Violyn 2007 máj. 12. - 22:00:23
(38/138)
teljesen igazad van. Én most hallottam életemben elõször ezt a lányt énekelni, de még a könnyeim is kijöttek. Fantasztikus hagja van, aki nem ezt mondja, annak nincs hallása. Zenész vagyok és van némi fogalmam róla.
Én csak azt tudom mondani, hogy hajrá Magdi és hajrá Magyarország !!! :)))
gabor004 2007 máj. 12. - 21:56:03
(37/138)
Olvasgattam erre-arra a neten és találtam nem túl kedves hozzászólásokat, mint "Biztos leégeti Magyarországot" "Kizárt dolog, hogy elsõ lesz.." és még hasonló eféle vélemények, csak persze én ezt emészthetõ formába öntöttem :-)
Szóval ezeknek csak annyit mondanék, hogy akkor se legyenek majd büszkék és ne legyenek boldogok, hogy megnyerte Magyarország az Eurovíziós dalversenyt, amikor azt mondják majd, hogy "The Winner is HUNGARY" :-DD
Akkor is mondják azt, hogy Magdi egy tehetségtelen, ordibálós liba! Meglátjuk mennyien leszünk és akkor majd összecsapunk! :-) Gyõzzön a többség! ;-)
Violyn 2007 máj. 12. - 21:54:16
(36/138)
sziasztok ! Valaki meg tudná mondani, hogy hogyan lehet szavazni a döntõben? Éppen külföldön vagyok, és asszem innen lehet! Elõre is köszi, ha valaki tud segiteni!
little_girl 2007 máj. 12. - 21:51:36
(35/138)
Nem vagyok Ruzsa Magdi fan, bevallom nem szeretem a zenéjét, tekintve h teljesen mást szeretek :) ...DE... ahogy elnézem ezt az Euroviziós Dalfesztivált, sok emberkével egyetértek, hogy Magdi tényleg jobb - a fesztivál többi fellépõjétõl. Szóval élvezet hallgatni... Hát hajrá!!
gabor004 2007 máj. 12. - 21:51:15
(34/138)
Biztosan elfogult vagyok, de szerintem is Magdi messze a legjobb a mezõnyben! Mikor már a 7.dalnál is ugyanazt a sémát hallgattam azon gondolkodtam, hogy megnyomom a távirányítót, de akkor jött a MI MAGDINK és akkora élményt nyújtott, hogy egyszerûen lefagytam és tovább már nem akartam átkapcsolni! :-) Valóban igaz az, hogy van, amikor a Kevesebb több! Ebben az esetben szerintem teljesen igaz! HAJRÁ MAGDI!! Bárhol végez ÉN személy szerint baromi büszke leszek rá..!!!
Bahra 2007 máj. 12. - 21:46:47
(33/138)
Sziasztok!

Nem akarok elfogult lenni de szerintem Magdi a legjobb!
Drukkolok neki hogy az elsõ 10 között legyen!
Lacibácsi1 2007 máj. 12. - 21:45:54
(32/138)
Igen, köszönjük Magdi!
gladiátor1 2007 máj. 12. - 21:38:36
(31/138)
Köszönjük Magdi! Lesöpörted a színpadot, már elegem volt a sok mágikus jelmezbõl és mûmájerségbõl. Hajrá Magyarország! Bárhogy lesz, mindenki hallhatta, hogy micsoda hangod van és a végén a köszönöm magyarul mindent elmondott, hogy hová tartozol igazán.
Lacibácsi1 2007 máj. 12. - 21:21:38
(30/138)
Kedves Meroving!
Szívesen meghallgatnám, hogyan énekel Ön. A kiejtése meg biztos oxfordi lehet.
PszichoCica 2007 máj. 12. - 21:20:45
(29/138)
Totál igazad van! Magamon is észrevettem már, hogy inkább megyek az általam utált filmeket fikázni, mint az imádott filmjeimet isteníteni... arányában véve többet fikázok, ami tényleg szomorú és a magyarok különösen hajlamosak a kritizálásra...

Én nagyon-nagyon imádom Magdit (nem érdekel senki véleménye arról mennyire van elszállva magától, mert nem igazán nézem a nyilatkozatait és nem is érdekelnek) Engem csak a zenéje érdekel és az, ahogy énekel! És végre nem egy pop-mániás 15 éves Lola szerû mû sztárt (jó, lehet, hogy Lola rossz példa mert õ még talán énekelni is tud, bár ettõl függetlenül utálom) kell bámulnom, hanem egy jól éneklõ, normális ízléssel rendelkezõ tehetséget! HAJRÁ MAGDI!
Lacibácsi1 2007 máj. 12. - 21:15:10
(28/138)
Köszönöm Magdi! ( a magam nevében)
Ez tényleg megmagyarázhatatlan, hogy nem merem azt írni, hogy köszönjük, mert azonnal lealáznának itt érte, hogy hogyan merek a nevükben...de tényleg. Még így is megkaphatom. Mindegy. Mindenesetre aki nem érez melegséget ilyen és hasonló helyzetben, és csak a leszólásra futja azt én csak sajnálni tudom.

Büszkeséget, hálát érzek, hogy Országunkat egy ilyen fiatal õstehetség képviseli, mint Ruzsa Magdolna. Bárhogy végez szép lesz! Köszönöm.
_Anna_ 2007 máj. 12. - 21:06:40
(27/138)
Meroving, szerintem neked nem volt gyerekszobát, terrorizál a fõnököd, botfülû vagy, vagy vmi hasonló probléma lehet veled. Nem voltam egy Magdi fanatikus és most sem vagyok. De egyszerûen vannak olyan dalai, amiket ha elénekel és ahogyan elénekli, szerintem az ember érzi, hogy szívbõl jön és az ember lelkét érinti meg. Ha te ezt nem érzed, csak sajnálni tudlak.
pheni 2007 máj. 12. - 20:48:54
(26/138)
Szerintem mindenki söprögessen a saját házatáján! Mi csak ahoz értünk, hogy újjal mutogassunk a másikra, és ezért minden lépését figyeljük! Pedig mindenki foglalkozhatna magával. Könnyû a másik emberrõl kiritikát mondani.
kessy6 2007 máj. 12. - 18:49:11
(25/138)
Arulja el nekem valaki,hogy miert van az,hogy a magyarok,mindent es mindenkit fikaznak,aki egy kicsit is tobbet ert el,vagy jobb,vagy egyszeruen csak mas???????Csak ha itt olvasgat az ember,neha nehez pozitv kritikat olvasni egy-egy nagyon jo filmrol.......vagy szineszrol......
(Tisztelet a kivetelnek,es azoktol elnezest is kerek az altalanositasert!!!!)
DE sajnos ez nagyon esetben igaz.
Magdinak maradva....szemely szerint nekem sem a kedvencem,de ahhoz nem fer ketseg,hogy nagyon jo hangja van!!!Igenis jo,hogy ott van,es o kepviseli az orszagot.......(jobb,mintha Fekete Pako tenne!!!!!!!!!!)
Az,hogy magyar vagy nem magyar,azon meg nem erdemes veszekedni,amig o annak erzi,es annak vallja magat.
Hajra Magdi,en szoritok Neked ma este!!!!Remelem,ertekelni fogjak a tehetseget!
Meroving 2007 máj. 12. - 18:33:40
(24/138)
Szerintem nem túl nagy énekes a rúzsa magdi. az aprócska blues-ban is inkább vonyít,mint énekel,a kiejtésérõl meg ne is beszéljünk.
gladiátor1 2007 máj. 12. - 17:33:57
(23/138)
Teljesen igazad van! Tavaly szégyelhettük magunkat a Nox miatt, a Crystallal esélyesebbek lehettünk volna (talán...) de idén nagyon jól érzem magam a bõrömben, hogy ilyen csodálatos elõadó képvisel bennünket ezen a fesztiválon és 150 (?) millió ember látja hogy Magyarország bent van a döntõben! Azt meg, hogy ki a magyar, had döntse el az aki annak érzi magát attól függetlenül hogy hol van neki az otthon... fekete pákó, cookie, meg gyõzike sztárolása idején amikor az se kell, hogy valaki normálisan tudjon magyarul beszélni! Hajrá Magdi, együtt vagyunk veled!!!
Huma 2007 máj. 12. - 16:47:39
(22/138)
Egyszerûen nem értem, hogy miért téma MINDIG Magdi "származása". Ez a topic elfajulása az adott témától. Örüljünk neki, hogy Magyarországot képviseli valaki, ráadásul egy belevaló csaj, nagyon jó hanggal, torokkal. Nem tetszik nekem se a dal, amit énekelt, de elfogadtam és örülök a sikerének, sikerünknek.
Bárki kerülhetett volna annak idején olyan helyzetbe, hogy más országba kényszerül továbbélni. Õ attól még MAGYAR.

Na ennyit a magyarkodásból. Pá 16 éves nõ!
lucia 2007 máj. 12. - 12:25:45
(21/138)
Gladiatornak!
M.O-rol nem szavazhatsz a magyarokra, csak a tobbi orszag versenyzoire. Ezert remenykedem abban, hogy a kulfoldon elo tobbi magyarok is nyomjak ma az uziket Magdira
kevinspéci 2007 máj. 12. - 12:19:45
(20/138)
Röviden: neked hiányzik egy kereked.
Én se vagyok oda a csajért (minisztárt sose néztem), de ez a "félig magyar" szöveged egy nagy baromság. A határon túli magyarok sokkal magyarabbak a kis hazánkban élõk többségénél.
Amúgy tényleg volt 1-2 értékelhetetlen elõadás (pl. a lengyel afró, a török)...
Az izlandi rockereket sajnálom, mer' szerintem nagyon jól nyomták. Sõt, nekem a dán transzi mûsora is tetszett. A legjobbak szerintem a fehérorosz fickó meg a grúz csaj voltak.
Zsoficus 2007 máj. 12. - 11:37:35
(19/138)
Nagyon örülök, hogy Rúzsa képviseli Magyarországot!
A dal pedig remek volt lekörözött mindenkit.
Hajrá! Csak így tovább!