Téma: Hal a tortán

Stefun 2008 márc. 12. - 22:04:55
(64/4264)
Off.: Bizony az "önégetés" a megfelelö szó. Gondoljunk csak a sztárboxra. Páko, Majka fizikai és erkölcsi KO. És a mai napig sajna valakiknek idolok.
khekkkkkk 2008 márc. 12. - 20:59:37 Előzmény Balamir
(63/4264)
Brigikének az nem számít, hogy nem , hogy fõzni nem tud, de azeszközöket sem ismeri.Neki az kell, hogy beszéljenek róla, akár ilyen áron is.
Margitnál egyértelmû a cigány vendéglátás, bõkezûek,de a verseny szempontjából unfair, hogy a fél rokonság benne voltl
Bíró Ica ki fog borulni.
Fekete laci menüjére kíváncsi vagyok.
Balamir 2008 márc. 12. - 18:44:17
(62/4264)
Azért ez király volt. Erdõhegyi Brigitta a konyhában.
A hat éve beszerelt tûzhelyen látott egy négyzetet. Szerintem hatalmas alakítás volt, még a Fekete Laciéra vagyok kíváncsi. Remélem legalább öt egyforma pólója van, mert állandóan abban jár.
Most már csak arra lennék kíváncsi ha valaki ekkora sztár mint Erdõhegyi Brigi akkor mi a francnak kell egy ilyen mûsort elvállalni ahol ekkora lebõgésnek a gazdája.
Még jó hogy nem valami elmebajnokságba hívták vagy egy tudományos értekezésre kérték fel valami iskolában. Ezzel az erõvel mehetne. Mire jó ez az önégetés?
Stefun 2008 márc. 12. - 18:04:38
(61/4264)
Figyu Erdõhegyi Brigittát gondolom nem a fözéséért szeretik! Bangó Margitot meg nem az illö viselkedéséért, memóriájáért szeretik. Ennyi!
Azért vegyük figyelembe hogy ez csak egy tv-s felvétel beállitás, fény, csapó, mikor az anyjátol kérdezte hogy "ez konzervnyito?" Na ezt a beállitást se véletlenszerüen készitették. Szal egy picit rá volt itt játszva. Ettöl függetlenül én is jot röhögtem mint Tilla.
Gyöngy 2008 márc. 12. - 17:35:36
(60/4264)
ehh.. lemaradt himádom ahogy ezek szenvednek :D:D:D
Gyöngy 2008 márc. 12. - 17:34:53
(59/4264)
az rtles nem annyira jó.. mert ott nem ilyen.. sztárok vannak de wááá :D:D:D:D:D:
19dorka76 2008 márc. 12. - 17:18:14
(58/4264)
Hát az Erdõhegyi Brigittáról kiderült a mai fõzõs mûsorban, hogy nem hord melltartót (minden felvett ruhájában látszott a melle), továbbá hogy nem gondolkodik egyáltalán.
Azért az amatõr fõzésnek is vannak nézhetõ ûzõi, lásd Hargitay Bea - az igazán élvezetes volt. Bea legalább igényesen teszi a butuskát (biztos vagyok benne, hogy csilliárdszor okosabb, mint Brigi, ráadásul jobban is néz ki...) Szerintem Bangó Margit megelõlegezte, neki, hogy elfelejti a nevét... :) Uramisten. Erdõhegyi Brigittát soha az életben nem kívánom többet látni... :( Bangó Margit után nehéz lehetett neki, de legalább tehetett volna egy kísérletet arra, hogy a medvéken kívül másnak is jó legyen az asztalnál... ...
Stefun 2008 márc. 12. - 15:16:11
(57/4264)
Szal nálam akkor verte ki a bisztit Bangó mikor már másodjára ejtette ki rosszul énekesnõ kolegájának a nevét akit meghivott vacsorára...!!
Az elsönél még gondolom rá is szoltak a hentesnél hogy Erdõhegyi és nem Erdélyi vagy mit mondott. Pár perc mulva meg már el is felejtette.
Lehet hogy a müvészetéhez hozzátartozik a magamutogatás, kivagyiság, vanpénzem itt van e, de azért jegyezzen már meg legalább egy napig 4 ember nevét! Ahogy Fekete mondta "nem a szél fujta össze azt a Kossuth-díjat" Hát akkor legyen is méltó hozzá! Irgum-burgum!
hangyás 2008 márc. 12. - 14:51:51
(56/4264)
O jeeee nem gondolotam hogy lehúznak még pár bõrt errõl a mûsorról! Az az egy hét pont elég lett volna, vicces, esetenként ötletes de pont elég, ne mtom minek kell mindig húzni, nah persze a pénz...
Na mind1 nem is lényeg én csak Magdi miatt néztem meg és legalább megtudtam, hoyg a "kis" Rúzsa Magdi is csak egy "gyerek". Nagyon aranyos volt amiket elmûvelt, ugyanakkor látszott hogy szívét lelkét beleadta és remélem az a csevapcsicsa (amit én erdélyiként mics-nek ismerek) tényleg ízlett a többieknek mert Magdi jól csinálta, csak mi tûzön szoktuk :P
Szóval félre a kritikákkal engem Magditól nem lehet már soha eltántorítani... :D
Hajrá angyalhang!!!
bayswater 2008 márc. 12. - 11:12:28
(55/4264)
Igen, ebben teljesen igazat adok neked. Ez a szerkesztõk hibája.
4/10
zsember 2008 márc. 12. - 11:05:40 4/10
(54/4264)
A játékszabályok szerint, segítség nélkül kell fõzni, telefonos segítség lehet. Nem fair a többiekkel szemben Bangó Margit tegnapi szereplése. Ebben a mûsorban az a lényeg, hogy aki nem tud és aki akárhogy tud fõzni, (EGYEDÜL) fõzzõn és vendégelje meg a játékos társait. Nem érdemelte meg az 5 pontot.
bayswater 2008 márc. 12. - 10:58:59
(53/4264)
Van benne igazság. De az is lehet benne, hogy nem lehet olyat lepontozni, aki ennyi minden földi jóval teletraktálta õket. Margitról sok minden eszembe jut, de nem az az elsõ hogy kisebbség.

Ha valahol nem állja meg a helyét az elõítélet, akkor az ez az eset.
Balamir 2008 márc. 12. - 08:39:07
(52/4264)
Erdõhegyi Brigitta és a tanácsokat adó mamája közt lezajló telefon beszélgetés a következõ...
Mama: kivajazod a tepsit...
Brigi: rendben... melyik a tepsi?
szvsz amelyik egy nagy bráner alakú....
Stefun 2008 márc. 12. - 01:08:52
(51/4264)
Üdv!
Ez a mostani csapat összeállitás és Bangó Margit vacsorája a "szabálytalan" készitése ( nem egyedül csinálta) eléggé patthelyzet. Ugyanis ha csak egy kis kritikát is mondanak rá azt egyböl elõítéletnek veszik. Ugy hogy én sem merem tovább boncolgatni a helyzetet csak annyit hogy egy egésszen más kultúra ahol "a házat nem berendezik maguknak, hanem kirendezik másoknak" khhmm.
Fekete Lászlotol meg hát ennyit várhattunk ö csak a foglalkozását hozta magával semmi egyebet. Hogy a többi szereplö valoban el lett"nyomva" erröl meg a rendezö, producer értelmi képessége tehet.
Remélem nem voltam sértö! :)
Balamir 2008 márc. 11. - 19:40:42
(50/4264)
Ez szerintem király volt. Bangó Margit a királynõ.
A nagyfejü Fekete Laci is tele ette magát.
efes 2008 márc. 11. - 18:42:16
(49/4264)
köszi, már le is beszéltél..:D
csancsy 2008 márc. 11. - 18:40:47
(48/4264)
ha választani kell RTL Klub, balázs show, (én bevallom szeretem, sztem jókat lehet röhögni, ha balázs nem színesítené a mûsort a humorával, nem nézném, a mónikát például nem nézem), lost, szökés, dadus, dirty dancing (a film), a széf-legyen ön is milliomos, stb..... (és nem a barátok közt miatt, azt utálom), tv2-ön egy jó sorozat volt, a bûbájos boszorkák!!! és még a hõsök ami még jó most. És egyetértek, tv2 másolja az rtl-t, vegyök például, hogy a szombat esti láz, amit után jött a tv2-ön a sztárok a jégen, és most is a vacsorácsatáról hamarabb hallottam, sõt, a hal a tortán-ról nem hallottam, csak tévézés közben kapcsolgattam, és észrevettem. Ja, és a tv2-ön a dr.house-t és a született feleségeket se szeretem.
efes 2008 márc. 11. - 18:36:10
(47/4264)
jaja én se, bár néha komolyan gondolkozom rajta, hogy jelentkezek segédszerkesztõnek, állandóan keresnek ilyet ezekbe... persze, csak kíváncsiságból (meg pénzért).
bayswater 2008 márc. 11. - 18:35:19
(46/4264)
Igen, ez a legelkeserítõbb. Ne is csodálkozzunk, hogy itt tart az ország, ahol....
efes 2008 márc. 11. - 18:34:16
(45/4264)
hajrá!
csak annyit még, ha nincs reklám, nincs kereskedelmi tévé se. :)) ilyen egyszerû.