Téma: Fûrész 3D

9/10
Endy88 2010 nov. 16. - 00:12:05 9/10 Előzmény szeppu
(168/268)
*Spoiler*

Ha pl rááll a 2 kampóra és úgy húzta volna fel magát hiteles is lett volna.
Õ lehetett volna az elsõ, aki nem fûrész szabályai szerint játszik, és még esélye is lett volna megmenteni a feleségét... :-)
10/10
Satch 2010 nov. 14. - 20:25:58 10/10 Előzmény szeppu
(167/268)
Sziasztok! spoilerbe rakom nehogy valakinek elrontsam a mókát :)

****** SPOILER ******
Nem rég láttam a filmet szerintem nagyszerûen lezárja és keretbe foglalja az egész sorozatot. Visszatérnek a legendás helyre és megkapja az illetõ a méltó büntetését, írta valaki hogy nem látta meghalni.. most õszintén ki megy oda neki segíteni?... 99,9% hogy ott fog elrohadni a tag.. És a láncos dologhoz a végén... Most szerinted ha felmászik hogy a fenébe dugta volna össze a két drótot sérülten? Õ nem Rippel Feri.. :D Egyetlen ami nem tetszett hogy kb mindenki meghalt és bele lehet kötni hogy miért nem bukott le hoffman ennyi vérengzés után de ennek ellenére élvezhetõ maximálisan. És miért kell ennyire fikázni a storyt? én minden rész végén ledöbbentem milyen utalások voltak a filmek alatt és milyen egyszerû a megoldás :) (hogy ne az 1. részt említsem 2. részben a széf és a gyerek vagy 5.rész ha együttmûködnek :) )
****** SPOILER ******

Összességében aki megnézte eddig az összes részt nem fog csalódni a befejezõ részben :) a 3D is szerintem tisztességes végig(néha ijesztõen.. :D) még a legvégén is ;)
xsuicidex 2010 nov. 14. - 19:51:18 Előzmény gomezgts
(166/268)
=( Sztem meg jó volt az egész!
5/10
gomezgts 2010 nov. 14. - 13:23:58 5/10
(165/268)
Összességében történetileg igen gyenge eresztés a film, de valószínûnek tartom, hogy aki ezért a filmért megy a moziba, nem is ezt várta. A színészi alakítás néhol fájdalmasan béna volt, a jajongás és az ordibálást leszámítva, mert azt hitelesen visszaadták :D
A 3d szerintem keveset dobott a dolgon, néha észre se vettem már. Jó, hát na, nem egy Avatar.
Az a véleményem, hogy a film lényege csak annyi, hogy hogyan tudunk 3 Balaton méretû kádat megtölteni annyi vérrel, ami itt elfolyt, semmi más.

Részemrõl, 3D-ben 10-bõl 5pont.
10/10
RixosWalerius 2010 nov. 14. - 00:03:38 10/10 Előzmény GinnyWinchester
(164/268)
SPOILER
Láttad Hoffmant meghalni? :) Mert én nem!!!
Jancsi14 2010 nov. 12. - 19:02:49
(163/268)
Jah jól láttad! xD
Charles Foster Kane 2010 nov. 12. - 16:14:44
(162/268)
Egyébként legalább stílusát változtathatták volna, mert így tényleg olyan, mintha saját magát játszaná a filmben.
Shanks 2010 nov. 12. - 15:56:59
(161/268)
LoL jól látom, hogy a kocsiban ülõ gyerek a Linkin Park frontembere ?
szeppu 2010 nov. 12. - 10:34:26
(160/268)
Tegnap láttam mozban, és nagyon tetszett. Többen írták, hogy a történet nem volt egy nagy eresztés,errõl nekem is ez a véleményem, viszont ennek ellenére megvolt a filmben az, amit egy thrillertõl elvárok: végig lehetett izgulni
!!!!SPOILER!!!!
például azon ,hogy Bobby meg tudja-e menteni a feleségét és a kollégáit, vagy hogy sikerül-e elfogni Hoffmann nyomozót. Ami a brutális jeleneteket illeti, néha a kevesebb több lett volna, de végül is így, 3D-ben eléggé feldobták a filmet, és egyáltalán nem igaz hogy nem lehetett jól érzékelni a térhatást, a látvány lélegzetelállító volt. A végén van szerintem egy igen nagy hülyeség: az a szerencsétlen miért nem mászik fel a láncokon ahelyett, hogy magába akasztja a kampókat? Úgy biztos nem lett volna elég érdekes... Nem éppen éppen jól átgondolt jelenet, egyedül ez zavart a filmben, meg az, hogy páran azért túlélhették volna a próbetételeket , de ennyit még megbocsátok:)
!!!!SPOILER VÉGE!!!!
Nagy rajongó vagyok, de remélem, hogy több nem lesz, így is kész csoda, hogy egy 6 folytatást megért film mindegyik része nagyon jó -bár nekem a 6. gyengébb a többinél- , ezt már nem hiszem hogy lehetne tovább fokozni. A véleményem viszont a sorozatról, ami már kissé közhelynek számít, hogy az 1. rész az etalon!
Deecy 2010 nov. 10. - 03:29:39 Előzmény Édesangyal
(159/268)
Úgy, hogy nem tudom, a teaser trailer oldal mennyire igazi, és láttam már olyan videókat, amiket rajongók csináltak. Tehát elõfordulhat, hogy nem minden trailer valódi.
9/10
Endy88 2010 nov. 09. - 17:44:39 9/10
(158/268)
*spoiler*

Ugyan ezt gondoltom én is a feleségrõl, elég durva halál ez, egy "ártatlannak".
Bár, ha belegondolunk, ezt már Hoffman csinálta, akirõl ugye kiderült, h jellemzõ rá a túlkapástól.

*spoiler*

Nem ez volt a legütõsebb, legcsavarosabb rész, de tetszett és dobott rajta a 3d is. :-)
10/10
GinnyWinchester 2010 nov. 09. - 16:12:27 10/10
(157/268)
tegnap megnéztem és mondanom se kell, 3D-ben vmi hihetetlen :D nagyon brutális volt :D
*spoiler*
sajnáltam h Hoffman-t megölték, nekem õ volt a kedvencem :( Jill-t utáltam szal õt nem bántam, viszont Bobby feleségét nagyon sajnáltam, õ nem tehetett semmirõl és nagyon nem érdemelte ezt meg... Bobby meg jól nézett ki (:D) és a végén reméltem h talán megmenti legalább a feleségét de... tévedtem :P
*spoiler vége*
összességében nagyon-nagyon teccett, 10/10 :)
9/10
Tibet 2010 nov. 08. - 16:58:41 9/10
(156/268)
Azóta már bejutottam máshol :), nagy hiba lett volna kihagyni.
10/10
*Enn* 2010 nov. 08. - 09:40:20 10/10 Előzmény Tibet
(155/268)
nem engedtek be 17 évesen?:O 16 vagyok és beengedtek engem.
de én debreceni vagyok, nem budapesti szóval moziügyben nem tudok segíteni:S
Norberto124 2010 nov. 05. - 20:27:01
(154/268)
Én pár napja néztem, meg jó volt de a 3D nem dobott rajta nagyon nagyot, de nem zavart mert tetszett. Igen egy két logikátlan dolog tényleg volt, sajnos.. Egyébként a felirat egyáltalán nem zavaró, szóval szerintem nyugodtan menny el és nézd meg úgy, bár én nem tudom ha jól láttam akkor IMAX-be nem is játsszák vagy igen??
-KuRtA- 2010 nov. 05. - 15:20:14
(153/268)
Sziasztok! Én azt nem értem hogy lehet egy 3D-s filmet megnézni feliratosan? Lehet hogy nagyon nagy hülyeséget kérdeztem de nem értem! (Ez csak azért kérdezem mert IMAX-osan akarom megnézni!)
2/10
Vadrenalin 2010 nov. 05. - 12:51:57 2/10
(152/268)
Nekem az ölte meg a filmet, hogy nem voltak igazi döntési helyzetek, ezért nem mûködött az, ami számomra annyira izgalmassá tette az elsõ pár részt. Ezenkívül szerintem a nagy durranásnak szánt csattanó is sokkal kisebbet szólt, mint az általam látott részekben.
ChFirpo 2010 nov. 05. - 11:39:33
(151/268)
Hello!

Ez a film szerintem a Sorsügynökség (The Adjustment Bureau)!

SPOILER
A Fûrésszel kapcsolatban pedig, én is nagy fan vagyok, de ez kifejezetten nem tetszett! Értelmetlen a sztori sok a logikátlan lépés! Ami leginkább nem tetszik, hogy Gordonnak mi érdeke fûzõdik ahhoz, hogy kövesse JigSaw-t, miért nem ment haza a családjához? Remélem, ha lesz kövi rész, akkor ez kiderül!

A másik meg, hogy minek a mellébe szúrni a kampókat, miért nem áll rá vagy szúrja a talpába???

Üdv,
Zoli
Dan Zeno 2010 nov. 05. - 08:36:31
(150/268)
Üdvözlet mindenkinek
Én is megnéztem a filmet, mondanom sem kell elsöprõ volt :D
Most mégsem ezzel kapcsolatban írok ide, hanem a film elõtt lévõ filmelõzetesekkel kapcsolatban, ugyanis volt egy olyan elõzetes, melyre részletekben emlékszem de egy atyaúristenért nem jövök rá a címére:D Youtube-on is 1000 elõzetest átnéztem a megjelenõ filmekrõl de nem jártam sikerrel. Gondoltam hátha valaki itt emlékszik, vagy beugrik neki a leírásomból.
Tehát a leírás:
Az elõzetesben szerepelt egy férfi aki találkozott egy nõvel véletlenül. Nekik nem lett volna szabad találkozniuk mert késõbb kiderült "nem ez a sorsuk". És akkor jöttek a felvezetõ szövegek: "hiszel a véletlenekben?" "hiszed hogy mindenkit a sors irányít?" ezután kalapos férfi tûnt fel aki ismertette a férfit arról hogy áthágták a sorsot. Menekülni kényszerültek emiatt. Majd a trailer végén a kalapos férfi int egyet a kezével és a talajból kiemelkedik egy kisebb fal, melyben az elõbb említett féri elbotlik. Majd ismét a felvezetõ szövegek: "Itt mindent õk irányítanak" "a címe..." "Coming Soon" :D
Hát reménykedek benne hogy valakinek beugrik mi lehet ez a hamarosan megjelenõ film, mert én már megõrülök, hogy nem találom :D
Köszi mindenkinek elõre is:D
bmajacska 2010 nov. 04. - 13:18:01 Előzmény d112
(149/268)
SPOILER!!!


Igen, ott valóban túlzás az a sok vér. A párom sem értette, hogy került oda a szám, pedig egyszerû. Õ csak a fog oldalára írta fel a számokat, amit Bobby egy tükörrel is látott volna, de nem volt neki, ezért kénytelen volt kihúzni, hogy lássa.