Muya 2007 okt. 04. - 07:07:59
(46/246)
szerintem nem a zombikon van a hangsúly ebben a filmben. igazából nem is zombik..
10/10
Redfield 2007 okt. 03. - 18:40:20 10/10
(45/246)
Annak sem lenne rossz, mert brutalitás van benne elég. Csak van, aki egy zombi filmtõl többet vár, és az a hagyományos zombifilm felépítés (ami itt meg lett kicsit bontva, mert nem mindíg õk vannak a középpontban.) És... pl a Holtak földjében, ami már röhejes lett szerintem a gondolkodó, érzõ zombikkal... hát sokan olyat várnak.
10/10
Redfield 2007 okt. 03. - 17:35:13 10/10
(44/246)
De... azt ugye tudod, hogy ez nem veszi magát komolyan? Mármint hogy itt nem is csak a zombikon van a hangsúly, hanem a stíluson és a hangulaton...
k11zoltan 2007 okt. 03. - 14:51:28
(43/246)
Nagyon gyenge zombifilm. (bár én nem szeretem a zombifimeket)
Muya 2007 okt. 03. - 09:57:31
(42/246)
nagyon féltem megnézni, de így utólag már azt mondom megint csalódtam. természetesen piztiív irányban. a Halálbiztosnál is azt hittem, hogy félni fogok aztán meg nagyon jól szórakoztam. és ezen a filmen is. az elsõ félóra ijeszõ volt, de aztán beindult az egész. és a nézõtéren ülöknek is úgy hallottam, hogy tetszett.. mindenki nevetett és jól szórakozott.. sõt mindenki dumált, fújolt a gusztustalan részeknél. de hát ez (is) volt az egyik cél. természetesen mindenki nevetve és elégedetten jött ki a moziból..:))
10/10
Redfield 2007 okt. 01. - 21:46:20 10/10
(41/246)
"Where is the sh*t?" :) kemény beszólások. Ezek is rásegítenek, hogy kult legyen.
wavrekordz 2007 okt. 01. - 21:41:52
(40/246)
Ez egy piszkosul jó mozi sztem, de egyáltalán nem zombi paródia...semmi köze az igazi zombi klasszikusokhoz még annyira se mint a Haláli Hullák Hajnalának (ami szintén piszok jó film egyébként). Amitõl ez igazán jó, hogy tényleg egy vérbeli trash movie... úgy néz ki itt sokan egyáltalán nem tudják, mit is jelent ez. Ez egy iszonyat kemény szatíra, amiben minden a helyén van! Nekem sokkal jobban hozta az igazi b-katos fílinget mint a Halálbiztos...amiben csak folyamatos nyakatekert duma volt, meg a végén egy brutál autós jelent, amibõl abszolút nem jellemzi egyik sem a lowbudget filmeket...ebben viszont tényleg paradicsommal dobálóztak vér helyett:D...nekem nagyon tetszett.
norton15 2007 okt. 01. - 20:38:58
(39/246)
Akkor minek nézted meg?
teerminator 2007 okt. 01. - 20:25:16
(38/246)
hehe jó ötlet, csak asszem pest a legközelebbi város ahol jáccák:D a legjobb az lenne ha pécsen jáccanák már
sansz 2007 okt. 01. - 19:55:41
(37/246)
hello!
az a bajom, hogy szerintem pont azért juthatott el egyáltalán ez a film európába, mert tarantinoék csinálták. A ponyvaregényt láttam és elismerem, az nem volt rossz, bár annyira azért sem voltam oda. Ami kifejezetten nem tetszett az a Halálbiztos volt. Azt is untam-kevés rész kivéve-de nem találtam persze olyan borzalmasnak. Sõt, ott még elõfordult, hogy nevettem is.
És azt nem találtam viccesnek a Terrorbolygóban, hogy csak kinagyította pl a Halálbiztos "hibáit"..ez nem vicces lesz nálam, csak "még rosszabb". uff
burgesz 2007 okt. 01. - 19:29:17
(36/246)
teerminator: én a helyedben a szüleimnek szerveznék vmi kulturprogramot a legközelebbi olyan városban ahol játsszák, és közben belognék egy moziba ;)
norton15 2007 okt. 01. - 19:10:08
(35/246)
Ha észrevetted, akkor ez egy paródia. Emiatt olyan "mû" a zombi, emiatt olyan karcos a film. Az egész a Grindhouse moviek paródiája. És nem tehetségtelen hülyék rendezése, hanem elismert rendezõk. Quentin Tarantino és Robert Rodriguez, ha nem ismernéd õket (mert szerintem nem, legalábbis eddig nem). Nézd meg a Ponyvaregényt és az El Mariachit, akkor szerintem befogod a szád.
teerminator 2007 okt. 01. - 19:00:05
(34/246)
figyi kezdek aggódni hogy a cinema cityben nem is játszák, hanem csak a palace mozikban, mert eddig csak ott láttam kiirva. és ugye pécsen nincs palace. szóval ha valamit tudtok errõl, akkor irjatok lécci, mert már nagyon meg szeretném nézni, és csakazért sem fogom letölteni!!:D köszi
teerminator 2007 okt. 01. - 16:34:29
(33/246)
nem igazság, mindenki mondja ezerrel a véleményt, nálunk meg a moziba se játszák. énis akarok véleményt irni, ha rossz ha nem!!!!! mikor jáccák már itt?????:)(pécs) nem tudja valaki?
10/10
Redfield 2007 okt. 01. - 16:15:23 10/10
(32/246)
Remekül összedobott, stílusos szórakozás, akárcsak a Sin City volt. Az a jó benne, hogy nem veszi magát komolyan, ellentétben az igazi Trash filmekkel ugyebár. :) szerintem is 10/10. Bruce és Quentin elég szépen... hát igen. Nehéz feledni azokat a képsorokat. ÉS mindennek tetejébe ennek van a legütõsebb filmzenéje amit az utóbbi években hallottam. yee!
sansz 2007 szept. 30. - 20:55:21
(31/246)
Aha, így, akkor már értem mi a probléma. Fantázia nélkül él ennyi ember, ezeket szolgálja ki a terrorbolygó..!
Elmondom barátilag(de ki ne zökkenj), hogy a GyU-t lehet szeretni, nem szeretni, mert ízlések és pofonok. Azt azonban nem lehet vitatni, hogy
-fantáziadús
-kerek történet
-kalandos
-technikailag nagyon jól meg van csinálva
-a poénok tényleg poénok, nem kell utalást látni mögé
satöbbi.

A terrorszemetet meg lehet esetleg érdekesnek tartani, annak ellenére, hogy:
-nem fantáziadús(sablon)
-nem kerek történet
-nem klandos, kiszámítható, unalmas
-technikailag nem nagy
-a poénok mögé utalásokat kell látni, különben az is sablon.
stb. ez a része nem izlés, hanem tényállás.
HaroldEvdem 2007 szept. 30. - 19:18:04
(30/246)
„a Gyûrûk ura meg amúgy az összes jó film sem tudja ezt ellensúlyozni”
Szerinted a Gyûrûk ura (valamelyik része) jó film?! (Mert hát k*rvára nem.)
sansz 2007 szept. 30. - 18:32:08
(29/246)
Tudtam, hogy ez lesz. Valami jópofa hozzám vágja, hogy biztos nincs humorom. Vétó. Van, szeretem a humort, szeretek nevetni és sokat is élek ezzel.
Paródiákon lehet nevetni, ezen inkább csak sírni, hiába az utalások. Az utálos, melyek nagyon felkapott téma,s a tehetségtelen, fantáziátlan mûvészek szeretik pocsék munkájukat azzal mentegetni, hogy ez azért volt unalmas, értelmetlen, mert egy utalás.. Vagy mégjobb eset, hogy azt mondják: ez a mai mûvészet, csak kevesen érthetik.
Te persze szereted ezt kajolni, nem zavar, ha kiszúrják a szemedet, ami nem is baj, legalábbis nem az én bajom. Jól mondtad, "egy normális filmben nem.." Pontosan, vagy amiben mégis van ilyen, azok a legszánalmasabb "nem normális" filmek és legalább nem állnak neki mentegetni, hogy azért ilyen mert...

Még egyszer nem bírnám megnézni, ez egészen biztos, viszont a hozzáállásommal nem volt gond. Annyit tudtam róla, hogy egy horror lesz zombikkal.
Nem fogom a sz*rt csak azért másképpen nézni, merthogy utalás meg mûvészet. Kenhetsz a szemétre cukormázat, eladhatod babfõzelék néven, de az attól még _szemét_ marad. uff
burgesz 2007 szept. 30. - 11:49:58
(28/246)
na igen..ez az a film, amihez egy kis humor is szükségeltetik. és ugy látom, hogy nincs mindenki ennek az adottságnak a birtokában. no de sebaj, ök majd néznek más filmet. pl a gyürük urát, és erröl pedig oldalakat sopánkodnak.
szoval szerintem eléggé egyértelmü, hogy robert rodriguez és tarantino saját magukat oltják ezekben a filmekben. mind2 film egy parodia. bár számomra a terrorbolygonál vált teljesen egyértelmüvé.
egy normális filmben nem utazik ember egy gyerekmotoron, nem probál rugdosni, ha össze vannak kötve a lábai, és a lények nem lopnak lábakat meg ujjakat, nem forgácsolodik szét egy go-go csaj lába és nem kezd el rohadni tarantino himvesszeje.. sorolhatnám.
plusz ugy volt megvágva, hogy a fertözött betegek után mindig husos jelenet következett..
szerintem zseniális film. és engem is meglepetésként ért, mert kizárolag rosszakat hallottam rola, és teljesen mást kaptam mint amire számitottam.
szerintem akinek nem tetszett nézze meg ujra más hozzáállással.
sansz 2007 szept. 30. - 01:19:25
(27/246)
Általában minden film elõbb pesten jelenik meg, ami természetes, de Pécset azéárt én tartom olyan nagyvárosnak (és igazi városias hangualtú kis helynek), hogy rácsodálkozzak, pécsen miért húzzák..Én azt mondom, örülj neki. A pécsieknek ezekszerint van eszük. Semmi olyat nem nyújt technikailag sem a film, ami igazán élvezhetõvé tenné.