1/10
Rahar 2012 máj. 27. - 02:37:05 1/10
(4/4)
Számomra ez egy unalmas alkotás. A színészek egy része több jelenetben is hiteltelen. A képi megvalósítás és a szinkron megfelelõ egy B kategóriájú filmhez, mert ez az. Az alaptörténet nem keltette fel az érdeklõdésemet, sajnos a cselekményvezetés sem. Aki szereti a jó filmeket az szerintem ne ezt válassza.
jeffero 2009 aug. 17. - 22:21:47
(3/4)
Tényleg nem egy nagy szám film, bár nem is a rosszabb fajta, olyan közepes, van azért egy kis hangulata is, a fiatalos fõszereplõknek, Amy Jo Johnson és Paul Popowich színészeknek köszönhetõen.
- Spoiler? -
Az elmentem a kávéért jelenettõl kezdve jön a pörgõsebb
rész, azonban a doki lebukása szerintem gyengén lett kivitelezve ("hol a kávé?"), habár amilyen volt a film addig, talán nem is várhattunk volna más megoldást.

Ami nagyon tetszett, habár kissé abszurdnak is találtam, a Harry Potter-es beszólás, hogy Kate a fiát, Sam-et néhány sornyi Harry Potter regény felolvasásával altatta el. Aztán hogy ez a HP dolog a magyar fordító mûve-e, azt csak akkor tudnánk meg, ha valamiképp hozzájutnánk a filmhez eredeti nyelven. Simán lehet magyar szinkronbeli poén, hallottam már ilyet más filmben is, hogy olyan ismert dolgot helyettesítettek be, ami a magyar kultúrából vagy tévés, filmes világból jobban ismerõs, és érthetõbbé teszi az adott jelenetet.

Érdekesség, hogy pont ma volt Paul Popowich gyerekként a Duna TV-n a Trükkös Tomi és a bélyegutazás c. 1988-as filmben, valamint múlt héten szintén az m2-n adott Leszek a feleségem! címû film egyik fõszereplõjeként.
csa-csa 2009 febr. 05. - 16:53:05 Előzmény Gabi32
(2/4)
kösz a fdigyelmeztetést!
már meg sem nézem.
üdv.
4/10
Gabi32 2008 nov. 15. - 23:42:10 4/10
(1/4)
Egyszer meg lehet nézni, de nem szabad sokat várni. Sablonos történet, kiszámitható minden jelenete