Deske 2007 máj. 14. - 00:14:11
(98/138)
Magdi õstehetség vagy sem? Ízlések és pofonok. De hogy E. dalverseny? elvesztette jelentését... ez nem dalverseny már... lehet a melegfesztivál jobban illene rá, ki tudja...
Ysu 2007 máj. 13. - 23:55:01
(97/138)
23 fülbemászó, csilivili dal mellett, lehet, hogy egy nehezebb, de a többiektõl elütõ számra fogsz visszaemlékezni, ha visszagondolsz. Azonkívül a fülbemászás még nem jelent semmit. Az elõdöntõbõl lazán repült Svájc, Ciprus, Hollandia, Dánia a fülbemászó euro-pop-disco számaikkal. Magdi meg második lett, és a szerb lány, aki szintén nem a külsõségre, hanem az énekhangra ment, lett az elsõ. Érdekes.
Ati77 2007 máj. 13. - 23:38:22
(96/138)
A dal jó, de egy ütõsebb még jobb lett volna. Például a Megasztár döntõben elhangzott Enya dal vagy a Most élsz nagyon erõs volt. Valami ilyen szintû kellett volna, persze max fél éves.
rozsa38 2007 máj. 13. - 22:18:51
(95/138)
Nagyon sokaknak nem tetszik a dal,mégis egy szakmai zsüri Rúzsa Magdinak itélte oda a legjobb dalszerzönek járó dijat a 42 ország közül ezek szerint mégsem lehet olyan rossz,mint ahogy egyesek állitják.
Akit érdekel megnézheti mikor átveszi a dijat és a Dalversenyt egész terjedelmében a

<a target="_blank" href="http://www.mtv.hu" title="www.mtv.hu">www.mtv.hu</a> oldalán
4Narina 2007 máj. 13. - 20:46:17
(94/138)
Szerintem Magdi egy igazi tehetseg nagyszeru hanggal, de a szam amit enekelt nem tetszett se angolul, se magyarul...
Szamomra a Lajko Felix-xel alkotott muzsikaja magaval ragado...
Nekem Grúzia tetszett a legjobban...
rekka 2007 máj. 13. - 20:12:56
(93/138)
Szijasztok!!! Hát nekem nagyon tetszett a Rúzsa Magdi!!! Nagyon jó volt!!! De még sokan mások is tetszettek...
Ati77 2007 máj. 13. - 19:47:20
(92/138)
A Ciprusiak állandóan a görögnek adják a legtöbb pontot, valószínûleg próbálnak másra szavazni, de mindig annyira jók a görögök, hogy végül õk lesznek náluk a befutók.
A bukmékerek szerint Szerbia, Ukrajna és Fehéroroszország volt a legesélyesebb, elõre lehetett tudni, pusztán szomszédság, rokonság alapján, hogy ki nyer. Ha szerb színekben indul Magdi, akkor õ nyer, de sajnos még a Donald kacsa is nyert volna a megfelelõ ország színeiben. Ez a szerb hölgy leszbikusnak nézett ki, akár férfinek is elment volna. A második ukránok meg transzvesztiták voltak, biztos a táboruk is megnyomta õket, ráadásul Albánia kivételével mindenkitõl kaptak pontot, az ellendrukkerek nyomhatták rájuk ezerrel a szavazatokat. Így ez nem dalverseny, az elsõ 1-2 helyezettet minden országban ki kellene húzni a végeredménybõl, akkor sokkal több köze lenne a dalokhoz a végeredménynek.
Nem tudom néztétek-e az összesített ponttáblázatot, itt van a döntõé: <a target="_blank" href="http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/final.html" title="http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/final.html">www.eurovision.tv</a>

A szerbeknél természetesen Magdi lett az elsõ. Viszont az érdekes, hogy egyébként a skandináv államokban volt a legnépszerûbb: Finnországban második, Dániában, Norvégiában, Svédországban és Izlandon, pedig harmadik lett úgy, hogy õk is egymást tették az elsõ helyekre.

Az elõdöntõn MÁSODIK lett Magdi, a végül gyõztes szerb tudta csak megelõzni. De a döntõben elvesztette a pozícióját sajnos: Szerbia: 1-1, Magyarország: 2-9, Törökország 3-4 (helyezés: elõdöntõ-döntõ)
A táblázat: <a target="_blank" href="http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/semifinal.html" title="http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/semifinal.html">www.eurovision.tv</a>
doboska 2007 máj. 13. - 19:37:38
(91/138)
sziasztok!
a szavazásokat figyelve, elszomorodtam és dühös lettem..inkább nézem a 13.harcost vagy mit..ott nem csalódsz....nyugaton sokan együtt emlegetnek minket is a "balkánnal" szlávokkal stb...hát most látszik ismét kristály tisztán,hogy nem vagyunk jó testvérek sõt.. mindig írigyeltek minket "külön útjaink miatt!! környezetünkben még nemezcsizma dívott,mimmeg levi's-t hordtunk..Most visszakapjuk..meg még sokáig így lesz,fõleg ha egyszercsak megindul a szekerünk felfelé..Ruzsa magdi õstehetség..de itt nem számít a tudás...a szerbek nyertek..hehehehe mivel...hát ezeket még megsérteni sem lehet..na esetleg pajszerral..de viccbõl....na majd másképp lesz világhírû magdi..
kellene indítani egy országos ákciót,hogy amerikában halgassák meg a lányt és támogassák...ímélekkel kellene bombázni a kiadókat stb..na üdv mindenkinek..éppen Magdit hallgatok,meg Caramelt.............
magyar krokodil 2007 máj. 13. - 18:54:13
(90/138)
nézzétek emberek, egyben igaza volt a Gundelnek. itt nem a tehetség, hanem a "rokonság" számít. mert el nem hiszem, hogy az ukrán gagyiparádé bármiben is fölülmúlta volna Magdit. sajnos nem egy olyan illetõ lépett fel a színpadra, akinek szerintem nem sok keresnivalója lett volna ott. európától pedig azt vártam volna, hogy igenis a tehetség, az igényesség és a minõség mellett teszi le a voksát. a 9. hely ilyen körülmények között, azt hiszem nyugodtan mondhatjuk, hogy nagyon szép és büszkék vagyunk magdira.
Brianna 2007 máj. 13. - 18:14:16
(89/138)
Szerintem jó volt Magdi,dehát ugye hogyis mondta Gundel?"A Nemzet miatt nem fogunk nyerni" És igaz lett ...mindenki a szomszédokra szavazott csak ránk nem senki...O_o ....kár hogy ez a verseny még mindig nem a dalokról szól... :(
gladiátor1 2007 máj. 13. - 14:32:39
(88/138)
Látom, megy itt a duli-fuli ezerrel. Ahogy szoktuk. Semmi nem változik. Szerintem Rúzsa Magdinak akkora hangja van mint Magyarországon jelenleg egyetlen énekesnõnek sem. Cserháti tudott így énekelni (õt is csak halála után szeretjük) meg a Tóth lányok a megában, de nem mindig. Miért nem tudjuk elismerni ha valaki õstehetség? Magyar virtusból vagy kisebbek leszünk? Nagyon nagy szó, hogy döntõs volt és 9-ként zárta. Én egyébként 30 fölött nem engedék fesztiválra senkit, kiöregedett zenészekbõl tele a padlás... pici bácsi, ákos, irígy hónaljmirígy? Tehetségesek de semmi kirobbanó. Magdi a magyar Janis Joplin, ennyi.
Deske 2007 máj. 13. - 14:03:34
(87/138)
Szerintem ez a dal sokkal jobb magyarul, bár én Magdit nem szeretem hallgatni . Csakhát megvolt a feltétele annak,hogy milyen dallal indulhat. Az ukránok miatt kiakadtam. De nem tudom mit reméltek, hogy Magdi az elsö lesz?? Vicces.Már rosszul voltama sok esélylatolgatástól... "Mennyi esélye van Magdinak... "blabla. Szép ez a 9. hely.Grat! És a szerbek elsõségével nincs bajom. DE nem jószomszédi viszony alapján kéne szavazni, mint sokan tették... szerintem. A britek elég gyengék voltak, és az írek sem remekeltek ... hát ennyi.
Ferrer 2007 máj. 13. - 12:48:27
(86/138)
Szerintem nem volt jó választás a Rúzsa Magdi, a dal meg végképp. 3 percen múlik minden, és 23-an vannak még mellette, a nézõ egyértelmûen azt fogja megjegyezni, amelyik a legfülbemászóbb volt. Viszont ez a leányzó csak énekelt, énekelt, erõltette azzal a bonyolult dallamvilággal alatta. Ilyet a legkönnyebb csinálni, fülbemászót, ami megmarad a hallgatóban 10 perccel az elõadás után, már "picit" nehezebb. És az átlag nézõt absz. nem fogja érdekelni, mi a mondanivaló, ha nehezen emészthetõ. Néha úgy éreztem, mintha torokfertõzése lenne. Az angol kiejtés különösen gyönyörû volt, ti értettetek valamit belõle?

De gratulálok neki, h a 9. lett, így legalább megvan az esély arra, hogy jövõre egy jobb termék kerüljön ki ;)
rozsa38 2007 máj. 13. - 12:10:34
(85/138)
A <a target="_blank" href="http://www.mtv.hu" title="www.mtv.hu">www.mtv.hu</a> olvastam,hogy RÚZSA MAGDI a legjobb dalszerzõnek járó díjat hozta el Helsinkibõl. Gratulálok neki!
kevinspéci 2007 máj. 13. - 11:15:29
(84/138)
Röhejes, hogy jó néhány országnál simán elõre meg tudtam tippelni a dobogósokat. Sõt: még a sorrendet is! Sajnos, az emberek még mindig a "csókosaikra" szavaznak, nem a jobb dalra és elõadóra.

Minõsíthetetlen, hogy az ukránok lettek másodikok, s a török-görög népbosszantó produkció is sok szavazatot kapott.
Igaz, hogy tavaly a finn zombibagázs nyert, de ahogy hallottam a dalukat és az elõadásmódjukat, szerintem nem érdemtelenül lettek elsõk.

Amúgy szerintem a grúz csajnak volt a legjobb dala - bár, nem feltétlenül Sopho volt a legjobb énekes a mezõnyben. Dehát szegény kis kaukázusiakra ki is szavazna (kicsik is, a világ végén is vannak...)... De így is kapott 100 pont körül, ami nekem azt jelzi, hogy tényleg jó volt ez a dal.
Noncsa 2007 máj. 13. - 10:15:10
(83/138)
NNa gratula Magdinak, nálam tuti volt, hogy elsõ tízben benne lesz, bár ez az ukrán, orosz+bulgár helyezés nagyon meglepett! Ahogy Gundi is mondta, lassan már nem dalfesztivál lesz, hanem zenei fesztivál. Szerbia viszont teljesen megérdemelten nyert, Grtau nekik is!
és hogy a magyar1-rõl is szóljunk, szerintem most jó volt a közvetítésük (nem úgy mint korábban pár mûsoruknál...), Bár Gundel elég sokat bakizott, amit nem szokott.
Ja és nekem Grúzia tetszett talán a legjobban, Magdi sztem simán énekelhetett vna magyarul is, talán úgy még nagyobb lett van a hatás!
kessy6 2007 máj. 13. - 09:15:58
(82/138)
Hehe...koszike!Ezt boknak veszem.....:)
Inkabb sznob vagyok,mint hulyesegeket beszeljek.......
A zene termeszetes nem nala kezdodik......:)
De azert Pici bacsi...............a legnagyobb!!!! :)
Ati77 2007 máj. 13. - 04:22:59
(81/138)
"Kovacs Akos" távolról sem énekes. Csak úgy tesz mintha énekelne, de ezt õ sem tagadja.
kessy6 2007 máj. 13. - 01:55:24
(80/138)
Az angol kiejteserol meg feleséeges vitatkozni.........az angoloke sem jobb.
Szebb a kiejtese,mint egy manchesterinek.......
kessy6 2007 máj. 13. - 01:41:02
(79/138)
Bocsi,hogy visszakanyarodok valahova,ami nem aktualis....
Ha mar arrol beszelunk,hogy jol kezdodik a zeneles......
Nalam Presser Gabor-nal!!!!!!!!Es ugy vagyok vele,hogy akit o elismer,az rossz nem lehet.

ELJEN MAGDI!!!!GRATULALOK!!!!Koszonom,hogy megmutattad nekik,hogy igy is lehet enekelni!!!!!