offtopic
DeNiel 2008 okt. 11. - 22:58:03
(4/104)
Nem olyan rég volt szerencsém megnézni a filmet. Bevallom õszintén kicsit többet vártam az alkotástól. A karakterek
valósághû megformálására nem fordítottak elegendõ energiát, a szerepeket nem a megfelelõ színészeknek osztották ki, nem is beszélve a sok kitalációról, Hitler életével kapcsolatban. Könyörgöm! 60 évvel a háború után már rengeteg forrás áll rendelkezésünkre. Nem lett volna nehéz egy hiteles filmet megrendezni.(pl.: A bukás) Persze nyilván mögöttes érdekek miatt lett olyan a film amilyen vagy csak egyszerûen ennyire felkészületlenek voltak a készítõk. Nevetséges! A film hibát, hibára halmoz. Nem baj:) A sok amerikai valószínûleg szó nélkül bekajálta:) Nekik elegendõ a történelem leegyszerûsített és elnagyolt formában.

Ui: valaki látta a filmben Himmlert? Illett volna betenni, akár csak egy mondat erejéig. Elvégre õ sterilizálta késõbb Németországot. Érdekes dolgok ezek =)
offtopic
Moldávia bánata 2008 szept. 29. - 23:38:52 Előzmény yabbi
(3/104)
Olvastad már Hermann von Spritzenkampf Hitler testõre voltam címû könyvét? Ki ne hagyd! ;)
offtopic
yabbi 2008 ápr. 04. - 22:30:53
(2/104)
Vajon hány bõrt húznak még le Hitlerrõl ? :)
Nemsokára bemutatják itthon is a Hitler kutyájának macskája voltam, ill Hogyha én lettem volna Hitler címû filmeket. Mindkettõben valószínûleg Tom Cruise lesz a fõszereplõ. :))
10/10
offtopic
Amenophis 2008 márc. 29. - 23:52:08 10/10
(1/104)
Az életrajzi filmek közül ez az ALKOTÁS messze kiemelkedik. Nem tudom elégszer megnézni angolul és szinkronnal egyaránt. Robert Carlysle élete alakítását nyújtja, soha többé nem lesz ilyen nagy szerepe.