1/10
stupek2 2015 szept. 23. - 17:22:20 1/10
(9/9)
szörnyû!
6/10
Edmond Dantes 2012 szept. 09. - 21:32:38 6/10
(8/9)
Úgy látom mindenki Trintignant-ékról kommentel, a filmrõl meg senki...talán jogosan. Gyengécske,bár az ötlet, ha nem is totál eredeti, de nem rossz. Akivitelezés viszont fárasztó, erõltetett.Pörgetni kellett igencsak. Nagyon eldugták (02,55-ös kezdéssel!) és a nyomtatott mûsorújság nem is jelezte, csak a netes, de szerintem ne sajnálja senki, ha nem látta. Lennon- és Joplin-rajongók se...
tartetatin 2012 máj. 09. - 19:05:27
(7/9)
Marie Trintignan a barátnõje volt, mellette egy bûbûjos magyar felesége volt, akit M. T. miatt hagyott el. (mûfordító, párizsi kulturális intézet mûvészeti vezetõje). Végig kitartott Cantat mellett, iszonyú lelki teher lehetett neki, hogy a férje megcsalja+gyilkos. Amikor feltételes szabadlábra helyezték a pasit, Krisztina egy délután felakasztotta magát, amig Cantat a szomszédban alud. Két kisgyerekük is volt.
Dolphus Lundgrennus 2012 máj. 09. - 16:15:13 Előzmény Ayrton Corvus
(6/9)
Trentinnyan bácsit is nagyon birtam...de a lányával ez a történet....nem is olvastam róla. Az ilyen Bobby Brown féléket rábíznám a tetovált lány kegyeire..hadd hulljon... Apropó Bobby Brown, hallgassátok meg Zappa ilyen címû számát...hataaalmasss!
offtopic
Ezüstliliom 2010 dec. 25. - 17:28:10
(5/9)
Hûha!:O

Nem igazán tudom szavakba önteni a gondolataimat. Eléggé összezavarja az embert egy ilyen történet.
alex4427 2010 dec. 25. - 16:54:20
(4/9)
OFF
A "csávó" egyébként a zseniális Noir Désir zenekar énekese. Nem kívánom senkinek azt a bûnt és bûnhõdést, amin keresztül mehetett!
perry 2010 dec. 25. - 15:32:30
(3/9)
Szegény embert még az ág is.....
http://www.muvesz-vilag.hu/muzsika/hirek/14192
feri78 2010 dec. 25. - 00:31:54 Előzmény Ayrton Corvus
(2/9)
A csávó egyébként most szabadult.
Úgy egy hónapja olvastam.
Ayrton Corvus 2010 dec. 22. - 00:35:30
(1/9)
Én lennék az elsõ hozzászóló?
A filmet mindenkinek ajánlani tudom. Érdemes kiadni érte félezer forintot. Christophe Lambert és Jean-Louis Trintignant mellékszereplésével készült szórakoztató film.

A film megnézése után az imdb-n kutakodtam, a nõ fõszerepet játszó Marie Trintignant (Jean-Louis lánya) sajnos még a film premierjét se érhette, nem sokkal a bemutatás elõtt elhunyt.
Egy akkori hírbõl idézve:
"A francia mûvészvilág elvesztett egy színes egyéniséget és a közvélemény reakcióiba zavar vegyül a gyásszal. A fõleg filmbarátok körében ismert színésznõ, a 41 éves Marie Trintignan ma délelõtt meghalt egy párizsi kórházban, miután egy hete feküdt mély, orvosai által visszafordíthatatlannak mondott kómában egy végzetes ütés után. Ezt az ütést valószínûleg élettársa mérte a színésznõre, heves szóváltás közepette a múlt hét végén, egy vilniusi hotelszobában."