8/10
Bubus53 2013 máj. 18. - 21:15:39 8/10
(69/249)
Ez a "csak" azért elég sok embert érint, még ha "csak" a nõket nézzük is, mert ugyanis több nõ van, mint férfi, gyereke, unokája szerintem elég sok embernek van. Ne legyél mazochista, és ne nézd egyébként.
8/10
Bubus53 2013 máj. 18. - 21:06:12 8/10
(68/249)
Nekem borzalmas volt.
8/10
Bubus53 2013 máj. 18. - 21:05:29 8/10
(67/249)
Furcsa meglátásod van, ha azt gondolod, hogy ez nagyképûség, én pld. a szülõk elõtt mindig zavarban voltam, és én is "csak" önállóan tudtam érvényesülni, más bajom soha nem volt a szüleimmel, és nem akrtam-akarom õket letagadni. Ezek az ellentmondást nem tûrõ következtetések, amik csak az emberismeret hiányára mutatnak rá!?
lstriker 2013 máj. 18. - 21:01:40
(66/249)
A gyerekek jók a mûsorban, de ahogy a "tanárok" osztályoznak, az kiábrándító.
Castia 2013 máj. 18. - 20:59:34
(65/249)
Láttam most egy pár produkciót, a többség aranyos volt, némelyik még jó is. De ez a Léééélekdonóóóór a két roma fiútól... hát mint a farkasok teliholdkor. :(
-csengõzoli-- 2013 máj. 18. - 20:33:42
(64/249)
Nem értem Friderikusz hogy adhatja a nevét ehhez a mûsorhoz.
Áll ott,mint egy dagi pedomaci az ovi elõtt, közben Hajós (õt se értem) és Szulák negédesen összemosolyogva mutogatnak a gyerekeknek,hogy most kell egymás mellé lépniük stb. ... pfu, ez annyira mû és csöpögõs, borzalom.
Szerintem ez csak azoknak tetszik,akiknek gyerekük vagy unokájuk van és belelátják ezekbe a gyerekekbe a sajátjukat.
Büntet ez a mûsor.
szendimami 2013 máj. 18. - 17:43:14
(63/249)
Te biztos sosem voltál kamasz. Attól még, hogy megpróbál önálló lenni, szeretheti az anyját. Nagyon rossz módszer az önállósodási törekvéseket erõszakkal letörni.
Tibag05 2013 máj. 18. - 17:29:24 Előzmény Ezüstliliom
(62/249)
Ezüstliliom:"lehet, hogy Viktor szándékosan hagyta érvényesülni Timit, ami nagyon rendben is van."

Lehet, de nálam azonnal elvágta magát ez a kis nagyképû ribi, amikor egyszerûen lerázta az anyját az elsõ meghallgatásnál! A FRIDI HELYÉBEN azt csinálta volna, hogy én vagyok az osztályfõnök, engem igenis érdekel az anyukád és addig nem énekelhetsz, míg Õ be nem jön és kész! Mit csinált volna ez kis hülye ficsa!!?? Nem énekel vagy mi??? Utálom az ilyen kis bunkó csajokat! Mit lesz késõbb! Letagadja a szüleit??
Ezüstliliom 2013 máj. 15. - 11:53:04
(61/249)
Nekem nagyon szimpatikus, ahogy a "tanárok" igyekeznek oldani a gyerekekben a feszültséget. Ebben Hajós talán a legügyesebb, csak össze ne törje magát!:D (Arra gondolok, ahogy a két pad közé esett.)
Ezüstliliom 2013 máj. 15. - 11:51:09 Előzmény tompika74
(60/249)
Lehet, hogy így volt, de az is lehet, hogy Viktor szándékosan hagyta érvényesülni Timit, ami nagyon rendben is van.
Ezüstliliom 2013 máj. 15. - 11:49:20 Előzmény olahmiki1959
(59/249)
Szerintem az elõzõ heti duett is jó volt. Hajós és Bari Laci is kitettek magukért. Igazából a duettekért érdemes leginkább nézni, nem?:) Timi és Laci mellett nekem még nagyon tetszik Kurucz Szandi éneklése is. Valójában mindegyikõjüet szivesen nézem, hallgatom, bár talán az ikrek a legkevésbé odavalók.
csatfan 2013 máj. 14. - 18:52:41
(58/249)
Sziasztok! Nagyon tetszik a mûsor :) Sajnos én nem mindegyik adást tudom megnézni :( Szerencsére vannak akik ebben tudnak segíteni, köszönet a g-linkek filmklub oldalnak :)
Akosh 2013 máj. 12. - 16:51:48
(57/249)
A bokszolós gyerek iszonyat szar ahogyan énekel, nyílik a bicska a zsebemben olyankor. Arany Timi kiemelkedik magasan a mezõnybõl.
napraforgó 2013 máj. 12. - 06:57:57
(56/249)
Szerintem nem kellene ennyire lefikázni a mûsort - és még kevésbé a gyerekeket.
A legtöbb kiskölyök 10-02 év között van (Talán csak a két kicsi lány fiatalabb, és 3-4 gyerek van túl a 12-õn.)
Gondolkozzatok el, ti mit tudtatok 10-11-12 évesen?
Szerintem nagyon kevesen voltak ilyen tehetségesek, most ezek mégis fikázzák õket.
Én 10-11 évesen lebénultam, ha ki kellett menni a táblához felelni, vagy ott egy matek példát megoldani, ezek a kicsik meg itt énekelnek, elõadnak, közönség és TV elõtt!
Az emberek többségének vannak gyerekek a közelükben - gyerekeik, unokáik, unokahúgok és -öccsök, a barátoknak, ismerõseiknek gyerekeik, stb. És sok szülõnek már attól is dagad a keble, ha a gyereke el tudja mondani kívülrõl a Mamát, vagy Az anyám tyúkját.

És valószínûleg ezekbõl a gyerekekbõl nem lesz mindegyikbõl sztár, országos hírû mûvész, és sokan nyilván nem ebbõl fognak megélni.
Nekem kifejezetten tetszik, hogy a "tanáraik" nem akarják letörni õket, és nem a kiejtésüket javítgatják minduntalan. Mert ezek a gyerekek tehetségesek, akkor is, ha nem minden szavukat értjük tisztán!
Szerintem egyáltalán nem is kellene "osztályozni", elég lenne, pont elég lenne, ha elmondanák, miben kell még fejlõdniük. Már ha egyáltalán elõadómûvészi pályára készülnek.

Mert szerintem fontosabb lenne, hogy boldog, kiegyensúlyozott gyerekkor után boldog, kiegyensúlyozott felnõttek legyenek, és ne megkeseredett, elfuserált celebek.

Szóval tessék õket nagyobb empátiával nézni és hallgatni!
tompika74 2013 máj. 12. - 05:50:02
(55/249)
Tetszik a mûsorban, hogy nincs kiesés. Nincs kötelezõ sírás-rívás a mûsor végén, kötelezõ feszültségkeltés, kötelezõ pár perc izgatott várakozás a gyõztes nevének kimondása elõtt.

Nem annyira meglepõ, mint vicces, hogy Arany Timi csúnyán leénekelte a Király Viktort :)
olahmiki1959 2013 máj. 11. - 23:47:00
(54/249)
Arany Timi kenterbe veri az egész mezõnyt, gyakorlatilag talán õ az egyetlen, aki tisztán énekel, a többiek - a tanárok kétségbeesett (ál)dicsérgetései ellenére, - egytõl-egyig vagy nagyon, vagy csak kissé, de hamisak.
A két ikergyerek abszolút nem ide való, merevek, egészen más kulturális közegbõl érkeztek, a közönség feszengésén is látszott, hogy mennyire idegennek érzik õket.
A kis cigánygyerek szavait alig érteni, - õ már a "Megasztár"-ban is irritálta a nézõket, (szerintem azóta csak romlott a helyzet), a zsûri ájuldozásától, mûajnározásától meg már én émelygek néha...
A végén Arany Timi és Király Viktor duettje végre tényleg jó volt, az hozta vissza a sírból a mûsort, ami azért nem sok jóval kecsegtet a jövõre nézve...

Az jutott eszembe, hogyha felveszek egy fekete kötött sapkát, - szemüvegesnek szemüveges vagyok - és gitárral a kezemben eléneklem a "Kedvesem" címû számot, akkor "tisztára olyan leszek, mint ByAlex", - ahogy Fridi fogalmazott a kis szemüveges gyerek láttán?
Ja, nem, olyan biztosan nem leszek.

Ugyanis én tudok gitározni...
vondermonarchi 2013 máj. 11. - 23:11:03
(53/249)
Undorító egy mûsor . Sok kölyöknek az ábécét tanítsák már meg és ne "énekelgetésre" bokszolásra buzdítsák õket, mert abból nem lesz GDP.
2/10
dovesmakeyoulookbadass 2013 máj. 11. - 21:02:26 2/10
(52/249)
Mert azt hiszik, így nem jön le, hogy nem tudnak tisztán énekelni. Erre ma jöttem rá én is.
1/10
southwind 2013 máj. 11. - 21:02:24 1/10
(51/249)
ez a duett a király gyerokkel nagyon jo volt
9/10
nikato 2013 máj. 11. - 21:00:20 9/10
(50/249)
A kis Petronella hangjában semmi különleges nincs, és az is idegesítõ, ahogy beszél. És miért kell minden romának "hajlítgatni"?! (Úgy, mint Caramel meg a Gáspár Laci is szokták tenni pl.) Idegesítõ!!!!)