kozmamonika 2010 dec. 16. - 12:29:20
(20/400)
Egyetértünk.
kodelka 2010 dec. 03. - 01:08:19
(19/400)
Hát kb ennyire igaz a kényelmesek és megalkuvók álláspontja hogy egykutya mindkét tábor,amennyire az ATV és az ECHo tv hasonló egyoldalúsága,"objektivitása".Mert pl az Echoban nemhogy ellenkezõ hazugságok ,de még az igazság sem hangozhat el soha.
kodelka 2010 nov. 18. - 21:13:55
(18/400)
Ez a Havas henrik olyan buta mint a tök.
kodelka 2010 nov. 11. - 21:54:51
(17/400)
Hát ez kivételesen jó volt ma, jókat mondott ez a Szanyi.Pl azt mondja: "nem ijedünk meg a határon túliak szavazati jogától, bár Mikola szerint politikai hátsó szándék vezérelte az egészet.Annak ellenére ,hogy az emberek félrevezethetõek ,mert lám Magyarországon Fidesz van kormányon,de pl Romániában is normális emberek élnek, mert az egyik párt bejutott a parlamentbe ,míg Orbán kegyeltjei meg nem.":D
port_boy 2010 okt. 28. - 21:23:31
(16/400)
Szörnyû ez a Havas Henrik, egy mûsorvezetõtõl azért elvárható lenne, hogy artikulálni, beszélni tudjon helyesen magyarul - egy levelet nem bír érthetõen felolvasni. Nem otthon ül az állólámpája alatt.
10/10
hurvanyek 2010 okt. 28. - 21:01:28 10/10 Előzmény kgyuri0
(15/400)
Fiala nemcsak bunko de hülye is .Annyira rossz riporter, hogy azon csak röhögni lehet.Egyszer egy éjjeli mûsorát hallgattam a Petõfin,és az egész arra ment ki ,hogyha jönne egy marslakó ,akkor hogy tájékoztatnánk valamirõl.Namármost órákig izzadt az egész szaron,be is telefonáltak páran,és a végén aszongya ,hogy "tudja mit? vegyük úgy hogy meg sem történt az egész!":)
10/10
kgyuri0 2010 szept. 28. - 00:40:25 10/10
(14/400)
Ma lehetett volna jó is a mûsor a sajtószabadságról(fenyegeti-e veszély), nem lett (jó).
A múltkori alkalommal H befürdött az amerikás BitóLászlóval, most már nem kisérletezett nagyobb kaliberû ellenzékiekkel(Majtényi, Haraszti), hanem a teljesen megkergült szerencsétlen Fialát hozta be, aki tkp. magához Havasoz hasonló önimádó narcisztikus bunkó,rajta kívül kritikus volt még Pólya(?) médiajogász, aki mintha nem érvelõ vitára szakosodott volna. A kormányoldal képviselõi sem voltak túl jól válogatva: PindrochTamás, aki unokaöccse , a kiváló PindrochCsaba által fémjelzett jól hangzó nevet már többször meggyalázta idétlen kakaskodó vitastílusával, mellyel az ATV reggeli mûsorát szokta a kabaré irányába billenteni, továbbá a ficeszes barbárság élõ oromállataként LSimonLászló a parlamenti bizottságból. Utóbbi hájfej, csak durván hebegni tud, valamint minden felelõsság alól ravaszul kibújni, és rinoceroszbõrrel a környezet képébe vigyorogni.
10/10
kgyuri0 2010 szept. 02. - 21:33:11 10/10
(13/400)
Ezt a mûsort annak idején PikóAndrás indította és nagyon jó volt. Pikó kiküszöbölésével átvette Dési, nem örültem, a fönntartásaim részben be is jöttek, a megfelelõ helyen elpanaszoltam, hogy Dési mi módon kezd idegesítõ lenni, idétlen szellemeskedéssel, zajkeltéssel, néha az „ördög ügyédje” szerep túljátszásával. Az viszont gondolom, õt dicséri, hogy néhány esetben remek embereket hozott össze, a mûsor élvezetes és informatív lett(azt hiszem, ezt is megemlítettem általában).

A mostani változás elkeserít, nem szeretem Havast.
Clubrádióban mostanában mûsort vezetett egy reggel, egy könyvet ajánlott(általában, mint hallom, nem szokta ismerni az ajánlott könyvet(ez is tahóság!), ez alkalommal igen hosszasan fölolvasott belõle, egy olyan részt, ami telis de teli volt „b*szmeggel” és társaival. Magam részérõl nem vagyok prûdnek nvezhetõ a legkevésbé sem. Magam elõtt láttam az önteltképét, amint tudatosítja(szándéka szerint a hallgatóval is), hogy õ valami akkora egy médiaguru, olyan nagy tekintélyû és tudású fószer, aki még ezt is megengedheti magának, mert õ a q*va jófej!
Szeretném megüzenni neki, hogy nem így van, nem engedheti meg magának(pedig nem vagyok prûd!).
Más: Igazán rühellem Fábryt, ezt ennek a fórumnak több jelenlegi vagy eddigi használója megerõsítheti, amikor azonban Havas egy nemtommá,milyen video „blogban” Fábryt f*kázta(gondolom, valami Fábry által elkövetett tahóság viszonzására) egyáltalán nem tetszett ,szégyelltem, hogy Havassal egy oldalon kell állnom, orbitális öntelt, nárcisztikus tahó!
10/10
kgyuri0 2010 jún. 15. - 23:04:10 10/10
(12/400)
Végre megint van valami, ami jó!
A CivilaPályánban Dési ezúttal remekül vezeti a vitát.
Téma:Horthy és a Horthy- rendszer.
Három történész, a történettudomány nagyágyúi beszélnek, VITATKOZNAK.
Tényleg igazán élvezetes, még van józan és intelligens vélemény, akár pró akár kontra.
Nagyon ritka az ilyen mûsor! Köszönet érte az ATV-nek!
Erzsébet52 2009 szept. 15. - 22:14:02
(11/400)
Végignéztem a ma esti civil a pályán mûsort az edelényi polgármesterrel.
Volt egy nagyon magas labda, amit sajnos a mûsorvezetõ nem vett észre:
A FIDESZ helyi ügynek minõsítette a kérdést, tehát nem foglalkozik vele. A polgármester "úr" viszont egyre, folyamatosan azt bizonygatta, hogy ez nem helyi ügy: nem is Edelényre, nem is az általa megnevezett környezõ településekre vonatkozik, és folyamatosan az egész országra vonatkozó,(bár nem bizonyítottan csak romákat magában foglaló)adatokra hivatkozott:lásd 50.000 iskolába nem járó gyerek.
Akkor most ki hazudik?,A FIDESZ, hogy helyi ügy, vagy az országgyûlési képviselõ polgármester úr, hogy ez nem helyi ügy, hiszen õ az "ország minden részébõl több ezer e-mailt kapott, hogy milyen f... gyerek , hogy végre ki merte mondani az"igazságot".
Viola Erzsébet 2009 szept. 08. - 21:36:03
(10/400)
Nagyon érdekes, izgalmas volt a mai mûsor az õssejtekrõl. Sajnos nem elejétõl láttam. Fájlalom, hogy újabban az ATV esti mûsorait nem ismétlik meg másnap délelõtt (én olyankor szoktam megnézni, este inkább filmeket nézek, ha van valami érdekes). Így viszont sok érdekes mûsorról lemaradok az ATV-n :(
10/10
ondok 2009 máj. 12. - 22:39:11 10/10
(9/400)
A mai is jó volt popper Péterrel,Kánya kata stb.a boldogságról polemizáltak,hogy miért olyan pesszimisták amagyarok.
Szerintem sokkal jobb mint az 'A la Carte' az M1-en ,mert nem olyan szájbarágós,és nem csámcsognak közben.
marie1 2009 ápr. 07. - 21:50:53 Előzmény cicogatto
(8/400)
Bocs, most vettem észre, hogy írtál.

Bartha Beatrix az írónõ.
cicogatto 2009 márc. 11. - 14:54:29
(7/400)
Meg tudnád írni a szerzõ nevét? Köszike!
marie1 2009 márc. 10. - 22:58:55
(6/400)
Ma láttam elõször ezt a mûsort, és roppant érdekesnek tartom. A mai adás a szélhámosságról szólt, illetve egy konkrét szélhámosról, akirõl könyvet írt egy áldozata. Egy kicsit sajnálom, hogy ugyan csak az utolsó fél órát csíptem el, de egyszer sem hangzott el a könyv címe. Még szerencse, hogy az írónõ neve többször látható volt. Remélem a saját nevén publikálta az érdekes könyvet, ami talán sok hiszékeny ember okulására lehet. (Vagyis bárkinek.)Szóval tetszett a mûsor õszintesége, spontaneitása.
10/10
ondok 2009 febr. 17. - 15:24:40 10/10 Előzmény Cs9999
(5/400)
Ha ez a mûsor elfogult(szerintem nem,mert az igazság még akkor is ha neked fáj ,nem elfogultság),akkor milyenek a Baeyr,Kondor stb féle Echo Tv-s vagy Hír Tv-s speciális uszító mûsorok? Félelmetes ,hogy ezt merik kritizálni azok ,akik azokra egy rossz szót nem ejtenek.Pedig itt kultúrált eszmecsere folyik ,amott meg szó szerinti anyázás ,káromlás.Ennyire azért nem kéne másokat hülyének nézni.Nem mindenkit lehet totál meghülyíteni.
1/10
Cs9999 2009 jan. 07. - 10:57:26 1/10
(4/400)
Az egyik leggyengébb, legelfogultabb mûsor amit valaha láttam, véletlenül találkoztam vele, soha többet. A riporter? a legnagyobb civil,hozzá nem értésben profi.
Soha többet ATV. Köszönöm és elnézést.
10/10
ondok 2009 jan. 06. - 20:42:06 10/10 Előzmény jeffyy@citromail.hu
(3/400)
Egyszer én láttam egy bioboltban a Barcsay utcában,elég borsos ára volt.
pirosaranyka 2008 szept. 23. - 22:51:54
(2/400)
ez most komoly,hogy nemelyek egyenlosegjelet tesznek egy lopas es egy gyilkossag koze??? megall az eszem...
jeffyy@citromail.hu 2008 szept. 03. - 13:52:13
(1/400)
SZERETNEM MEGKERDEZNI HOL LEHET DEUTERUM CSOKKENTETT VIZET VASAROLNI ? AMELYIK A KEDDI MUSORBAN ELHANGZOTT
TISZTELETTEL . TOTH LASZLONE .