Téma: Fluor Film

kofak 2013 jan. 07. - 10:05:24
(33/53)
Annyira egyértelmû, hogy ebbõl is csak pénzt akart látni, de látom még mindig be tudnak dõlni egyesek, ráadásul elvileg az érettebb korosztályból.

Összedobtak egy olcsó semmit, hogy a népszerûségét meglovagolva sokszoros bevételt hozzanak össze. Nem sikerült a terv.
10/10
andorbeka 2013 jan. 07. - 09:51:11 10/10
(32/53)
Gratulálok, látom elég egyoldalú a beszélgetés részedröl :), továbbra is üres hablaty, de hát ez van, fölösleges annak magyarázni, aki alkalmatlan hozzá. Nem tudom az adott kategóriában kit szorított ki, aki sokkal jobb volt nála, ha az ilyen divatmajom dopemanre gondolsz vagy a rádiós polgár petire akkor õket nem tudom sajnáli mert õk valóban megélhetési celebek. Ha a hõsökre gondolsz, azokat pedig nem érinti, mert a tehetségeseket ugyanúgy hallgatják továbbra is. Ha az indigó utcára gondolsz azok egyrészt messze nem lettek olyan elterjedtek, ezért nem hallottál róla gondolom mert csak a médiában szereplõeket ismered, amúgy az indigós dalai olyab könnyûzenék, amik mögött szerintem az edda is bõven elbújhat ;). És azt pont késõbb írta, mielõtt ebbe is belekotnél (mivel mostanáig aktív munkássága van, eléggé nevetséges abba belekötni, hogy régen 16 éves volt, tiszta vicc.)
10/10
andorbeka 2013 jan. 06. - 18:48:44 10/10
(31/53)
Még ennyit fûzök hozzá, csak hogy senki ne izzadjon vért a google-val, itt van 1-2 száma még a tizenéves korából:
http://www.youtube.com/watch?v=d-E6jZAH7U4
http://www.youtube.com/watch?v=jaQ9fI-N_Fo
http://www.youtube.com/watch?v=aIBbtDCwGpM
10/10
offtopic
950617 2013 jan. 06. - 18:34:32 10/10
(30/53)
Ahh, véégre valaki!
10/10
andorbeka 2013 jan. 06. - 18:24:17 10/10
(29/53)
Amúgy nincs nagyra magával, soha nem is volt :).
10/10
andorbeka 2013 jan. 06. - 18:18:01 10/10
(28/53)
Igen, tehetséges, igen sokat tett le az asztalra. Látod, pont az olyanokról beszélek, mint te, mintha a falnak beszéltem volna az elõbb. Hihetetlen. Mire alapozod a véleményed, miben cáfolod azt, amit az elõbb leírtam, mit tudsz egyáltalán róla? Ne fáradj, én tudom helyetted, ismered a mizu c. számát. Ennyi. Ezzel aztán marha tájékozott vagy, úgy kb semmit nem tudsz, de mivel tudod hogy szidni õt kifizetõdõ, hát te is ezt teszed. De most nehogy vissza írj még egyszer úgy hogy továbbra is a "semmit sem tett" meg hasonló baromságokkal, elõbb informálódj kicsit, tudod szinte errõl szól az EGÉSZ elõzõ kommentem, nem világos, hogy sikerült átugranod azt a szûk 6-8 sort. Legalább arra vedd a fáradságot, hogy ha valamit kritizálsz - legyen az bármi - hogy egy minimális alapismereted legyen róla. Azért írod egyébként, hogy semmit nem tett, nincs semmi tehetsége stb. mert akaratlanul is meghallottál 2db ma felkapott számot, de ez olyan, mintha 2 képkockából állapítanád meg egy filmrõl, hogy sz.r.
De ha már itt tartunk, az a logika is érdekes, hogy a 0kp-ból egyszer csak elkészítette a mizu c. számot.. Azért azon a klippen látszik hogy stúdiós felvétel és nagyobb költségvetésû klip, tehát volt valami elõzménye, amibõl azt összegyûjtötte, tehát nem most kezdte. (Ennyi erõvel akkor én is összedobhatnék valamit amivel már szerepelek a vivában :P)
1/10
Semprini 2013 jan. 04. - 16:46:49 1/10
(27/53)
Egyszer sem adtam még filmre egy csillagot úgy, hogy meg se néztem, ez esetben azonban kivételt teszek, ez a film garantáltan nem érdemel többet, egyet is csak azért hogy lejjebb húzzam az átlagát. Megnézni egész biztosan nem fogom még tévében sem, sõt egyáltalán már maga a tény is felháborít, hogy errõl a tenyérbemászó képû nagybetûs Senkirõl egyáltalán film készülhet, ez már tényleg a bulvármédiaszenny csimborasszója. És akkor még be is mutatják, moziban! Itt tartunk! No comment tényleg...
offtopic
Ezek1el 2013 jan. 04. - 16:36:11
(26/53)
Egyetértek mindennel, csak a végét nem értem a hozzászólásodnak:
"Ennyit Magyarországról. Ez kell nektek...MEGKAPTÁTOK!"
1. ez nem reprezentálja Magyarországot
2. kinek kellett? annak a 100 embernek? az nem az egész Magyarország
3. ki kapta meg? az a 100 ember? akkor a FluorTomi facebookra kellett volna írnod, nem hiszem hogy a sokan vannak it a porton.
4. Te nem vagy magyar?
10/10
Hbence01 2012 dec. 29. - 15:48:55 10/10
(25/53)
Voltam a filmen,közönségtalálkozóson éppen ott volt Fluor is.A bemutatón min. 100-an voltak a Gyõri moziban.Szerintem jó a film,mint írják ez egy dokumentumfilm nem pedig akciófilm.Tegnap voltam 18:00-kor akkor 25-en voltunk a teremben.
jozso929 2012 dec. 27. - 10:35:14
(24/53)
No para. Csak az Arénában megy, végigkattintgattam a hetet a jegyvásárló oldalon, egy foglalás sincs rá. Szerintem irtózatos bukás lesz, ami nem véletlen.
1/10
baktertom 2012 dec. 26. - 18:48:56 1/10
(23/53)
Nemsemmi.
Remélem nem a magyar filmiparról ítélik meg az ország "ímázsát", mert akkor kampec.
Ja nem! Hát mégis itt a világvége!
Roti1 2012 dec. 26. - 15:09:41
(22/53)
Mert itt mindig Fluor a király... Fluor a király... Fluor, Fluor a király....

YEAAAAHHH!!!!!

Végre megtekinthetjük eme pop Isten életrajzát!!!!

YEAAAAHHH!!!!!

Hajrá Fluor, csak így tovább!!! Szeretlek!!!!
1/10
offtopic
_Freddy_ 2012 dec. 25. - 23:58:17 1/10
(21/53)
ideáig süllyedt a magyar filmgyártás?
shoc 2012 dec. 23. - 21:04:06
(20/53)
Ha valakinek megvan az a képessége hogy kisajatitsa a médiát és nyomja a filmet olyan idõszakban ahol a forgalmazók egymást tapossak, annak kötelessége nivot színvonalat adni, vagy legalább kozepszintet elérni. Kulturaformalo hatása van az ilyesminek. Bûn az ilyesmit moziban adni. Egy ilyen filmet a tv-n kell adni éjszaka....
shoc 2012 dec. 23. - 20:52:23
(19/53)
15 millioan lattak a youtube-on? Az igaz? Mert a moziterembe ma senki nem volt... Azt írta az Origo Ft hogy ismert mint Orbán V? RÓLA SEM AKAROK FILMET NÉZNI KARÁCSONYKOR!!!!
kérdések 2012 dec. 23. - 12:29:44
(18/53)
nem értelek.
van egy médiajelenség, errõl filmet forgattak, megnézi aki akarja, ahol tudja, moziban, vagy kéõsbb a tévében.
nem a te pénzed, nem ért neked, akkor meg mi a gond?
jobban néznél egy diáktüntizést pártunk és kormányunk elõadásában egész estés mozifilmként?:)
1/10
Fõnix_császárnõ 2012 dec. 23. - 10:11:10 1/10
(17/53)
A Tûz ígesse el még azt is aki ilyent kitalál!
1/10
ReignMan 2012 dec. 22. - 07:38:34 1/10
(16/53)
Én sem láttam még a 'filmet', csak nagy szemekkel bámulom a magyar filmgyártás újabb gyöngyszemét, amiben pár ezer ember által ismert emberek beszélnek a haverjukról. És ez megy a mozikban? Nem a VIVA-n? Legalább 3D-ben? Legalja...
menyhard 2012 dec. 21. - 17:03:23
(15/53)
Szégyen, hogy ma Magyarországon tömegek szájába tolják le ezt a sok szemetet. Sajnos ez a jelenség mint ez a film is, nem a tehetségtelen celebeket minõsíti, inkább azokat, akikre épít ez a piac.
Õk a maguk módján jól csinálják, eladják azt a trágyát amire szükség van.
shoc 2012 dec. 21. - 08:55:19
(14/53)
ez a film gondolom valamilyen médiahack által került be a mozikba karácsonykor. nem értem a forgalmazókat, így is kevesebben járnak moziba mint tíz éve. nagyon ügyes ha valaki a be tudja hackelni karácsonykor a filmjét, tényleg ügyes. Viszont így nem sokan válasszák majd a mozit szórakozásként, hiszen ez a mûfaj (fluor film) nem hiszem hogy életképes, legalábbis remélem. A világ olyan amilyenné tesszük, és ha a mozivilág ilyen lesz, hogy egy ilyen "film" jut be karácsonykor a mozikba akkor sötét jövõ elé nézünk. Olyan kicsit mint amikor szandi albuma vezette a toplistákat a 90-es években. vagy amikor kádár jános kisajátíotta a médiát a szocializmusban. kamu. nagyon ciki. roppantmód nívón aluli. szégyen. sajátítsa ki a médiát valaki, de akkor hozzon nívót mellé. nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretnék youtube mém filmeket nézni, szalacsiról, psy-ról stb. mozikban... áhh tényleg bocs a kiakadásomért, de ez már nekem túl kiábrándító. még kádár is hozott be jó filmeket, hozott nívót, vagy az illés, vagy a queen film is... nabocs lépek, erre nem érdemes még az idõmet sem áldozni hogy írjak...