4/10
kettyo 2022 márc. 14. - 22:21:13 4/10
(22/62)
Azért az egy elb.szottul hosszú képlet lehet amit egy merevlemezen kell tárolni 🙃
4/10
comment.elfy 2022 márc. 14. - 21:01:31 4/10
(21/62)
Inkább aranyosnak mondanám, mint izgalmasnak. Van benne itt-ott 1-1 humoros jelenet, de azért a hasamat nem fogtam a kacagástól. Semmi, de semmi újat nem mutat, sem nagy meglepetések, sem csattanók nincsenek benne. Klisés és kiszámítható. Ha valóban ez az év sci-fije (merész szólás így márciusban!), akkor igen pocsék év elé nézünk ezen a téren.
Jól túl lett hájpolva, ami miatt egészen másra számítottam, de mivel ez már a sokadik ilyen "hú ez aztán annyira oltári jó film, hogy az nem igaz" kritika után, inkább leteszek az ilyen típusú cikkek olvasásáról, mert vagy az ízlésünk nagyon más az írókkal, vagy plusz pénzt kapnak a szekértolásért - és ahogy elnéztem, nem vagyok egyedül ezzel a meglátással.
Ezt a filmet esetleg egyszer meg lehet nézni, háttérzajnak elmegy, de örök élmény nem lesz.
6/10
Bigpapa 2022 márc. 14. - 20:38:57 6/10
(20/62)
Ryan Reynolds eljutott arra a szintre, hogy bármilyen filmben is van (Deadpool, Free Guy, Adam Projekt,stb) ott Ryan Reynoldsot játssza. :))) Nem eshet ki a szerepből, szerintem a jelenetek 70%-át improvizálja és felmarkolja a sok zsét!
Maga a sztori baromi jó lenne (még ha össze is van innen onnan ollózva), de valahogy nem mertek semmit se csinálni. sci-finek nem sci-fi, akciónak nem akció, vígjátéknak se vígjáték, kalandfilmnek se kalandfilm. Nekem a magyar népmesék ugrott be, amikor a lány gyalog is jött meg nem is, hozott is ajándékot meg nem is. Szombat esti filmezésnek elment,de ha ezt moziban 1800-ért látom, tuti, hogy felbaszom magam :D A kis srác jó, az apjának nem tudom miért (de tudom,mert vele eladható volt) Mark Ruffalo-t választották, ezt a szerepet egy idomított gorilla is eljátszotta volna, egy tál banánért. Jennifer Garner nekem még mindig a dögös csaj, nem anyának való filmen, ide valami meganyásodott színésznő kellett volna, ebben nekem nem volt hiteles. Zoe Saldana a másik tök felesleges név a filmbe,mivel alig van játékideje, így erre is bárkit találtak volna olcsóbban.
SPOILER
Mondja Zoe, hogy 2 éve volt felkészülni, ha jönnek a rosszak, erre felrobbant egy tűzijáték nagyságú aknát, amitől senki se hal meg, aztán elővesz egy távcsöves puskát és mint valami hülye amatőr áll fedezék nélkül :D Qrvára felkészültél :D Az, hogy az apjának akar mondani valamit, az meg hajtogatja, hogy nem figyel, meg hasonlók, nem életszerű,mert még egy nyúlszívű is ráüvöltene, hogy kussoljál már, most én beszélek!
SPOILER vége

Remélem nem ez az év sci-fije, mert akkor tökön bököm magam :D Nem rossz film,de erre pár nap műlva senki se fog emlékezni,ha látta. Max egy Film+ on megnézed majd, ha adják!

6pont
8/10
szamóca67 2022 márc. 14. - 19:43:38 8/10 Előzmény Hokunda
(19/62)
A vérsci-fi-stáknak aztán mondhatod! :-)
4/10
trikolor 2022 márc. 14. - 19:19:59 4/10
(18/62)
Ez az év sci-fije? Ha valóban így van, akkor ennél a fostaligánál soha ne láss jobbat! Sajnos ez is egy olyan film, ahol a píszí jegyében muszáj volt "zs" kategóriás, tehetségtelen színészeket is foglalkoztatni. Lásd a főhősünk feleségét. Unalmas, kiszámítható, humort nyomokban sem tartalmaz. Ezek az egekbe magasztaló cikkek úgy tűnik megrendelésre készülnek, sokadszorra csaltak lépre ezekkel a "csúcsszuper" filmes kritikákkal. Csak annak ajánlom, akinek van szabadideje, amit kidobhat a kukába
Zahire 2022 márc. 14. - 16:23:42 Előzmény Bíró Judit Judu
(17/62)
Na és ? :) Tényleg megoszlanak ...ha egy filmet összelopkodnak számos más filmből, és gyakorlatilag semmi eredetiség nincs benne, akkor hogyan lehet azt az év legjobb sci-fijének nevezni ?
10/10
Bíró Judit Judu 2022 márc. 14. - 14:50:29 10/10
(16/62)
A vélemények megoszlanak. Nekem tetszik a film. Minden benne van, ami egy filmet maximálisan nézhetővé varázsol. A történet, a szereplők, a zene. Lehetséges, hogy loptak néhány időutazós filmből. Na és? :)
Zahire 2022 márc. 14. - 09:50:49 Előzmény Hokunda
(15/62)
Szerintem túl sokat látsz bele ebbe a filmbe, persze lehet, hogy nem ismered a hasonló témájú filmeket mint "Az időgép"-t , az "Időzsaru" vagy a "Deja Vu"-t, és egyéb időutazós filmeket, ahol ezt a témát már feldolgozták, és sokkal jobban.
6/10
tompili 2022 márc. 13. - 23:59:41 6/10
(14/62)
"Nálam már most Ryan Reynolds új, netflixes sci-fije az év filmje" - mondja a kritika. Hát nálam biztos nem. Gyakran vontatott, erőltetett, egy-két jópofa poénnal. Ennyit láttam benne, nem sok.

3/10
offtopic
janderka 2022 márc. 13. - 22:56:36 3/10
(13/62)
Számomra egyre nyilvánvalóbb, hogy a különböző Netflix/HBO filmeket ajnározó cikk és blogposzt megjelenések semmivel sem különbek, mint a sokat - és joggal - ostorozott politikai vagy társadalmi tematikájú dezinformációs írások és műsorok. Ahogy azokat egy-egy párt vagy kormány rendeli, úgy ezeket meg a streaming szolgáltatók és filmgyartó/forgamazó cégek. Amik mindemellett alig nyújtanak minőségibb szórakoztatást, mint az általuk idejemúltnak tartott és lenézett tévécsatornák. 10 filmjükből 3-4, ami értékesebbnek mondható. Többségük tucatkommersz - nem egyszer fogyaszthatlan - vizuáltöltelék.
3/10
szimbol 2022 márc. 13. - 21:56:10 3/10
(12/62)
Tyűha, meglehetősen buta film volt ez.
Ryan Reynolds nem jó színész.
Mintha valami Minimaxos baromságot láttam volna.
3/10
janderka 2022 márc. 13. - 20:00:51 3/10
(11/62)
Nem láttam túl sok akció-időutazós filmet, de ez baszki mindegyikből lopott. De pont annyit, hogy általa szart se érjen a végerdmény. Egyetlen erénye talán a címe lehet - legalábbis nekünk, európai tévénézőknek -, amivel a 80-as évek legendás csehszlovák sci-fi sorozata előtt tiszteleg (Látogatók), annak hasonló korú és nevű főszereplőjére utalva.
A többi puszta effetus.
Zahire 2022 márc. 13. - 16:55:37 Előzmény SabnockSanatory
(10/62)
A f.s nem azért f.s, mert híg sz.r ?
9/10
Hokunda 2022 márc. 13. - 11:53:31 9/10
(9/62)
Ez egy jó film. Családi film. Egyaránt szórakoztató a gyerekeknek és a felnőtteknek is. Ez mostanában ritka.
Nem egy többször nézős klasszikus, hanem egy minőségi szórakoztatást nyúltó alkotás.
Amikor előre kitalálsz minden jelenetet és várod, hogy úgy lesz és közben szórakoztató lesz számodra.
Az egész háttértörténet és a jelenetek kicsit komolytalanok. Kicsit olyan, mint a régi klasszikus szórakoztató rendőrös filmek. Nem azért nézed meg, hogy megtanuld a szakmát, vagy lenyűgözzön, hanem mert jókat nevetsz rajta. Esetleg elgondolkodsz a mondani valón.
Számomra a film egy érdekes megjelenése az önreflexiónak. A főhőseink beleragadtak a saját fájdalmukba, ahonnan képtelenek kitörni. Az időutazás is a felesleges köröket szimbolizálja. Mi lesz a film megoldása? Át kell vágni a gordiuszi csomót, hogy képesek legyenek kitörni a mókuskerékből.
Aki csak azért nézi meg a filmet, mert tetszett neki a marvel filmek pörgése, az nagyot fog csalódni. Aki hajlandó a látvány mögé látni, annak élvezhető lesz.
1/10
SabnockSanatory 2022 márc. 13. - 11:52:58 1/10
(8/62)
Hát ez egy nagy kalap híg f.s!!!
1/10
SabnockSanatory 2022 márc. 13. - 11:51:40 1/10 Előzmény LanyUs
(7/62)
Komoly ember lehetsz, komoly érzelmekkel....
Hahahahahaha.....
2/10
DeathFolk 2022 márc. 13. - 06:48:04 2/10
(6/62)
14év felett nem ajánlom, iszonyat gyerekes, buta film, a gyerek rohadtul idegesítő és unszimpatikus, a párbeszédek realitása 0, egy 12 éves gyerek nem így viselkedik. Számomra a poénnak szánt mondatok inkább rohadtul kínosnak hatottak. De igazából az egész film úgy ahogy van gagyi, csak aránylag normális cgi-vel, de ettől a film még szar marad...
10/10
LanyUs 2022 márc. 12. - 21:41:48 10/10
(5/62)
Érzelmi azonosulás esetén a film hangulata magával ragadó! 10/10
Zahire 2022 márc. 12. - 16:34:41 Előzmény pihes
(4/62)
Az még lehetne jó is, de ez egy mindenhonnan összeollózott és semmiféle eredetiséggel nem bíró történet.Egyszerűen nem értem, hogy mi ezen 7 pont ( imdb), és " az év legjobb sci-fi je" (index)?
5/10
pihes 2022 márc. 12. - 14:30:07 5/10
(3/62)
Mesefilm ez komolyan, időutazás, lézerkard meg ezek.
Kis idő, és kiderült mi ez!

5/10