Téma: Hasutasok

1/10
Tsepy 2008 márc. 15. - 22:15:45 1/10
(39/99)
Voltak azért jó magyar filmek az elmúlt 10-15 évben is, köztük akadt pár valóban jó vígjáték is. Csinibaba, Üvegtigris, Apám beájulna... Csakhogy azokban vagy eredeti ötlet volt, vagy legalább jól használtak fel egy sablont.
tom_i 2008 márc. 15. - 22:08:30
(38/99)
hány milliót költöttek erre a borzalomra????????
Attrax 2008 márc. 15. - 22:06:48
(37/99)
Istenem,hát az ember mindig reménykedik hátha csinálnak végre egy jó magyar filmet de mindig csalódnom kell.Ekkora szarságot tényleg!Az ember mégcsak el se mosolyodik.Évek óta ezt a bugyuta humort erõltetik az emberre.Kiváncsi lennék mennyit pocsékoltak el erre.Inkább adták volna oda a zsebtévének felújításra.Az volt kb ilyen szintû.Badárt+ Szõkét csípem de ez nem emelte nagyon az ázsiójukat sztem.
Persze ebbõl is lehetett volna jó filmet csinálni de nem ilyen rendezéssel stb.Pocsék!
1/10
Tsepy 2008 márc. 15. - 22:03:09 1/10
(36/99)
"A Csenge, tudod, olyan, mint a csengettyû." Ennél már tán nincs is lejjebb!

De van. Kajacsata sörrel és borsófõzelékkel. Lefagyott az agyam.

Fiúk, ilyen szintû poénokat olcsóbban is filmre vihettek:
filmezzetek le egy biciklizõ majmot, amint habostortákkal dobál egy botlatozva f1ngó micisapkás részeget. Akinek ez a Hasutasok nevû mocsok tetszik, az ezen órákig hahotázna. :///
1/10
bowman 2008 márc. 15. - 21:58:26 1/10
(35/99)
Teljesn egyetértek veled. Annyira igénytelennek találtam ezt a filmet, hogy én is regisztráltam. Nem értem, hogy értékelhették ilyen magasan.
1/10
Tsepy 2008 márc. 15. - 21:55:30 1/10
(34/99)
Gyerekek, ebben a filmben van cselekmény? Krumplit pucol Hernádi Judit, snitt, fiú és lány áll a faluszéli nagy büdös semmiben, majd a tónál hárman pecáznak, aztán sz*ros vagonban koszolódnak, utána meg folytatódik az értelmetlen mikrojelentek karneválja. Hernádi Judit melle _nem_ viszi el a "filmet", Drága Alkotó! Nyolcan részeg óbégat a térdig érõ vízben, röhög az egész bölcsi. :// És ezek a páratlanul lapos szövegek, Egek!!

Se alaphelyzet, se aláfestõ zene, se poénok, se jellemek... mintha azt mondták volna, hogy kapjunk össze pár futó színészt és a Heti Hetes törzsgárdáját, tegyük mellé Fábryt, aztán adjunk valami szóviccet címnek (hasutasok, muhaha!), oszt' majd jólesz, mert a hasát fogja a magyar! Hát nem.

Ez nem rétegfilm. Ez nem is film. Ez HÁNYADÉK!!!!!!!
1/10
tarkofityisz 2008 márc. 15. - 21:41:15 1/10
(33/99)
Ja, és amit kihagytam! A film betétdala! Fenomenális!! Piramidális!! Egy 5 éves gyerek jobbat ír. Szánalmas szöveg, egy primitív dallammal. Persze gondolom nem volt rá ídõ, szóval ugyan az ismétlõdik végig. A mai magyar popkultúrán nevelkedett emberek eledele lehetne. Várom már a rádióban!
1/10
tarkofityisz 2008 márc. 15. - 21:36:23 1/10
(32/99)
Nem kezdem el taglalni, de ma ezért regisztráltam, hogy elmondjam, mekkora trágyáról is van szó. Itt nem igazán mondhatom, hogy ízlés dolga lenne egy ilyen filmnek nevezett szennyrõl a véleményalkotás. Helyzetkomikum? Egy tajrészeg falusi kocsmában van helyzetkomikum. Itt gyengén megírt szöveg, nulla poénnal és sztorival párosul. Nincs cselekmény. Nekem azt ne mondja senki, hogy ettõl mûvészi. Kajálás közben tekintettem meg, és a Hernádi melleitõl kiesett a kaja a számból. Ezt miért kellett beletenni? Zsinnyegtetés, malackergetés, véresen kajálás, elcseszettül sörözés. Rappelõ betét elhagyhatatlan. Adózzunk a kultúrának. Farkasházy az über! Egy ólomkatonának is több a mimikája. Mekkora poén!! Mimi, remélem ebbõl a poénból is készül egy film. Ennél jobb lesz!
_cola_ 2008 márc. 15. - 21:22:37
(31/99)
Hát ez... komolyan mondom, OMFG, LOL! Miért szégyenkezel a korod miatt, wtf? Jeez, plz! FU! Random OMG! Oh noes. :P
szurikáta 2008 márc. 15. - 21:18:28
(30/99)
tényleg annyira rossz?
pedig igen pihentagyúnak tûnik
szombat estére, húsvéti nagytakarítás után talán jó
Huko 2008 márc. 15. - 21:09:58
(29/99)
már kettõ...
lu 2008 márc. 15. - 21:04:13
(28/99)
Ugyan már, ne szégyenkezz, legyél büszke! Én örülök neki, hogy "férfi hölgyek" hozzászólását, véleményét is olvashatom. Egyébként jókat mosolygok például az 1, 6 vagy 99 éves delikvenseken, fõleg akkor, ha "elárulják" magukat. Az emberek megnyilvánulása (tartalmilag és formailag is) igencsak árulkodik a korukról, talán még akkor is, ha csak nyúlfarknyi. Tulajdonképp minden korosztály gondolatai vagy pusztán laza csevelye érdekel, persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkié. A lényeg az, hogy a mondandóját és/vagy annak formáját, stílusát értelmesnek, okosnak, bölcsnek, érdekesnek, hasznosnak, kreatívnak, viccesnek, újnak, meglepõnek, hatásosnak, etc. találom-e. (Persze nem csak mindez egyben a nyerõ, hanem külön-külön vagy bárhogyan kombinálva.) Írj, írjatok! ;-)
Ugek 2008 márc. 15. - 12:00:35
(27/99)
Hi chief!
Megtalálsz a "Canterville-i Kísértet"-nél!
Bõvebben ott!
Dacára, hogy még csak egy esztendõs Vagy, értékítéleted eléggé kiforrott!
(Bejelentkezések alapján miért csak nõi hölgyek
vannak többségben a fórumokon -én örülök neki, de
néha szégyenkezem nemem miatt!-?).
efes 2008 márc. 15. - 10:53:43
(26/99)
a viasata sem különb: világszám után kontroll. annyi igaz, hogy mindkettõ magyar...
rat 2008 márc. 14. - 19:14:57
(25/99)
Hát igen! Ebben az esetben, helytálló kifejezés a sz@r jelzõ! Na, de úgy kõkeményen!!!
Soledad 2008 márc. 11. - 20:51:14
(24/99)
Március 15-én 21:15-kor az RTL Klubon!
Petrooo 2008 jan. 19. - 22:39:31
(23/99)
Úgy voltam vele, ha már egyszer leültem, akkor végig is nézem, de remélem, nem lett több ránc a homlokomon!

Olvastam itt egy-két hozzászólásban, hogy rólunk szól, meg a miénk. Nnnnna szóval... Egyáltalán nem szeretnék senkinek a lelkébe taposni, de mi van??? Rólunk??? Ez a film abban az esetben szólna Rólunk, ha megpróbálnák összehasonlítani egy középiskolai, elsõ osztályban készült bemutatkozó filmmel, aminek az a célja, hogy a felsõbbévesek megismerjenek, ezért kimegyünk a mezõre megkergetni Kunkorit.
Pontosan az a baj, ha elhisszük, hogy ilyenek vagyunk, és röhögünk ezen a szenvedésen.
Remélem, a Gondviselés ráb*sz egy nagyot annak a kezére, akinek eszébe jut leírni egy új forgatókönyv elejére, hogy "Hasutasok 2."!
F_E_B 2008 jan. 06. - 07:36:56
(22/99)
Elkezdtem nezni, kb fel oraig birtam.
Borzalom; sikerult alulmulni meg a Zsigulit is.

Szvsz megfelel a mostani 2,5 koruli ertekeles a filmnek
1/10
kekgab 2008 jan. 01. - 19:45:06 1/10
(21/99)
Hát ez nekem sem tetszett. Sõt nagyon nem. :S
efes 2007 nov. 10. - 15:27:58
(20/99)
akkor meg kinek, ha nem a mindkét nézõjének készült? muhaha

:)