1/10
Leslie67 2022 dec. 29. - 14:51:15 1/10 Előzmény nefefe
(2/2)
Köszönöm a hsz-t, az ilyen hitvány termékeket igyexem elkerülni!
3/10
nefefe 2022 dec. 27. - 09:13:49 3/10
(1/2)
A tartalom alapján gondoltam – na ez jó kis film lesz természettel, állatokkal, izgalommal… Hát, nem igazán így lett. Ami először megütötte a fülemet, az Jack szinkronja volt. Szörnyű, idegesítő, a karakterhez egyáltalán nem illő. Természet volt, állatok is, de maga a film… hát elég katasztrofális volt. ---- Spoileres ---- Én még ilyen töketlen, meggondolatlan, felelőtlen – és még sorolhatnám a jelzőket – családot nem láttam! Elmegyek egy vadidegen kontinensre, egy ismeretlen országba, egy veszélyes helyre – mindenféle előkészület, felszerelés, túlélési eszközök nélkül? Még egy bicska sincs nálam? „ Védjük a természetet „ címszóval üveges vizet kell vinni, mert a műanyag természetszennyező? Miért, az üveget kint akarták hagyni a terepen? Amikor meglátják a veszélyes nagyvadat és kölykét, „ menjünk közelebb a jó fotó kedvéért „ amikor mindenki tudja, milyen veszélyes egy kölykét védő tonnás súlyú fenevad? Jön a hiéna – „ csak egy van, zavarjuk el „ amikor köztudott, hogy falkában vadásznak, nagyon okos állatok, és nagyon veszélyesek? És még hosszan sorolhatnám az írói és rendezői bakikat. Ja, hogy a kettő egy és ugyanaz? Így már sokkal érthetőbb… Nem tudom, hogy csak a stáb tudatlanságából erednek ezek a dolgok, vagy ennyire ostobának akarják beállítani a városi amerikait? Winchester-t jobb színésznek gondoltam ennél, Romijn alig szólalt meg a filmben, a többiről inkább semmit nem mondok. Lehet, hogy ezt a filmet felhívásnak szánták a veszélyeztetett fajok és a természetvédelem érdekében, de talán nem így kellett volna… Összegzésül: egy nagyon rosszul összerakott, a valóságtól távol állóan irreális film. Egyszer meg lehet nézni, de nem nagyon érdemes időt pazarolni rá.