Téma: Ben Chaplin

Kashya 2012 júl. 24. - 21:55:49
(8/8)
Nekem mint férfi is jobban tetszett, mint Ben Barnes. A Game On-t valamikor itthon is adták, azt hiszem, Játszma vége volt a magyar címe.
offtopic
Anditos 2011 ápr. 08. - 21:01:02 Előzmény altamyra
(7/8)
Pedig nagyon megosztja a nézõket a film. Szerintem nagyon jól sikerült, és egyik nagy élményem pont a három fõszereplõ. Ben Barnes tökéletes szépségû, nagyon illett hozzá a szerep. Colin Firth meg szó szerint hátborzongatóan jó volt benne, ahogy Ben Chaplin is. Mindkettõt ebben a filmben szerettem meg csak igazán.
Alice946 2011 febr. 19. - 12:49:43
(6/8)
Tudtam! Tegnap néztem meg a Washington Square-t és tudtam, hogy láttam már õt valahol máshol, de nem ugrott be, hogy hol. Hát persze a Dorian Grayben :D Nagyon jó színész szerintem.
altamyra 2010 máj. 09. - 17:05:08
(5/8)
A PORT nem tudom, hogy miért nem tartalmazza a Dorian Gray-t. Ben Chaplin a festõ szerepében egyszerûen tökéletes. Csak ajánlani tudom, zseniális és megrázó film.
10/10
Gabriella54 2009 okt. 26. - 14:40:39 10/10
(4/8)
Sajnos a Game on-t nem láttam, a Washington Square viszont az egyik kedvencem.
Valóban jól mutat a vásznon, mellette még tehetséges is - és ha belegondolok, nálánál mennyivel tehetségtelenebb színészek sokkal több elismerést zsebelnek be, picit elszomorodom...
mulao 2009 okt. 26. - 08:47:04
(3/8)
Most, hogy így mondod, az On-lányban láttam, ugye õ volt a férfi fõszereplõ? Az a film egyébként tényleg nagyon jó volt.Úgyemlékszem az alakítások is.Ilyen hosszú névvel, nem is csodálom, hogy végül "Ben Chaplin" lett.:)Nincsenek rossz partnerei, az biztos.A Kísérleti gyilkosságban, meg olyanok, mint Sandra Bullock, és Ryan Gosling, õk se rossz színészek!
10/10
Gabriella54 2009 okt. 26. - 00:30:04 10/10 Előzmény mulao
(2/8)
Ha még nem láttad az On-lány c. filmet, amiben Nicole Kidman és Vincnet Cassel voltak a partnerei, pótold be, ha tudod - nagyon jó kis film!
Vagy hozzáférhetõ a Washington Square c. filmje is, ott többek között Jennifer Jason Leigh-vel és Albert Finney-vel láthatod. Ajánlhatom még Az õrület határán c. háborús filmet (mondjuk az nagyon kemény), aminek egészen rendkívüli szereplõgárdája van! Ben Chaplin-en kívül Sean Penn, Nick Nolte, Adrien Brody, James Caviezel, George Clooney, John Cusack láthatók!
Becsapós ám, mert nem ez az igazi neve :) Benedict John Greenwood-ként látta meg a napvilágot!
mulao 2009 okt. 25. - 10:06:14
(1/8)
Nem néz ki rosszul, és a Kísérleti gyiklosságban nagyon jól is játszott szerintem.Más filmjét nem hiszem, hogy láttam.