Kalóz Pepi 2006 márc. 16. - 17:22:40
(4/84)
nem értek egyet.. ez a film nem lehet a Csinibaba és a Szomszédok keveréke... azok sokkal jobbak (még a Szomszédok is, a maga stílusában)
:-)))

amúgy az alapötlet nem rossz, és a fõcím is tetszett.. na kábé addig élvezhetõ, míg a Mucsi tömi a fejét :-)
tretom 2006 márc. 13. - 11:22:32
(3/84)
Ez a film nagyon rossz. A jó ötletbõl induló történet kidolgozása igen gyenge és ezen még a színészi játék sem erõsít. Nekem kizárólag Alföldi alakítása hatott hitelesnek. Rudolf Péter mintha ott se lett volna...
Elõször azt hittem, hogy az Exit kritikusa csak elszállt mikor a cikket írta. De nem. Sajnos.
Frank 2006 márc. 13. - 06:16:00
(2/84)
A film valóban nem egy kiemelkedõ alkotás, ám talán mindenki tudja, hogy nem egy amerikai filmcsoda. Jó lenne azt várni, egy teljesen magyar alkotástól, amit az hazai léptékben adni tud. A lehetõségek és a film viszonya jó erõs közepes. Nem izgultam magam "halálra", de jókat derültem. A film végém lazán jöttem ki a moziból, és eszem ágában nem volt visszakérni a jegy árát. Mint tudjuk, a "Magyar tenger" az a Balaton!
Nézd meg, mert ez is kell...
ilharmy 2006 márc. 05. - 21:18:08
(1/84)
Eletem egyik leggyengebb magyar filmjet kellett vegig szenvednem miutan erre az "alkotasra" jegyet vasaroltam. A story (ha van neki egyaltalan ilyen) iszonyat gyenge, jelenetek vontatottak. Egyedul Alfoldi probal egy kis szint vinni az egeszbe, de ez az o igenyesseget ismerve is keves....