fresia 2009 máj. 13. - 20:40:40 Előzmény kisbogáncs
(22/42)
Próbálkozhatnál az írások beküldésével azon a honlapon, amirõl Minyóka írt. :) Hátha azon is foglalkozik még ilyesmivel.
fresia 2009 máj. 13. - 20:35:54 Előzmény moffancs
(21/42)
Jaj, én csak most jöttem rá, hogy Te valószínûleg a Vámos Miklós Klub címû mûsort keresed, nem pedig a Szósz?!- t, amit ajánlottam.
Sajnos, én sem tudom legközelebb mikor lesz, a múlt vasárnap a Duna TV- én volt, az Alexandra Pódiumos beszélgetés Kányádi Sándorral.
Kerestem a port TV mûsorában is, de azt írta ki, hogy nincs találat, sajnos.
Kéthetes a TV újságom, de abban sincs, a jövõ vasárnapig bezárólag.
Reméljük, még láthatjuk és ha többen figyelünk rá, meg is leljük. :)
moffancs 2009 máj. 12. - 19:38:58
(20/42)
Egyszer én is írtam neki levelet, de nem válaszolt :). A régi már nem kapható könyveivel kapcsolatban érdeklõdtem.
Viszont 10 éve dedikálta a Zenga zének példányomat.
fresia 2009 máj. 12. - 13:24:46
(19/42)
Tudod, nyitott vagyok az újra, de a "régi"- re is. :D
Leveleztél Vele?
Ez izgalmasan hangzik... :)
fresia 2009 máj. 12. - 11:00:41
(18/42)
Valahogy kezdtek meggyõzni... :D
Lehet, hogy egy olyan korszakomban olvastam a mûveit, amikor nem voltam elég "befogadó" - nem tudom, miért?!
Ígérem, az Utazások Erotikában után, a többi meglévõ könyvével újra próbálkozom, annál is inkább, mert, mondom, a beszédstílusáért, visszafogott humoráért, sokoldalú mûveltségéért/!!!/ nagyon kedvelem, amúgy. :)
kisbogáncs 2009 máj. 12. - 10:07:01
(17/42)
Számomra is vannak olyan körmondatai, hogy idõnként a hajam égnek áll, de az a szerencse, hogy ezt kompenzálja a történet érdekességével, lényegével,na és humorral. Amúgy a Lehetetlent nagyon szerettem én is, sõt, kedvenc mûsorom volt tõle. Már csak azt sajnálom, hogy megszûnt egy régesrégi portálja a neten, ahová be lehetett küldeni amatõr írásokat, és azokat VM véleményezte is. Kemények voltak a kritikái, de igen elgondolkodtatóak:)
fresia 2009 máj. 12. - 09:57:29
(16/42)
Az elõzõ üzenetem mindkettõtöknek szól. :)
fresia 2009 máj. 12. - 09:56:14 Előzmény moffancs
(15/42)
Elõször is:
A Szósz?! c. mûsor legközelebb május 17- én /vasárnap/ és május 24- én lesz az M2- n, 19 óra 30- tól. :)

Másodszor:
Az az elõzõ hozzászólásomból, eléggé el nem ítélhetó módon kimaradt, hogy "szerintem"...:(
Ízlésekrõl, tudjuk, nem lehet vitatkozni. :)

Én nagyon kedvelem Vámos Miklóst, már régóta, még a Lehetetlen címû TV mûsorból, amit anno, Õ vezetett. :)))
Elõször csak novellásköteteit olvastam /pl. Szenvedélyes emberek; bár; 135 lehetetlen történet - ez utóbbi a TV mûsor alapján készült/
Késõbb olvastam az Anya csak egy van- t és a Apák könyvét.
Az elõbb felsoroltak meg vannak nekem, de könyvtárból is kölcsönöztem még egy - két könyvét, pl. a Hogy volt címût és most más nem jut eszembe...
Nem a témájukkal van gondom, hanem az írói stílusával, valahogy nem ragad magával. Úgy éreztem mindig, hogy sokkal többet vártam és keveset kaptam - nagy hiányérzetem maradt általában.
Lehet, hogy a "hiba" bennem van.
Az Utazások Erotikában /Ki a franc az a Goethe?/ könyvérõl még csupán hallottam, de eddig még nem olvastam el.
Azt hiszem, egy újabb próbát teszek Vámos Miklóssal... :)Utána majd "beszámolok". :)))
moffancs 2009 máj. 11. - 14:48:08
(14/42)
Az én kedvencem az Anya csak egy van, de ha lenne idõm rá 2-3 évente újra elolvasnám az összeset. Három hete megvettem antikváriumban az Utazások Erotikában (Ki a franc az a Goethe?) címû könyvét, a héten talán már elkezdem :)
moffancs 2009 máj. 11. - 11:12:23
(13/42)
Én nagyon szeretem Vámos Miklós könyveit, kb az összeset olvastam. Kivétel nélkül mind olvasmányos, szórakoztató/elgondolkodtató. Engem is érdekel, hogy melyik könyve nem tetszett Neked.
Errõl a mûsorról még nem hallottam, melyik adón látható? Az adatlapján nincs vetítési idõpont.
fresia 2009 máj. 11. - 07:24:51
(12/42)
Tudom még ajánlani a hasonlóan tartalmas mûsorokat kedvelõknek az M2- n a Szósz?! címût. Szórakoztatva tanít. :)))
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=100886
gabroca 2009 máj. 10. - 21:53:01
(11/42)
A Duna tv szeretnénk megmaradjon magas színvonalon, ne legyen egy érdekes mûsor alatt ilyen bevágás...Máskülönben a mûsorban ma is csak kis pont Vámos Miklós - mint mindig - ettõl még élvezhetõ és tartalmas, hiszen engedi beszélni vendégét, nem úgy mint az a buzi Verebes.
fresia 2009 máj. 10. - 21:11:22
(10/42)
Nagyon jó ez a mûsor. :)))
Vámos Miklós számomra szimpatikus, ami a modorát és a beszédstílusát illeti, mindig szívesen néztem régen is a mûsorait. :)
Csak az irodalmi munkássága hagy némi kívánnivalót maga után..., sajnos.
Diablo72 2009 máj. 10. - 21:01:24
(9/42)
Igen, feltétlenül kihagyhatatlan volt szalaghírként belevinni a pécsi választás eredményét a mûsorba... Bravó Duna TV.
sanawad 2007 nov. 26. - 21:45:43
(8/42)
Csak az nincs kiírva, h kivel beszélget Vámos... késõn kapcsoltam ide, és reméltem itt megtudom... rosszul látnám, hogy nem találom?
szevia 2007 okt. 15. - 20:51:54
(7/42)
Szerintem is így jó, ahogy van!
zszoltan 2007 jún. 20. - 18:51:58
(6/42)
Én is így vélem. Van valami sajátosan jó a beszédstílusában.
kevinspéci 2007 jún. 18. - 14:00:20
(5/42)
Ilyen fejjel temetéseken kéne beszédet mondania. A nép összesírna egy óceánt. :)
kevinspéci 2007 jún. 18. - 11:52:42
(4/42)
Amúgy elég jó arc, dehát ez az arcidegbénulás...
Vámosz, Miki! :)
Zolkó 2007 jún. 18. - 10:57:02
(3/42)
:) Szerintem viszont pont ebben a "vizihullás" mimikában teljesedik ki Vámos humora. Amiket mond, kifejezõbb arckifejezéssel szerintem nem sütnének annyira, mint így. Emiatt talán 1-2 tizedmásodperccel késõbb esik le a poén, és ettõl még nagyobb a hatás.
Szerintem Õ így jó, emiatt különbözik a többiektõl.