10/10
Renáta Pollák 2016 febr. 01. - 16:05:44 10/10
(342/362)
Hiányozni fog a sorozat nagyon! Elnéztem volna még pár részt, ahogy Konstanszia szenved a tanyán ahogy Elias felnõ, vagy Izabellnek és Zsozénak lesz egy gyerekük, Laura és Edvardéknak is egy gyermek.... Úgy nézném még...akarooom! :D
szevacica 2016 febr. 01. - 16:02:29
(341/362)
Hát vége! Minden a helyére került, ahogy kell. Szegény Berenice-t a végén egészen megsajnáltam, azért "megölni" túlzás volt. Elment volna szépen Párizsba, ott meg elõbb-utóbb azzá vált volna, amivel Isabelt vádolta... hátha tanult volna valami jót. A lényeg, hogy a jók szépen elnyerték a jutalmukat, a rosszak pedig megbûnhõdtek. Ahogy Constanzia ült a szekéren meg ahogy tapicskolt a sárban, az nagyon tetszett!!! Hiányozni fognak!
10/10
syuzi 2016 jan. 31. - 18:29:37 10/10
(340/362)
Mostanában nem nagyon voltam fent egyébb okok miatt

Végre Alice és Jonas összeházasodott ez jó volt nagyon Carlotta nézett csak nagyott

Costanzia körül kezd minden öszeomlani végre kiderült ki Luciano apja én is Federicora vagy Mariora de még Bonifaciora is gondoltam és kiderült hogy Federico az apa

Sandrának is kiderült a titka de jó hogy a férje megbocsájtott neki:)

Várom már az utcsó részt hiányozni fog ez a sorozat:)
10/10
syuzi 2016 jan. 31. - 18:25:06 10/10 Előzmény Magenta99
(339/362)
Igen azért írtam:)
8/10
napraforgó 2016 jan. 29. - 20:54:50 8/10
(338/362)
Constancia körül kezd minden szépen összeomlani. A lány nem fog vele szóbaállni, a veje kiutasította a házából, a fia kiszabadult a nyomás alól, amit gyakorolt rá, rögvest fel is bontotta az eljegyzést Estherrel, habár az még nem is volt hivatalosan közzétéve. És Elias is megtapasztalhatta, mi a véleménye a nagymaminak a fekete kölykökrõl. Ha az utolsó részben még a szenator is kirúgja, teljes lesz a csõd. Vagy Carlotával, vagy Ambrosina nénivel kell laknia.
Catarina nem hazudtolta meg magát, õ is viszonyt folytatott Umbertoval - habár ez elõttünk, nézõk elõtt eléggé rejtve volt. Na és hová tette Fernandot?
Alice is fellázadt az anyja ellen, titokban megszervezték az esküvõt Jonasszal, Carlota meg csak ájuldozhatott a végén...
Sandra végre tiszta vizet öntött a pohárba és Teodoro is megbocsátott neki.
És végre választ kaptunk a nagy titokra, kiderült ki Luciano apja...
8/10
napraforgó 2016 jan. 29. - 18:56:40 8/10 Előzmény benima
(337/362)
Talán mert hétfõn végetér a sorozat?
malvinkicska 2016 jan. 29. - 16:12:45
(336/362)
Constancia, jó lebukott a fia elõtt a fiatal szeretõvel ettõl nagyobb büntetés még van, de ez azért óriási volt, számára, aztán Laura elmondta az apjának mit tett vele az sem fogja csak úgy elhallgatni. Azért csak sikerült kijönni a diliházból Laurának. A dolgok szépen a helyére kerültek meg van a Diva fiának az apja, aztán Isabel is hozzá megy Joséhoz. A sorozatban pörögtek az események, és normális hang nemben beszéltek egy mással.
10/10
benima 2016 jan. 29. - 15:14:09 10/10
(335/362)
Miért nincs több epizód ismertetõ?
8/10
napraforgó 2016 jan. 29. - 06:59:26 8/10
(334/362)
Ja, és még az is jó lenne, ha a bárónõ leleplezõdne Elias elõtt is, mert most az anyja hiába mondja neki, hogy csak kívül szép, belül romlott.
8/10
napraforgó 2016 jan. 29. - 06:57:37 8/10
(333/362)
Most azon gondolkodom, hogy Constancia vajon milyen távra tervezte Laura bezáratását? Mert ha csak idõlegesen, és Laura valaha is kiszabadul, hát vége a lányával való kapcsolatának. Nagy valószínûséggel ezt más a papucs férje sem tûrné, elhagyná az asszonyt. Akkor vége lenne Constancia páváskodásának, akinek legfõbb érdeme, büszkesége, hogy õ "szenátorné". Akkor kiderülne, hogy õ senki és semmi. Kíváncsi vagyok akkor mihez kezdene az életével, mert csak az intrikákhoz ért. Celinha be nem fogadná, kénytelen lenne Carlotához menni, akkor marhatná egymást a két áspiskígyó.
Azért azt nem szeretném, ha a bárónõ, a nagy családbarát örök idõkre akarná elsüllyeszteni a lányát az idegosztályon, csak mert a pillanatnyi érdekei úgy diktálják, ne legyen szem elõtt.
8/10
napraforgó 2016 jan. 28. - 16:45:41 8/10
(332/362)
Constancia állandóan azt mondogatja, hogy neki mindene a család, szereti a lányát, imádja a fiát, közben meg boldogtalanná teszi mindkettõt. Nem szeret õ senkit, csak saját magát, olyan önzõ gonosz, tényleg, mint a mesebeli boszorka.
Az utolsó részek nagyon a mexikói sorozatokra hajaznak, Az örökség, meg a beépített szépség gonosz úrnõjére, aki a kezében tartja a várost, a rendõrséget, a diliházat, a börtönt. Tiszta Cristian Bach-story...

Nem tudom, lesz-e váratlan fordulat és nagy leleplezõdés? Innentõl már csak 2 rész és vége.
malvinkicska 2016 jan. 28. - 16:17:32
(331/362)
A mai rész után gyûlölöm Costanciat, amit követ egyetlen lányával fiával, a lányát hülyének nézi be is tette egy elme szanatóriumba, azért látszik film , mert azért nem megy az olyan könnyen igaz ez a xx század eleje amikor ez történt, az biztos soha nem volt szabad azt mondani,hogy bolond, de itt minden megesik. A nõvér elmehetne a lókórházba nem emberek mellé, az orvos is pénzért mindenre képes, azt nem értem, hogy nem veszik fel az anamnézist akkor a beteget kell meghallgatni nem az anyját, ez a rész több sebbõl vérzett nekem, kár érte eddig elég jól fel volt építve. Edgar egy ügyvéd és semmit nem tud tenni, mert a rendõr fõnök sötét, mint az éjszaka. A végére úgy is kiderülnek a dolgok bízom benne. Eliast teljesen megzavarta a sok információ ez a szemét nõ elnyerte az unoka kegyeit, már szinte az anyjától is többe nézi.
8/10
napraforgó 2016 jan. 28. - 15:55:54 8/10
(330/362)
No lám, milyen jól ráéreztem, Constancia elhitette az idegszanatóriumban, hogy a lánya megbuggyant, idegösszeomlása van, örjöng, meg szándékosan ugrott az autó alá.
Sandra lebukott a nagyi elõtt. De minõ meglepetés, a vénasszony nem kezdett el patáliázni, hanem tartja a száját, nehogy fájdalmat okozzon a kisfiának.
Constanciának van bõr a képén, a szemébe hazudik Edgarnak, aztán meg Isabael minden korábbi tiltakozása ellenére beront hozzá és letámadja a hazugságaival Eliast. Úgy meghülyíti a gyereket, hogy az már szóba sem akar állni az anyjával.
malvinkicska 2016 jan. 28. - 07:29:46
(329/362)
Az egy másik téma ebbõl a nõbõl, mindent kinézzek, mert ha Laura Suicid lett volna az az öngyilkossági szándékai annak elõzményei vannak, de tudjuk Laura sok mindent megélt nõ, és megoldotta a problémákat , és sosem hallottam tõle ilyen szándékról, hogy eldobja az életét, fõleg most, mikor ennyi vágya teljesült. Az a 3 rész ami hátra van remélem megadja a megfelelõ választ.
8/10
napraforgó 2016 jan. 28. - 03:53:58 8/10
(328/362)
Hacsak Constancia el nem hitette, hogy Laura ugrott az autó elé. Mert ha öngyilkos szándékai lettek volna, bizony elmegyógyintézetbe való.
Most már csak azt nem értem, hogy tudta Constancia úgy eltûntetni a nyomokat, hogy a családja, férje, meg a többiek, barátok, rokonok nem találják a nyomát sem.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 18:27:10
(327/362)
Igen elég rossz a fordítás, mert nálunk tüdõ és szív szanatóriumok voltak ahol több ideig kezelték a betegeken, nagyon jó körülmények között, a pszichés zavarokkal küzdõket elõször elme osztályon utána rehabilitáció következett akit lehetett. Laura balesetet szenvedett, nem ott a helye az az anyjának kellene.
8/10
napraforgó 2016 jan. 27. - 17:08:46 8/10
(326/362)
Elég rossz a fordítás, a szanatórium - úgy általában nem lenne gond, kórházi kezelés után általában itt lábadoznak a betegek. De ez egy elmeszanatórium, vagyis egy diliház,
úgy egyszerûen.
Jose munkaköreként is ügyintézõt mondanak, na hisz, az nem egy magas tisztség, minden beosztott az, aki bármiféle ügyeket intéz.
Jose szerintem ügyvezetõi posztot kapott, ami azért már mégis egy magas beosztás. Ha nem is igazgató, de mégis egy vezetõi tisztség.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 16:40:20
(325/362)
Ez a Constancia valami borzalmas anya ha annak lehet nevezni, mind a két gyermekét tönkre tette, a bírót lefizette, megszûnt ellene az eljárás, de azért reménykedem csak fog bûnhõdni ezért a sok rossz tettéért. A lányát kórház helyet egy szanatóriumba dugja. A gyerek Elias nem érti még, hogy milyen az aki igazán árt az embernek, õ csak azt észlelte, rámosolyog édességet adott, most az anyja próbálta elmondani neki, és azt mondja régen volt. Laura és Isabel csak kibékülnek, amilyen nagy barátnõk voltak. Amikor rendbe jött Laura élete a saját anyja rondított bele, nem is tudom milyen szülõ az ilyen. A legnagyobb változáson Albertinho ment át, mert most már kezd komolyodni, és másképp látja az élet dolgait, a gyerek egyetlen ölelése, milyen érzelmeket váltott ki belõle. Isabelnek sok arcát láttuk, most a gyerekért feláldozta a szerelmét, aztán a barátsága is veszélyben.
8/10
napraforgó 2016 jan. 27. - 16:28:08 8/10
(324/362)
Csodálkozom, hogy Isabel nem mondta el már korábban Eliasnak, ki is az a cukrosnéni. Most meg a magyarázata, hogy miért is nem kedvelte õt, megint olyan felemás - mert szegény voltam. Vajon miért nem mondta ki kerek perec, hogy azért mert fekete? És a gyereket is azért rabolta el, mert fekete. A szegénység megváltozott, elmúlt, na de a bõre sohasem lesz fehér. Ha így magyarázná, Elias biztos megértené, hisz pont ezzel a megaláztaással szembesült a futbalpályán is, amikor kidobták õt és a barátját. Azért zavarták elõket, mert feketék, nem azért, mert mellesleg még szegények is voltak.

Jose hamar túltette magát Isabelen, viháncol Fatimával, jól is keres a gyárban, szinte már nagyképû is kissé. Azért arra kíváncsi vagyok, hogyan ugráltatja Albertinhot, mint a fõnöke.....
Kicsit fura, hogy a dombon az iskolában mindig csak Sandrát lehet látni tanítani, Laura már gyakorlatilag fel se jár oda, csak az írás, meg a szerelem...
Magenta99 2016 jan. 27. - 13:54:31
(323/362)
Ezt most azoknak írtad, akik nem látták az adott részt?