cellasto 2014 szept. 05. - 00:48:33
(6/6)
hát ez még nyomokban sem volt tomboló ököl
max annyi,hogy itt is a japánok vegzálták a kínaiakat
egyébként nem sok ilyen"komoly"jackie filmet láttam eddig
általában mindegyikben vannak poénok,ebben nem volt"véresen"komolyan vette
egyébként szokványos 70-es évekbeli kinai kung-fu film volt
cellasto 2014 szept. 04. - 23:33:15
(5/6)
kapásból a film elején feltûnt a fõgonosz a nagyfõnök címû filmbõl(ying chieh han)
meg sok szereplõ van a tomboló ököl címû filmbõl is(pl nora miao,tony liu),gondolom egy gárda csinálta ezeket a filmeket
megpróbálom elvonatkoztatva nézni bármelyik bruce-lee filmtõl,hátha sikerül :)
Dalmát 2013 szept. 02. - 14:14:24
(4/6)
A cím a hülye fordítások egyik legszebb darabja, lehet, hogy ugyanaz követte el, aki Steven Seagal Mercenary for Justice címû filmjét Az igazság mecénására keresztelte. Az illetõ valószínûleg mûveltségét szerette volna csillogtatni, és a Fury szó kézenfekvõ 'tombolás', 'düh' jelentése helyett a kevésbé ismertet, a fúriát választotta. Ezzel a szóval nekem az a bajom, hogy a római mitológiában a bosszú egyik istennõje volt, és ezt a szót, elsõsorban nõkre alkalmazzuk. A szuperöklû szó megalkotásával pedig emberünk megkoronázta remekmûvét.
Egyébként Jackie Chan néhány egész türhetõ filmet is forgatott Lo Wei-jel, de ez nem tartozik ezek közé. Bruce Lee mítoszából szerettek volna immár sokadszor hasznot húzni. A sok Bruce Li és Bruce Le közül Jackie Chan kiemelkedett tehetségével, de nem ez volt az õ útja.
Kakukk76 2013 jún. 21. - 23:28:02
(3/6)
Tessék elolvasni J.C. önéletrajzi könyvét, sokat ír Lo Wei-jel való viszonyáról és a vele végzett munkáról...
2/10
zee944 2008 jan. 19. - 20:24:51 2/10 Előzmény Botan
(2/6)
Ez a film egy rakás szar. Ebben feltétlenül különbözik. Viszont, ha szereted az igazán ócska kung-fu filmeket, nagyon jókat lehet rajta röhögni.
Botan 2006 szept. 15. - 12:27:51
(1/6)
Ez lenne a Tomboló Ököl kettõ igaz? Én még ezt nem láttam csak az elsõt a Bruce Lee-set...az nagyon jó volt...A kettõ sokban külömbözik az egytõl? Tudja ezt valaki?(mindegy...megnézem és megtudom:D)