Téma: Isten Fia

Fridayhuman 2014 ápr. 10. - 14:52:49 Előzmény MaxwellRobinson
(5/125)
Nagyon okosat írtál... itt van egy kis infó mielõtt megint nagyot szólnál!

"A láthatatlan Isten képmása és egyszülött Fia, és egyben õ is maga az örökkévaló Isten, egy az Atyával. Minden teremtmény elõtt született, a földi és mennyei dolgok és létezõk õbenne, õáltala és õérte állnak fenn. Isten akaratának engedelmeskedve megüresítette magát, emberi természetet vett fel. A Szentlélek által fogantatott, a Szûz Máriától megszületett és Jézus Krisztusként itt élt a Földön."
oromdulo 2014 ápr. 10. - 07:18:02
(4/125)
Megint egy film a féligazságról. Kár, hogy még ma sem merik a teljes verziót feldolgozni. Valószínû, hogy ha elkészülne egy ilyen mû, akkor azt újból tiltó listára helyeznék a mozikban.
cardas 2014 ápr. 09. - 18:41:15
(3/125)
Ezt a filmet a history Bible sorozatából vágták össze. Azt megnéztem, elég jóra sikerül, nem az a "tuszkolja belém a keresztény tanokat" féle. Ne tudom a film mennyit ad vissza a sorozat élményébõl.
MaxwellRobinson 2014 ápr. 09. - 17:08:27 Előzmény Deján Kudó
(2/125)
Már az elsõ mondatodban probléma van. A film Jézusról, azaz Isten Fiáról szól, nem Istenrõl...
Deján Kudó 2014 márc. 21. - 20:59:58
(1/125)
Én csak gratulálni tudok ehhez a filmhez, hogy ma a moziban meg tud jelenni Istenrõl szóló film. Persze csináltak bibliai filmeket,de ezek mind vagy egy eldugott kereszténybolt polcain,vagy néha a tv-ben leadják amikor jónak látják.
Igaz, Jézusról ennél többet is megtudhatunk,ha kinyitjuk (Újfordítású amit 2012-tól lehet kapni a mai nyelve lefordítva) a Bibliát. De a lényeg inkább az, hogy elkészült egy olyan Jézus film ami azoknak szól akik nem ismerik Õt, vagy csak hallottak róla mint jézuska címen stb.
Ha valakit megfog majd ez a film és szeretne többet tudni a kereszténységrõl, ajánlani tudok egy Karizmatikus Gyülekezetet ahol sok a gyógyulás és nem tévesztenek meg hamis tanításokkal( Karizma:ajándékok, gyógyulások amiket Jézus is cselekedett) . A templombajárás az kamu, ott nincs gyógyulás "Kismise nagymise nemtörténik semmise" Keresztény barátomtól idézve. Se más szekta, ami hamisan hírdeti az evangéliumot. De ezt nektek kell eldöntenetek, Üdv,
dejankudo153@gmail.com
Ámen.