10/10
judlo 2010 febr. 01. - 15:13:41 10/10
(18/138)
Csak ezer mosolygós fej mellett mered felvállalni a véleményedet???

Te godnolom az az ember vagy akinek soha semmi nem jó az életben!
Így hát nyílván szánalmas kis boldogtalan életedet, azzal próbálod otthon begubózva a szobádban eltölteni, hogy beszólogatsz....

Lehet kicsit jobban értek a filmekhez mint te. Megdöbbennél mennyire, de ebbe most nem megyek bele, mert nekem veled ellentétben más elfoglaltságaim is vannak, mint hogy a mozi.hu oldalon írogatva próbáljam meg feldolgozni, hogy kicsi a f@arkam!!
PUSZIKA,és maradj inkább a p@ornónál, azt a te agysejteidhez mérték!:))
4/10
Bigpapa 2010 febr. 01. - 09:55:21 4/10
(17/138)
Boldogok a lelki szegények.... :))))

Miért ne írhatnánk,hogy kiszámítható,amikor egy csimpánz is 2 pillanat alatt rájön,mi lesz a következõ jelenetben. :))))Ha neked ez izgalmas volt, akkor :)))))) Unalmas,mert az elején elcsesznek vagy 30 percet azzal,hogy bemutatják a nagy semmit. Az akció hol izgalmas ebben?Az, hogy kalapálják a pántot 40 percig? :)))))))))))Sajna azon nem izgultam magam halálra.Nagy színészi játékok? Hol? Egyik színész sem tudott kibontakozni. Az a Jean Reno, aki ha egy Habszifont alakít is zseniális, ebben a filmben nem jutott szerephez.Kb annyi szerepe volt,mint egy ott felejtett kellék rádiónak.Ha egy filmben valakire a rossz fiú szerepét kéne osztanom és ez a felhozatal,hát Matt Dilon helyett tuti Laurence Fishburne lett volna a befutó.Ha már Jean Reno-t így mellékvágányra tették.
"Könyörgöm, aki nem ért hozzá, ne írjon ide véleményeket!"
Mert te aztán qrvára egy filmesztéta vagy,mi? :)))))))
10/10
judlo 2010 febr. 01. - 08:35:16 10/10
(16/138)
Nem értem mirõl beszéltek????????Le vagytok fizetve????
Ez a FILM NAGYON SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!! Nálam 10/10, pedig nem szoktam tizeseket osztogatni.

Könyörgöm, aki nem ért hozzá, ne írjon ide véleményeket!
Mi az hogy "lassú", meg "gyenge" meg "kiszámítható"????????????????

Egyik jelzõ nagyobb hülyeség mint a másik! Szerintem ti mást néztetek meg!
Amit én láttam, az egy IZGALMAS, PÖRGÕS, SZUPER SZINÉSZEKKEL TELI FILM !!!!!!!!MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10/10
5/10
lacee83 2010 jan. 31. - 22:34:02 5/10
(15/138)
Annak örülök hogy egy magyar rendezõ sikereket és el a filmes szakmában. De ez a film szerintem elég gyengus lett. Sajnos. Ez a történet hozhatott volna váratlan fordulatokat (még ha nem is egy Die Hard kategóriás rablós sztoriról van szó). Itt viszont minden kiszámítható és sok a sablon. Persze mindezek megvalósítása elég korrekt (látvány, zene, vágások). Azt hiszem a nagyobb színészi nevekkel talán sikerül elcsábítani a nézõket a moziba. De igazából nagy színészi alakításokra nem kerül sor. Pl Jean Reno gyakorlatilag meg sem szólal ennyi erõvel bármelyik rossz arcú kezdõ színészre rábízhatták volna a szerepet. Elfért volna benne egy dögös csaj is amolyan igazi B kategóriás filmhez illõen...:-) ezúttal elmaradt. A film csillagos ötös de csak a 10es skálán. Majd a következõ rendezése jobb lesz reméljük.
wiliwonka 2010 jan. 31. - 18:49:46
(14/138)
Nekem meg bejött. Ebbõl a gyengus sztoriból szerintem egész jó filmet csinált a rendezõ. Mondjuk azt nem értem, hogy .......SPOILER.......... a film elején mondja a fõnök, hogy raktak GPS-t a kocsikba. Akkor miért kell bejelentkezniük, és miért nem veszik észre, hogy letértek az útról.
4/10
Bigpapa 2010 jan. 29. - 22:39:31 4/10
(13/138)
A port.hu filmtartalom úgy baromság,ahogy van,szóval jó lenne,ha valaki kijavítaná.Nincs konkurens banda,csak a pénzszállítók vannak és kész!

Most jöttünk haza a filmrõl.

Hááát,én unatkoztam.A film eleje vontatott és unalmas, a közepe unalmas,mert semmi feszültség nincs benne,kitalálható, a vége pedig nevetségesen baromság.Összehoztak egy csomó jó karakterszínészt,akik más más filmekben briliánsan alakítottak,de itt nem tudtak kibontakozni.
Igazán senki sem szimpatikus a filmben, a "jófiú" pedig kifejezetten ellenszenves a retardált öccsével együtt,szóval végig azon drukkoltam,valaki lõje már fejbe :) valamelyiket.

***********************ERÕS SPOILER***************************************
Amióta kitalálták a gps-t,azóta minden pénzszállító autóban van gps,szóval az amcsiknál fõleg.Nincs olyan,hogy 50 percig nem tudnak egy kocsiról.
A rendõr elõzõ életében denevér volt,mert minden zajban meghallotta a szirénát és a kalapálást is a zúgó rádió és a motorzaj mellett.
Ki be jár a kocsiból azt nem veszik észre,csak a tetõ pici zaját.
Sejthetõ volt, hogy Reno megy el a retardáltért.
********************************vége**************************************

Ez olyan szombat esti Rtl klubos film.Annyit tud.De ennél sokkal jobb filmeket is már csak dvd-n adnak ki.Mozijegyem ingyen volt, annyit megért.

4/10
8/10
vanekvan 2010 jan. 28. - 19:17:23 8/10 Előzmény dekapetra
(12/138)
Ha ez közepes, akkor minden közepes film legyen ilyen.
10/10
bt ice dogg j 2010 jan. 28. - 11:39:43 10/10
(11/138)
Mahershalalhashbaz Ali Õ niród antal új filmjének egy mellékszereplõje színésznek nagyon jó de ha a nevét ki tudjátok mondani kva jó lesz az új film
magnumbond 2010 jan. 27. - 12:29:41 Előzmény dekapetra
(10/138)
még nemláttam a filmet. Tulajdonképpen érdekel,mert szeretem az akciot,meg Renot is csipem. Aki látta a filmet,kérem irja már le,hogy Reno hogy játszott. Normális szerepe volt?vagy valami megint barom karakter.köszönöm.
tametta 2010 jan. 27. - 07:46:19
(9/138)
Tegnap volt szerencsém moziban megnézni a filmet.
Nem volt rossz, azt kell hogy mondjam.
Bár mély tartalmat nem kell keresgélni, élvezhetõ volt.
A helyzet ki tudja hozni mindenkibõl az állatot. Kb ennyi.
Azt mondjuk nem értem, miért kellett ezt a filmet leforgatni, de örüljünk Nimród új lehetõségének :))
A zenéje tetszett, kicsit Massive Attack.
6/10
dekapetra 2010 jan. 24. - 15:37:16
(8/138)
Közepes, egyszer nézhetõ volt. 6/10 szerintem is.
Rendezés jó és a sztori is, csak a végét nagyon elkapkodták.
Jean Reno totál nem illett a társaságba.
7/10
megveszett 2010 jan. 16. - 13:08:49 7/10
(7/138)
Minden elismerésem,ebbõl a sablonos sztoriból kihozzta a maximumot,nagy filmeket fog õ készíteni ha végre rábízznak egy normális történetet,és nem 2 dollárból kell majd rendeznie.
6/10
beo71 2010 jan. 14. - 15:12:15 6/10
(6/138)
Igen,így más,nem is akartam bántani,végül is ebbõl is elég sokat kihozott,örülök,hogy foglalkoztatják,de összességében nem tudom dicsérni a filmet,nem találtam benne semmit,ami miatt másodszor is megnézném.
A bajom talán az,hogy a nagyon jól sikerült Kontroll miatt kicsit mást,jobbat várok az embertõl.Illetve az általam igen kedvelt színészeket is jobb filmben szeretném viszont látni.Forgatókönyvet pedig piszok nehéz lehet írni,nem lehet tudni,ami papíron jól néz ki,mûködik-e a vásznon.
10/10
mclane 2010 jan. 13. - 20:53:49 10/10
(5/138)
nekem sem tetszett a film többet vártam én is, egyszer nézhetõ nálam 6 pont
6/10
beo71 2010 jan. 09. - 13:39:18 6/10
(4/138)
A nagy nevek ellenére sajnos elég közepes krimi,néha elkapja a feszültséget,de nem folyamatos és maga a rablás sem tûnik olyan nagyszabásúnak-messze van a Kontroll színvonalától.6/10.
Antal Nimród szenzációsan indult,az utóbbi idõben szerintem visszaállt az "oké,de semmi emlékezetes"színvonalra.Kontroll 8/10,Elhagyott szoba/Vacancy 7/10,A szállítmány/Armored 6/10.Remélhetõleg a Predators project visszatér a "nagyon ott van"Kontroll szintjére,én drukkolok neki.
Visszatérve a filmhez,nekem csalódás volt a Matt Dillon-Jean Reno-L.Fishburne hármas játéka,bár a kidolgozatlan karakterekkel nehéz lehetett.Talán Skeet Ulrich villant meg valamit,elõször csak:Jé a Sikoly-os csávó ugrott be,aztán hozta a figurát.
Összegezve:számomra csalódás volt,az Ocean sorozat színvonalát nem is vártam,de ennél azért többet.Egyszer nézhetõ.
Leonidas 2009 nov. 23. - 23:01:31
(3/138)
Egyre nagyobb rajongója vagyok Nimródnak, fõleg mióta tudom, hogy õ rendezi a Predators-t. Rajta biztos nem fog múlni a film sikere, mert szerintem remek és sajátos atmoszférát teremt a vásznon, legalábbis a Kontrollból és a Biztosításból kiindulva. Vacancyhoz még nem volt szerencsém és azt is sajnálom, hogy az Armored ilyen késõn jön hazánkba.
tom991 2009 nov. 21. - 01:04:51
(2/138)
magyar feliratos elõzetes: http://www.youtube.com/watch?v=8DEkGrbLgHw
Keba 2009 szept. 15. - 10:04:25
(1/138)
Antal Nimród új hollywood-i filmje!!!! Az elhagyott szoba nekem tetszett, ettõl a filmtõl sem várok kevesebbet. Jó színészek, jó sztori...alig várom a premiert! :)

http://www.sonypictures.com/movies/armored/