10/10
syuzi 2016 jan. 06. - 13:14:22 10/10
(262/362)
Catarina milyen gonosz Canisuval felgyújtja a dombon lévõ iskolát

Umberto védi Costanziát ez érdekes lesz

Berenice és Bonifacio szerintem összejönnek

Várom már a mai részt:)
8/10
napraforgó 2016 jan. 05. - 17:57:30 8/10
(261/362)
Dilis ez a Prasedzsis, azt hiszi, hogy a halott csecsemõk csak úgy teremnek a fán? Miért nem vizsgálja, honnan is került oda? És miért gondolja, hogy Isabel a szülés után kipattant az ágyból ás elment kóborolni egy sikátorba?

Nem érdekli az sem, hogy Berenice vajon honnan tudta egybõl, hogy az elmondása szerint talált gyermek Isabelé volt? Na és pláne Constancia unokája? Azért annyira nem lehetett kicsi Rio de Janeiro akkortájt, hogy mindenki ismert mindenkit....
A bárónõ meg az ügyvédjének is hazudozik, õt is az elhagyott gyerekrõl szóló mesével eteti.
Remélem, hogy a végén benne marad a szószban.

Guerra túl régen agglegény már, nem akaródzik neki nõsülni.
Catarina a dombon tervezett iskolát gyújtatja fel, ezzel egyszerre üt Laurán és Isabelen is.
Edgar is meghülyült, "megölöm Fereirát", mondja. És mit csinálna, ha Laura a távoltöltött 6 év alatt összejött volna valakivel?
malvinkicska 2016 jan. 05. - 16:44:27
(260/362)
A mai rész nem egy nagy durranás volt, az a rendõrfõnök nem normális az biztos, nem is úgy csinál, mintha valakinek a vallomását venné fel. A bárónõ, mosta fiatal szeretõjével, akarja magát védetni. Aztán továbbra is, Edgarék is tévúton vannak egymás iránt. Catarina valamit felgyújtatott azzal a szemét emberrel, annak is csak az ártáson jár az esze. Remélem ettõl érdekesebb részek lesznek benne.
10/10
syuzi 2016 jan. 05. - 13:47:17 10/10
(259/362)
Costanzia már megint nem hazudtolta meg önmagát tönkre tette szegény Celina eljegyzési partiját mondjuk én se értem hogy miért Costanzia házában rendezték a partyt és minek kellett meghívni csomó ismeretlen embert mert Celina csak futólóág ismeri õket

Jurema elmondja az igazat és Díva is a kis Elias születésével kapcsolatban

Szép volt Isabeltõl hogy meghívta a dombról a gyerekeket magához:) A kis Elias hogy örült a diavetítõnek jó volt õt látni ilyen boldognak

Laura és Edgar remélem hogy egyszer újra egy pár lesznek:) Alice és Jonas is remélem hogy újra egy pár leznek

Sajna Gerra és Celinja összevesztek remélem hogy egyszer újra együtt lesznek

Várom már a mai részt:)
8/10
napraforgó 2016 jan. 04. - 17:42:39 8/10
(258/362)
Celinhának nem kellett volna beleegyezni, hogy az Asunco házban rendezik meg az eljegyzését. Õ Carlotával és Aliceszal élt egy házban. Miért bízta a parti megszervezését, a kaját, meg a a vendégek meghívását a gonoszabbik nõvérére?
Constancia nem hazudtolta meg magát, csak a flanc, a rongyrázás, a húga boldogsága érdekli a legkevésbé.

Edgar már megint dilis, féltékenykedik, mert Laura a nem létezõ Antonio Fereira iránt érdeklõdik. Laura legalább egy valós nõre féltékeny. Csodálom, hogy Margarida nem világosította fel a nõt illetõen....
8/10
napraforgó 2016 jan. 04. - 16:39:20 8/10
(257/362)
Kicsit furcsállom, hogy a rendõrfelügyelõ Alfonso papa vallomására kijelenti, hogy csak maga volt ott a lánya szülésénél végig - hát én nem így emlékszem. Csak Díva volt ott elejétõl végéig, Alfonso és Jurema is késõbb érkeztek. Díva vitte el Isabelt a bába házához és ott is maradt vele végig. Csodálom, hogy az öreg nem beszélt arról, hogy a lánya reggelig nem hagyta el a szülõágyat, így nem kóborolhatott semmiféle sikátorban akkor éjjel a gyerekével. Na és honnan szerezte a halott csecsemõt, akit aztán el is temettetett a sajátjaként?
És vajon miért nem kérdezte meg Prasezsis, hogy Berenice, aki a hegyen lakik, mi a fészkes fenét keresett akkor éjjel lenn a városban, miért is ólálkodott a sikátor körül?
Annyira átlátszóak ezek a vádak, már rég észre kellett volna vegye. De hát a felügyelõ nem egy IQ bajnok.
malvinkicska 2016 jan. 04. - 16:31:05
(256/362)
A új évben köszöntöm a fórumozókat, elkezdõdött, a sorozat folytatása,a gyerek dologgal kapcsolatban tovább ködösítenek, szerintem a Diva majd elmondja és az Isabel apja mondta az igazat. A bárónõ, egy rettenetes nõ ezzel a rang kórságával, azt hiszi mindenki behódol neki, tönkretette, a tesója eljegyzését. Aztán nagyon fura ahogy Edgar és Laura szerepe írva van, mind a kettõ tévhitben él, a gondolkodásuk téves úton jár, mert szeretik egymást, pedig most már nem sok van a sorozatból, igaz ebben nem rágódnak hetekig egy eseményen.
10/10
syuzi 2016 jan. 02. - 17:32:59 10/10
(255/362)
Várom már a hétfõi részt:)
10/10
syuzi 2015 dec. 31. - 12:56:27 10/10
(254/362)
Neked is nagyon Boldog Új Évet kívánok!!!!!!:)
malvinkicska 2015 dec. 31. - 12:46:35
(253/362)
Kedves fórum társak eljött az év utolsó napja köszönöm nektek hogy együtt voltunk.
Hozzon az Új esztendõ szeretetet, békességet,
boldogságot, bõséget, és nagyon jó egészséget.
Igaz barát maradjon, a rossz Tõlünk távozzon.
BUÉK.
10/10
syuzi 2015 dec. 31. - 12:43:08 10/10
(252/362)
Berenice vallott Isabel ellen szerintem is Dívát is meg kéne kérdezni Elias születésével kapcsolatban

Laura erõszak ügye kifújt egy újságcikkel pedig jó lett volna ha a szenátor lebukott volna ezzel kapcsolatban

Sikerekben gazdag békés boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumtagnak!!!!!!!:)
10/10
syuzi 2015 dec. 31. - 12:36:31 10/10
(251/362)
Szerintem is Elias mindig is ragaszkodni fog Josehoz mert õ törödik leginkább vele
Albertinho ragaszkodását én se értem Eliashoz jó a fia ,de idáig nem is érdekelte

Isabel is elmondhatná a kisfiúnak hogy Albertinho az apja és Costanzia a nagyanyja

Laura szerintem beleszeret Edgar újságíró énjébe

Alice és Jonas remélem hogy egy pár lesznek:)

Várom már a következõ részeket:)

Sikerekben egészségben szeretetben gazdag Boldog Új Évet kívánok minden kedves fórumtagnak!!!!!:)
8/10
napraforgó 2015 dec. 31. - 06:38:04 8/10
(250/362)
Tovább gyûrûzik a gyerekrablási ügy, Berenice elment a felügyelõhöz hazudozni. Nyilván kihallgatják Zenaidet is, aki majd megerõsíti a hazugságait.
De Constancia nem számolt Dívával, aki jelen volt a szülésnél. Bár õ "csak" egy színésznõ, vagyis nem hagyományos "tisztességes" asszony, de fehér nõ, így biztos nagyobb súllyal esik majd latba a vallomása.
Gondolom a végén mindent a bábára fognak majd, aki sosasem fog elõkerülni. (Habár nehéz lesz megmagyarázni, hogy mi érdeke fûzõdött volna a babák kicserélésére...)

De a Laura elleni erõszak kifújt egy újságcikkben, ahol csak úgy általában írtak a nõk elleni erõszakról.
malvinkicska 2015 dec. 30. - 19:42:03
(249/362)
Meg volt a Sandra és Teodoro esküvõje, Teo jól alakítja mennyire szeret a feleségét, szerintem is meg fogja érteni , ha még is kiderülne a gyerek dolog, mivel az anyja sem akarja, mivel a férj is azt hiszi a kisfiú az övé, azért vannak benne érdekes dolgok. Albertinho, most mennyire van Elias után igaz nem rég tudja, lehet másképp viselkedett volna vele kapcsolatban attól eltekintve, hogy egy nõcsábász. Elias Joset fogadja el legjobban, mivel az foglalkozott vele a dombon is, sokat és kötõdik hozzá. Isabelt szeretem de most miért nem akarja, hogy a gyerek tudja ki az igazi családja, amúgy igaz agyerek fél A-tól. Aztán Lassan a párok boldogok lesznek, de mi lesz Edgar és Laura sorsa, mert most mind a ketten azt hiszik teljesen elhidegültek egymástól, pedig nem, kellene, hogy beszélgessenek, mivel az újságírót is meg akarja ismerni Laura, és Edgar gondolatai, már teljesen más irányba járnak. A jövõ héten már többet tudunk, mi lesz velük.
10/10
syuzi 2015 dec. 30. - 12:13:46 10/10
(248/362)
Jurema kiszabadítása megható volt:) Jó volt látni, hogy ennyien kiálltak mellette:) Még donna Eulália is kiállt
Jurema mellett. Qiké hipnotizálása kicsit vicces volt de jó volt:)

Margarida is beakar avatkozni fia Edgar életébe egy özvegy asszonyt akar neki ,és szegény Laura félreértette Edgar és a nõ találkozását.

Sandra és Teodoro végre összejöttek, de szerintem a fiú megfogja érteni majd hogy Sandranak van egy fia

Celina és Gerra végre eljegyezték egymást:) Catalina csak kihasználja Fernandot de meg is érdemli Fernando amiért kisemmizte a cégüket

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2015 dec. 30. - 09:35:24
(247/362)
Azért jó a fórum mivel többen nézzük és mindenki másképp lát dolgokat.
8/10
napraforgó 2015 dec. 30. - 08:02:57 8/10
(246/362)
Jurema kiszabadítása kicsit meseszerû. Nem nagyon hiszem el, hogy egy olyan bigott pap, mint Olegario atya visszavonja a feljelentését. Az sem nagyon hihetõ, hogy pont Donna Eulalia fog tüntetni Jurema érdekében,aki egy pogány vallás papnõje....
Caterina és Celina is lubickol az eljegyzés bûvöletében.
Sandra vajon mennyire képes túllépni a saját ballépésén és képes-e hátrahagyni a kisfiát?
A kis Elias eddig sem tudott elaludnim csak ha Olavo fogta a kezét, most meg Joséhoz ragaszkodik.
Queque hipnotizálása is valószínûtlenm de vicces.
malvinkicska 2015 dec. 30. - 07:36:21
(245/362)
Jurema kiszabadult összefogtak, mellette voltak, nem csak az övéi. Edgar nagyot csalódott a tesójában és a lánya anyjába is. Margarida, meg egy özvegy asszonyt akar a fiának, nem értem én az akkori nõket, miért minden áron a szülõ akarja eldönteni kit szeressenek a gyerekei, azért most, hogy látta Laura is, és egybõl beindult a fantáziája. Az tetszett mikor Guerranak mondta Laura szeretne találkozni az újság íróval aki azokat a jó cikkeket írja a lapban, õ nem sejti ki az. Catarina rossz indulata, még most sem hagyott alább, hiába össze jöttek Fernandoval, ezek szerint, csak Edgart akarta volna de annak nem kell, és így bosszút forral.
szevacica 2015 dec. 29. - 16:08:38 Előzmény malvinkicska
(244/362)
Igazad van, már 94-ig fent van a tartalom, meg a dátumok (azaz január 15-ig), akkor onnan még 14 rész, vagyis kb. három hét. De az is hamar el fog telni...
malvinkicska 2015 dec. 29. - 15:06:59
(243/362)
Az úgy van a tiltott szerelem, mindig édesebb, mert az anyja mindenkitõl tiltja, õ akar helyette szeretni, ezért a ki ficsúr tesz ellene, én különben nagyon bírom, hogy olyan kis huncut, Albertinho.