Nickky 2007 jan. 09. - 16:40:00 Előzmény Vica
(47/307)
sziasztok! nem tudja vki h az 5-öt mikro adják a mozikban?:S hát nem tom. nekem a 4 alapból könyvbe se teccet:D de szenetm könyvbe az 5 és a 3 a legjobb. bár nem jó ez így h a 6-ban meghal dumbledore de lehet h ez a 7 elõnyére lesz;) mindenesetre filmben az 1 és a 2 aranyos:) a 3 az ugy jó. a 4 hát az túl 'sötét' szentem. dehát kinek mi a véleméyne.. szóval ha valak itud adni nekem infót az 5rõl h mikor lesz moziban (akárhol:D) akkor az írja itt el lécci. kösziii
Eghain 2007 jan. 09. - 13:43:19 Előzmény Vica
(46/307)
Ezek szerint mekkora csalódás lesz az ötödik...=(
Vica 2007 jan. 07. - 08:07:37
(45/307)
Én is inkább könyv- párti vagyok, rengetegszer elolvastam, és tetszett. Voldemorton én is kissé kiakadtam, a könyvben tljesen más. Kimért, higgadt, és hûvös, meg persze gonosz. itt meg "ugrabugra ordítozós". A rock- buli jó volt, mert az a könyvben is benne volt. Várom az ötödik részt, csak azt sajnálom, hogy elvették Chris Colombus- tó a rendezést, és egy jórészt névtelen pasasnak adták át. Ez gáz volt. állítólag az ötödikbõl egy csomó szereplõt ki akarnak hagyni, vagy pokolian le akarják csökkenteni a szerepüket( Hermione, Luna, Ginny).
Összefoglalva a film csalódás volt.
Eghain 2007 jan. 03. - 21:01:42
(44/307)
Voldemort nekem sem tetszett. Mondjuk szerintem félelmetesnek még félelmetes is lehetett, de az én Voldemortom nagyon nem így néz ki. És asszem maradok nála... =)
Nekem egyébként a harmadik film a kedvencem.
Zizi_csajszi 2007 jan. 02. - 14:43:10
(43/307)
Nos a könyvet még nem olvastam, de egyik oszt. társam azt kapott vmikor szülinapjára és ien bumszli könyv volt.

Azt mondta könyvben jobb mint filmben. habár én is ezt gondolom, mert vmeik filmet( nem tom meiket) elolvastam könyvben aztán megnéztem filmben, és sok jó részt kihagytak.
magyar krokodil 2006 dec. 31. - 08:05:55
(42/307)
bizton állíthatom én is örvendek minden hasonlóképpen gondolkodónak! jó tudni, hogy nem csak én vagyok olyan "konzervatív", aki az eredeti regény és nem a halovány megfilmesítések mellett teszi le a voksát. köszönöm szépen!
Eghain 2006 dec. 28. - 14:04:12
(41/307)
Szerintem is jobbak a könyvek. Sokkal. De attól még a filmek is tetszenek.
magyar krokodil 2006 dec. 28. - 13:49:34
(40/307)
szerintem minden Harry Potter film pocsék. talán még az elsõ kettõ elment, de a többi egy nagy semmi. félreértés ne essék nén imádom a könyveket, nemegyszer elolvastam már õket. ha valaki olvasta a regényeket, akkor tuti elalszik a filmen, ha meg nem olvasta, akkor meg számára tuti nem lesz több a történet, mint egy újabb kispályástündérmese. én azt mondom olvasni, olvasni és olvasni, mert az az igazi élmény!
Fanny7 2006 dec. 28. - 13:23:16 Előzmény Vica
(39/307)
Hát szerintem nagyon jó , és izgalommal teli film volt!
Fõleg nagyon tetszett az a rász mikor a víz alatt kellett megmenteni a társaikat.Én véleményem szerint ez volt az eddig legjobban megírt, és meg filmesített rész.
Eghain 2006 dec. 27. - 08:50:45 Előzmény lola1
(38/307)
Én szeretem a Narniát is, mikor még pici voltam, láttam mesében, ez volt a kedvencem, és ezért is a szívem csücske a film. Aslanon, a ruhásszekrényen, azon a hóval borított utcai lámpán nõttem fel. De a Narniát össze sem lehet hasonlítani a Harry Potterrel, mert annyira más a két történet. Ha szerinted a hatodik hülyeség, hát legyen, de azt azért tényleg nem mondhatod, hogy nincs mondanivalója. Ha annyira kíváncsi vagy rá, nekem azt üzeni, hogy bármilyen rossz is a sorsod, akármikor megváltozhat, és ha a lelkedben tiszta maradsz, akkor minden rosszat legyõzhetsz. Ja, és a barátság a legfontosabb dolog a világon. Na nekem ez a mondanivalója.
ShinyLicious 2006 dec. 26. - 21:26:18
(37/307)
JÉZUS!!!Megnéztem és szuper!!!Dan télleg furi azzal a hajjal...mostmár nem is annyira helyes vele mert túl széles az állkapcsa.... :Dnajó nem traktálok ienekkel senkit...:D
ShinyLicious 2006 dec. 26. - 19:48:30
(36/307)
Imádtam a filmet bár a 3. rés nemtudom miért nagyobb hatással volt rám.De az effektusok ebben sokkal jobbak!
lola1 2006 nov. 22. - 15:12:49
(35/307)
Sziasztok ti nagy HP rajongók! Találtam egy angol nem egészen egy perces elõzetest a neten. azt hiszem az origo-n.
lola1 2006 nov. 08. - 14:21:49 Előzmény Tollforgató
(34/307)
Tollforgató! Ha neked ez az értelemes téma, akkor már nem tudok mit mondani. izlések és pofonok. szerintem izgalmas regényvolt(egy darabig)a Hp. de a narniában több van mint "beszélõ oroszlánok" és kentaurok. de NEKED azt hiszem hiába magyaráznám..
lola1 2006 nov. 08. - 14:18:47 Előzmény FoPnkA
(33/307)
Kedves FoPnkA! most ezt teljesen komolyan kérdezem. Szerinted mi a mondanivalója a HP-nek? csak érdekel! (és nem irónikusan kérdeztem)
Tollforgató 2006 nov. 04. - 14:47:49 Előzmény Csokika
(32/307)
a görényes jelenetet egyébként elõször úgy forgatták, hogy mikor a görény visszaváltozott Malfoyjá, valahogyan eltûntek a srác ruhái, és pucéran elszaladt :D:D:D
De ezt a jelenetet aztán kivágták belõle (sajna :))
Tollforgató 2006 nov. 04. - 14:44:52 Előzmény egy normális ember
(31/307)
hogy itthon mikor kerül moziba az új rész, azt én is szeretném tudni, de egyenlõre még a külföldit se tudjuk. A lényeg, hogy a forgatást már befejezték, mostmár csak az utómunkálatok vannak hátra :) Állítólag 45p-nyi anyagot kell kivágni belõle, mert a tervezettnél annyival hosszabb lett!
Csokika 2006 nov. 02. - 03:44:14 Előzmény lola1
(30/307)
Sziasztok!
Nekem meg az a véleményem hogy a narnia szar és a harry potter meg jó sokkal!
Azért mert rengeteg ilyen klónállat van meg a téma is rossz ahogy olvastam a film történetét.
A HP4-rõl az a véleményem hogy volt benne egy jópár unalmas jelenet de volt egy pár nagyon jó is.Például az amikor a görényes rész volt :-D.A harmadik részben meg semmi nem volt uncsi de nem volt olyan jelenet ami igazán megfogott voltna.Szerintem ez a két film eggyenlõen jó!
FoPnkA 2006 nov. 01. - 11:03:18
(29/307)
Attól tudok frászt kapni, amikor valaki csak a filmet nézi meg de a könyvekrõl lövése sincs -.- és az alapján osztja az igét :/
egy normális ember 2006 nov. 01. - 05:42:24 Előzmény nesita
(28/307)
Hali nesita! Egyet értek veled! Nekem is a negyedik rész a kedvencem. :) És a báli jelenet is tetszett, és igen, az volt a lényege, hogy kezdenek felnõni, és végre elkezdtek pasizni, csajozni! Alig várom a következõ részt! Nem tudjátok, mikor kerül a mozikba itthon?