5/10
The Cortez 2022 szept. 11. - 22:12:00 5/10 Előzmény kistroglodita
(57/77)
Közel nem a legunalmasabb, viszont az egyik leghisztisebb.
Brigitta79 2022 szept. 11. - 22:01:25
(56/77)
Nem értem Chris Hemsworth hogy adhatta ehhez a filmhez a nevét? Szerintem a 2. rész volt a legjobb. Még Christian Bale sem tudta érdekessé tenni számomra ezt a részt! Pocsék film! Pedig szinte az összes színészt kedvelem. Kár volt 5 évet várni rá… 0 pont!
2/10
Démétér456 2022 szept. 11. - 18:40:44 2/10 Előzmény Sz. Péter
(55/77)
Az én döntéseim semmilyen szempontból nem relevánsak a film minőségére nézve. Ha a filmről is tudsz valamit mondani: hajrá. Ha csak rólam, az élő embert nem érdekel, engem is beleértve.
1/10
Trevor Belmont 2022 szept. 11. - 15:45:46 1/10
(54/77)
Ez volt az alja!
Sz. Péter 2022 szept. 11. - 15:31:45 Előzmény Démétér456
(53/77)
" ellopott két órát az életemből."
Nem te döntöttél úgy, hogy megnézed a filmet, vagy tetszik majd vagy nem alapon? ;)
2/10
Démétér456 2022 szept. 11. - 11:43:30 2/10
(52/77)
Istenem, mi a halál volt ez... Végignéztem, mert gondoltam: talán valamelyik karakterrel történik majd valami olyasmi, amire érdemes lesz emlékezni. Kínos volt, komolyan. Bale remek, de kár volt ebbe a filmbe. Nem is értem, hogy mit akartak ezzel a történettel elmondani. Se ötlet, se történet, se koncepció, se karakterfejlődés. Egyetlen dolog érezhető belőle: a rendező őszintén lenézi a nézőit, a Disney meg belemegy, mert a Ragnarök sikere után elhitték, hogy a nézőnek ez kell. Csakhogy a Ragnarök még lelkes, lendületes hülyéskedés volt, a maga hibái mellett élvezhető. Ez meg csak egy fölényes, idióta geghalmaz, ami rosszul targetálta a célcsoportot, rosszul használta a színészeit és a lehetőségeit, és ellopott két órát az életemből.
2/10
3,14159 2022 szept. 10. - 17:56:19 2/10
(51/77)
Mi a szar ez az erőltetett karikatúra? Nekem volt kínos végignézni!
1/10
Ataegina 2022 szept. 09. - 16:48:39 1/10
(50/77)
Imádom a marvelt, de a 30-adik percig jutottunk el ezzel a szörnnyel. 3x kellett megállítanom ennyi idő alatt. Botrányos amivé vált ez. Kritikán aluli
kistroglodita 2022 szept. 09. - 13:35:15 Előzmény The Cortez
(49/77)
"Christian Bale szintén faszán hozza a főellenséget"

Merész dolog ilyet írni a világ egyik legunalmasabb színészéről.
5/10
The Cortez 2022 szept. 09. - 00:32:53 5/10
(48/77)
Langymeleg, középszerű, eleve felesleges folytatás. A stúdió intro zenéjének rock-os verziója ötletes, és a nyitójelenetet, valamint Thor életrajzának az Only Time-re nyomatott elmesélését ugyancsak eltalálták. Jól viszik tovább a korábbi filmek szálait, vannak visszatérő szereplők (többek közt az A galaxis őrzői, akikkel egy darabig együtt csapat a főhős), a track-ek hol hangulatosak, hol vagányak, a színes-szagos képi világ + a CGI igényes, a fekete-fehér rész stílusos, az akciók látványosak (leszámítva a finálébelit, mert az sikeresen szét lett vagdosva), a drámai vonal átélhető s Christian Bale szintén faszán hozza a főellenséget, kit horrorisztikus képsorokkal-, zenei témákkal- meg hanghatásokkal próbáltak még félelmetesebbé varázsolni.
Vagyis mindenképpen vannak érdemei a mozinak, ám összességében egy unalmas, semmilyen, tipikus vasárnap délutáni kertévés vígjátéknak érződik. Az a legnagyobb gyengesége, ami a Ragnaroknak a legerősebb pontja volt. Ott működött a humor a maga őrült műfajában, de itt a repülő, kozmikus kecskék visítozásán, illetve az újabb vicces színdarabon kívül, semmi máson nem lehet röhögni, mivel leginkább csak humortalan, sótlan, ügyetlen poénokra futotta. Az alkotást egyébként egy erőteljes Guns N' Roses-tisztelgés járja át.
Russel Crowe karaktere egyszerre szórakoztatóra, egyszerre szánalmasra, tehát erősen felemásra sikeredett. A sztori lezárása érdekes, az első stáblistás bónuszon pedig nem tudtam eldönteni, hogy nevessek-e, vagy inkább sírjak.

saihulud 2022 szept. 08. - 19:20:04
(47/77)
Ha Thor bármikor átadhatja az erejét akárkinek, akkor ezt miért nem használta eddig? Ez nem nagyon lett átgondolva. (Ez sem.)
Sz. Péter 2022 szept. 02. - 06:10:45 Előzmény István Pityu Herczeg
(46/77)
Ki az a Russell Crowley?
4/10
István Pityu Herczeg 2022 szept. 01. - 22:55:46 4/10 Előzmény Zachariah
(45/77)
De itt nem csak hedonista, hanem egy szánalmas, gyenge, undorító alak is, egyszerűen meggyalázták az egészet. Pedig Russell Crowley zseniális színész, dehát sz*rból ő se tud várat építeni.
Mrs Broccoli 2022 aug. 26. - 11:30:13
(44/77)
Elkeserítő, hogy nem képesek legalább egy moziban legalább heti 1x eredeti nyelven, feliratosan (2D-ben) vetíteni. A Valeriant sikerült 3D-ben is? A Shreket is?
4/10
Bigpapa 2022 aug. 24. - 19:48:33 4/10
(43/77)
Nem tudom,ki hogy van vele, de kifejezetten fáj, ahogy egy majmot csináltak Thor-ból! Az első részt szerintem vagy 20x láttam. Thor esetlen "embersége" vicces, ahogy földhöz vágja a kakaós poharat, hogy hozzál még ebből a nedűből! Vagy a második részben, amikor a pörölyét felakasztja a kabáttartóra, vagy felszáll a metróra. Poén,de nem blőd, gyerekes poén. De itt már én éreztem magam kellemetlenül.
ha nem tudom, hogy ez az eredeti, azt hiszem ez is egy olyan Horrorra kadva rész, csak most Thorra kihegyezve. Mondjuk paródiának is szar volt. Christian Bale zseniális színészi mivoltát sikerült NULLA %-ban kiaknázni, ezt a szerepet egy betanított csimpánz is eljátszotta volna, egy kosár banánért! Ilyen ziccert kihagyni, hogy végre egy igazi színész a gonosz.... A másik sirámom Zeusz. Russell Crowe a Tébolyban úgy játszik, főleg a legelején, amikor a csaj mellé áll és jobb kézzel engedi le az ablakot, ahogy átnyúl maga előtt és az a tekintet, hogy haverral össze néztünk, na mondom, ettől még én is beszarnék! És akkor Zeusz egy bohóc???? Egy ilyen zseniális színésztől?? És nem az ő hibája. Korg túl sokat szerepel, teljesen feleslegesen, valahogy végig azt éreztem, hogy ebben úgy minden teljesen felesleges.
Ebben se szív, se alázat nem volt a Marvel rajongók felé. Színtiszta biznisz! CGI 80%-ban, a csata közben már a telefonomat nyomkodtam itthon, jaaaa, online néztem, én már ezekre nem megyek el moziba, nem éri meg a jegy árát,se az erőfeszítést, hogy felálljak a tv elől. 2 méteres, ezen is jól látszik :D
4 pont, ilyen keveset se adtam még marvelre. Ja de,az utolsó Strange,az g**i sz*r volt
6/10
Zachariah 2022 aug. 08. - 00:39:35 6/10
(42/77)
István Pityu Herczeg és DeborahUnicornia: ami Zeuszt illeti, a görög mitológiában is egy hedonista, saját érdekeivel törődő személy, szerintem ez a beállítás a filmben teljesen jogos volt.

Ez a film akkor tudott volna működni, ha Herkules itt lett volna a rosszfiú, nem a következő részben. Akkor szórakoztató lett volna a poénkodás, így nem az. Kár volt egy olyan markáns gonosz karaktert, mint Gorr, elpazarolni ebben a filmben.
BnéAndi 2022 aug. 05. - 09:51:16
(41/77)
Kiégett, unalmas, igénytelen. Az egyetlen pozitívum a főgonosz karaktere, de az sincs kidolgozva.
Pride havi propagandafilmnek elmegy, de a Marvelhez és főleg Thor karakteréhez köze sincs. Ez egy rossz vicc volt. Még a valkűrből is képesek voltak leszbikust csinálni, a gyerekek úgy szólíttatják magukat ahogyan jólesik, hiába vannak a halálukon.
A színészeket meg a pénztárcámat sajnálom...
aszarnyasfejvadasz37 2022 aug. 04. - 23:12:59
(40/77)
Egeszen szar lett, de legalabb tudjuk hogy a kovetkezo fogonosz Hercules lesz
4/10
Jocpappa 2022 júl. 30. - 22:27:52 4/10
(39/77)
Többször elhatároztam már, hogy nem nézek szuperhős filmeket. Mégis folyton úgy alakul, hogy megnézem szinte mindet.

Pozitívumok:

- A jó öreg Marvel CGI és látvány.
- Christian Bale, mint főgonosz nagyon adja.

Negatívumok:

- Az az átkozott LMBTQ.
- Vicceskedés, poénkodás, infantilis humor F-O-LYA-MA-TO-SAN. Rettentő fárasztó már a film felénél.
-Unalom
-Félig gyerekes, félig darkos hangulat. Mi volt a célközönsége ennek a filmnek? Egy gyerek tuti összecsokizza magát, egy felnőttnek pedig (jó esetben) rém fárasztó a mondókás, szóvicces humor.
-Sem hangulatában, sem tempójában, sem a karakterek játékában nem idézi már a jó, klasszikus képregényfilmeket, ami annak idején megkedveltette velem a műfajt.

Marvel filmre 5 pontnál kevesebbet nem adtam eddig, a belefektetett pénz és munkamennyiséget tisztelem. Mégis 4 pontnál nem tudom ezt többre értékelni, egyszerűen idegesítő és hangulatölő a fél percenkénti gagyi zsúrhumor.
1/10
Böhöm 2022 júl. 29. - 08:46:36 1/10
(38/77)
Alapvetően szeretem a szuperhősös filmeket. A korábbi Thor filmeket is. Valamint nagy gyakorlattal bíró, mondhatnám fekete öves “szar filmeket csak azért is végignéző” kultúrharcos vagyok. De ez kifogott rajtam, a Thor: Szerelem és mennydörgés még engem is térdre kényszerített, kb. 75 perc után kijöttem a moziból. Ezt eddig csak két film tudta elérni nálam, pedig rendszeres habzsolok mindenfélét a világ kínálatából.
Egyszerre nagyon bárgyú és mégis zavaros a sztori, kínosan gyenge vicceskedésekkel, a fajtársakhoz képest nagyon gagyi hatású látvánnyal.
Film és mozirajongó társaim! Utasítsuk el az ilyen színvonalat, mert úgy érzem, amíg van erre kereslet, addig egyre több ilyen kellemetlenségbe fogunk futni. Ne legyen mindenki Fellini, Spielberg vagy Tarantino, de azért bocsánat….