Téma: Hal a tortán

cherry baby 2008 márc. 21. - 06:50:17
(104/4264)
Szegény Kuki. A párom pl a szárnyasokat semmilyen formában nem eszi meg. csak a levest, de a húst ne lássa. Egyszer nem tudta milyen pörit eszik. leszedték a csontról a húst. megette, aztán ki is jött belõle. egyszerûen nem veszi be a gyomra.
ninane 2008 márc. 20. - 13:05:03
(103/4264)
Bizonyám! Az Orsolyának (asszem így hívják) miért nem tukmálják a húst? A vegaság az olyan szent dolog? Regina rendes volt hogy külön fõzött neki, én nem tettem volna mert olyan ellenszenves. Ja meg mikor nyomul a Ganxtára szánalmas. Ciki az egész nõ, ráadásul alig ismeri valaki, rengeteg sztár van akit felkérhettek volna helyette a mûsorba. A Rita meg olyan okos hogy az már fáj. Hajrá Regina! (Esteleg Zoli)
cherry baby 2008 márc. 20. - 09:54:56
(102/4264)
Fekete Laci jó fej. Én nagyon csípem, ha valaki szókimondó. Csak venni kell a lapot és nem megsértõdni. Ha valaki X éve nem iszik alkoholt, akkor nem iszik. Ezt el kell fogadni. Ebbe a mûsorba, mindenki rá akarja erõltetni a többire a kajáját. Mint a Kukira a sajtot. Ha utálja, utálja. a f*szért kell gusztustalankodni vele. a parókás költõ meg vega. el fogadták. ez ugyanaz.
4/10
Kátyusz 2008 márc. 20. - 09:49:04 4/10
(101/4264)
Azt a csajt én sem ismerem! De megmondom õszintén, remélem nem látjuk majd ezek után túl sokszor a képernyõn. Eléggé irritáló a viselkedése!
bayswater 2008 márc. 19. - 21:18:23
(100/4264)
Szegény Ritát jól lepontozták. Pedig így látszatra finom lehetett. Arról meg nem tehetett, hogy Gangsztáék mellett kigyulladt a lámpás vagy mi, és füstszag lett, amit Regina nem bírt tolerálni. Jó, benne maradt valami a sütõben is, de a füstszag hogy jön a vacsora minõségéhez???! Most ezzel a Kukigyerekkel egy helyen állnak, pedig Kuki kajája és az egész nem említhetõ egy lapon Ritáéval. Regina nagyon lepontozta Ritát, mindössze azért, mert nem szereti a húst édes mártással, de persze ezt is mondhatta volna, hogy szószt nem kér.

Biztos, hogy ez az állandó elégedetlenség és cikizgetés ki van adva nekik parancsba, de õszintén nekem ettõl csak nézhetetlenné válik ez a "só", és úgy gondolom sok ember számára. Az ember ugyanis alapból konfliktuskerülõ, a békét szereti, így van ez egy tévémûsor esetében is, szívesen nézek egy békés mûsort mint egy olyat, ahol állandó a vita, nemtetszés, konfliktus, megbántódás, fikázás. Nem ettõl lesz jobb ez a mûsor. sok helyen látszik, hogy nem õszinte a felháborodás, a kritizálás, nem természetes, hogy egy vacsoránál, ahol valljuk be nem ócska kajákat tálalnak a házigazdák, állandó fikázás a központi téma. Kezd számomra sjanos hiteltelen lenni ez az amúgy érdekesnek indult mûsor.

Fekete Laci vetette el a sulykot eddig a legjobban, elõször arra gondoltam, biztos õ az extratahó, de úgy látom, itt mindenki erre hajaz. És innentõl már egy cirkusz az egész, egy olyan föölösleges ripacskodás, amit én nem élvezek.

Önmagukat ezek a "sztárok" akkor adják, amikor házigazdát játszanak. Ott szerethetõvé, esendõvé, természetessé válnak, képesek valódiak lenni.

Elkeserítõ, hogy ebbõl áll a mai magyar "szórakoztatás", jól felbõszíteni a nézõt, egy estébõl az összes negatívumot kiollózni, összeugrasztani a szereplõket..... ettõl nem lesz katarzisa egyetlen nézõnek sem.
Stefun 2008 márc. 19. - 20:58:48
(99/4264)
A civilekkel az a gond hogy kezdenek szinészkedni. Mint a valóságshow-ban aminek köze nem volt a valosághoz.
10/10
Deli Dávid 2008 márc. 19. - 17:01:46 10/10
(98/4264)
én is úgy mint te.A hal a tortán jobb!
ninane 2008 márc. 19. - 15:30:39
(97/4264)
Átpártoltam ide, az elején a vacsicsatát néztem de civilekkel nem olyan élvezetes mint sztárokkal, ezért is jobb a halatortán. A múlt heti nagyon tetszett mert nagyon bírom a Fekete Lacit, meg jól is fõzött. Tegnap ügyi volt Regina és nagyon jó vendéglátó. De látom ide is beraktak egy vegát, nemtom minek, ráadásul fogalmam sincs ki a csajszi.
bubes22 2008 márc. 19. - 13:01:40
(96/4264)
Nekem a hajam is feláll ettõl a Ritától. Hogy lehet ilyen gonosz. Mintha itt is Helen lenne.
Györgyi 2008 márc. 18. - 23:38:44
(95/4264)
Dukai Regina szép és kedves, ráadásul az énekhangja is egész jó, természetesen viselkedett és mindenkire figyelt, nagyon szimpatikus ember. Szegény francia épp a sajtot nem kedveli, ez pech .Már a végén sajnáltam, annyira kivolt..
Eerika 2008 márc. 18. - 20:55:37
(94/4264)
Nekem is nagyon tetszett Regina. Mindig szimpatikus volt és ma ebben megerõsített. Tetszett, hogy nem játsza meg magát, nem finnyáskodik. Ha netán kritizált is, finoman, nem sértõen mondott véleményt. A társaság tényleg jó, Zolee-ban kifejezetten kellemesen csalódtam. Még a végén igaz a hír, hogy egy hatalmas szív és lélek?! Kuki nem mindig veszi a lapot, tényleg kilóg kicsit a sorból, de nem bántom. Õ ilyen. Ritát mindig szerettem, tényleg olyan óvónénis. Orsi különc, de szimpi. A legjobban viszont a narrátor szövege tetszik, nálam valójában ez a "hal a tortán".
bayswater 2008 márc. 18. - 18:01:30 Előzmény kordak
(93/4264)
Orsi érdekes egyéniség, Reginára jó ránézni, nem egy tökfejszõke, Rita pedig igazi úrinõ. Szuper a banda csak Kuki kissé kilóg, de megbocsátható.

Bírtam Reginában ahogy imádja a csípõs magyaros dolgokat, a húst, a vastag palacsintát, ezek nálam plusz pontok. Nem egy finnyáskodó modellke.
bayswater 2008 márc. 18. - 17:57:26
(92/4264)
Nekem is nagyon tetszett a kéglije. Ahogy Rita mondta, a határon volt, ez még az a kategória ami még pont nem giccsparádé. A terítés, a székek, a tányérok mind ötletes finom ízlésrõl tanúskodnak.

Eddig ez a legjobb banda, igaz az elsõt nem követtem, mert nem bírom a Hujbert, meg a Magdit sem.

Cooky háza szörnyen unalmas, tipikus pénz van, de ízlés, stílus az semmi.
bayswater 2008 márc. 18. - 17:53:10
(91/4264)
Regina kellemes meglepetés volt, nemcsak ahogy és amit fõzött, hanem õ maga is egy kedves, megnyerõ, természetes jelenség.

E. Brigittához képest egy tünemény ez a leányzó. Amúgy nem ismerem, õ egy modell, vagy "énekes" mint Brigitta?
Evelin... 2008 márc. 18. - 17:43:49
(90/4264)
Mi más miatt?! Most gondoljátok el, hogy olyanok lennének akik profik ugymond a konyhában (arra ott a Receptklub vagy a Paprika Tv csak , hogy példát hozzak fel). Abban hol a show.?!Gondolom legalábbis én , hogy ez pörög az agyukban a készítõknek. Amugy ma pozítívan csalódtam Dukai Reginában a mûsor alapján és hááátt nem rossz a háza.:D
drape 2008 márc. 17. - 17:41:34
(89/4264)
Engem az idegesít a legjobban, hogy mindegyik tökéletesen kiborul attól, hogy vacsorát kellett fõznie. Még a pasiktól talán elfogadom, de, hogy nõk sopánkodjanak, az vicc!
Valószínûleg rendezõi utasítás, de akkor is!
Amúgy valószínûlg anyám elsûlyene szégyenében, ha ennyit bírt volna megtanítani nekem háztartástanból! :)
kordak 2008 márc. 17. - 17:09:59
(88/4264)
A múlt heti csapat jól lett összeválogatva.
Az e heti nem tetszik egyáltalán ! Érteni szeretném mit mondanak,de a két analfabéta férfi szerintem maga sem tudja mit beszél !

A világhírû sztár és költõnõ úgyszintén vajon kiket érdekel ?
Theine 2008 márc. 14. - 21:49:56 Előzmény Stefun
(87/4264)
Tudod õ úgy gondolta, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó!:-D
Stefun 2008 márc. 14. - 18:05:26
(86/4264)
Viszont a palacsintát eltalálta! Gondolta szép nagy parasz, szép nagy palacsintát csinál. És tényleg. Az viszont ciki hogy hideg volt a kaja látszik hogy volt ideje rá böven de felmelegiteni már luxus...!
bayswater 2008 márc. 14. - 16:39:32
(85/4264)
Szegény Brigikét nem lehet szájról olvasni, annyira nem nyitja ki a száját, hogy az elképesztõ.

Aszongya Laci valami levest fog fõzni. HÁt hülye ez? Tegnap világosan megmondta, hogy utálja a leveset. Istenem, ez a nõ kiborít.