1/10
doki64 2021 dec. 06. - 23:50:06 1/10
(8/28)
Hát gyerekek, én ilyen sz@rt még nem láttam! :D Néhány B kategóriás színész egy ZS kategóriás filmben...
Hogy ezt valaki elolvasta és pénzt adott a megrendezésére, még az USÁ-ban is hihetetlen.
Lehet hogy

spoiler Néhány fegyveres idióta rohangál az erdőben, egymásra lövöldözve, közben a "préda", egy piros mackófelsős nyugdíjas (Brúszwillisz) sétálgat, a felhőket nézegeti, gyümölcsöt szed, a domb tetejére érve kicsit elfárad, mintha semmi más gondja nem lenne. Nincs is, mert ha nem avatkozna közbe sem maradna rajta kívül élő ember a szigeten... Közben persze mindenki el van ájulva, hogy milyen profi, meg milyen isten...


Végignéztem, mert a közepétől már szórakoztatott a sok baromság.
Minden esetre Brucie a Hell Energy Drink reklámban nagyobbat alakít és lehet hogy több pénzt is kapott érte!
2/10
nefefe 2021 dec. 06. - 23:18:07 2/10
(7/28)
Nagy reményekkel álltam neki megnézni ezt a filmet, a beígért tartalom alapján. A történetről elsőre a Menekülő ember jutott eszembe... aztán még néhány, hasonló témában. Azt gondoltam, Willis végre kapott egy neki való szerepet - az utóbbi gyenge filmjei után. Hát, csalódtam. ---- Spoiler ---- sok amatőr, kőgazdag ember - köztük beteg pszichopata, nagyszájú úrifiú, hőbörgő izomagy, na meg a csinos fiatal nő, akit nem lehet egy ilyen filmből kihagyni, mert különben nagyon maszkulin lenne - akik szokás szerint azt hiszik, nekik mindent lehet... De a pénzükön kívül másuk sincs, tehetségük végképp nem. Hiába a rengeteg fegyver... Kiderült, hogy itt nem is Malone a préda, ezek egymást jöttek gyilkolászni. Az egész film elméletileg szimpla embervadászatról szól, de Malone vidáman sétálgat az erdőben a piros dzsekijében, mintha csak egy kiránduláson lenne, nyílt terepen szivarozva, mintha nem is ő volna az üldözött. Eközben a " vadászok " megteszik neki azt a szívességet, hogy leöldösik egymást - helyette. Sok felesleges szöveg, idegesítő zene. Ki volt az a barom, aki ezt a forgatókönyvet megírta??? És a másik, aki megrendezte??? Nem lényeges, ők is amatőrök. Hogy Willis ilyen gyenge filmet elvállal, az már szinte megszokott. Már csak a nevét adja a hasonló filmekhez, jó pénzért, gondolom. Nagyon gyatra, ne nézd meg!
joey l 2021 dec. 06. - 22:55:23 Előzmény Anonnim
(6/28)
Későn jöttél rá!!
joey l 2021 dec. 06. - 22:19:45 Előzmény Vackor1
(5/28)
Én már le tettem rólla, minden szart el vállal...
Vackor1 2021 dec. 06. - 22:09:44
(4/28)
Na, Willis is csatlakozott Van Damme meg Segal "minőségéhez".... Még jó, hogy nem nézem, csak ezen a csatornán maradt és néha belenézek, de a röhej szó sem takarja le ezt a rettenetet....Nem pontozom, mert ahhoz lehet nézni kellene, de az tragédia, hogy ilyenekre valakik pénzt adnak..
1/10
slim69 2021 dec. 06. - 22:08:33 1/10
(3/28)
Brúsz wilisz már menjen a p..... vagy nyugdíjba.Újra sikerült egy unalmas semmitmondó sz@rbqn szerepelnie.
1/10
Anonnim 2021 dec. 03. - 14:41:41 1/10
(2/28)
Nehezem tudom elhinni, hogy Bruce Willis pusztán csak pénzért ilyen szutykokban vállal szerepet. 😕
5/10
ForgácsAntal 2021 dec. 02. - 18:21:29 5/10
(1/28)
Elég gyengusz. Bruce Willis alig szerepel benne, és amikor igen, akkor is csak keveset. Nem csinál semmit a filmben. Egyszer meg lehet nézni, de ha találsz mást, akkor inkább azt.