Juhást Joli 2016 febr. 27. - 10:59:56
(4/4)
Én 10 pontot adok!
Juhást Joli 2016 febr. 27. - 10:55:26 Előzmény olahmiki1959
(3/4)
Már láttam régebben a filmet. Ma fél óra késéssel kapcsolódtam a kezdéshez. Én onnantól szinte végig sírtam. csodás film!
pneklara 2015 febr. 08. - 07:56:31
(2/4)
Háromszor futottam neki a hozzászóláshoz, de valami "error...." miatt nem fogadta el. Így nem csoda, hogy nincsenek beírások.
Azt mondja az anya a filmben a vasárnapi apának:te elviszed õket a piramisokhoz, a nevelõapjuk meg hordja õket a fogorvoshoz...
A gyönyörû úton, az egzotikus környezetben közel tud-e kerülni a vér szerinti apa a gyermekei lelkéhez, felnõ-e az apai feladatokhoz? Hol lenne jobb életük a továbbiakban, a komoly, felelõs nevelõapánál, vagy a kissé éretlen, laza gondolkodású édesnél?
Valóban voltak torokszorító pillanatok: mindhárom gyermek a maga módján megszenvedte azokat az éveket, amik a hátuk mögött vannak.
Kedves családi film, mely nem csak az érzelmeinket veszi célba, de az értelem számára is ad fel kérdéseket.
10/10
olahmiki1959 2015 febr. 07. - 07:13:40 10/10
(1/4)
Ehhez a csodálatos filmhez még senki sem szólt hozzá???
Elképesztõen jó film, Jon Voight hatalmas alakításával, baromi jó, megrázó sztorival, feszes forgatókönyvvel, életszerû párbeszédekkel, drámai fordulatokkal, a látszólag kemény, kevés érzelmet mutató apa, és a tõle eltávolodott gyerekek újbóli egymásra találásával...
Miközben néztem, férfi létemre többször is elszorult a torkom, és elfutotta a szememet a könny, - néhányszor láttam már, meg is van a gyûjteményemben - mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon nagy élmény!...:)))