7/10
Norbert Szalai máj. 20. 07:38:55 7/10
(7/7)
Nen olyan jó,mint az első kettő,de némileg jobb,mint a harmadik rész.
Történet,humor : 10/6
Bár speciel jobban kedvelem az egyedibb,főleg kézzel rajzolt,művészibb animációs alkotásokat,mint ezt a tükörsima digitális megjelenítést.
Igaz nem is én vagyok az elsődleges célközönség.
Ugyanakkor a maga módján tény,hogy szép színes,nagyon részletes és látványos a megvalósítás.
Szóval ilyen szempontból : 10/8
Mindenesetre remélem,hogy ezt még nem mesterséges "intelligenciával" dobták össze,mert amerre tart a világ....

Kiátlagolva : 10/7 pont
5/10
pihes máj. 16. 14:06:56 5/10
(6/7)
Szép mese, elfogadható történet, hiába ha csak ÖT/TÍZ
10/10
Colti7 máj. 11. 12:56:03 10/10
(5/7)
Imádtam 😍😍😍 Nagyon várom a folytatást
Sabada 🐼🐼
5/10
agathasirmio máj. 05. 16:04:06 5/10
(4/7)
Az első film egyszerű volt, de okos és szórakoztató.
A második rész mindezt megint hozta és rátett rengeteg menőséget, gondolatiságot és kreativitást. (külön kiemelendő, hogy a múltbeli eseményeknél az animáció is megváltozik).
A harmadik rész behozott egy midiklorián-faktort és már nem igazán tudott okos lenni. A korábbi gyengeségek itt már erősödtek, a hangsúly áthelyeződött az akcióra és a poénokra. Amik viszont nagyon jók voltak. Minden be lett dobva: erős állat, mágia, cuki pandák, az összes lehetséges akció és poén, amit ebből ki lehetett facsarni.

Sajnos a harmadikból már lehetett sejteni, hogy a negyedikre nem marad semmi. Vagy rebootolják a történetet egy új szállal, vagy unalomba fullad. Utóbbi történt.


Visszanézve a legárulkodóbb az intro: megjelenik négy sárkányharcosjelölt és ők messze érdekesebbek, izgalmasabbak, mint az új főszereplő róka. Akinek még a neve is rosszul van megválasztva, a második rész Shenje után ő Zhen ... why?
A főellenség is teljesen fantáziátlan: összegyúrták a második és a harmadik részt, a kaméleon külsőre Shen (kicsi, hosszú farkú, gigerli), képességre meg Kai (ellopja mások képességeit).



Egy vasárnap délutáni matinéban kisgyerekekkel megnézhető, de moziba nem érdemes elmenni érte.
10/10
Kapdbetefasz márc. 27. 16:28:37 10/10
(3/7)
Olyan jó volt hogy az idegrendszerem kikészült.
6/10
blood.1 márc. 27. 03:38:24 6/10
(2/7)
A rajzfilm semmi különlegességet nem hordoz, felejthető darab.
A végén a Britney szám Jack Black feldolgozásában ütős volt.
7/10
fferlen73 márc. 13. 21:08:14 7/10
(1/7)
Nem volt rossz ez a 4. rész, de azt kell mondjam, hogy bármelyik korábbi 3 jobb volt szerintem. Eddig angolul láttam még csak, de nagyon remélem, hogy a magyar szinkronkészítők több humort varázsolnak majd bele - időnként csodákra képesek. Az elősző részekre való tekintettel egy 7-est adok rá mindenképp.... hoppá, még nem lehet szavazni.