csernya 2008 júl. 06. - 08:29:23
(15/155)
kicsit félelmetes, de nagyon jó film.
direne 2008 jún. 16. - 22:18:36
(14/155)
Nahát.Júj...
Júúúúúúúúúúúúúúúúj!
10/10
dorcas 2008 márc. 16. - 13:26:28 10/10
(13/155)
Egyetértek! ez a film kimondottan jó...fõleg a vége! nem akarom lelõni a poént úgy h nem mesélem el de olyan nagy benne a fordulat h még csak nem is gondoltam rá...végig izgalmas, nincsenek benne olyann fél órás unalmas részek mint más filmekben! Bátran ajánlom azoknak akik szeretik a jó thrillereket!
10/10
Zajac 2007 dec. 22. - 13:06:51 10/10
(12/155)
Amit kell azt elmondták az elõttemszólók..
De én azthittem vacak kis film lesz, bevallom,hogy az igazságpapa "énekén"én is paráztam,nagyon jó kis film.
Bov 2007 máj. 03. - 21:51:38
(11/155)
A vége az vmi hihetetlen jó :D
Nem gondoltam, h ez lesz belõle..
A film viszont nem volt annyira pörgõs és izgi.. de vége az nagyon ott van!
Dorka92 2006 aug. 16. - 16:47:42
(10/155)
Imádom ezt a thrillert,talán horrornak is lehetne nevezni,bár egy csepp vér sincs benne,de megvan az a jó kis horror hangulat. Nem lehet tudni ki a gonosz,ki nem,kiben lehet bízni ráadásul ha valaki aki még nem látta megkérdezi,hogy megmenekül e a fõszereplõ nem lehet se igent, se nemet mondani ki hogy veszi. A végén a csattanót nagyon eltalálták,ez akár második részre is adna okot,bár az nagy baklövésre lenne mert ott egyrészt már nem lehetne váratlan fordulat,másrészt meg pont ez a film végének a lényege,hogy mindneki magában folytathatja a filmet. És pont ez tetszik benne hogy nem hal meg a csaj a végén, nem lesz egy egyszerû halál a vége,de mégsem happy end. Sõt semmiképpen sem. Merthát ha belegondolunk,nem csak hogy a rossz gyõz,de még egy sokkal jobb testet is kap! :-P :-S
ZAVI 2006 júl. 24. - 15:12:51
(9/155)
Nagyon jó kis film, láttam régebben moziban, már ott is bejött,de most otthon megnézve is nagyon tetszett! Különös helyszín, jó színészek, érdekes csavaros sztori (a végén még elsõre értelmezni se sikerült rendesen a befejezést).
Szóval mindenképp kiemelkedik az ilyen tipúsú thrillerek közül, emlékezetes élmény volt!
saco 2006 júl. 06. - 19:49:21
(8/155)
NAgyon tetszett a film, egyáltalán nem számítottam a végére, végig azt hittem, hogy majd persze, úgy is megmenekül, de nem...:);)
Kriszti93 2006 jún. 17. - 12:08:40
(7/155)
Bocs a Da vinci kódra akartam ezt irni!De hogyha már it vagyok a Titkok kulcsa szerintem nagyon jó és csavart fõleg a vége!Szinte a kedvenc filmem!
Timke 2006 máj. 18. - 13:17:41
(6/155)
Abszolút egyet értek, én sem számítottam ilyesmire. Egy igazán jó horror filmként néztem meg anno a moziban éjjel, ami nem kis pluszt adott neki. Bár a horror szó kicsit túl erõs rá, de izgalmakban bõvelkedik, Kate Hudson szerintem elég jó benne, s ha már másodjára nézed, akkor bólogatsz, hogy igen, most már értem, hogy miért viselkedett úgy mondjuk az idõs ember a szertartás elõtt is. Nagyon jól eltalált film, s szerencsére nem sorolható be az "egyszer meg lehet nézni" kategóriába.
Redfield 2006 máj. 18. - 09:50:30 Előzmény PeanheaD
(5/155)
Valahogy egyszerre imádom is, meg utálom is azokat a filmeket, amik egész végig azt a látszatot keltik, hogy ez nem több, mint egy unalmas, teljesen átlagos horror/thriller, és a végén kapunk egy olyan pofont, amiért elhittük az addigi mondjuk: 90 percet, hogy nem térünk magunkhoz az ámulattól. Tipikusan az agyalóknak van kitalálva, végig megy a parás-borzongós félrevezetés, aztán jön a nagybetûs IGAZSÁG. És ami mégjobban vonz ebben a filmben, az a gonosz kis befejezés. Nem hogy nem happy-end, de még ilyen szemét is... :) Szerencsére a brutális, vérfürdõs horrorok mellett divatba jöttek a hírtelen-csavarós, okos filmek is. Ez nem egy rossz darab. :)
PeanheaD 2006 febr. 11. - 17:44:57
(4/155)
Egyik nap úgy kerekedtünk fel egy barátnõmmel, hogy hmm hmm mit is nézzünk... titkok kulcsa? jól hangzik.
Nem volt egy nagy film, de azért letaglózott minket.
Egyszerûségében volt frappánsan gonosz.
Nagyon tetszett, fõleg a csavar a végén. ;)
eriel 2006 febr. 06. - 15:49:21
(3/155)
Szerintem nagyon jó lett a film, még annak idején moziban láttam, és nagyon tetszett, fõleg a vége volt nagyon frappáns... mindenre számítottam, de erre nem. :))
con7rol 2006 jan. 06. - 21:31:27
(2/155)
Nekem annyira nem tettszett.. Kicsit többre számitottam, de azért voltak benne jó részek.. Csak a vége nagyon összecsapott lett..
Fruzsina100 2006 jan. 02. - 12:09:25
(1/155)
Nekem nagyon-nagyon tetszett a film!!
Izgalmas volt,s bár nem túl véres eléggé féltem rajta.Amitõl még most is sírógörcsöt kapok az Igazság papa lemeze....Kiráz tõle a hideg!