Téma: Édes élet

1/10
fkefir 2014 okt. 08. - 21:54:01 1/10
(412/452)
Miért nem zárják már be ezt az ócska xar tv2-õt?!
pneklara 2014 szept. 17. - 11:31:03
(411/452)
Nem fél ez a Berki attól, hogy egyszer benyújtják neki a számlát a hazudozásai, a pofátlansága, az önhittsége, a mások lealázása miatt? Milyen önképe van ennek az embernek? Divat-ikonnak tartja magát, de én még egyetlen egyszer sem láttam elegánsnak. Olyan, mint aki csomagban kapja valaki olyantól a levetett ruhákat, akinek a testalkata közelítõleg sem olyan, mint az övé.Valamivel arányosabb, és csinosabb, min A BERKI.
Azt már tudjuk, hogy a magára aggatott ékszerek aranyfestékkel átkent hungarocell kellékek. Meg azt is, hogy a hátsó ajtón visszacipeli a boltba a kötelezõ engedménnyel kisírt bútorokat, miegyebeket.
Én belenézek ezekbe a mûsorokba, s elgondolkodom, hogy jobb helyen kezelt embereknek jót tesz az, hogy szerepet vállalnak ebben a mûsorban? Hogy megmutatják igazi énjüket, vagy ami rosszabb, részt vesznek egy mások által megírt hazugság-színjátékban? Mert Fésüs Nellit eddig sem szerettem pózolásai miatt, de most aztán végképp elég volt belõle. Hasonlóan az érett nõi testben megrekedt tini gondolkodású Détár Enikõbõl. Most értem már meg, hogy Kari miért dobbantott.
Ez a mûsor ilyen Zsuzsiknak, Cintiáknak,Pameláknak lett kitalálva. Semmi másra nem valók, csak hogy hazudjanak, szerepeljenek, hülyének nézzenek mindenkit, közben megmutatják igazi valójukat.
Még megérjük, hogy ennek ellenére megkapják a csatorna legnézettebb és legkedveltebb mûsora díjat.
Bár a test nélküli, tálcán pislogó fejet is sokan megbámulták a cirkusz elõtt, de nem azért, mert tetszett a népnek.
olahmiki1959 2014 szept. 11. - 00:10:56
(410/452)
Én már jó ideje nem nézem ezt a gagyit - volt néhány hét, amikor néztem, hozzá is szóltam, aztán egyszerûen meguntam a végtelenül mesterkélt, megjátszott, elõre megírt szituációkat és a végtelenül ostoba, primitív, teljesítmény nélkül celebnek, sztárnak titulált szereplõket - ma azonban a "Frizbí Hajdú Péterrel" címû mûsor feltette az í-re a pontot.
Ugyanis hajdúnak 2 vendége volt, Berki Krisztián, - róla már nem írtok semmit, a könyökömön jön ki, - és Gyõzike.
(Ránézésre 15 év fegyház, tárgyalás nélkül... De ez csak vicc, természetesen...:)))

Sokkal érdekesebb azonban, amit mondott. (Nem a szerkesztõnõ állítólagos megverésérõl, az vagy igaz, vagy nem.)
hanem, hogy MINDEN JELENETET 6-szor, 8-szor, 10-szer VESZNEK FEL!!!

Tehát semmiféle spontenaitás, ott, abban a pillanatban megszületõ történés és poén nincs az egész aljas és hazug mûsorfolyamban, hanem minden elõre meg van írva, és minden jelenet többször fel van véve, ameddig a szerkesztõ meg nincs elégedve vele!
A gyomrom fordul fel ettõl az egész bagázstól, - pedig nem szoktam ilyet mondani sem, és leírni sem.
Végtelenül hazug és manipulált az összes ilyen "reality show", valóságshow, tehetségkutató mûsor, és ebben minden tv csatorna ugyanannyira felelõs, és ugyanolyan mértékben benne van.
Ennek a riportnak - ha lenne nálunk valódi "tényfeltáró újságírás", meg "leleplezõ riport", ahogyan nincs, hiszen a tv csatornák összetartanak - elképesztõ, országos botrányt kellene kavarnia a médiában, ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy semmilyen következménye nem lesz.
Sajnos...:D
dralizs78 2014 aug. 31. - 07:26:34
(409/452)
Berki Krisztiánnal az a probléma,hogy az átlag embernek nem az olimpiai bajnok tornász,hanem ez a lopó-csaló ember jut eszébe!!
nerine2014 2014 aug. 24. - 20:43:15 Előzmény mushi
(408/452)
Jááááááj de örülök. A kedvenc témám!
Álljon itt egy idézet, Tisza Katától:
"Mi, nõk, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belõlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Õk azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, õket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nõre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert õk nem is akarnak érteni minket. Csak mi õket. Ördögi kör ez."
nerine2014 2014 aug. 24. - 20:40:27 Előzmény Pityu83
(407/452)
A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nõk számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezõkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nõk szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.
1/10
ccaty 2014 aug. 14. - 18:53:18 1/10
(406/452)
TV2 ébresztõ!

Elfogytak a hirdetõk. Ma az esti hírek elõtt már 5 perccel nem volt hirdetni valójuk, úgyhogy félig elmondták az aktuális híreket, bõ négy percben, de még így is maradt idõ,ezért ma este 6 elõtt egy perccel kénytelenek voltak a Tények sugárzását elkezdeni.

Vegyék ezt figyelmeztetésnek. A hirdetõk nem fogják kidobni a pénzüket olyan csatornánál, ahonnan elpártoltak a nézõk.

Hiába a csoportos tiltakozás, hiába a sok bírálat, nem változtatnak a mûsor struktúrán.

Ráerõltetik az emberekre ezt a sok zagyvaságot. Nincsenek tekintettel az igazán dolgozó emberekre sem. Szinte már éjjel, fél tizenegykor, kezdenek egy olyan sorozatot, amit egyenlõre szívesen megnéznék, de kénytelen vagyok kivárni ennek a förmedvénynek a végét.

Sajnálatos módon – bár a TV2 jóformán csak ismétléseket sugároz – ezt a sorozatot egyáltalán nem ismétlik meg.
Különösen az zavar, hogy ennyire semmibe veszik a nézõket, jelzem, ezzel a szándékossággal sem fognak arra kényszeríteni, hogy végignézzem az általuk celebeknek titulált, a maguk szegénységi bizonyítványát kiteregetõ egyedeket minden áldott nap.

Szerencsére megoldottam, hogy miként kerüljem el ezeket a celebeket. Szerencsére online elég sok oldalon – bár nem naprakészen – követhetõ a sorozat, anélkül, hogy a TV2 adásait kellene nézni.

Ami a lényeg, a sorozat úgy követhetõ, hogy egyetlen reklámot is végignéznénk. Ezért pedig a reklámozó nem fog komoly pénzeket kidobni, hogy reklámjai el sem jutnak a célközönséghez.

Elegem van a provokációkból, hogy úton-útfélen dicsekednek vele, hogy mennyi pénzért is bohóckodnak ezek az iqnukuk.

Szerintem senkit nem lephet meg, hogy jelenleg is a Story4-en Colombot nézek, emígy este fõmûsoridõben. Bár ez a csatorna is valamelyik kerTV égisze alatt fut, de kevesebb reklámokkal.

Ideje lenne egy szakembert fogadniuk a mûsorterv és sugárzási idõ összeállítására, mert hamar elsötétülhet a csatorna még az állami támogatás mellett is.
abisztriczky 2014 aug. 13. - 15:38:45
(405/452)
Tegnap véletlenül belenéztem kapcsolgatás közben. És mit látok? Conchita Wurst-ot Kelemen Anna oldalán, aki megnyerte az Euovisiot! Az viszont meglepett, hogy folyékonyan beszél magyarul ez a szakállas nõnek öltözött figura.
abisztriczky 2014 aug. 07. - 21:20:10
(404/452)
Gyõizkééken lehetett legalább jókat röhögni! Amióta nincsenek benne, egyáltalán nem nézem. A Viktor/Cynthia párostól meg borsódzik a hátamon a szõr, idegesítõk. Amióta meg megtudtam, hogy Cynthia "betegsége" csak performance volt (Cynthia maga bökte ki), azóta méginkább idegesítenek, nem bírom ezt a hippi-párost!
ponca 2014 aug. 06. - 13:09:19
(403/452)
Ja, nagyon kellene Tünci vagy VV sztárocskák, Zalatnay sittes néni....
kornyezet 2014 aug. 06. - 12:47:05
(402/452)
Titanilla és Franciska kik Dániel bácsinak?:)
franszoá81 2014 aug. 06. - 12:21:57 Előzmény ponca
(401/452)
ez kell a népnek, minél hülyébb emberek. néha ha belenézek, látom azt a szilárdot vagy kit, értelmes, okos ember nem is értem mit keres ebben a fhoshalmazban. én már leginkább arra várok, hogy kiszel "kolbásszalpozolo" tüncike, meg a hasonló moslékok is feltûnjenek, akkor lesz az igazi a mûsor XD
ponca 2014 aug. 03. - 14:46:27
(400/452)
Jól emlékszel.
Amennyire unalmas és tehetségtelen, ráadásul rettentõen buta és idõnként agresszív....., nem is csoda, hogy hanyagolták. Most is azt kellene tenni vele és az ostoba nõjével egyaránt.

De a Varga, Détár megjátszós, szirupos párosokat is hanyagolni kellene. Fárasztóak, idegesítõek, mûanyagok....
Szóval nálunk be van állítva az IP.TV, hogy sorozatban vegye fel ezt a valamit, aztán nagy részét átpörgetjük, mert érdektelen, idegesítõ, unalmas...
Így aztán szinte egy-két perc alatt ki is végezzük manapság eme opuszt, mert csak felejtõs személyek vannak benne meg reklám.
J. Gyula 2014 aug. 03. - 10:02:50
(399/452)
Az egész szereplõ gárdát le kellene cserélni. Berki Pamela szerint is egy igazi jó pofájú, pénzéhas állat. Még késsel villával nem lehetett látni hogy eszik a mûanyag dobozából kézzel. A tányért nem ismeri. Berki helyett inkább Gyõzike. Rajta legalább nevetni lehetett. Détár Enikõ meg már kiment a divatból. Ez a wiskis gyerek hová tette a szemét. Ráadásuk úgy csinál mint ha nagy szerelmes lenne, pedig csak az ismeretség miatt jött össze a szinésznõve. Vargáékról meg ne is beszéljünk. Meg tudná mondani valaki, hogy mi az a pisztolytáskának látszó valami amit állandóan magára ölt, még a wc re is. Ne és a haja. És ez tetszik a barátnõjánek.
Eggyenlõre ennyit.
1/10
Semprini 2014 aug. 01. - 13:15:51 1/10
(398/452)
Tényleg csak sajnálni tudom azokat, akik nem találnak jobb elfoglaltságot, mint értéktelen és érdektelen MÛcelebek MÛbalhéit nézni, az elõre megírt szituációkban totálisan hiteltelenül elmakogott dialógusokat hallgatni.
Persze, tény, hogy voltak még ennél is aljább mûsorok: Gyõzike-show, Benkõ feleséget keres, - ettõl azonban ez nem lesz jobb, sõt még csak nézhetõ sem.
Az ilyen mûsorok kedvéért tényleg be kéne vezetni a mínuszos értékelést, egyszerûen azért, mert ezek NEM érdemelnek egy csillagot SEM. Ha viszont nem értékelem, akkor csak az átlagát növelem, úgyhogy az egy csillagot mégiscsak megkapja tõlem.
filoszemitabélus 2014 aug. 01. - 12:41:56
(397/452)
Vannak fokozatok. Más meg az Éjjel-nappal Budapestet nézi, inkább, mint a Big Brothert. Belenéztem (nem önként, családtag akarta nézni)és egyáltalán nem ingerelt nevetésre, hanem inkább elszomorított, hogy a tévécsatornák ennyire lenézik az átlag nézõt. Erõltetett, hajánál fogva elõrángatott konfliktusok, mûbalhék, siralmas párbeszédek, ostoba, pénzért magamutogató emberek.
KLOPCSIK69 2014 aug. 01. - 12:35:01
(396/452)
Egy fárasztó nap végén inkább ezt nézem, ami legalább megnevettet, mint az éjjel nappal budapestet...
filoszemitabélus 2014 aug. 01. - 11:46:57 Előzmény papzo
(395/452)
Majd elköltöznek Mongóliába. Ulan Batorban nem tûnik fel a kissé mongoloid jelleg. És majd hallgathatják a Dankó(Down-kór) Rádiót.
KLOPCSIK69 2014 aug. 01. - 08:37:37
(394/452)
Nem arok goromba lenni, de nem kötelezõ nézni. Azért olyan érdekes, hogy mindenki épp csak belefut a mûsorba vagy nem is nézi de még is tudja, hogy ki, merre hány méter...
barnamarta 2014 aug. 01. - 08:10:38
(393/452)
Több hónap után tegnap beleszaladtam ebbe a mûsorba.
Ennek a színvonala még a korábbinál is lentebb van.
Détár és a bájgúnár pasija, az enyelgésük....valami gusztustalan.
Ennél lejjebb süllyedhet még ez a hisztérika?
A fiatal manus felkapaszkodik a farvizén, élvezi a luxust, pénzt, a celebséget...aztán lép tovább egy pénzesebb dívával vagy egy szappanoperába valami jól fizetõs szerepre. De a vénasszony meg is érdemli a sorsát! Ennyi idõsen már benõhetett volna a feje lágya.
Brekiék a szokásos mûbalhé. Ennyire esett a nézettség, hogy ismét kell ez a mû különélés? Kamerán kívül meg összebújnak.
Vargáék és a vén lantos a minõsíthetetlen kategória!
A Jimmy fia is felejtõs, a buta nõjével és a gyenge szerep játékokkal együtt.
Ismét meggyõzõdtem róla, hogy nem kell ez a mûsor nekem.