10/10
Norcs 2006 ápr. 19. - 15:13:11 10/10
(107/4487)
Hello.
Király ez a sorozat eddig az összes részét láttam, csak az elsõt nem. :(
Nagyon várom már a mai részt.
simondi 2006 ápr. 19. - 14:32:46
(106/4487)
Sziasztok!Megtudnátok nekem megmondani hogy az 1. évadból az utolsó 3 rész pontosan hány perces? Videóra veszem a részeket és fogyóban van már a kazi!Köszi! Dia
Bbnp11 2006 ápr. 19. - 14:28:43
(105/4487)
Hány évesek vagytok
Bbnp11 2006 ápr. 19. - 14:27:27 Előzmény lilcso
(104/4487)
Nemtudok
Andy 22 2006 ápr. 17. - 19:26:45
(103/4487)
Huh bocsi itt lehagytam a spoilert. :(((
Andy 22 2006 ápr. 17. - 18:53:20
(102/4487)
Nincs baj, csak rosszul esett...
Andy 22 2006 ápr. 17. - 18:48:47 Előzmény tami18
(101/4487)
Én nem tudok eddig róla, hogy meghal, bár asszem az elsõ évad végén eldördül egy lövés, de nem hal meg Mike. Én is szeretném, ha újból összejönnének...
lilcso 2006 ápr. 17. - 18:14:21 Előzmény Andy 22
(100/4487)
igazad van, ne haragudj nem akartalak megbántani, csak volt egy rossz emlékem egy ilyen "spoiler"rel kapcsolatban, amikor is a 6. hp kötetrõl olvastam el 1-2 véleményt, és vki leírta azt a pár dolgot, ami pont a lényeget jelentette, bár õ nem figyelmeztetett elõtte... majdenm összetörtem a gépem olyan ideges lettem...
úh télleg ne haragudj, te kiírtad a spoilert, én meg úgyis láttam már elõre, csak mondom ez elborította az agyam... bocsi
tami18 2006 ápr. 17. - 12:04:25
(99/4487)
Köszi Andi22! Egyik haverom azzal oltogat, hogy õ látott egy részt a németen, ahol Mike meghalt! Tényleg megfog? ÁÁÁÁ, én nem szeretném, ha Susan mással járna! Õk a legjobb pár benne Mike-val! Na, mind1! puszi
Andy 22 2006 ápr. 16. - 23:31:50
(98/4487)
Köszönöm nektek (kustela, Sissy és tami18), hogy mellettem álltok. :) Jól esik,köszönöm.

AKI NEM AKARJA LELÕNI A POÉNT, NEM AKARJA TUDNI, HOGY MI TÖRTÉNIK A KÖVETKEZÕ RÉSZEKBEN/ÉVADBAN, NE OLVASSA EL!!!!!!!!!!!!!!

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajnos Mike és Susan nem házasodik össze (legalábbis addig a részig nem, amennyit eddig láttam), hanem a volt férjével, az egészségbiztosítás miatt (titokban). Mert meg kell mûteni Susant, a vándorló lépe (valami ilyesmi) miatt. Susan összejön az orvosával dr. Ron-nal, aki mûti és félkómában az mondja, hogy Mike-ot szereti. (Ami szerintem is így van.)

Applewhite-ék is rejtegetnek valamit: Caleb(tõle ilyed meg Gabrielle és zuhan le a lépcsõn) az egyik fia (akit elzártak a pincébe, hogy ne találja meg a rendõrség), megölt egy lányt(Melane-t).

Bree-nek problémái vannak az itallal (Egyik este egy étteremben úgy leissza magát, hogy a háza elõtt a kertben a füvön alszik el, és reggel Mrs. McCluskey talál rá.
Vigyáz Lynette-ék gyerekeire, de elalszik és a gyerekek elszöknek.)
Andrew összevereti az arcát a barátjával, mintha az anyja verte volna össze. Ügyvédet fogad, mert meg szeretné kapni a pénzalapját és el akar tünni az anyjától.
Bree alkocholterápiára jár, de persze azért iszik még..

Lynette és Tom egy helyen fognak dolgozni.

Carlosékat meglátogatja Gabrielle édesanyja. Persze Gabrielle nem örül a találkozásnak.
Carlosék örökbe szeretnének fogadni egy kisbabát, mert sajnos Gabriellnek (úgy néz ki), a baleset miatt nem lehet gyermeke.
Sajnos az örtökbefogadó irodában dolgozik John anyja is.
De eddig úgy néz ki sikerül egy babát örökbe fogadni (még nem született meg), de nem ott ahol John anyja dolgozik. Az örökbeadó anya striptíztáncos, és a barátja/férje nem tudja, hogy örökbe adják a babát. Ebbõl is lesz kalamajka biztosan.

De sok minden történik, mindet leírni úgysem tudom,valamit biztosan kihagyok. Eddig a 2.17-es láttam legutóbb. Úgy hallottam, lesz 3. évad is, aminek örülök... :)))

SPOILER VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem mostmár nem fog belém kötni senki, aki nem szeretné elõre tudni, mi történik, az ne olvassa el.
tami18 2006 ápr. 16. - 22:25:46
(97/4487)
Sziasztok, új vagyok itt, még csak most regisztráltam! Andi22 neked azt üzenem, hogy nyugodtan írjál még elõzetest, aki nem akarja az nem olvassa el! ráadásul annak az embernek ezt az oldalt se kéne látogatnia, mivel itt is le van írva, mi fog történni! Szóval légyszi írjál még, én kiváncsi vok!!!! Tényleg össze fog házasodni Mike és Susannal? puszi
kustela 2006 ápr. 10. - 12:56:29
(96/4487)
Köszi! Várom :-D
Andy 22 2006 ápr. 10. - 08:41:31
(95/4487)
Szia!

Bocsi, hogy neked nem válszoltam.
Persze, majd küldök neked mailt spoilerekkel. :)

(Köszi, hogy megvédtél.)
kustela 2006 ápr. 10. - 07:51:39
(94/4487)
lilcso: ha vki elüvölti magát a hozzászólás elõtt, h SPOILER, és utána még le is írja, h ne olvassa el, aki nem akarja lelõni a poént... hát, sztem az a taj, aki végigolvassa, és utána még lecseszi az illetõt, h miért írt spoilert... Azért elég nehéz sztem vmit véletlenül végigolvasni... És ahogy vannak emberek, akik utálják a spoilereket, úgy vannak olyanok is, akik szeretik. A figyelmeztetés sztem korrekt megoldás.
Andy 22 2006 ápr. 09. - 15:21:38
(93/4487)
Köszi a tajparasztozást. :SSSSS!!!!!!!! Én meg nem vagyok olyan, hogy így ismeretlenül valakit ócsároljak!

Oda írtam, hogy ne olvassa el az aki nem akarja. ha nem tudta megállni sajnálom....Én ha nem szeretném tudni, hogy mi történik nem olvasom el.

Soha többet nem írok semmit, hogy mi történik/történt, úgyhogy nem is kérdezzetek!
lilcso 2006 ápr. 08. - 17:42:37 Előzmény t.nora
(92/4487)
végülis tényleg profi modell, de mondj már nekem olyan foglalkoztatott modellt, aki elmúlt 30 és nem naomi campellnek hívják! :)
mellesleg megjelent a sz.f. zárt ajtók mögött könyv, amiben benne van: "Gabrielle, aki azon gondolkodott, hogyan léphetne le a kifutóról, mielõtt lelökik onnan, igent mondott." nos tehát így már érthetõ... ;)
mellesleg én is gondolkodtam rajta, h miért nem megy kifutóra modellkedni viszsa amikor dolgoznia kellett, de ez megadta a választ...
sajnos (vagy nem sajnos?:) totál sz.f. függõ lettem, úh mostmár minden részét min 2x láttam addig, amíg amerikában levetítették
én nem vok akkora tajparaszt -- bocsánat a kifejezésért, de sztem ez nem volt szép lmondani, van akii szereti végigizgulni a dolgokat és ez még itthon legalább fél év mire levetítik --, h elmondjam, de annyit mondhtaok, h SOKKAL jobb lesz a 2. évad mint az 1. volt, és sokkal több "dráma" :) is lesz benne meg minden nagyon jóóó lesz!!! kicsit szókimondóbb is lesz, úh nemtom ez a 12es karika mi lesz :P :)))
kustela 2006 ápr. 06. - 07:56:46 Előzmény Andy 22
(91/4487)
Szia Andy22!

Ha tudsz még ilyen spoilereket, megosztanád velem? Engem nem zavar, sõt, szeretem tudni, mi lesz késõbb...
Ha van kedved ide írhatod: kustela "kukac" freemail.hu

Köszi!!
Lilu 2006 ápr. 05. - 13:19:09
(90/4487)
A francba, már megint elmarad szerdán egy rész, mert azt a hülye vitát közvetítik. Vajon miért kell minden csatornán azt közvetíteni??? Adják le az m1-en, aztán akit érdekel nézze meg ott.

Egyetértek kolibrivel. A múltkori "tegyük tisztába a szennyest" rész helyett is adhatták volna tovább a sorozatot, mert ez semmi újat nem mondott, csak ismétlés volt az egész.
Nem tudom miért csinálják ezt ezzel a sorozattal.
t.nora 2006 ápr. 03. - 17:54:37
(89/4487)
És Linettel mi lesz????
mango 2006 ápr. 01. - 16:36:40 Előzmény Andy 22
(88/4487)
A francba! Kár volt elolvasnom.... de ott ragadt a szemem... :(

Többet nem jövök..............