Android666X 2008 jún. 14. - 11:27:59
(12/72)
Szánalmasan gyenge film.
sipka 2007 júl. 29. - 13:25:02
(11/72)
Szerintem nem volt olyan rossz film. Jó volt látni ahogy Jason és Freddy egymás testi épségét figyelmen kivül hagyva, kaszabolja egymást :) Ebben a filmben elöfordul vér spriccelés, végtag leválás, szemkinyomkodás, illetve bõrhámlás is:) (A "bõrhámlás"-t most arra a jelenetre értem, amikor is az égõ házban harcolnak.) Amúgy meg nem kell csodálkozni hogy mostanában két filmes ikont egymásra eresztenek, mivel már régebben is történtek ehhez hasonló "kísérletek". Például 1962-ben készült el a "Godzilla vs. King Kong" címû film. De Godzilla fõszereplésével amúgy is készült rengeteg ilyen vs.-es film: "Godzilla vs. Mechagodzilla", "Godzilla vs. Ghost Godzilla" stb. De vegyünk példákat a közel múltban készült filmekbõl: "Aliens vs. Predator", "Cobra vs. Python" stb. De voltak olyan filmtervek is nem régiben, mint a: Superman vs. Batman illetve Hulk vs. Wolverine. S 2008-ra állitólag kész lesz az "Aliens vs. Predator 2". Szóval el vagyunk látva ilyen vs.-es filmekkel, amelyek közül van nézhetetlen, pocsék minõségû alkotás, s van a közepesnek mondható, vagy annál egy kicsivel jobb darab. S szerintem ide sorolható a "Freddy vs. Jason" is. Kiváncsi vagyok hogy a jövõben milyen ehhez hasonló filmeket készitenek. Például kigondoltam pár "ígéretes"-nek hangzó címet: Az én pici pónim vs. Gondos bocsok, Micimackó vs. Balu, Rambo vs. Rocky (Sylvester Stallonénak dupla gázsi :) , Tarzan vs. Maugli, Rex vs. Lassie vs. Totó, Jay és Néma Bob vs. Beavis és Butt-head, az X-men vs. a Sziklák szeme szörnyei (mivel ha úgy veszük azok is mutánsok), s még lehetne sorolni a végtelenségig....... :)
soma200 2007 ápr. 12. - 22:59:08
(10/72)
Jó volt ez meg csinálva hogy igy összehozták Freddyt meg Jasont.
Vikke 2007 ápr. 12. - 17:44:30
(9/72)
Egyszer meglehet nézni de nem az igazi. Freddy Krueger még mindig nagyon eredeti és eladható, igazi horror ikon.
Redfield 2007 márc. 23. - 23:03:23
(8/72)
nem, nem olvastam a könyvet. De nekem nem azért jött be, mert az elsõ részben Jason anyja játszott. Hanem mert abba legalább volt fantázia is. Válogatott módokon gyilkolászott, a többi rész meg katasztrófa, egymás másolata sztem, ahol megy egy félhulla, és késsel döfködi a pucér fiatalokat. most ebbe 1. nincs sok emberi õrület, 2. Jason a fantáziáját lenn felejtette a tó alján, mert nagyon nem megy neki semmi új. Unalmas, egyhangú sorozat. sztem. a X. meg már annyira erõltetett, hogy ennél nagyobb hülyeséget még az Alien 4-be se találtak ki. Pedig ott is igyekeztek a folytatás lehetõségéért. De az jobb lett.
9/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 22:57:49 9/10
(7/72)
Kár, hogy pont arra a részre mondod, hogy a legjobb, amiben nem is szerepel, akirõl maga az egész történet szól... nem volt rossz az elsõ rész, de csak a másodiktól kezd kibontakozni a történet és így lesznek egyre jobbak egészen a 8-ig. A 9-ik az egyetlen rész, ami nem tetszett, de a Jason X az megint fasza volt. Bár tényleg, a 8-ik után már nem lett volna értelme újat csinálni, mivel meghalt Jason, mégis csináltak.
Amúgy a könyv is nagyon jó, nem tudom olvastad e, abban az elsõ 3 rész van benne. A második rész nekem az egyik kedvencem, nem az elsõ, mivel sokkal pörgõsebb, meg ugye ott már a tényleges gyilkos van, maga Jason. Mivel nem az anyjáról szól a történet, csak az eleje...
Redfield 2007 márc. 23. - 22:47:50
(6/72)
csalódásra kényszerítesz? :) azért... na mind1. ez tetszett? mind1.
Redfield 2007 márc. 23. - 22:44:48
(5/72)
Én nem várom kíváncsian, mert állati erõltetett pénzsajtolás az egész. Eredetiség nuku. a Jason sorozatnak az elsõ része jó volt azt, szevasz. A többi mind ugyanolyan volt. Kivéve persze a X. részt, ami már méginkább egy eszméletlen baromság. A Rémálom-nak meg volt 1-2 jó része, de kb: az elsõ, a harmadik, meg e negyedik lehetett... kész. Egyébként meg nyugodt lehetsz, mert ha folytatásról van szó, mindíg kitalálnak valamit. Csak idõ kérdése.
9/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 22:38:34 9/10 Előzmény Newcastle United
(4/72)
Szerintem jó film, és nem értek egyet azzal, hogy kész felüdülés, mert a Péntek 13 sorozat szerintem jobb, mint a Rémálom az Elm Utcában sorozat. és voltak akár belõle is jobb részek, mondjuk a 6-os, vagy a 7-es.
De ez most másról szól, kettejük 'harcáról' egymás ellen, ami kicsit hülyén hangzik, de azért nem született meglepetés, hogy Jason gyõzött, habár Freddy a végén kacsintott, de nem hallottam róla, hogy akarnak folytatást csinálni, még akkor-2003/2004 táján volt errõl szó, de azóta semmi és az imdb-n sincs fent új rész elõzetesen sem.
Viszont 2007-re ki van írva egy új Péntek 13 epizód, immáron a 11.-ik, még cím nélkül, de kíváncsian várom, hogy a Jason X után mit találnak még ki.
Fruzsybaby 2006 aug. 06. - 22:33:37
(3/72)
Hát sztem iszonyatosan rossz film:D
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:30:50
(2/72)
Jó film csak tiszta vér minden néha már undorító és a vége Freddy kacsintása túl elfusserált!!!
7/10
Newcastle United 2006 jún. 08. - 14:50:04 7/10
(1/72)
A Péntek 13-as filmek után kész felüdülés, Freddys filmek viszont készültek jobbak is. Egyszer nézhetõ.

6/10