Téma: Oxigén

1/10
DavidAbler 2021 máj. 12. - 22:59:35 1/10
(3/43)
A film az elmúlt évek scifijei által már egyébként is agyonrágott témát rágja tovább. Pontosabban nem is rágja, hanem csak a kirakatba helyezi, mert érdemben nem foglalkozik a témával. Az eredetiség hiánya a legrosszabb vonása: az Inception, Pessenger, Légcsavar és Interstellar filmekből lopott össze pofátlanul dolgokat, azokból próbálva összegyúrni valami nézhetőt - de sikertelenül. Világos, hogy a rendező/író elsődleges (és szerintem egyetlen) célja az volt, hogy olcsó trükkökkel végigizgultatassa a nézőt, de nálam épp az ellenkezőjét érte el. High Alert: unalommal, clichékkel és érdektelen befejezéssel fertőzött terület. Belépni tilos!
9/10
kikikirly1991 2021 máj. 12. - 21:25:20 9/10 Előzmény Necropriest
(2/43)
Igazat szóltál, szívemből szóltál. Baromi jó film.
10/10
Necropriest 2021 máj. 12. - 21:06:40 10/10
(1/43)
Ebben a percben lett vége... hmmmm
Mikor elkezded egy átlagos film. Megfogalmazódik benned, hogy végig egy dobozban fog játszódni?
(Bár MILO hangja nagyon jó, nekem örökre STAM marad ☺️
Aztán agyalsz, hogy összeesküvés vagy valami kísérlet az egész és lehet kintről nézik az emberek... majd utána nagggggyon beindul a film. Mikor kiderül minden, akkor tudatosul benned, hogy ez egy tripla A kategóriás film (így elkerültem a Spoilert) az utolsó percig oda fog szögezni a képernyő elé ha szereted a ScienceFiction-t. Nálam 10/10. Az utolsó képpel szépen le van zárva, de én hagytam volna anélkül. Most mehetsz megnézni :-)