7/10
The Cortez 2023 máj. 03. - 22:25:58 7/10 Előzmény janderka
(57/77)
Mi a gáz a kisugárzásával?
8/10
janderka 2023 máj. 03. - 12:30:37 8/10 Előzmény Kommentátor
(56/77)
Egy ilyen kisugárzásu pali, mint ő vagy erőszakkal vagy csak durva sok pénzzel tud magának ilyen könnyen ennyi jó nőt szerezni. Az Így vagy tökéletes-ben (ami kicsit hasonló hátterű film) hitelesebb kúrógép. Mert ott egy hatalmával viszaélő befolyásos és híres producert alakít. Aki alá érdekből sokan befekszenek. De önmagáért? Annyian? Olyan jó macák? Kizárt.
9/10
Kommentátor 2023 máj. 03. - 12:06:36 9/10
(55/77)
Nem vártam tőle sokat, ezerszer feldolgozott téma. De én még ekkorákat egy filmen sem röhögtem. Nagyon jó poénok vannak benne. Én elég kritikus vagyok, de ez szerintem összességében jól sikerült. Meglepődtem a sok negatív kommenten.
A kisgyerek szerintem telitalálat. A korához képes nagyon jól játszott. Nem is értem, aki szerint nem. Thuróczy valóban nem a legjobb választás a minden nőt levarró playboy szerepére. De még ez is belefért.
8/10
olahmiki1959 2023 máj. 02. - 01:09:08 8/10
(54/77)
Nekem összességében tetszett a film, jók voltak benne a szövegek, a poénok, Thuróczy Szabolcs pedig napjaink egyik legjobb színészévé nőtte ki magát, rossz alakítást még nem is láttam tőle.
Adok rá egy nyolcast, szerintem megüti azt a színvonalat.
6/10
Kuttyánszki 2023 máj. 01. - 12:39:40 6/10 Előzmény Rojita
(53/77)
Jelentem, én voltam ( mint tudjuk), de nem elő-, hanem értékítélet Mucsival szemben. Mármint az enyém... :)
8/10
Rojita 2023 máj. 01. - 00:11:17 8/10
(52/77)
Van ilyen helyzet az életben, teljesen hihető a történet. Nem egy felhőtlen vígjáték, olyan keserédes. (A kommentekben emlegetett hasonló-témájú külföldi filmeket nem láttam.) Életszagúak a mellékszereplők is, pergő, vicces a dramaturgia.
A két fsz közül, a kisfiú jobban tetszett. Thuróczy Szabolcsot eddig fsz-ben még nem láttam, csak mellékszerepekben, - általában egy hasonló karakterben. Nem egy szép ffi, nincs jó orgánuma, nem is artikulál szépen, sokszor nehezen érteni a szavait, elharapja a szóvégeket. (Rákerestem. Nem végzett színész, hanem jogász. Hát, nem Ő az egyetlen jogot végzett ember, aki nem a tanult szakmájából él. Érdekesség, most olvastam, - h hasonlóan ismerte meg első gyermekét.)
Összességében, tetszett a film.
(Lentebb vki előítéletes volt Mucsi Zoltánnal szemben. Jelentem, teljesen hétköznapi, kiadót játszott, - az általában szokásos káromkodása nélkül.)
3/10
MissAmerika 2023 ápr. 30. - 23:23:26 3/10
(51/77)
...és ezért az alakításért a T.Sz-ot díjesőre jelölték (persze nem kapott semmit).
6/10
Kuttyánszki 2023 ápr. 30. - 13:37:45 6/10
(50/77)
Vártam a filmet, de előbb elolvastam itt a kommenteket. ...
Szóval , nem fogom megnézni; amiben Thuróczy, Mucsi,....azt képtelen vagyok nézni, ezeket a ripacs , ro....a antiszínészeket.
Lényeg, hogy sok igénytelen embernek tetszett.
7/10
The Cortez 2023 márc. 10. - 00:26:11 7/10
(49/77)
„A szar belakkozva is szar”.

Sok más filmre (leginkább a Derült égből apura) hasonlító dramedy, a nyomorult Gesztivel a háttérben. Az alkotás tele van hatásos, faszán működő verbális humorral, őrült helyzetpoénokkal és vicces mellékkarakterekkel, de drámából, lehangoló részekből meg érzelgésből sincs hiány.
Az egyik főhős egy alkotói válságban szenvedő író (Thuróczy), aki kissé olyan, mintha Hank Moody (Kaliforgia) szerencsétlenebb változata lenne, valamint érdekes a volt nőjével közös múltja. A másik főszereplő a kissrác, ki hol cukiskodik, hol rohadtul idegesítő. Az idegtépő viselkedését egyébként keményen túltolva ábrázolták. A színészek közül meglepő módon az őt alakító kölyök, illetve Mucsi emelkedik ki a legjobban.
A sztori felvonultat pár klisét, időhúzás gyanánt beadogat néhány, a virtuális valóságban játszódó unalmas, egyben nevetséges fantasy elemet, a befejezése a jellemfejlődéssel együtt pedig kiszámítható. A mozi hangulatához kiválóan passzoló Reason or Rhyme című track, baszott jól szól a stáblista alatt.
10/10
lovefilms 2023 márc. 04. - 23:15:28 10/10
(48/77)
Kiállok a pozitív vélemények mellett. Én nagyon kedveltem. Jó ügy, jó színészi alakítások, kedves és megható, közben vicces és tanulságos is. Lehet, hogy vannak benne kis hibák, de én nagyon szerettem a témát, ezért nem zavart, hogy nem minden tekintetben tökéletes. Kisgyerekes szülőknek főként nagyon ajánlom, érdemes megnézni (de nem a gyerekekkel).
10/10
Ledina 2023 febr. 13. - 16:39:24 10/10
(47/77)
Zseniális film, egyszerre megható és sirva röhögős
9/10
greilod 2023 febr. 04. - 13:01:26 9/10
(46/77)
Nem értem a sok negatív véleményt, szerintem tök rendben volt a film, a két főszereplő nagyon jól játszott végig. Én rég láttam ilyen jó magyar filmet, érdemes volt megnézni.
10/10
Ildikó Zagyva 2023 febr. 01. - 15:43:43 10/10
(45/77)
A debreceni Apolló moziban láttuk a filmet, ahol a filmvetítés után közönségtalálkozó volt Thuróczy Szabolcs főszereplővel. A film kedves, szórakoztató és megindító. A főszereplőt idézve a filmeket nem úgy kell nézni, hogy melyik más filmhez hasonlít, vagy nem hasonlít, hanem egyszerűen hátra kell dőlni, kikapcsolódni, sodródni a filmmel és élvezni azt. Abszolút egyetértek vele, csodás élmény volt! A közönségtalálkozón nemcsak a filmről, hanem a színészről is sokat megtudhattunk, aki rendkívül szerény és fantasztikus színész. Csak gratulálni tudok!
6/10
TheOldMan 2023 jan. 27. - 10:54:49 6/10
(44/77)
Az ilyen típusú filmek a gyerekszereplőn állnak és buknak. A túl cuki, túl okos gyerekek roppant idegesítőek tudnak lenni. Itt a kiskrapek elmegy, pont a határon mozog, de többnyire elfogadható, így nézhető a film, bár semmi újat nem ad. 6,5/10.
Filmek szerelmese 2023 jan. 21. - 19:52:43
(43/77)
Hát egy este, az unásig látott filmek között elment. Nem rossz, de a németek Kislány a küszöbön filmje sokkal jobb. Az egész film ötlete mindenhonnan összeollózott. A kissrác aranyos. De azért egy Keménykalap és krumpliorr, vagy bármelyik régi gyerekfilm jobb ennél. Tudom, felnőtteknek szól, de nekem ezekhez képest is kevés volt. Felületes volt az egész, olyan összecsapott.
8/10
Révész István 2023 jan. 18. - 23:29:27 8/10
(42/77)
Nem értem mimért kell mindig mindent lefikázni. Ez olyan pesti szokás lehet... Kevés a jó magyar film, hát becsüljük meg. :)
1/10
Sztalker1 2023 jan. 13. - 14:30:50 1/10
(41/77)
Ehhez a nyálas, amatőr, üres förmedvényhez két rendező kellet. Forgatókönyv nulla, színészvezetés nulla, berendezés nulla, operatőri munka kettes...stb. Ráadásul szerencsésebb cseh és olasz változat suta, olcsó, hatásvadász lopása.
dr.66 2023 jan. 12. - 18:29:55
(40/77)
Ez de szar volt. Óriási csalódás ,ahhoz képest ahogy be lett harangozva. Elővették a gyerekkártyát és azt hitték annyi elég. Ráadásul a kölyök néha iszonyat bosszantó volt,annak ellenére,hogy egy nagyon helyes kisgyerek. Amikor megjelenik a filmben,borítékolható a sablon.
1/10
tenet 2023 jan. 10. - 21:20:42 1/10
(39/77)
Egy az egyben a Derült égből apu filmnek a legkoppintása. (https://port.hu/adatlap/film/tv/derult-egbol-apu-demain-tout-commence/movie-180970) Magyar környezetre hangolva persze, kicsit megvariálva, hátha nem tűnik fel. Még a taxi, anyuka betetsége is stimmel. A vége más kicsit, de így is nagyon nagy százalék a megegyezés. Nem tudom mekkora egyezéstől számít plagizálásnak. Vagy megvették a jogokat?

Egy-két jó poén van benne, de a farkasos mellékszál, ahogy már többen is írták itt, teljesen felesleges. A színészek hozzák a szokásos magyar színvonalat, és persze a gusztustalanul erőltetett szex sem maradhatott ki belőle, bár szerencsére csak az elején volt egyszer. A gyerekszereplő erősen túl van hájpolva, annyira azért nem jó, amennyire pár helyen nyomják, sokszor erőltetett a filmben. Tasnádi alulmúlja önmagát. Básti Juli a legjobb benne, tökéletesen hozza a szerepet, jól is áll neki. Lehetett volna sokkal egyedibbet is alkotni.
10/10
Liliszke 2023 jan. 09. - 00:43:29 10/10
(38/77)
Csak azért regisztráltam a port.hu-ra, hogy a sok negatív vélemény mellé leírhassam, hogy nekem mennyire borzasztóan tetszett. Nem vártam tőle sokat, csak egy buszútra töltöttem le, hogy valamivel elüssem az időt, de ahogy hazaértem, anyukámmal megnéztem újra az egészet. És végignevettük. Lehet, hogy van sok száz ugyanilyen amerikai film, én egyiket se láttam. Az összes szereplő telitalálat, a kisfiú kora ellenére valami fergetegesen játszik, rég láttam ilyen jó magyar filmet.