Téma: Infinite

fferlen73 2021 jún. 11. - 14:59:53
(2/22)
Ha nem Mark W. játszott volna benne, akkor szerintem már felénél abba hagytam volna a film nézését. Ez a fajta sztori már ezerszer lerágott csont, amivel nem is lenne baj, ha jól meg lett volna csinálva (és meg is lehetett volna). Sok filmet meg tudok nézni többször is, ha van benne valami, ami addig egyikben sem.

Na ez nem ilyen volt. Vontatott bevezetés, habár már szerintem a 3 éves gyerek is tudta volna, hogy mi fog történni - elég vontatott egész végig. Elcsépelt és röhejes jelenetek. Egy-két látványos pillanattól eltekintve nem igazán tudtam mit értékelni ebben a filmben.

Sajnos nekem ez egy "ZS" kategóriás filmre sikeredett valami, amiben már Mark sem tűnt hitelesnek, mintha egy leszálló színész utolsó próbálkozásait látja az ember.

Nem mondom, hogy nézhetetlen - láttam már borzalmasabb alkotásokat is, az is biztos, hogy lesz akinek tetszeni fog, én sajnos nem azok közé tartozom, meg tuti olyanok is, akiknek hasonló lesz a véleménye az enyémhez.

Senkit nem akarnék lebeszélni róla, de ha egy megosztó oldalon meg tudod nézni, akkor szerintem először ott próbálkozz, mint moziban. Ha meg nagyon tetszik, akkor még elmehetsz moziba. :-)
Bruce1496 2020 febr. 17. - 10:23:29
(1/22)
Egy tudathasadással diagnosztizált férfi képzelgéseiről kiderül, hogy előző életének eseményei peregnek le újra és újra a képzeletében; ő is egyike volt az újjászülető szuperemberek társaságának. Eljött az idő, amikor ismét segítenie kell nekik, mert óriási veszély leselkedik a világra.
----------------------------------------------
Egy férfit különös látomások gyötörnek, ezért skizofréniásnak minősítik. Kiderül azonban, hogy a látomásokban előző életeinek jelenetei térnek vissza, mivel ő is tagja a majdnem halhatatlan, reinkarnálódó szuperemberek társaságának. A reinkarnációs csapatnak nagyon nagy szüksége van hősünkre, mivel a világbékét egy gonosz tudós fenyegeti.