Téma: Farkas

8/10
Sonic8 2013 júl. 26. - 17:57:20 8/10
(163/343)
A következõ X-men film 2014 május 26-án kerül mozikba.ÉÉs bizony az elõzményfilmben látott szereplõk valamint a mostani szereplõk is benne lesznek.

A story az elõzmény film után 10 évvel és az x-men 3 után 10 évvel fog játszódni és oda vissza fog ugrálni a film valamint Wolvi idõben is fog utazni Kitty Pryde segítségével! :)
8/10
Bigpapa 2013 júl. 26. - 17:44:06 8/10
(162/343)
Tegnap a sugárban láttuk 2D-ben. Ezen túl ide járunk,mert engem ez a kamu 3D nem érdekel,amikkel most zsibbasztják a sok barom agyát, akik életükben nem láttak még egy jó 3D-s filmet, amit valóban 3D-s kamerával 3D-re forgattak. És nem utólag adnak neki mélységet. Na mindegy.

Maga a sztori nagyon jó. Mivel benne van a bemutatóban, nem újdonság, hogy a japó, akit megmentett a Logan, elhívja Tokióba, hogy felajánlja neki a halandóságot.
A kis vöri villanykörte fejû lány nagyon aranyos, jól játszik, igaz, nem egy tál eper, de megszokható. Viszont Svetlana Khodchenkova egy istennõ! Amikor feltûnik a nagyon göndör hajával, hát minden pasi szíve egyszerre dobbant. Az unoka japó lány se rossz, de Vipera kegyetlen.
Ott, ahol az atom robbant, mutatják párszor, azt a díszes kaput. Az valóban túlélte az atomrobbanást és most a tsunamit is. Errõl volt a neten egy jó kép, hogy: ez a kapu túlélte az atomrobbanást és a szökõárt is. Mi a gecibõl van ez a kapu? :DDDDDDDDDD Feltöltöttem ide a képet :D
SPOILER
A medvés rész szomorú volt, reméltem, nem hal meg a medve, és Logan kicsit jobban zúz majd a kocsmában. Jó volt, ahogy a vöri bemutatta a kardját :)
Nagyon szép volt az öreg rezidenciája, kíváncsi vagyok,mi lehet ez japánban? Persze ami nem CGI volt. A temetõ utáni zúzás és a vonatos rész nagyon jó volt. A hotel még jobb :D Mars misszió :D orvosi rendelõ
Mondjuk ezzel a kis lánnyal én is kipróbáltam volna valamelyik szobát. A vipera csókja a sikátorban nem volt semmi, a csaj kegyetlen jól játszik. Remélem, feltûnik még filmekben. A kis fekete nindzsa nem volt egy IQ bajnok :DDDD Õ tudta, hogy nem halt meg az öreg,mégis ott lelkizett a temetésen, aztán meg...most komolyan. adamantium vagy mi a szarból volt az öreg gépe. Mivel lõtte fejbe a nindzsa gyerek? na mindegy. Nem volt érte kár,mert alapból hülye volt. A lojalitás nem egyelõ a hülyeséggel.
Jane álmoktól idegrohamot kaptam, az rohadt idegesítõ volt benne. Viszont a kis csaj nem volt szívbajos, ahogy farkas pengékkel majdnem átdöfte :D :D :D
Ahogy kidobta a minisztert az ablakon, az jó volt :DDDDD
Van pár rész, ami nekem nem volt világos, gondolom ez a hiba a filmben.
- Hova a rákba tûnt a sok nindzsa, amikor kellettek volna? Vagy azok csak a külsõ biztonsági õrök voltak?
- Amikor farkas testébe belepumpálják az adamantium-ot, akkor is látszik, hogy a csuklójában ugyan úgy növekszik, mint a csontja, nem tud így eltörni :D El csak az törik, ami ilyen hosszú marad,mint egy kard, de ha megnézed mekkora, a könyökétõl jönne ki, akkor meg mozgatni sem tudná a karját, ha nincsenek kint a karmok! :) Szóval ezt elbszták! Ráadásul a laborban volt rengeteg adamantium, volt felszerelés is, szóval simán csinálhattak volna neki új karmokat, ha már így írták meg, hogy letörtek.
- A lány apja meg akarja ölni a lányát, oké. Aztán jön a Vipera és megmérgezi. Ebbe simán belehal mindenki, de az öreg mitõl lett jobban? Hogy beöltözött szamurájnak? Felvette a csodajelmezt? :)Vagy ivott a csodatóból, amikor belecsúszott? :)))))))))))
A végével az volt a bajom, hogy már,amikor döglõdött az elején az öreg,kitaláltam mi lesz nagyjából a vége. Ezt az ezüst szamurájt nem,de ez úgy is baromság volt. A nindzsák jól telelõtték Logan hátát,mint egy sündisznó,olyan volt. :)
Szegény vipera mekkora kokit kapott a lezuhanó súlytól :D :D az kemény volt!
A film utáni jelenet. Csodálkoztam X professzor feltûnésén,mert ugye Jane atomjaira szedte az öreget, most ki tette össze? Örülök neki,mert szerintem az X Man3 az a nézõk elleni merénylet volt, ki kéne végezni a forgatókönyv írót és a rendezõt is, és újra megcsinálni.
Szegény gandalf/Magneto öregszik rendesen, remélem még idén nekilátnak a filmnek. :) Rájöttek, hogy az elõzmény film egy kalap fos volt, senki sem kíváncsi azokra, így visszatértek az eredeti szereplõkhöz! Nagyon helyes!

Spoiler vége

A film végén elkezdõdik a felirat, de a LÁMPÁT NEM VÉLETLENÜL NEM KAPCSOLJÁK FEL BSZDMEG! Hanem lesz még egy jelenet! Itt is a sok paraszt mászott át rajtam és szentségelt, hogy "nincs felkapcsolva a villany, így hogy menjek ki? " Sehogy köcsög! persze, mire a lépcsõ aljára ért, elindult a jelenet, akkor meg rohant vissza, hogy lásson is valamit, az idiótája. Az ilyet úgy tarkón ütném! Hozzá kéne már szokni, hogy újabban, fõleg a szuperhõsös filmekben mindig van bónusz jelenet.

Az elsõ farkasos film szerintem jobb volt, de ez kenterbe verte az X Man 3-at! Jó, hogy itt nem a mutánsokra volt kihegyezve a film!

8/10
8/10
Sonic8 2013 júl. 26. - 17:37:11 8/10
(161/343)
Mindenképpen!!!;)
9/10
Tebby21 2013 júl. 26. - 17:11:00 9/10
(160/343)
Nem kérdeztem semmit elolvastam a véleményed csak nem láttam az elõbb :D
Na bemegyek akkor a héten én is megnézem :D :D
9/10
Tebby21 2013 júl. 26. - 17:09:38 9/10
(159/343)
Köszönöm Sonic :D :D
Még nem láttam csak ez feltûnt a videóból :D
Jó lett amúgy ? :D
8/10
Sonic8 2013 júl. 26. - 16:59:28 8/10
(158/343)
SPOILER

Tényleg nem az van.
Hát ugye Silver Samurai kiszívta belõle az Adamantiumot. Legalábbis szerintem ez történt. Szóval most megint a kezdeteknél vagyunk...
Megint csont test, és csont karma van, de! HALHATATLAN maradt! :D
8/10
Sonic8 2013 júl. 26. - 16:57:08 8/10
(157/343)
Kaptunk egy tisztességes Wolverine filmet! :D
Tökéletes X-men film lett.
A story teljesen magával ragadott, a ninjás jelentek lenyûgözõek voltak valamint a Yakuza és persze a vonaton való "harc" ami kifejezetten valósághû volt...

Nekem igazából a végével volt csak bajom, ami totál lenyomta az élményem. Ez a Silver Samurai nem igazán jött be. Annyira nem illett bele az egészbe.
SPOILER

Most tényleg azért hívta el a kis japán (akit persze megmentett egy atombombától) hogy utána kiszívhassa belõle a teljes adamantiumot és konkrétan magát Farkast hogy boldogan élhessen???
Ez csak szerintem baromság? Nem tudom hogy az eredeti Frank Miller képregényben így volt-e de kétlem.

Silver Samurai nem nagyon illett oda. :/
No de Viper!
Viper tökéletes gonosz volt. A képességei a kinézete minden. Talán a fõgonoszt mondom nem a kis japcsinak hanem mondjuk egy nagyobb és ismertebb x-men ellenségnek kellett volna lennie.

A társa akinek most nem fog eszembe jutni a neve. Na mindegy a kis vörös hajú csajszit a végére teljesen megkedveltem! Valahogy összeillettek mint társak. :)

A végén lévõ akció egyszerûen lehengerlõen jó volt és most nem a Silver Samurai-al való csatára célzok hanem amikor megpróbál eljutni a toronyházhoz.
Jó volt újra motoron látni Wolvit az odaúton:)

Szóval teljesen jó filmet láthattunk az elõzõhöz képest amivel ismétlem nem volt különösebb problémám csak az írók odafigyelhettek volna hogy az elõzõ x-menekben miként bántak a karakterekkel stb.
Na hát és amit ott Dead Pool-al tettek az megbocsájthatatlan...

A stáblistát jelenet nagyon ott volt. Bennem az totál kárpótolta a végét. :DD

SPOLIER VÉGE

7-et adnék de 8-at adok mivel tényleg gondosan meg lett csinálva ez a film. Látszik hogy agyaltak a story-n és nem volt olyan de olyan egyszerû és egysíkú. Látszik hogy sokat dolgoztak rajta és ez Hugh Jackman-en is látszik.. :D
TEST.... :D Rock-tól kért tanácsot hogy fél év alatt hogyan szedhetné föl magát ennyire. Rock tud valamit... :D


10/8 !!!
wintermoots 2013 júl. 26. - 12:49:45
(156/343)
egy filmes blogon olvastam, a hsz-t én szerkesztettem.

"a képregények B-filmes sztorik Nem tudtam még úgy képregényt a kezembe venni, hogy ne csóváltam volna a fejem a szimplaságán.
Elég õket [a képregényfilmeket] kamerás szutyokverzióban megnézni, hogy az ember úgy érezze, átverték a szép csomagolással. komolyan érdekel egy ideje, mit lehet ezeken úgy szeretni"
9/10
Tebby21 2013 júl. 26. - 12:25:52 9/10
(155/343)
Az utolsó kisfilmnél már nem adamantium karma van ?
Vagy csak én látok rosszul ? :D
balzamon 2013 júl. 26. - 11:49:18
(154/343)
Én tegnap néztem meg.
A kritikákról/kritikusokról a véleményemet egy vicc csattanójával tudom összefoglalni.
"Mi az anyátok p..ját akartok még?"
Sokkal jobb lett mint az elõzõ rész. A bugyuta X-men filmeket is felülmúlja. Persze megbocsáthatatlan, hogy a korhatár miatt nincs vér a filmben.
10/10
ixlailevi 2013 júl. 25. - 23:46:59 10/10
(153/343)
szinte ki hagytam a végérõl azt a 30 másodpercet.lámpát kapcsoltak .. így a többség el kezedet kivonulni átmászva rajtam .. :\
Mykkka 2013 júl. 25. - 22:15:24
(152/343)
*** SPOILER ***

"[...] a végén azzal a 30 másodperces jelenettel, mikor a professzor megjelenik állva [...]"

Apró, de lényeges korrekció: nem állva, hanem a székével gurul be. Lásd itt:

http://www.youtube.com/watch?v=F9UGUPS7dQA

Egy másik, korábbi videóban (május 8., csak beszélnek róla, tehát inkább elõzetes spekuláció, bár valamilyen szinten hivatalos (?) forrásból származó adatok alapján*) azt hozzák fel magyarázatul a változatlan külsõre, hogy az ikertestvére a szóban forgó (és kómában fekvõ) alany, akibe a tudatát átültetik. Kérdés persze, hogy akkor miért ül kerekes székben? Más kérdés, hogy õk is a "járva" kifejezést hangsúlyozzák (ez lehet a téves infó forrása?).

http://www.youtube.com/watch?v=q-BRfXBVm4I

Mondjuk az a része, hogy Patrick Stewart visszakerül a stábba nekem személy szerint szimpatikus húzás, kedvelem az öreget. Ha adnak rá akár csak egy közepesen elfogadható magyarázatot**, részemrõl mehet a dolog :-)

*: Angolul beszélnek, és nem állítom, hogy a szükséges mértékben értem az egészet.

**: A "technikai" részletek nem érdekelnek, de a Hegylakó 2. féle Connery visszatérésnél biztosan jobbat érdemel. Tudom, rossz példa, de most hamarjában nem jut eszembe másik ...

*** SPOILER ***
6/10
cellasto 2013 júl. 25. - 19:19:08 6/10 Előzmény johnny63
(151/343)
nekem is szétmegy a fejem egy 3d film után :(
10/10
Ottofan1 2013 júl. 25. - 18:53:41 10/10
(150/343)
Szlovákiából vagy????
6/10
_Freddy_ 2013 júl. 25. - 18:33:51 6/10
(149/343)
Vox mozimagazin kritika: http://www.vox.hu/newvox/?review=farkas
6/10
domo.robi 2013 júl. 25. - 17:40:00 6/10
(148/343)
SPOILER is lehet

"Az elsõ farkas, aki ütni tud" - mondhatnánk Pomberesen, de inkább nem. Ehelyett leltárt készítettem a film 126 percérõl:
Legyen 6 perc a vége fõcím (ebben 1-1,5 perc a szokásos Marveles leszfolytatásneizgulj kisfilm) - úgyhogy marad 120 perc.

Ebbõl:
- 15% a jappán kulturséta: hájtek, filozofisztikus okosságok, papírfalak, szamurálllyduma
- 15% a fõszereplõ látványos lelki szenvedése. Igen, tudjuk hogy nehéz. A Hegylakó óta. Who wants to live forever when love must die? Hát Nagasaki bácsinak errõl van egy másik elképzelése.
- 25% izgalmas akciójelenet, pörgés, csihi és puhi.
- 5% mutánsos-egymással-harcolós
- és hogy a maradék 40% (a film kb. egyharmada) mivel telt el azt nem tudom, mert annyiszor estem ki a filmbõl az unalom miatt, hogy már nem is számoltam. Amikor már a jegyszedõ csávót nézem, hogy néz-e, hogy kamerázza-e valaki a filmet, mert annyira semmi sem történik a vásznon. Vagy számolom, hogy az elõttem lévõ sorokban hányan ülnek.

Mindegy, összességében jobb idõtöltés volt mint egy közgazdaságtan egyetemi kurzus, és talán még hasznosabb is...
8/10
zsotya010 2013 júl. 25. - 15:41:02 8/10
(147/343)
A film értékelése:

Elõször is láttam az összes filmet és eddig azt tapasztaltam, hogy különösebben nincs minõségi romlás, most megnéztem ezt az újat 2D-ben és azt kell mondanom továbbra sincs!

SPOILER

Jackman továbbra is jól tartja magát, fizikailag is és a karakter is a szokásos, és elköp néhány ütõs poént is (pl: mikor kivágja a minisztert az ablakon az mindenkinek a moziban nagyon átjött:)).
Nem igazán szeretem a japán színészeket, de a két nõi karakter kiköpötten szimpatikus volt a filmben. A gonosztevõk is hozták a magukét úgy gondolom.
A filmben van néhány csavaros rész azért, amik meglepõek voltak, jó ilyeneket látni.
Logan olyan gyötrelmeken esik át a filmben, amilyeneket nála eddig egy X-man filmben sem láthattunk, ezek is jót tettek a filmnek (pl: ki gondolta volna, hogy törik a "vas".)
Negatívumként talán, hogy néha kicsit belassul, a végére viszont teljesen felpörög. A temetés jelenet után nagyon elkefélték a kameraválasztást, nagyon remeg, ha azt hagyták volna a végkifejletre is, tönkretették volna a filmet, de késõbb nem volt gond vele.

SPOILER vége

A helyzet az, hogy engem így elsõre lekötött a maga két órájával, még egy újranézés is elmenne úgy gondolom, de rövid idõn belül háromszor semmiképpen sem.
Nálam ez így 10/8-at simán megér, kacsintgat a 9 felé is, de úgy döntöttem a 8-sa reálisabb lesz rá. Az elõzõ része kicsit talán jobban tetszett, arra adnék is 9-et, viszont a végén azzal a 30 másodperces jelenettel, mikor a professzor megjelenik állva teljesen tönkretettek mindent, olyan szinten mindent, hogy így azt a filmet is csak 8-asra tudnám a jelen helyzetben értékelni.
10/10
johnny63 2013 júl. 24. - 21:39:42 10/10
(146/343)
Ezt nem is figyeltem! :D Azt hittem minden moziba 3D lesz a mert a plakátokon ott villan a 3D felirat, de ahogy elnézem a Sugár moziban is sima 2D-s lesz. Köszi hogy figyelmeztettél :D

Aequitas: pont ez a bajom nekem is, hogy háromszor kipróbáltam a 3D-t (Transformers 3, Karib tenger kalózai 4 és nem is tudom mi volt a 3.), de nagyon zavaró és élvezhetetlen! Jobban tetszik nekem simán 2D-ben a film.
8/10
Sonic8 2013 júl. 24. - 17:03:36 8/10
(145/343)
Hát bizony nagy a katyvasz de be kell vallanunk hogy az X-men a legjobb és leginkább sértetlenebb képregény feldolgozás filmben az annyi szent.
Nem úgy mint az Avengers ahol kb kihagyták Hangyát,Darazsat kb az összes alapítótagot és ahogy hallom õk még a 2. részben sem lesznek benne. Szóóval. X-men elõtt azért le a kalappal.
8/10
Sonic8 2013 júl. 24. - 16:08:17 8/10
(144/343)
Gondolj bele. Dead Pool-al is mi a szart csináltak már?? Lett belõle egy komasz néma lefejezett gyilkológép.
Szánalmas volt amit a karakterekkel tettek de azért alapjában véve a film nem volt annyira de annyira fos. Nem mint az a kegyetlen 3. rész amivel most jól kitörölném a seggem. Borzasztó volt az a film. 1. és 2. rész teljesen OK nomeg a X-men First Class az volt a tökély.Legjobb X-men film. Reménykedem majd a Days of the future past is lesz olyan jó...