Téma: Táj-Föld

borfalu 2011 febr. 21. - 14:23:08 Előzmény Nagy Henrietta
(5/5)
A tegnapi részben Bedéék Nagyszakácsiban jártak, és tájjellegû babos, velõs, csülkös pacalt fõztek... + házi fehér kenyér :)
10/10
cuculla 2010 dec. 14. - 02:34:35 10/10
(4/5)
Én Szerelmes vagyok a Juciba:):):):):):D:D:P
albiosz 2010 nov. 01. - 00:11:59
(3/5)
Persze, Dömének van valamiféle fõzõs múltja is. Nem egy gordonremzi, de egész korrekt szakács.

Egyetértek, hogy együtt sokkal jobbak képernyõn. Mindkettõjüknek volt önálló mûsora, egyik sem vette fel a versenyt a Gasztropuccsal, bár én speciel szerettem a Döme-féle Világevõt is. :)

A Gasztropuccs és más közös mûsoraik egy bizonyos, rendkívül jól eltalált koncepción alapulnak. Soha senki nem is állította, hogy Kozi jól fõz, annak idején éppen arra épült a mûsor, hogy a fiatalabbak megtanulják az alapokat, ehhez kellett egy viszonylag jó szakács (Döme) és egy kukta (Kozi), aki teljesen hétköznapi kérdéseket tesz fel, amik pl. egy kollégistában felmerülhetnek. Tökéletes volt a mûsor erre a célra. Egy fiatal nem bederobi féle bonyolult ételeket akar fõzni, hanem egy tojáslevest vagy egy paprikás krumplit, és mivel ilyesmiket mutatott be a Gasztropuccs, tökéletes hiánypótló mûsor volt a képernyõn. :)
7/10
Nagy Henrietta 2010 okt. 31. - 16:00:41 7/10
(2/5)
Kozi és Döme együtt még csak-csak...de külön már nem tudnának egy fõzõ mûsort végig vezetni!

Bár nem láttam mindegyik részt,de nekem úgy tûnik hogy Döme jobban tud fõzni mint Kozi...
9/10
pittkin48 2010 ápr. 25. - 15:03:15 9/10
(1/5)
Végre megint képernyõn láthatjuk Dömét. Csak azt a raszta Kozári Ágit kellene kivenni ebbõl a sorozatból. Szívesebben látnám a Jucit, a Bográcsprojektbõl.