Zita0976 2012 febr. 28. - 19:52:02
(30/2630)
A fõszereplõ srác egy tenyérbe mászó , kis élõsködõ.

Az öreg csávó nagyon rendesnek látszik .

Nekem idáig a kisfiú , és a cselédségbõl a fiatal srác szimpatikus.


Az a pénzéhes dög még ellenszenvesebb mint Cavidan.

A lány valószínûleg az anyja bosszúságára mondd Igent.
Mert már rá akar repülni a csávó pénzére.







Üdv:Zita0976
7/10
kiskukac63 2012 febr. 28. - 19:21:15 7/10
(29/2630)
A holdpont.hu-n fent van az 1-5 rész tartalma!
offtopic
ildimix 2012 febr. 28. - 19:12:05
(28/2630)
Sziasztok!

Nekem kezd tetszeni a sorozat. A lány szerintem azért megy hozzá az öreghez, hogy az anyját ezzel idegesítse mivel haragszik rá azért, mert megcsalta az apját. Nekem néha hasonlít 1 1 zene az ezelben hallottakhoz.

Én még nem adom fel a filmet és nézek belõle. A kisfiú nekem is szinpatikus.

Nem tudja valaki a holdos újságban ott vannak a tartalmak ismertetõi? A port megint nem írja a részek tartalmát.

Valahonnan le lehet majd tölteni a részeket?

Üdv: Ildimix
antsa10 2012 febr. 28. - 18:25:29
(27/2630)
Miért ilyen önzõ ez a kiscsaj?
Eddig a legszimpatikusabb a "kisfiú".
Ettõl a pénzéhes, nyomulós nõtõl behányok!
Ennek a nõnek nincs rendes neve ( a nevelõnõnek)?
Na a vén kecske is megnyalja a sót? Rá fog nyomulni a csajra? Afff
A nevelõnõ meg szerelmes a fickóba?
Tudja vki mi a fõcím dal címe?
Ez a cselédség még idegesítõbb, mint Gülaj és szülei.
Egy ekkora házban miért alszik a két gyerek egy szobában?
Na ez is csak azért megy hozzá a pasihoz, hogy az anyjától szabaduljon. Az apát látja benne nem a ffi-t!
offtopic
ildimix 2012 febr. 28. - 12:52:11 Előzmény Timike1980
(26/2630)
Sziasztok!

Timi egyetértek egyelõre nekem sem tetszik a sorozat. A neveket is alig lehet megjegyezni és egyáltalán nem érzem pörgõsnek de ez lehet azért van, mert szét van darabolva a film. Még adok neki 1 2 esélyt utána ha nem jön be, akkor Teresát fogok nézni legalább nem kell nézni a neten. A szív útjai és a seherezádé már az elsõ résztõl kezdve tetszett.

Üdv: Ildimix
darcliz 2012 febr. 28. - 12:05:50
(25/2630)
Sztem, azért nem nagyon érthetõ még a történet, mivel az elsõ résznek csak egy részét adták le, nem adták le végig ...
10/10
Alibaba24 2012 febr. 28. - 08:20:52 10/10
(24/2630)
Én kíváncsiságból végignéztem,és tényleg az elején nem lehetett tudni,hogy mi lesz a lényege,de a végén valahogy összeállt a kép,de még mindig nem egyértelmû számomra,így megnézem ma is és 1 darabig követem,mert szerintem nem lesz rossz sorozat.
A fiatal fiút hamar felismertem,mintha Ezelben lett volna,Ramiz unokájaként de nem voltam benne biztos.
Ez a zongora jelenet nem tetszett a végén....olyan õrültnek tûnt a lány....
mulao 2012 febr. 28. - 05:29:24
(23/2630)
Meglepõ módodon nekem tetszett. Az elsõ török sori amit láttam az az Ezel volt, de az annyira lassú volt, hogy nem tetszett. Után láttam a tv2-n a Seherezádét, az egy sokkal valóságosabb történetet dolgozott fel és nem volt olyan lassú, mint az Ezel, tetszett. Utána jött A szív útjai, az elsõ részt megnéztem, de nagyon szr volt a Seherezádé után. Most meg ez, aminek a forgatókönyve szerintem nagyon izgalmasan van felépítve. Az elsõ 10-15 perceben nem lehetett tudni, hogy ebbõl mi lesz, aztán hirtelen egyre világosabban vált érthetõvé. Nem vagyok a híve annak, hogy török sorikat adjanak nálunk, és ennél is félõ, hogy ellaposodik idõvel. A szinkron nagyon jó, a nevek meg tényleg túl nehezen megjegyezhetõk. És zavaró ez az Alkonyatra hajazó alma a kézben kezdõ kép. A Teresából csak keveset láttam, de az nagyon bugyutának tûnik.
antsa10 2012 febr. 27. - 20:05:09
(22/2630)
A film gagyiságát én is észrevettem. Látszik, hogy film. Az Ezelnél és a Sz Ú-nál ezt nem éreztem. Elsõre engem sem fogott meg! Toygar ismét jót alkotott zeneileg.
A nevek nehezen megjegyezhetõek. Találhattak volna egy jobb képû fõszereplõt!
A pénzéhes mutert már most rühelltem. A võlegény olyan, mintha a Namik lenne fiatalabb korában. A zongorázós csaj meg bolond??
Még adok a sorinak pár résznyi esélyt, majd meglátjuk!
Timike1980 2012 febr. 27. - 19:24:57
(21/2630)
Egyetértek én is az elõttem szólókkal. Nálam is akkor nézõs egy sorozat, ha az elsõ részben megfog. Ez sajnos nem történt meg. A már említetteken túl, a szereplõk sem szimpatikusak, legalább az egyik szimpi lenne, de nem...

Kész szenvedés volt végignéznem, úgyhogy azt hiszem, nekem ennyi ez a török sorozat. (Bocs Ildi és Antsa, bár kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is)

Úgy látszik, a tv2-s török sorozatok nem tudnak megfogni: a Seherezádét sem néztem.
aluar 2012 febr. 27. - 19:10:05
(20/2630)
Egyetértek veled.Nekem szinte egyáltalán nem tetszett ez az elsõ rész.Biztos,hogy érdekes lesz a történet,de nekem hiányzik belõle az a tipikus törökös atmoszféra,ami engem elvarázsolt A Szív útjai-ban.Sõt megtaláltam ebbõl valamit a Seherezade-ban,és módosult formában,az Ezel-ben is mindig elkapott ez a hangulat.
Ebben a mai filmben mind a szereplõk,mind a környezet,pl.a nõk sminkje,a mimika,a ruhák,stb.inkább a mexikói jellegû sorozatokra emlékeztet egy kicsit.
Még megpróbálkozom egy pár résszel,és remélem,hogy tévedek,és majd megjön a történettel együtt a feeling is,ami nekem annyire hiányzik...
Zita0976 2012 febr. 27. - 18:51:22
(19/2630)
Elsõre nem szimpatikus se a film se a szereplõk.
A szív útjaiban már az elsõ résznél éreztem valami szívmelengetõt.
Valószínûleg a szív útjai iránti nagy szeretetem miatt,nem tudok tárgyilagos lenni, az tuti hogy nézni fogom , már azért is ,mert a kedvencemnek hamarosan vége és hátha segít ez a film kicsit feldolgozni.
Timike1980 2012 febr. 27. - 17:47:43
(18/2630)
Az elsõ reklámig néztem a filmet...valami szörnyû a képi megjelenítése...vagy a vágót vagy az operatõrt kellett volna lecserélni, de nagyon idegesítõ.
Kíváncsi vagyok, másnak is feltûnt? Vagy már csak én látom bele?
A zene (Toygar) az tetszik.
Az 1. részt azért még végignézem.
darcliz 2012 febr. 27. - 16:54:37
(17/2630)
Sziasztok!
Nem akarok spoilereket írni, így csak annyit mondok, azoknak, akiket érdekel, szét fogják-e szaggatni a részeket, h bizotsan - mivel már láttam török sorozatot eredeti nyelven és náluk az a szokás, h 1 rész min. 90 perces! Sztem nem a legszebb sorozat amit választani tudtak, de az biztos, h más lesz, mint egy mexikói sorozatok. Van ettõl sokkal szebb török sorozat is! Pl. valaki említette az Asi-t ...
Timike1980 2012 febr. 27. - 16:24:12
(16/2630)
Tudja valaki,hogy ezt a sorit vissza lehet-e majd nézni a tv2 oldalán? Mert nem biztos, hogy mindig hazaérek, mire kezdõdik.
mulao 2012 febr. 27. - 11:02:24
(15/2630)
Vágó Bernadett a fõszereplõ lány magyar szinkronja, azonnal felismertem. Tök jó, mert neki annyira jó hangja van, pedig itt nem is énekelnie kell. :)
10/10
csikosi 2012 febr. 27. - 10:54:52 10/10 Előzmény ildimix
(14/2630)
Ildimix!
Látod még el sem kezdõdött, de már jönnek a spoilerek.
Na ez az amit nem csípek!
Tehát bele sem kezdek, majd néha elolvasom a hozzászólásokat.
Ez is török?
Puszka
Letty72 2012 febr. 26. - 19:42:59
(13/2630)
A tiltott szerelemben: - Egy biztos az Ezelben, nagyon jó volt a sminkes a két kép alapján meg nem mondanám, hogy ugyanaz a pasi:
Letty72 2012 febr. 26. - 19:39:47 Előzmény OneTreeHill
(12/2630)
A tartalma alapján inkább a szív útjai-ra hasonlít.

Az Ezelbõl viszont lesz egy ismerõs: kivanc tatlitug.

Az Ezelben õ volt Sekiz az öreg unokája, itt viszont egy nõcsábász szépfiút alakít.

Sekizként:
OneTreeHill 2012 febr. 24. - 17:45:25 Előzmény ildimix
(11/2630)
Sziasztok!
Van ez a sorozat olyan színvonalas mint az Ezel? Azt nagyon szerettem. Fantasztikus volt.
Köszi. Üdv.