mihenike jan. 16. 11:35:18 Előzmény Alberia
(92/112)
Szia! megnéztem tehát a 2. évad befejezö részeit! Szerintem évadzáróként remek volt! Viszont nem bírtam ki és belenéztem a 64. bölümbe, ami számomra nagy csalódás volt :-( De mivel nagyon kíváncsi vagyok, így nézni fogom felirattal!
Remélem nem rontják el!!!!! Remélem mindenre kapunk magyarázatot!!!!
7/10
Alberia jan. 15. 14:12:57 7/10
(91/112)
Úgy sejtem, a törvényszéki orvos mentette meg
Ilgaz életét. Remélem a mai részben ez is kiderűl.
7/10
Alberia jan. 14. 11:01:11 7/10 Előzmény mihenike
(90/112)
Ezekben a hosszú török sorozatokban azt nem szeretem, hogy az elején húzzák - vonják, majd az utolsó néhány részt összecsapják. 🤔
7/10
Alberia jan. 13. 22:23:33 7/10 Előzmény mihenike
(89/112)
😊
mihenike jan. 13. 13:51:35 Előzmény Alberia
(88/112)
Üdvözöllek, ha minden igaz, akkor hétfön lesz a 2. évad záró epizódja! én még nem láttam
a tegnapit, ùgyhogy lehet, hogy összevárom a maradék 2 részt és együtt nézem meg, mivel nem tv-ben nèzem nem
tudom, hogy folytatják-e? vagy megvárják, hogy töröko-ban véget érjen és utána folytatják itthon?!?
Ömer-hátborzongató! de a színész nagyon jól játszik!!!!!
7/10
Alberia jan. 10. 22:52:45 7/10 Előzmény mihenike
(87/112)
Én sem szeretem Parlát, de Ömertől meg egyenesen kiráz a hideg. Az az érzelem mentes arckifejezés meg egyszerűen hányinger keltő.
De ami bosszant, hogy az indítékait még mindíg nem tudtam megfejteni.
Erennel kapcsolatban nekem is van egy ilyesmi gyanúm, mert egy legfőbb ügyészt nem könnyű lebuktatni.
mihenike jan. 10. 20:42:23 Előzmény Alberia
(86/112)

én nem láttam a 3. évadból semmit, de szerintem
Eren összejátszik Ilgazzal és mindenkivel elhitetik, hogy meghalt… de ez csak egy tipp
Engem Parla idegesít de nagyon!!!!


7/10
Alberia jan. 10. 14:15:56 7/10
(85/112)
Nem vagyok nyomozó, de az éles elméjű Erenben fel sem merül: Ceylin nadrágkosztümben,
2 tűsarkon, lelótte Ylgazt?, majd kocsiba tette?, majd onnan is ki vette?, csak úgy könnyedén konténerbe dobta ?, a kétszer akkora testet, mint amekkora ő. Honnan a fegyver?.
Láttam a 3.évad részeit is, ezért nem értem, hogy mi szükség volt erre a csavarra a filmben.
A 3. évad nélkül meg befejezetlen.
10/10
hkris23 jan. 09. 20:17:24 10/10 Előzmény mihenike
(84/112)
Mindenre van magyarázat, nem tudom mondjuk ha a harmadik évadot nem adják le mégis, hogy fog minden kiderülni....
mihenike jan. 09. 14:07:41 Előzmény hkris23
(83/112)
Beértem a tv-t és ezáltal
az ominózus részt is láttam…
Én már azt sem
hiszem
el ha kérdeznek… :-)



1. Cynar és Parla nagyon összeillenek, mindkettövel csak a baj van…. szóval Parla megölte mindkét srácot és most megint miatta kell Ceylinnek szenvednie…
2. Amikor feljött szóba, hogy Turgut Ali lánya beteg, sejtettem, hogy itt lesz valami a hàttérben…
3. Burak nagyapja a börtönben/börtönböl irànyítja Ömert, pedig Ö. miatt került oda…4.
Ilgaz meghalt volna a mentöben? és ki hiszi el hogy Ceylin bedobta a kukàba? én ebböl a cselekményszálból semmit sem hiszek el, de nagyon vàrom, hogyan fogják kibogozni a szálàkat :-)


10/10
tíz.tíz jan. 08. 23:03:42 10/10 Előzmény mihenike
(82/112)
Ilgazt alakító színész valóban nagyot alakított a Kara Sevdában, de most is.! Remélem happy Endre lesz a vége.
10/10
hkris23 jan. 07. 19:28:48 10/10 Előzmény mihenike
(81/112)
Megéri az olvasás is, egy-egy esetben jobb is mint a szinkronos
mihenike jan. 07. 11:16:51 Előzmény Záporeső9
(80/112)
Remélem nem jut olyan sorsa mint a Cukorova - sok évadot csinàltak belöle és a végére elvesztette varázsát….
Az Ilgazt játszó színész fantasztikus! ugyan a Kara Sevdában negatív szereplö volt, de ott is hatalmasat alakított!
mihenike jan. 07. 11:13:57 Előzmény hkris23
(79/112)
kétlem, hogy Ceylin önszántából szùrnà le Ilgazt, de hogy milyen csavar rejlik mögötte arra nagyon kíváncsi leszek :-)

eddig majdnem (nekem a kùti gyilkossàgok lezárásánal maradt hiányérzetem) minden nagyon jól ki volt dolgozva a sorozatban, kivéve Pars halálát, lehet érezni, hogy a színész viharosan távozott!

Remélem lesz a 3. évadhoz szinkron, ha nem, akkor marad az olvasás :-)
10/10
hkris23 jan. 06. 00:25:24 10/10
(78/112)
A harmadik évad adásba kerül?
8/10
Záporeső9 jan. 05. 11:18:23 8/10
(77/112)
A harmadik évad is tele lesz izgalmakkal. A második évad végét, nem biztos, hogy el kell hinni! Bár sok hibát ejtenek a sorozat mindegyik évadában, azért ez egy nézhető sorozat.
10/10
hkris23 jan. 03. 21:34:22 10/10 Előzmény mihenike
(76/112)
Mivel van harmadik évad ezért nyilván valami fontos fog történni ;)


Volt egy elég nagy balhé a távozásnál és pár dolog befejezetlenül maradt emiatt. (egy barátomnak segítek az angol fordításban így elég sok mindent tudok a háttérben lévő munkákról is)
mihenike jan. 03. 07:47:54 Előzmény hkris23
(75/112)
Köszi szépen!
Akkor állok elébe a leszùràsnak… vagy mégsem 🙂

[spoiler]

Ami Parsot illeti, mivel szörén-szálán eltünt, így ma pont arra gondoltam, hogy a színész kiszàllt a sorozatból és többet nem látjuk. A bírósàgon még összefutott egy „szia“ erejéig Deryával. elindult keresni a Kesziket, akit végül Özge megölt-itt vártam, hogy felbukkan Pars, de helyette tudjuk, hogy mi történt…
Szegény Deryával akkor ùjra megtörténik amitöl annyira félt!

[spoiler]
10/10
hkris23 jan. 02. 20:25:57 10/10 Előzmény mihenike
(74/112)
Helló. Várd ki a végét a Ceylin leszúrja Ilgazt, lassan elérkezik az a cselekmény, a magyar felosztás szerint, kb jövőhéten kezdődik, és itt semmi nem az aminek látszik. Biztos, hogy Ceylin csinált valamit?

A másik dolog amit említettél ott a háttérben történt hirtelen változás miatt lett így megoldva. Mégpedig azért, mert a Parst játszó színész lelépet...
mihenike jan. 01. 22:43:36 Előzmény Alberia
(73/112)



Ömer-
mèg nem tudtam eldönteni, hogy betegesen szereti-e az apjàt, vagy bosszùt akar rajta állni, vagy, hogy egyáltalán tényleg a fia-e?!?!? de az biztos, hogy pszichopata. ha jól értettem ö ölte meg az ùjsàgírót, amit meg ràkent a Mélykùti gyilkos nagyapjàra…

Eyüp-
ez a csávó sem tetszik nekem, ez is olyan lesz, mint Cinar összes „barátja“… biztos, hogy mindenhez is köze van és negatív értelemben!

+1 megjegyzés-a mélykùti gyilkosságnál van/volt egy kis hiànyérzetem, ugyanis a visszaemlékezéseknél mutatták, hogy Neva körül sündörgött a „titkos ügynök nöcsábász“ Cetin is, amikor Neva sírt a tengerparton illetve még ez a Tolga gyerek is feltünt a háttérben … - ezek számomra nem lettek letisztàzva…