Téma: Hasutasok

1/10
osztanti 2008 márc. 17. - 06:50:22 1/10
(59/99)
Csatlakozom a "négybetûs" kritikákhoz.
1/10
Tsepy 2008 márc. 16. - 23:33:39 1/10
(58/99)
Hmm... azért a "ha nem tetszik, fogd be a pofád" idõk már elmúltak, nem? ;))

Itt mindenki elmondhatja a _véleményét_. Ez asszem nem valami rajongói oldal fóruma, ahová mindenki azért ír, hogy H. Judit megkent mellét és Fábry Sándor két német mondatát istenítse, vagy hogy a többiekkel közösen csapkodja a térdét a borsófõzelékdobálós jeleneten.

Ez a "film" _szvsz_ egy rakás trágya, és ezen a _véleményemen_ nem változtat az, hogy másnak mennyire tetszett. Aki akarja, nézze meg kéthetente, írja ide, hogy milyen jó és nyomjon rá egy kövér 10-est. :)

Az pedig, hogy adóforintokból mire tapsolnak el 130 millát Szõke Bandi két szép szeméért, még véletlenül sem magánügy.
1/10
Anteris 2008 márc. 16. - 22:49:51 1/10
(57/99)
egy csilag hernádi tõgyeiért..
leopard26 2008 márc. 16. - 22:21:11
(56/99)
Még egy ekkora szoaré filmet!A magyar filmgyártás szégyene.nem tudom hogy ilyen színészek hogy tudnak elválalni ilyen szerepet
1/10
babmanocs 2008 márc. 16. - 21:35:35 1/10
(55/99)
Én is azért regisztráltam, hogy elmondjam, mennyire k*ki volt... Minõsíthetetlen, nézhetetlen, és túlzásnak tartom az 1-est, amit a pontozórendszer hiányosságai miatt kényszerültem adni rá. Senkinek semmilyen körülmények között nem ajánlom. És a magyarok nem ilyenek, akárki és akármiért akar minket így látni, láttatni...
2/10
Zolkó 2008 márc. 16. - 19:56:59 2/10
(54/99)
"Az, hogy ki, mennyit költött rá magánügy" - Ez csak addig a pillanatig igaz, amíg magán pénzbõl készül. Mihelyt az állam is beszáll, ez a kijelentés érvényét veszti.
Pünkösdi Kató 2008 márc. 16. - 19:49:02 Előzmény jikov
(53/99)
Igen, LInda! :))

Én ma néztem meg felvételrõl - az elsõ 20 percet...
Nagyon sajnálom, nagyon, nagyon, mert annyira készültem rá, Szarvas Józsi nagy kedvenc, mióta az ólábú focista szerepében megismertem a Zimmer Feribõl, nagyon örültem, hogy újra láthatom. Sajnálom, hogy õ is szerepel ebben a film?-ben.
Az alapötlet szerintem is nagyon poénos, szerintem egy remek vígjátékok ki lehetett volna hozni belõle, a környezet is nagyon szép, a dalról nem is beszélve - de ennyi. Semmi más jó nem volt a film?-ben.
A film? cselekménye zéró alatti, mínusz, itt rontották el. Az Üvegtigrist nem láttam, abból is elég volt 20 perc, lehet, nálam az kell, hogy legyen cselekménye a filmnek.
Csak ültem, de a jelenetekbõl nem tudtam kivenni a lényeget, hogyan kapcsolódik az alapötlethez.

Farkasházinak miért kellett mikrofonba beszélnie Szarvas Józsihoz, amikor közli vele, hogy újra beindítják Honos vasútját? A két gyerek a barlangnál - vagy hol - is röhejes volt...

Ami még tetszett, hogy kocsmává alakították át az egyik vonatot:)) Ezen az egyen nevettem:) De máson nem.
Szarvas Józsi dadogását kihagyhatták volna, akkor talán végignézem, õ volt az egyetlen nézhetõ a film?-ben.

Nem írok többet, le vagyok sújtva, megyek Tûzvonalbant nézni.
webshark 2008 márc. 16. - 17:50:51
(52/99)
gyenge és fárasztó volt.

Átkapocsoltam,itt is, ott is Badár volt, (egyidõben három csatin).
Csányi egy helyen jólfésült fõügyész másutt szétvert pofájú ellenõr.Mindkettõ jó azért a maga nemében.
A Hideghegyen aludtam el, nem az unalomtól.Romantikus és érzelemdús!
Hasutasok-hát az asszony 2 perc alatt elaludt rajta!
Dantes 2008 márc. 16. - 16:56:58
(51/99)
Hát lehet hogy velem van baj, és nem értek valamit, de nekem nem tetszett ez a film.
nem tudtam rajta nevetni, de még mosolyogni se.
Most az lenne a poén ,hogy fülig véresen, egymás kajával dobálják?
Vagy hogy egy sz*ros vasúti kocsiban szerencsétlenkednek,
Pedig azt hittem jobb lesz, egy olyan jó kis szatíra mondjuk, de ezt valahogy nagyon nem élveztem.

Azt hittem, olyan lesz mint mondjuk a Csinibaba, na az jó volt,de ez nem olyan lett, ez olyan erõltettnek tûnt.
1/10
btanarur 2008 márc. 16. - 16:36:23 1/10
(50/99)
Legyünk egy kicsit megértõbbek. Akinek a Shakespeare történetek, a Sci-Fi, a romantikus, az akció, a horror, vagy bármilyen FILM szükséges ahhoz, hogy jól szórakozzon, az NE nézze meg ezt a filmet. Tényleg NE! Az, hogy ki, mennyit költött rá magánügy. Aki pedig moziban nézte meg, az panaszkodhat, hogy kidobta a pénzt. Aki ingyér kapja a kercsatornától, az ne. Csak annyi dolga van, hogy NE nézze! És akkor nem lesz ennyi komment.
2/10
Zolkó 2008 márc. 16. - 12:29:29 2/10 Előzmény Tsepy
(49/99)
Hát ez az. Pénzt adni erre... A szörnyen lehúzó hsz-ek ellenére mégis megpróbálkoztam vele.
Gondolták a készítõk, ha az Üvegtigris bejött történet nélkül, majd mi is csinálunk egy hasonlót. Csakhogy poénok is kellettek volna. Na, azt nem találtam egyet se. Még szerencse, hogy a Rokonok 20 perccel késõbb kezdõdött a másikon. Annyi épp elég volt, hogy kiderüljön, erre nem érdemes több idõt pazarolni. Azt viszont érdemes volt megnézni.
1/10
Kevher 2008 márc. 16. - 09:45:27 1/10
(48/99)
Sziasztok! Erre aludni kellett egyet :-(((( Mondhatom, katasztrófálisan sz.r "film". Bevallom, másodszor kezdtem el nézni, de most sem tudtam meg a végét. A komornyik a gyilkos??
1/10
Tsepy 2008 márc. 15. - 23:20:08 1/10
(47/99)
Az egészben a legszomorúbb, hogy az eredeti alapötlet nem rossz: haldokló falu halott szárnyvonala, lehetõséget látó ecccerû emberek, Taszári bázis, EU-támogatás... szvsz össze lehetett volna hozni egy sablonos, de mulattató vígjátékot. Ehelyett itt ez a se füle, se farka bárgyúság.

Még mindig nem akarom elhinni, hogy csak adóforintokból, támogatások címén 130 milla reppent el erre a fekáliára! Fogadok egy ziziben, hogy ebbõl a pénzbõl össze lehetett volna hozni mondjuk egy fordulatos és szórakoztató ismeretterjesztõ filmet a négyes metró építésérõl (vö. "Gigantikus építmények", asszem a Discovery adja a sorozatot).
1/10
Talleyrand 2008 márc. 15. - 22:50:07 1/10
(46/99)
Kritikán aluli...
1/10
Tsepy 2008 márc. 15. - 22:49:11 1/10
(45/99)
Szvsz a Csinibabában jó a zene, van némi nosztalgiázós, kozmetikázott korrajz, meg pár poén. Ja, és cselekmény. Az Üvegtigrisben egy csomó olyan poén és szöveg, ami szállóige lett, bár az tény, hogy az a film vagy nagyon bejön valakinek, vagy nagyon utálja. :)

A Hasutasokról ezek egyike sem mondható el. És sokkal könnyebb követni a cselekményt egy tál betûlevesben, mint ebben a filmgyári hulladékban. :/
jikov 2008 márc. 15. - 22:43:52
(44/99)
Amúgy amikor megláttam az ajánlóját, már abból levágtam, miféle film ez :) Egy értelmetlen, idióta igénytelen primitív szarság, gyenge, ovodás poénokkal, mint a magyar filmek kb. 80%-a.
1/10
Tsepy 2008 márc. 15. - 22:40:57 1/10
(43/99)
Bár nem akarom elhinni, de úgy tûnik, 130 millát!!

http://port.hu/pls/w/GENERAL.article?i_area_id=2&i_article_id=8674

A cikk vége felé említik, hogy van a filmben egy ötlet is. Szabad a gazda, mi az? :DD
jikov 2008 márc. 15. - 22:39:11
(42/99)
NA a Csinibaba az kb. ehhez hasonló szarság. Apám beájulna elmegy, Üvegtigris is hasonlóan primitív és káromkodós, meg bugyuta-de még az is elmegy, ennél legalábbis jobban.
A bakterház is hasonló. Nem igazán tudok rajta röhögni. Egy bugyuta kisgyerek, eki elõször nézi-az talán viccesnek találja..
jikov 2008 márc. 15. - 22:36:33
(41/99)
Ez a film tökéletesen beleillik a magyar filmek sorába. Röviden tömören: szar. Káromkodás, primitívség, és bugyuta poénok.. ÉS idióta sztori. NAgyjából erre képes a magyar "fimipar". 1-2 ritka kivételtõl eltekintve.
Nálam továbbra is a Linda viszi a prímet :)
misel 2008 márc. 15. - 22:35:49
(40/99)
BORZADALMAS!Megy a tévé, nem nézem csak hallom de még igy is rosszul vagyok tõle