Téma: Piercing

1/10
joey l 2023 jan. 20. - 16:27:13 1/10 Előzmény tortura
(6/6)
igen
tortura 2020 júl. 07. - 16:31:57 Előzmény csaszar.timea
(5/6)
Jól teszed. Én is látom, hogy vannak, akik ajnározzák a filmet, tegyék, ha nekik ez kell.
SPOILER!

Már az elején irritált, mikor azt látom, hogy a "főhős" csavarhúzóval vagy mi a nyavalyával majdnem megöli a saját gyerekét..... Na már akkor gondoltam, hogy nem kéne mégse végignézni ezt a filmet, de megtettem. Kár volt. Két aberrált, beteg ember vergődését, harcát láthattam. De biztos vannak olyanok, akik a szexuális életüket ilyetén módon fűszerezik, hogy izgibb legyen. Lelkük rajta, bár kicsit sajnálom őket.
csaszar.timea 2020 jan. 01. - 02:10:48 Előzmény sexykex
(4/6)
Én olvastam a könyvet, az alapján nem akarom még csak megnézni sem a filmet, mert biztos az is egy fos. Pedig a "letisztult" Japán szemén keresztül próbáltam menteni a történetet. Nem az én világom, tovább megyek, sztem nem európai világú.. Egyébként gondolkodtam rajta eleget, elhihetitek.
7/10
Gollam24 2019 nov. 11. - 15:06:03 7/10
(3/6)
Ne higgyetek a fanyalgóknak, ez nagyon is jó film.
Azonban gondolkodni kell rajta, sundance-n mutatták be, kis költségvetésű indie thriller, ehhez mérten nézd meg (kár, hogy ide ezekből csak kevés jut el).
Külön öröm számomra, hogy Mia Wasikowska ilyen filmekben is játszik, ez a prosti szerep nagyon jól állt neki.
Nekem bejött.
7/10.
tortura 2019 okt. 14. - 16:00:45
(2/6)
Borzalmas film. Aki jót akar magának, ne nézze meg.
6/10
sexykex 2019 aug. 14. - 09:08:19 6/10
(1/6)
Ha ölni készülsz, tervezz! Figyelj minden apró momentumra. Ha ölni készülsz, gyakorolj! Senki sem szereti a béna gyilkosokat. Ha ölni készülsz, válaszd ki körültekintően az áldozatod! Különben minden másképp alakulhat.
A film legnagyobb hibája, hogy semmit sem tudunk meg a szereplőkről, csak találgathatnánk, hogy mitől lettek ilyen eltorzult személyiségűek, ennyire zavarodottak. Ahhoz valószínűleg el kellene olvasnunk Murakami Rjú 1994-ben megjelent könyvét is, ami a film alapjául szolgált.

Vajon miért akarja valaki megölni a kisbabáját? És miért pont jégcsákánnyal? A papák többnyire csak elhallgattatni szeretnék a folyton síró csemetéjüket.