Téma: Apja lánya

Redfield 2007 dec. 31. - 15:37:48
(55/135)
Nem értetlen megjegyzéssel kezdtem a vitát, és ezt sem tartom annak, de a másik lealacsonyítása nélkül úgy látszik képtelen vagy egy témáról vitatkozni, a kort meg úgy használod, mintha azzal egyenes arányban bölcsesség is járna. Rendben, elég volt, én befejeztem.
Siliana 2007 dec. 31. - 15:37:27
(54/135)
Jah és hogy folytassam a gondolatot, avagy igazoljam magam, hányan meg hányan vannak, akik pl gyûlölik Budapestet, sokkal szívesebben élnének vidéken, de ide jönnek mert itt kapnak (jól fizetõ) munkát? nem 2-2 emberrõl van szó, az biztos
Siliana 2007 dec. 31. - 15:35:26
(53/135)
Szerinted nincs:)azért azt tedd hozzá
nekem pl volt benne valami a sok negatívum ellenére, amit elmondtam róla.
és meg ne haragudj, de nem értek egyet Veled. Egyfajta értékítéletbeli különbség volt az, amit a film adott és amibõl a vita kiindult.
nevezetesen, hogy melyik eset jobb egy gyereknek. Jövõre is vonatkozó Anyagi biztonságban valahol ahol nemnagyon szeretne lenni(vagy lehet hogy meg is szeretné késõbb) vagy kicsit szegényebben megalapozatlanabb jövõvel de barátságosabb környezetben. Szerintem nagyon érdekes és mai a kérdés
Siliana 2007 dec. 31. - 15:18:49
(52/135)
Van ebben a filmben valami, ha ilyen megosztó...
Redfield 2007 dec. 31. - 15:12:31
(51/135)
Köszönöm, hogy végülis kifejtetted a véleményedet. Légyszíves ne gyere nekem az érettséggel, meg a bölcsességgel, mert nem használ. Ezt betudhatod annak is, hogy szerinted hülye vagyok, vagy annak, hogy szerintem nincs igazad. A vitát esetleg folytathatjuk msn-en, vagy akár be is fejezhetjük, mert ez a fajta személyeskedés csak további sértegetést szülne. Nekem az a bajom, hogy nem tetszik, ahogy sokan "éretten" gondolkodnak, és általában a kölykeiknek se tetszik, de ez ugye teljesen mellékes, neked meg az a bajod valszeg, hogy ha nem tetszik valami, akkor azt kimondom, és akkor már az sem tetszik, amit mondtam. Tehát ilyen formában nincs értelme vitázni errõl.
Redfield 2007 dec. 31. - 13:56:55
(50/135)
Hogyne. A jövõben tiszteletben fogom tartani az emberek véleményét, úgy, hogy meg sem kérdõjelezhetem azokat. Ha nem akar senki beszélni róla, akkor nem beszélünk. El van intézve, de már elegem van abból a hozzáállásból, hogy lõjem fejbe magam, amiért valami nem tetszik, és bárkivel is vitázni próbálok az adott dologról.
Siliana 2007 dec. 31. - 13:45:09
(49/135)
Pedig Sajnos ez is elõfordul:) mások nem mindig értik az ember gondolatmenetét és ez valamilyen szinten normális is. Meg sokan csak féligmeddig olvasnak el és értelmeznek hozzászólásokat
Redfield 2007 dec. 31. - 13:42:25
(48/135)
Az én hibám, eltereltem a szót a filmrõl, itt ez nem mindíg szerencsés. Csak reméltem, hogy a "provokációm" bõvebb véleménykinyilatkoztatást vált ki egyesekbõl a feldobott témában, és nem az lesz a vége, hogy én vagyok a hülye.
Siliana 2007 dec. 31. - 13:37:42
(47/135)
Egy filmrõl beszélünk, amirõl mindenkinek megvan a véleménye. Minek beszólogatni másoknak?
Redfield 2007 dec. 31. - 13:24:56
(46/135)
Nem látom ilyen kib*szott fekete-fehéren, de minek beszélni róla egyáltalán, ha úgyis azt tartja mindenki helyesnek, amit õ gondol?
Redfield 2007 dec. 31. - 12:34:20
(45/135)
Miért, te helyesled azt a hozzáállást, amit felemlítettem?
Siliana 2007 dec. 31. - 12:26:34
(44/135)
És te a hotdogos Redfiled:D
Redfield 2007 dec. 31. - 12:20:12
(43/135)
Te a Hotdogos Siliana vagy?
somi13 2007 dec. 31. - 12:11:30
(42/135)
Nagyon jó kis film volt,szórakoztató,valosághû,és végre egy olyan film amit még nem adtak!!!!!!!!!!!
Siliana 2007 dec. 31. - 12:10:49
(41/135)
én teljesen úgy álltam hozzá a filmhez, hogy egy könnyû romantikus vígjátékot fogok látni.
Ennek ellenére az idillbe beleszólt a feleség halála( Jennifer Lopez volt a legrosszabb választás a filmben). Ahol talán a nézõ is azt gondolta, ááá csak elájult biztos. De nem. Nekem és az átlagos embernek, úgy gondolom, ez eléggé megrázó volt. belegondolunk, mit tennénk, ha a házastársunk meghalna?
meg ugye a nõi-férfi szterotípiák sajnos igazolódni látszanak a filmben( csak nõ tud ellátni egy csecsemõt), ami annyira nem jött be.
Az sem volt túl valóságos, hogy Ollie mennyire telibeszarta hogy van egy gyereke és hogy csak azért akarta megszeretni merthogy benne a felesége van. hát szerintem ez nem jó hozzáállás.
a legjobb karakter számomra a nagypapa volt meg a "nagybácsik".
Redfield 2007 dec. 31. - 12:02:42
(40/135)
Én ezt értem, de az alapelvek az életben még maradnak a legtöbb embernél. Lehet, hogy valaki köztes megoldást lát, vagy szélsõséget, vagy tudomisén, de ahogy a filmben is, a valóságban is két emberrõl van szó, és a valóság mindíg folytatódik. Csak azt mondom, hogy nem támadnák annyian a film bizonyos szinten érthetõ sarkításait, ha nem lenne annyi pénzorientált ember, akik azt hiszik: a kemény munkával és a fizetéssel már meg is van a gyerek boldogsága.
anna2008 2007 dec. 31. - 11:47:48
(39/135)
Nekem tetszett a film, és betegre nevettem magam az elején, a vége fele sajnos már nem voltak benne valami nagyon jó poénok...
Redfield 2007 dec. 31. - 11:42:49
(38/135)
Ha van is, az nagyon jól titkolja. De szerintem szomorú, hogy ez a helyzet, és az emberek még egy "mesétõl" is azt várnák el, ami miatt a leginkább kisiklik manapság a gyereknevelés.
Redfield 2007 dec. 31. - 11:33:22
(37/135)
Ezzel a döntéssel van a legtöbbeknek a baja, mert hogy "ez nem valóságos, ez csak mese". Bocsássanak meg, de mégis mit vártak a kedves tévénézõk? Nem vitatom a hasznosságát annak, ha mondjuk elfogadja az állást, vagy mit és biztosabb, pénzesebb jövõt biztosít mindkettejüknek, de az a lehetõség nem zavarna senkit, hogy a szülõ-gyermek kapcsolat hal el teljesen? Csak mert a "valóság" szerint ez így valószínûsíthetõ.
Redfield 2007 dec. 31. - 11:01:10
(36/135)
Ja... jó. hát elfogadom, hogy így gondolod.