Téma: Cobra 11

jani821 2008 jan. 16. - 01:36:06
(134/2354)
Én is sok üzletben kerestem, de azt tudom mondani, hogy szinte sehol sincs. Rendeld meg a netrõl és is így vettem meg.
bz349 2008 jan. 15. - 17:47:52 Előzmény jani821
(133/2354)
igen,azt keresem...
köszi!
linia 2008 jan. 14. - 16:07:27
(132/2354)
eddig 22. évad futott le, és nekem 5 dvd pack van meg. Nekem a 20 éveadig mind meg van. A utánna levõket+ eg lehet nézni a német rtl-en.

www.gportal.hu/alarmfur-cobra11
jani821 2008 jan. 14. - 14:49:36
(131/2354)
Melyiket keresed ami M.o.jelent meg?
bz349 2008 jan. 14. - 12:27:18
(130/2354)
Üdv!!
Ha valaki tudná merre lehet esetleg megvásárolni a DVD-ket,megköszönném ha tudomásomra adná,mert kerestem,de sehol nem találtam meg...
Amugy esetleg szinkronnal is ki fog jönni,nem lehet tudni?
Köszi
üdv
András
jani821 2008 jan. 14. - 04:15:33 Előzmény linia
(129/2354)
Nekem csak az elsõ két évad van meg németül, de azokat mindig megnézem ha tehetem. Meg tudod mondani, hogy hány évadot adtaki ki?
10/10
dorexka 2008 jan. 13. - 17:50:35 10/10
(128/2354)
Szentem totál igazad van mindenben (a német sorozatoktól-Gedeonig), bár én azért megnézek egy-két amcsi sorozatot is, de nem a LOST féléket.
linia 2008 jan. 12. - 14:12:00
(127/2354)
jani821: Már tervezik a Dvd kidobását!
Am ha tudsz németül akkor megveheted németül is ! Nekm úgy van meg z ösze ddigi kapható évad!
linia 2008 jan. 12. - 14:09:11
(126/2354)
Hello
Szerintem nem véletlen,hogy már 11 éve fut a sorozat! Én nagyon szeretem,és ezzel gondolom nem vagok egyedül,mivel nem egyszer hallottam ,hogy leverte a nézettsége a naplót. Szerintem minden benne van amire szüksége van egy embernek. Igaz egykicsit most meggyorsult a szereplõváltás, (ez egy kicsit zavar is,talán azért mert imádtam Gedeont Chris szerepében.)
Am szerintem mnden Német sorozat jó. A medicopter, rexfelügyelõ, cobra 11 és még sorolhatnám. Am aki leszólja egy kicsit nézzel utánna hány országban játszák a sorozatokat,nagy sikerrel. Elárulom: Nagyon sok országban tarolnak.
Az angol,vagy aamerikai sorozatokban én az utálom, hogy megy megy megy....és sohasem lesz vége+ ehhez hozzájön hogy orbitális baromságokat mutatnak be. Lásd pl:LOST

A Cobra 11 az mindig nagyon lendületes,és nem tér el a valóságtól. Úgy kezdték el 1996-ban úgy indult a sorozat, homutassa a német au. rendõrség munkáját,és azt a mai napig hûen adja vissza.
És még a gyors szereplõváltások is adhatják azt ,hogy milyn kiszámíthatatlan a munka. Azaz akármikor meghalhat a fõszereplõ. Nem úgy mint az amerikai sorozatokban,hogy a fõszereplõ örökké élni fog.

Ha valakit érdekel a Cobra 11 teljes története,és minden információ ami a kezdete óta tudni lehet, akkor ugorj be az oldalamra is: www.gportal.hu/alarmfur-cobra11
10/10
Perdikkas 2008 jan. 11. - 19:44:32 10/10
(125/2354)
Ez jó kérdés:-) Erre talán csak az RTL Filmklub tudna válaszolni. Vki megkérdezte már tõlük?
Egyébként ma néztem fel az xpress-re, és látom, hogy újabb dupla rész jön január végén("Túszjárat"). Ezt ugyan nem láttam, de biztos nagyon jó, mert a dupla részekben ált. 4-szer annyi akció van, mint egy szimpla részben, és a bûnözõk is kétszer olyan leleményesek. Legalábbis azok alapján mondom ezt, amiket eddig láttam.

BTW Tud vki olyan magyar oldalt, ahol fel van tüntetve a magyar címe is az egyes epizódoknak, mert akkor tudnám hova tenni ezt a bizonyos "Túszjáratot" is???
jani821 2008 jan. 11. - 04:58:50
(124/2354)
Nem tudja valaki, hogy tervezik-e, hogy kiadják dvd-n az egyes évadokat, nem csak egy-egy dupla részt?
bz349 2008 jan. 10. - 10:56:41
(123/2354)
Üdv!
Maddox nak válaszolva:
Ha nem tetszik,nem nézed...
Ilyen borzasztóan egyszerû!
Nekem se tetszik az XY kibeszélõ-show,ergo nem is nézem.
De nem is megyek fel a fórumra,hogy lefikázzam,mert nem érdekel.
Ellehet mondani a véleméynt,nem azt mondom,de szerintem az,hogy egymás izléseit tiszteletben tartjuk,az a legegyszerûbb!!
Szerintem...
Amugy Cobra 11 forever!!!!
jani821 2008 jan. 10. - 00:19:25
(122/2354)
Sajnos nagyon sok sorozat sablonra épül, ha megnézzük a Doktor House-t, vagy akár a Shark-ot ezek a sorozatok mind sablonra épül, de ezekhez képest szerintem a cobra 11-ben nincs annyi sablon.
10/10
Perdikkas 2008 jan. 09. - 23:19:05 10/10
(121/2354)
Kellemes csalódás volt a tegnapi és mai rész(Tûzkeresztség). Bár személy szerint Tomot valóban egy fokkal jobbnak találom, de azért Jan sem rossz kolléga. Mindenesetre ez a dupla rész is nagyon ütõs volt, csupa izgalom végig. Persze most is jópár bosszantó sablon volt, de ezúttal is mindenért kárpótolt a remek sztori, az hogy megint hihetetlenül ötletesek voltak a bûnözõk. És a tartalom alapján a holnapi "Péntek 13" is hasonlóan ötletesnek ígérkezik.
Bonrath és Herzberger is haláli volt azzal a napszemüveggel.Talán túl sok Terminatort és Mátrixot néztek:-))
jani821 2008 jan. 09. - 00:22:05
(120/2354)
Nem tudjátok, hogy az rtlklub mikor fog új részeket adni? Mert ezt az ismétlést már kezdem unni..
10/10
Jason Statham 2008 jan. 08. - 20:45:46 10/10
(119/2354)
Kibaszott jó.Végre nem egy amcsi gyártásu sorozat igy hát már egy jó pontal indult nálam.És a végeredmény az hogy ez egy nagyon jó sorozat.
10/10
Perdikkas 2008 jan. 08. - 19:31:29 10/10
(118/2354)
Nos, én német gyártmányû [b:0645edc12e]akció[/b:0645edc12e]filmekbõl eddig még csak a Cobra 11-et láttam, tehát nem tudok semmilyen messzemenõ általánosítást levonni. Vannak benne hihetetlen jelenetek, az biztos(lásd: korábbi hsz.-ásaimat), de az ehhez hasonló megmosolyogtató túlzások minden(még a nagy USA) gyártmányú filmeknél elõfordulnak. Nem vagyok egy nagy filmgyûjtõ, de azért már elég sorozatot és filmet láttam, és azt mondhatom, hogy szerény emlékeim szerint kivétel nélkül mindegyik akciófilm ilyen jellegû volt, tekintet nélkül arra, hogy melyik ország gyártotta. Az amcsi filmek mindegyikében is úgy van, hogy a fõgonosz és a fõhõs golyóálló(persze a legvégén azért a jó gyõz), folyton lõnek és nem töltenek, de a fõhõsöket mégsem találják el. Az elsõ menet mindig a rosszfiúké, a jók gyakran csúnyán meg is sérülnek, de az uccsó menetet mindig a jók nyerik. Sajnos minden, hangsúlyozom: minden akciófilm és -sorozat erre a kaptafára megy, és nem csak a német. Ez a mûfaj szabálya, tudomásul kell venni. Néha persze lehet morogni, mint ahogy én is írtam néhány bosszantó dolognál, ha visszaolvastok, de tudomásul kell venni, hogy ez sajnos így van, és NEM CSAK a COBRÁNÁL. Ettõl még többnyire kiváló részekbõl áll. Ahogy írtam, nekem csak a Coolon tegnap vetített, Tomot búcsúztató rész nem jött be, a szokásnál is hihetetlenebb volt, és nem igazán volt túl sok eredetiség benne. Tomot valami sokkal méltóbb résszel kellett volna bûcsúztatni. Viszont az ezt megelõzõ 30-32 rész, amit a Coolon láttam, mindegyik tetszett, nagyon sok egyedi ötlet volt benne, és különösen tetszik a sorozatban az, hogy annak ellenére, hogy ilyen hosszú, mindig tudnak új és változatos bûncselekményeket bemutatni. És mondom, sokszor tényleg csak az utolsó pillanatban derül ki, hogy ki volt a tettes.

Abban nem vagyok biztos, hogy melyik részbõl idéztél, de nekem az elmúlt 32 részben minden párbeszéd tetszett, általában nagyon viccesek, és jól oldják a feszültséget. De ez ízlés dolga, akinek nem jön be, annak nem jön be és kész.
Abban is tévedsz, hogy a sorozatban csak a bõrdzsekis rockerek lennének a rosszfiúk. Gyakran öltönyös üzletemberek, ügyvédek meg hasonlók a tettesek vagy felbújtók. Úgyhogy errõl ennyit.
Ami a robbanásokat illeti: én azért nem emlékszem arra, hogy ennyire gagyi módra oldanák meg az ilyen részeket, mint ahogy leírtad.Ezt egy kissé túlzásnak érzem a részedrõl. Az elmúlt 32 rész robbanásai számomra teljesen hihetõnek hatottak. Talán több részt éne megnézned.
Végszóként még annyit, hogy én amikor leülök egy akciófilmet megnézni, akkor azért nézem, hogy jól szórakozzak, és kikapcsoljak és erre a Cobra 11 akciójelenetei és párbeszédei tökéletesen alkalmasak. Aki vmi hihetõre vágyik,az csak dokumentumfilmeket nézzen.
jani821 2008 jan. 08. - 19:12:46
(117/2354)
Hát nem is tudom szerintem vannak jó német sorozatok (a cobra 11 kivételével) pl nekem a derrik sem volt rossz.
10/10
cobra 2008 jan. 08. - 19:09:34 10/10 Előzmény bnagy
(116/2354)
Helló bnagy!!! Nagyon jól nyomod az RTL Klub nem ér így semmit .. figyusztam ahogy kérted és igen igazad van a Tûzkeresztség után a Péntek 13 c. résznek kellenne jönnie, de nem jött! Ez az egyetlen rész amit nem adott le az RTL Klub ..

***SPOILER***

ahogy azt te is írtad a Beépülve és a Tom Búcsúzását éjjel kettõkor adták le már jó régen! Tom szerintem azért még olyan hamar nem jön .. én úgy gondolom ugyanis, hogy most már leadják az összes Semir & Jan felállású részt! (és remélem, hogy az esküvõset is mer ha nem akkor váááááááá …!!!) .. Te arra emlékszel? Azt a "Andrea egyik részben terhes másikban nem" mondatodat lehet hogy elkiabáltad! Nem állítom, hogy így fogják leadni, de én Észak-Komáromi vagyok és itt a szlovák televízió, amely sugározza a Cobrát hát elég érdekesen összekeverték a részeket! Röviden csak annyi, hogy Semir már vígan mondja Tomnak, hogy õ már apuka .. persze a hogy írjam? szülõs rész még sehol se volt :-D .. és így volt az új titkárnõvel is .. vígan rendezte a papírokat de az a rész amikor belépett még nem volt :-D (ez ugye ugyanaz amelyikben Andrea megszül és kiszáll) .. Szóval ilyenek is vannak! Lehet, hogy nekik ÖRÖM a részeket cserélgetni, kevergetni én nem szólok bele csak adják le az összes részt! Aztán én már úgy nézem meg ahogy akarom! Noss azt hiszem, hogy most ennyi .. Mindenkinek Minden Jót!!!
jani821 2008 jan. 08. - 18:34:07
(115/2354)
Na még mindig nem értem. Ezzel azt akarod mondani, hogy ilyeneket csak német filmekben láttál? Tehát még nem láttál olyan amerikai sorozatot, vagy filmet ahol hasonló történt volna? Te még nem láttál olyan amerikai filmet ahol a kocsi két, max három lövés után felrobbant? Vagy olyat ahol a jófiúkat soha sem találták el, vagy ha igen akkor is csodával határos módón túléli?