Téma: Jay Ryan

sarahangel 2013 júl. 20. - 13:55:18
(114/454)
Azt már múltkor is néztem, hogy ez a kép mintha a sorozatból való lenne (SPOILER: amit Cat 'lenyúlt' Alex lakásából). ;)
sarahangel 2013 júl. 20. - 13:53:33
(113/454)
Igen, azóta már eljutottam a 16. részig, csak nem bírtam megállni, pedig úgy voltam vele, hogy Vincent most legyen egy kis 'büntiben' nem csak Cat-nél, de nálam is. :P

Egyébként darálni egyrészt azért nem szeretek, amiket írsz, vagyis hogy így összefolynak a részek, én meg szeretek mindig elgondolkodni az aktuális részen, meg kielemezgetni.

*** SPOILER BATB ***

Na, azóta Alex elvileg már kiszállt a képbõl (bár mintha követték volna a buszon, úgyhogy lehet, hogy lesz még róla szó), és engem sem idegesített ebben a pár részben, úgyhogy nem tudom, miért írták, hogy az lesz. Úgyhogy nekem nem vele volt 'bajom' ezekben a részekben. Még az sem feltétlenül negatívum nálam, hogy szörnyként már nem kell neki Vincent, hiszen akkor látta elõször így és azt látta, hogy embereket tép szét.

Nem azzal volt gondom, hogy valamennyire feltámadtak Vincent régi érzései, erre írtam azt, hogy részben érthetõ. Nekem azzal volt gondom, hogy emiatt félredobott volna mindent, mintha hirtelen már nem is számított volna a jelen, elfelejtett volna mindent, amit kapott. Persze tudtam, hogy lesz ilyen, hogy felbukkan az exe, de õszintén szólva nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly lesz ez a megingás. :O Nekem egészen eddig a pillanatig mindig borzasztó szimpatikus volt, de ebben a részben más arcát mutatta és felelõtlen is volt. Szóval egész más, mint az eddig megismert Vincent. JT (akit egyre jobban bírok) ezzel kapcsolatban jól megfogalmazta a véleményét, amivel teljesen egyetértek. Ha valaki ilyen õszintén elmondja az érzéseit, ahhoz azért bátorság kell, és a másik félnek illene ezt értékelni. És erre kapta Cat azt az Alexes választ. Aztán meg a faházba sem lett volna muszáj elutazni ahhoz, hogy megbeszélhesse a dolgaikat Alex-szel. És miután Alex meglátta szörnyként és beszélgettek, akkor meg azt mondta Neki Vincent, hogy szeretett volna új életet kezdeni vele (ergo õt választotta volna). Ha a csaj elfogadta volna szörnyként, akkor lehet, hogy el is utazik vele. Szóval... az volt ezzel a bajom, hogy engem sem gyõzött meg vele 100%-osan, hogy Catherine nem csak a másodhegedûs. Persze Vince-nek volt valamennyire bûntudata, meg nem hagyta magára teljesen Catherine-t ebben az alexes idõszakában sem, de itt megint az jön képbe, amit JT mondott, vagyis hogy abban tényleg számíthat rá Cat, hogy bármikor megmentené az életét, de ez nem ugyanaz, hogy pasiként is számíthat-e rá. A bizalom egy nagyon lényeges dolog, úgyhogy én teljesen megértettem, amiért Catherine egy darabig tartotta a távolságot (a 12. rész végén biztos nem véletlenül nem hagyta nyitva az ablakot; Vince meg érezte is, hogy most azért jogos a 'bünti').

Na igen, azóta voltak már megint szép, kedves, aranyos pillanataik, amik sokszor visszanézõsek lesznek nálam... azóta jól begyorsítottak (egy kicsit túlságosan is).

Ja, a másik meg: az is fura volt, hogy Vincent azt mondta, hogy 2 évvel ezelõtt volt valakije. Hát eddig nem úgy volt, hogy 10 éve bújkálnak?! :O
sarahangel 2013 júl. 20. - 13:16:36
(112/454)
Oké, értelek. ;)
Igen, nekem is valahol furcsa, hogy ilyen gyorsan megszerettem, mert a korábbi kedvenceknél kellett egy kis idõ ehhez.

Ó, persze, hogy nem haragszom, sõt. ;) Vajon lesz majd ezres nagyságrendû hozzászólás is? Ha így haladunk, akkor biztosan (nem mintha számítana a hozzászólások száma, csak kíváncsi vagyok, hogy kitart-e a lelkesedésünk ;)).
teardrops 2013 júl. 20. - 12:02:28
(111/454)
Comic Con 2013.07.18

Itt egy videó a beszélgetésrõl (-bõl?):
http://www.youtube.com/watch?v=Ev3Woa_5uo8

Jó sok mindent mondanak, kár hogy nem minden tértek.:-) Majd, ha lesz több idõm, figyelmesebben végignézem (hallgatom;-)).:-)

Olyan fura Kristin ebben a szemüvegben... de végülis nem áll rosszul neki.
teardrops 2013 júl. 19. - 18:36:16
(110/454)
Comic Con 2013.07.18.

Olyan, mintha Kristin elfelejtett volna szoknyát/nadrágot venni...
teardrops 2013 júl. 19. - 18:29:48
(109/454)
Con õrület
:-)

(twitter.com/JayRyan)
teardrops 2013 júl. 19. - 18:29:10
(108/454)
Úton a Comic Con-ra.

(twitter.com/JayRyan)
teardrops 2013 júl. 19. - 18:21:49
(107/454)
B&B 1x12

"Ragyogsz!"
:-)
teardrops 2013 júl. 19. - 18:20:19 Előzmény sarahangel
(106/454)
Látom, belelendültél!;-D Fura is volt, amikor mondtad, hogy napi 1 epizód... csodálkoztam, hogy' bírod, én kettõt, hármat nyomtam le egymás után, hétvégén meg pláne.:-)

Jaj... legszívesebben elkezdeném mondani, hogy ne aggódj, vagy aggódj, mert ez lesz meg az lesz, de mégsem akarom fokozni (fõleg, hogy végülis már így is van sejtésed a késõbbiek tükrében), de az tény, hogy szép mondataik vannak (mondtam már;-)) és az is tetszik, hogy (és ez már végülis eddig is kiderült), hogy azért mindig megbeszélik a dolgokat.

Amúgy meg úgy reagálok, hogy megpróbálom visszaidézni, hogy én mit is gondoltam, amikor épp az aktuális résznél jártam, mert így már pár dolgot nem bírok szó nélkül hagyni. Az is igaz viszont, hogy mivel daráltam rendesen, a részek össze is folynak, ill. azért nem tudom kívülrõl mi is történt az egyes részekben (még;-)), de nem baj, mert legalább újra belenézegetek, belehallgatgatok, már úgyis hiányzott az a fantasztikus-rekedtes JayVincent hang! ( Na látod, errõl beszéltem az elõbb... már megint áradozok!:-O:-D)


*** 1x10-11 ***

A kórházas résznél nekem az tetszett, hogy Vincent mégis megtalálta a módját és bement Cat-hez, pedig ott aztán nyüzsög a sok ember.
Amúgy meg, igen, végülis jó megoldás volt, hogy Evanre hagyta a baleset után, de mintha azt is mondta volna, hogy nem bírt visszaváltozni és úgy azért alapból nehéz lett volna bármit is tenni.

Alex engem nem idegesített, nekem rendben volt a dolog, amit és ahogy tett/tesz, mármint figyelembe véve, hogy szívszerelmét veszítette el 10 éve. Õszintén szólva én Heather-tõl mászok falra... nah, õ aztán idegesít; roppant mód.

Az persze nekem sem tetszett, hogy Vincent Alex felé húz, de valahol érthetõ, hiszen a régi élete nagyon hiányzik neki és Alex ezt jelentheti. És ezt meg is mondja a végén Cat-nek. A párbeszéd vége amúgy nagyon jó, amikor elmondja Cat-nek*, hogy Alex mindent hátrahagyva elmenne vele és rákérdez:
V: Megtennéd?
C: Õ megtenné... ha tudná az igazat?

___
* Egyébként az nagyon tetszik, hogy nem Cat-nek szólítja, hanem Catherine-nek.:-)
teardrops 2013 júl. 19. - 17:47:29 Előzmény sarahangel
(105/454)
"Hát szerintem régen a MiSá-s és Went-es korszakban is volt azért imádat"

Igen, de itt és most kifejezetten a beszédhangról van szó. Legalábbis én arról beszélek.;-) Wentnek a kezéért vagyok oda, Jay-nél meg a hangja taglóz le. És az tûnt fel magamnak, hogy rövid idõn belül - szerintem - intenzívebben "imádtam", mint korábban bármit. Akár a Went-topikban.


Ó tényleg, a századik. Remélem, nem haragszol, hogy "lenyúltam" elõled, mint bloggazdi elõl, de majd az ezredik a Tiéd lesz.;-)
sarahangel 2013 júl. 17. - 21:34:05
(104/454)
<- Vincent vs. Evan

Egyébként szerintem Evan hangja is jó, bár az állítólagos akcentust nem vettem annyira észre (nem úgy, mint pl. Kellynél a Misfitsben, bár tudom, hogy õ elég extrém eset :D). Meg õ is helyes, ha nem is annyira, mint Vince. ;)
sarahangel 2013 júl. 17. - 21:27:09
(103/454)
*** SPOILER BATB 1X10 ***

Ez is jó rész volt, bár kicsit szomorú is (szegény Cat-et sajnáltam). A vörös csaj egyébként eddig nem idegesít engem. Mármint annak nem örülök, hogy „bezavart” a képbe, de amúgy normálisnak tûnik, bár úgy sejtem, lesz ez még másképp is, mert állítólag elég idegesítõ karakter lesz.

Evan meg mégsem látta meg a 'szörnyet'? /Most másképp volt összevágva a jelenet, mint a múltkori résznek a végén./ Azon meg gondolkodtam is elõzõleg, hogy Vincent ezt a helyzetet hogyan fogja megoldani, õ viszi be Cat-et a kórházba, vagy 'otthagyja' Evan-nek, és okos megoldást választott.

A kórházas jelenet meg szép volt a párbeszéddel együtt:

http://i40.tinypic.com/p0ynl.jpg


*** SPOILER BATB 1x11 ***

Hááát, õszintén szólva Vincent kis 'kilengése' nekem nem tetszett. :S Végülis valahol érthetõ, hogy szeretné visszakapni a régi életét, de akkor sem ez lesz a kedvenc Vincent-epizódom. Meg mikor szörnyként odarúgta Catherine-nek a pisztolyt, aztán rohant tovább, az sem tetszett (bár szerintem az még az elõzõ epizódban volt). Szegény Cat-et sajnáltam, jogosan akadt ki. De nem akarok ítélkezni, mert lehet, hogy ilyen helyzetben én is vagy bárki más ugyanezt tettem/tettük volna. Csak furcsa, hogy eddig úgy tûnt, egyre jobban vonzódik Cat-hez, aztán most mégis inkább az exe felé húz, aki tényleg még nem is tudja róla az igazságot. Jól mondta Cat, álomképet kerget (ahelyett, hogy a valósággal foglalkozna).

Na de tudom, lesz ez még másképp is (14., 15. résztõl fõleg :P). Igaz, hogy most kicsit elment a kedvem, de majd csak kiheverem addigra.
sarahangel 2013 júl. 17. - 21:09:50 Előzmény teardrops
(102/454)
Igen, mert hátha Went is olvassa a topicot, aztán nehogy megsértõdjön. :D

Hát szerintem régen a MiSá-s és Went-es korszakban is volt azért imádat, de tény, hogy jól teleírtuk már most ezt a topicot. A 100. hozzászólásnál tartunk, ami a Tiéd lett, gratu. :) Egyébként érdekes, mert nemrég visszanéztem, hogy mikor nyitottam ezt a topicot (arra emlékeztem, hogy még az elején járt a sori, de valójában csak egyetlenegy rész ment le). Pedig ritka dolog nálam az ilyesmi, hogy valaki szinte azonnal szimpatikus legyen. ;)

Örülök, hogy nem egyedül ömlengek itt (nem mintha az akadályozni szokott volna :D, de azért jobb így ;)):
offtopic
sarahangel 2013 júl. 17. - 21:01:25 Előzmény teardrops
(101/454)
Köszi. ;)
Hát egy kicsit fiatalka lenne Jay-hez, ahogy néztem, csak 19 éves, bár ez nem feltétlenül lehet akadály. De biztos az õ sorozata is CW-s, azért került a képre. ;)
teardrops 2013 júl. 17. - 10:22:45
(100/454)
"Még Went hangjáért sem voltál ennyire oda? (Cseles kis kérdés, ugye? :D) ;))"

Cseles?;-) Wenté is tetszik, igen és a szívem csücskében van még mindig, de ettõl még igaz,a mit mondtam, vagyis tényleg Jay az abszolút elsõ. Toronymagasan.
Már legalább huszonkettedszer mondom, hogy imádom... mikor mondtam ilyet ennyiszer korábban?!;-O És még csak pár napja beszélgetünk.:-D
teardrops 2013 júl. 17. - 10:19:34
(99/454)
Ó, tuti, hogy nem ez lesz a kedvenc, ha végignézed!;-)
Mondjuk kedvenc részem nincs, de jelenetek annál inkább. A 14. végétõl egyenesen elolvadok...


A kórházas részben jelenik meg az a színésznõ, akit korábban említettél, hogy vöröshajú lesz. Jay twitelt is kettõjükrõl egy képet.:-)
teardrops 2013 júl. 17. - 10:17:23
(98/454)
"a szöszi csajszi nem tudom, hogy ki"

Szerintem AnnaSophia Robb (én az Életem a szörf-ben láttam, de úgy hallottam õ játszik a Carrie naplójában).
Arra mondjuk nincs ötletem, hogyan került oda.
(Lehet, hogy õ Jay barátnõje.;-))
sarahangel 2013 júl. 17. - 00:33:39
(97/454)
..
sarahangel 2013 júl. 17. - 00:33:06
(96/454)
<- ... nekem mégis nagyon bejönnek! ;)
sarahangel 2013 júl. 17. - 00:32:27
(95/454)
<- Ezek nem olyan hiperszuper minõségû képek ugyan...