(53/577)
A gárdát nem a cigányok ellen találták ki, hanem a magyarokért alakult.
Naphinel 2009 júl. 09. - 15:49:07
(52/577)
Persszzzeeee, és a rendõrök sem gumibotot!
Ugyan már!
Naphinel 2009 júl. 09. - 15:31:59
(51/577)
Miért nincs igazam? De.
A gárdát okés, hogy a cigik ellen "találták ki", de azért hagy némi kívánnivalót maga után. Soha nem lehet tudni, mikor jött volna el az az idõ, mikor már nem lehet hatni rájuk, és mindenkinek nekimennek.
Úgy feszítettek ott a gárdisták a pisztollyal az oldalukon, mint a kevély urak. Honnan tudod, hogyha valami nem tetszik nekik, nem támadnak rá a magyarokra is?
Honnan tudod, hogy õk csak a cigányokra mentek (volna).
Az ilyen mozgalmakból (mert ez is az) általában nem szokott jó kisülni.
Mindegy, nem vitázom, illetve ez sem az.

Én értem, hogy mit mondtok, de ti úgy beszéltek a Gárdáról, mintha legalábbis nem követhetne el hibát. Emberek õk is, emberi tulajdonságokkal.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 15:27:16 9/10
(50/577)
Kicsi napi, emlékszel még a miskolci polgár mester kijelentésére, a postát, meg a benzinkutat, amihez egy kis ész is kellett, na azt fehér követte el, de a fenn maradó bünök 99% mind Cigányok!!! Le is akarták váltani egybõl, és akkor megmozdult egy csomó ember, és nem váltották le végül.


Akkor vegyük azt a cigót, akit a pudvájával együtt löttek le. Hoppá, kiderült, hgoy drog dílert, nem kevés tartozása volt, és jöttek a pénzért, Õ meg kijött a pudvával a kezében, hátha nem lövik le. De nem volt szerencséje, mert valószínûleg egy mélyen ortodox ukrán srác jött ki, aki vissza emlékezett, hogy mit is tanult hittan órán. Boldogok a gyermekek, mert övék a mennyek országa, addig nem mehettek be Ti sem oda, amíg nem lesztek olyanok, mint ezek a kisgyermekek. Okés, kisgyerek a mennyországba jutt, baaaaaaaaaaaaaaaaanggggg.


Aztán, a ház, amit felgyújtottak, a rendõrség már másnap harsogta, hogy rasszista támadok gyújtották fel. Csak hogy elõzõleg nem sokkal kötöttek egy majd 30 milliós biztosítást a házra, és a biztosító azért kivizsgálja azügyet ilyen esetben, egy kicsit szakszerûbben, és alaposabban, mint ez a hihetetlen 10-20 % felderítetségi aránnyal rendelkezõ magyar rendõrség. Hoppácsak, kiderült, hogy az utóbbi idõk cigány ellenes hangulatát akarta kihasználni a kis család, bebiztosította a házat, aztán felgyújtotta.


Hoppácska a gond csak az, hogy ezeket már nem harsogta a balliberális média.


Készülnek más dokumentum filmek, csak ezek még kevésbé jutnak el az emberehez.

Ajánlom mindenkinek a Kulcsár és a haverok c dok filmet. Gyilkosság nem történik benne, de 100szor durvább mint a szíven szúrt ország!!!!


A film amúgy 9/10, az ügyvédnél felfordult a gyomrom, ami 1 pontot levett az hatásból :(
9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 15:07:04 9/10
(49/577)
Gerdall kedves, tudod mi a komoly, hogy a magyar sajtó egy napig nem is foglalkozott az üggyel. Az ügy Romániában és szerbiában, na meg horvátországban robbant ki, és onnan jött ide vissza, mert a bal liberális sajtó azt, hogy pár apacs megöl egy fehér embert, nem tartja számot tevõ dolognak. És ez a film nem arról szólt, nem csak arról szólt, hogy meghalt egy ember, ez a film inkább arról szól, hogy hogyan fajulhatnak idáig a dolgok. Ez nem az ember tragédiájáról szól elsõ sorban, hanem inkább arról, hogy van-e még önbecsülésünk ahhoz, ki merjünk mondani bizonyos dolgokat, amik nap mint nap itt vannak körülöttünk, csak nem merünk róla beszélni, mert félünk, mert meg vagyunk félemlítve, a tisztességes bodza kereskedök által, és meg vagyunk félemlítve a politikai vezetõink által is, hiszen nincs vélemény szabadság. Ha egy kicsit is másképp gondolkozol, rasszista neonáci vagy, vagy szélsõ jobbos!!!!
Naphinel 2009 júl. 09. - 14:20:56
(48/577)
Nem csak a cigányok lopnak, erõszakolnak és ölnek, bocsi!
Naphinel 2009 júl. 09. - 09:40:13
(47/577)
Figyelj, konkrátat nem tudok, de ezek az emberek azok, akikbõl maffiózó lesz, vagy már azok.
Ezek a kigyúrt, marha nagy nemzeti öntudattal rendelkezõ barmok bármire képesek, és nem csak én osztom ezt a véleményt, de elég sokan tartottak a Gárdától.
Naphinel 2009 júl. 09. - 08:14:34
(46/577)
Nem ide tartozik, de örülök neki! Azért a Gárda nagyon gáz volt.
Állítólag csak a kisebbség ellen jött létre, de nem vagyok benne biztos, hogy nem éltek vissza az erejükkel a tagok, olyan okból, például, mint szexuális vágy kielégítése.
Azért ezek a skinheadek sem sokkal maradnak el azoktól, akik ellen létrehozták õket. Mondhatnám úgyis, hogy alig jobbak náluk, szinte semmivel.
10/10
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 08:10:05 10/10
(45/577)
Mit szóltok ahhoz, hogy a Magyar Gárdát is feloszlatják? (vagy már meg is tették)?
tom991 2009 júl. 03. - 16:07:46 Előzmény mad_angel
(44/577)
"Szórakozó helyen dolgozom és sajnos emiatt tudom, hogy mi az a "cigány bûnözés", mondhatom nem fikció."
És én, enyingi lakosként mit mondjak...? Egyetértek!
10/10
mad_angel 2009 jún. 30. - 16:46:02 10/10
(43/577)
Szórakozó helyen dolgozom és sajnos emiatt tudom, hogy mi az a "cigány bûnözés", mondhatom nem fikció. Láttam már olyan szerencsétlen embert akit azért kellet a mentõnek elvinnie, mert a "kulturált úriemberek" többet ittak mint kellet volna és rossz idõben rossz helyen volt. Sajnos ez nem az egyetlen eset volt a pályafutásom alatt. A film nagyon tetszett, de sajnos nem verte fel a port amit kellet volna. A politika még mindig a bûnözõket védi akik az adófizetõk pénzébõl mulatnak hónapról hónapra és azzal hálálják meg, hogy a szórakozni vágyó, munkában megfáradt embereket tartják rettegésben. Nálam a film 10*/10
kitkat89 2009 jún. 24. - 23:41:53
(42/577)
Az indexnek üzenem, hogy felesleges a feszko keltés cigány ügyben..ha nem szenvednek amnéziában a miskolci fiúról és lányról is csináltak filmet pedig egyikük sem volt cigány származású. A tény az tény évizdek óta nem történik semmi ebben az ügyben(sem). Nekik is ugyanannyi joguk és kötelezettségük van volna mint minden magyar állampolgárnak csakhogy már nagyon nagyon régóta fütyülnek rá, ahogy mindenre amiben közremûködniük kéne a többi emberrel.
10/10
A bosszú angyala 2009 jún. 24. - 20:25:14 10/10
(41/577)
Szerettem Cozmát, õ volt a kedvenc kézilabdásom. Nem is úgy értettem hogy márpedig muszáj volt meghalnia! Csak remélem, hogy az emberek rádöbbennek végre hogy itt lépni kell. Biztos, ogy lehet ellen tenni valamit. Igen tudom, hogy mi minden történt még az elmúlt hetekbe, hónapokban, években. De most is egy ártatlan ember halt meg!!!!!!!!!! Mennyinek kell még?
10/10
laca0947 2009 jún. 24. - 19:12:41 10/10
(40/577)
Angyal abban nincs igazad, hogy meg kellett halnia egy embernek, hogy kinyíljon az ország szeme! Azoknak akiknek meg volt a véleményük Kozma halála elõtt is megvolt. Akiknek meg az a véleményük, hogy sajnálni kell õket ezek után is sajnálni fogják! Kozma hiába halt meg! Az elmúlt két évben számtalan gyilkosság történt, amivel a média nem foglalkozott nagyon! Rengeteg! Idõs embereket öltek meg, raboltak ki, nõket erõszakoltak! Papot is öltek, fejszével rátámadtak dolgukat végzõ tûzoltokra!! Orvosokat vertek meg, tanárokat!! ÉS szegény 14 éves kislány akit megerõszakoltak többen is és megfolytottak? Morvai Krisztina miért nem beszél errõl? Nem lehet kijelenteni, hogy van cigánybûnözés mert nem minden cigány bûnözõ! Akkor cigányzene sincs mert nem minden cigány zenész, sõt madárinfluenza sincs, mert nem minden madár fertõzõ stb..
Nem messze innen ahol lakom, a két 16 éves roma megerõszakolt és megvert egy 13 éves lányt! Ismerem a lány apját, miután megtörtént megverte az egyiket! 100ezer forint bírságot kapott, a két kis bûnözõ meg semmit! A médiához akart fordulni, de nem kapott választ!
Most alkoholista lett. Tönkrement egy család. A két roma srác egyike most vett egy vadiúj bmw-t. Biztos õket is a szegénység vitte erre a tettre!
10/10
A bosszú angyala 2009 jún. 24. - 17:08:45 10/10
(39/577)
Egyet értek veled Laca, bááár én még egy normális romával sem találkoztam. Akik ezt tették, hogy tudnak egyáltalán tükörbe nézni, hogy tudnak egyáltalán aludni, attól a gondoloattól, hogy elvették egy ember életét? Hogy egy apától, egy anyától elvették a fiúkat, elvettek egy barátot? Hogyan tudnak élni ezzel a gondolattal? Az ilyen embereket nem 10 évre kell lecsukni, hanem életfogytiglanra legalább. Szomorú, hogy egy embernek kell ahhoz meghalnia, hogy az ország végre észrevegye mi folyik itt. Hány embernek kell még meghalnia, hogy valaki végre cselekedjen is valamit? És senki ne mondja nekem, hogy Magyarországon nincs cigánybûnözés!
10/10
laca0947 2009 jún. 23. - 17:29:52 10/10
(38/577)
kramerallrad, kár beszólni neki, szerintem csak fel van háborodva, hogy mi a vélemyényünk a fajtájáról.
Vicces, hogy ahelyett, hogy inkább kussolnának és szégyellnék magukat, hogy fajtársaik mit tesznek, inkább ide firkálnak és lepontozzák a filmet! Elvégre mi még g...ik vagyunk, hogy kimondjuk a véleményünk. Õk meg ártatlanok mert ölnek, fosztogatnak, élõsködnek stb...
Tisztelet a kivételnek, vannak rendes romák is, kár, hogy nem többségben, de a rendes romák szégyellik és elismerik milyenek a többiek! (nem úgy mint egy szdszes hazug politikusnõ)