Edmond Dantes 2016 dec. 27. - 10:31:37
(37/57)
Aki csak nagyjából és csak azt el tudja sorolni h ebben a darabban ki kinek a kicsodája, az még egyszer megnézheti a filmet...BÜNTETÉSBÕL. Rettenet.
3/10
idõjós1010 2016 dec. 26. - 21:47:25 3/10
(36/57)
Amikor megláttam idefent, az RTL mûsorában, azt gondoltam, hogy na, végre valami, ami karácsonyi, és még nem láttam. Sõt mi több, még korrektnek is látszik. Viszont KB öt perc után rájöttem miért nem hallottam errõl korábban. Bóvli az egész. Amiért mégis nyomtam rá három pontot, az azért volt, mert van benne foltokban valami kezdemény, ami kiemeli a filmet az abszolút mélységbõl, de nem éreztem sem humorosnak, sem érdekesnek. Nincs egy szinten a reszkessetek beterõkkel, meg a Grincsel sajnos, közel sem.
GARFIELD5001 2016 dec. 26. - 20:14:04
(35/57)
Nem bírtam végignéniz....
10/10
Tunde55 2016 dec. 19. - 16:39:40 10/10
(34/57)
Imádom... :)
10/10
Viharsziget 2016 nov. 14. - 20:30:58 10/10
(33/57)
Végre egy jó karácsonyi film, aminek van hangulata, a szeretetrõl szól, amiben szép a látvány, esik a hó, van, és teli van karácsonyi elemekkel, és nem olyan karis film, ami tök másról szól!

Az igazából szerelemre emlékeztetett egy kicsit.
3/10
1tibi1 2016 okt. 16. - 08:00:44 3/10
(32/57)
A szereplõgárda miatt álltam neki megnézni. Kár volt. Vontatott, unalmas, nem túl szerethetõ karakterekkel. Az emberek sajnálatos rossz tulajdonságait emeli ki a film, kevés kivételtõl eltekintve. A megnézése karácsonykor nem túl felemelõ érzés, nem ajánlom. 3/10.
5/10
Atis88 2016 jún. 25. - 20:45:27 5/10
(31/57)
Nem olyan rossz film, egyszer nézhetõ. Viszont lassú és vontatott, kb a feléig nem igazán indul be és addig nem is nagyon ragad magával. Viszont a végére lesz valami kis bája. tetszett, hogy a kutya volt a narrátor. Összességében véve 5/10.
3/10
caomilla 2016 ápr. 26. - 18:14:13 3/10
(30/57)
A legnagyobb jóindulattal sem tudom mondani, hogy tetszett. Iszonyat csalódás, unalmas, vontatott. Próbált lelki üzenete lenni, elhangzik pár okos gondolat, de a történet kínszenvedés. 10/3
6/10
pihes 2016 ápr. 23. - 15:07:26 6/10
(29/57)
Ahogy megkezdõdött a film, egy ideig azt gondoltam, szavakat nem találok rá, annyira rossz.
Aztán, megjelent elõttem, milyenek az emberek... Kb 75% olyan, hogy szeret maga elé állítani egy olyan falat, amellyel, tud hárítani. Persze, ezzel, magában, nem dõlnek le, azok a falak.
Ez a film, jól példázza, hogy karácsonykor, minden lehetséges.
Szerintem, a hangulat, a felétõl kezdett beindulni. A tájak, családi, bensõséges hangulat...
Nem lett ez rossz.
10/10
petrikva@gmail.com 2016 ápr. 21. - 23:56:09 10/10
(28/57)
Szerintem nagyon is egy jó film. Én is, mint a legtöbben valami vígjátékra számítottam, de nem az lett végül és nem is bántam meg. Szerintem egy jól eltalált film. Véleményem szerint azért sokan felfedezhetik bármelyik kapcsolati párhuzamban a saját életét, ha csak nem a felhõk felett van 0-24-ben. Én úgy érzem, hogy ez egy elég tartalmas film és nem valami szokásos nagy hûhó. Lehet, hogy moziba nem lett volna nagy szám, de így itthon este elég jó volt. Képileg is rendben volt és a színészek is jól játszottak. Nekem ez egy 10-es.
9/10
Xxy92 2016 jan. 24. - 15:32:08 9/10
(27/57)
Rögtön az elején szeretném leszögezni, hogy ez NEM egy vígjáték. Bár már nem játsszák a mozik, de ha valaki online szeretné megnézni, s egy jó kis nevetõs komédiára fáj a foga, akkor az ne ezt a filmet nézze. Nem tagadom, vannak benne poénok, és a film alapvetõen szeretne pozitív képet mutatni, de ez része a film magját alkotó családot, s úgy általában a nyugati világ embereit jellemzõ önámításnak: miszerint kívülrõl minden a legnagyobb rendben van, belülrõl pedig szanaszét van esve mindenki.
Nekem tetszett a film, több különbözõ síkon futó szerelmi kapcsolatokat ismerhettünk meg, melyek egytõl egyig döcögõsen ugyan, de eljutnak a megjavulás útjára. A számos jó, sokszor bizonyított, és néhány teljesen amatõr, kezdõ színész egyvelege is érdekessé teszi e filmet.
A végén külön tetszik a közös tánc, én azonban a rendezõ helyében egy másik dalt választottam volna. Vagy egy karácsonyiasított diszkót, vagy pedig ezt a dalt (úgy a 02.00-02.45 közötti rész) https://www.youtube.com/watch?v=xGnSuTWXC9A


mag a a film: 10/9 -- nem bántam meg, bár én feliratosan néztem, így nem tudok nyilatkozni arról, hogy a szinkron rontott vagy javított a filmen.
1/10
Imre Kárpáti 2016 jan. 17. - 17:17:34 1/10
(26/57)
Borzasztó. Ízléstelen poénok, összesen vagy kettõ. Nagymama zsidó éneket kezd dúdolni szent este....stb. Pénzkidobás volt megnézni.
1/10
nathen 2016 jan. 07. - 12:09:58 1/10
(25/57)
Összeszedtek pár felkapottabb színészt, pár feltörekvõ színészt, és egy átlagos, valameliyk fiók mélyén lapuló forgatókönyvet, megszórták egy marék karácsonyi giccsel, és elkészült a film.

Az a tipikus eset, amikor az elsõ 20 percben még várod, hogy valami történik, de utána szép lassan rádöbbensz, hogy a jól megkreált marketingnek bedõltél, és megszívattak.

Ez a film egy sz@r. röviden. pont.
goofyboy 2016 jan. 03. - 13:09:12
(24/57)
Ritka sz*r volt a film, se story, se poén, se tartalom. Párom mindig rám szól, ha istenítek egy filmet, mert nekem minden tetszik, de ez egy borzalom volt. Többen kijöttek a moziból, csak azért erre ültünk be, mert már másra nem volt hely.
És tényleg erre a filmre azt mondni, hogy vígjáték?
1/10
attix3 2016 jan. 02. - 00:40:02 1/10
(23/57)
Ez a film BORZALMAS!!
Semmitmondó, sekélyes, egy büntetés.
emerica 2015 dec. 30. - 17:18:15 Előzmény Tomi9046
(22/57)
Ezen te, vagy bárki más tudott nevetni?

Ez a film nem vígjáték, nem dráma, nem akció, nem elgondolkodtató, nem látványfilm, nem mûvészfilm. Vajon mi lehet? Az én válaszom a következõ: SEMMI!



Komolyan a mai világban még lehet olyan mozifilmet csinálni aminek az az egyetlen mondanivalója, hogy "a karácsony a szeretet ünnepe" ? Rendezõi munka NULLA, szinte csak sablon jelentekbõl áll, semmi eredeti. Színészi játék amatõr szint (pedig a színészek ismertek, és alapvetõen nem is rosszak).

Ilyenekre az emberek kiadnak pénzt? Hihetetlen... (én erre nem adtam pénzt és a tréler alapján nem néztem volna meg moziban, csak éppen az akivel mentem azt hitte vígjáték lesz, de még ha az is lett volna, akkor is szörnyû elcsépelt témáról van szó). Ez megint max a tizenéveseknek készült akik nem láttak még ezer ilyen filmet, a koruknál fogva.
Csili 13 2015 dec. 29. - 22:50:33
(21/57)
Barátnõmmel néztem meg. Nem terveztük, de amikor odaértünk a moziba, pont ez kezdõdött. A rossz vélemények ellenére bementünk és nem bántuk meg. Nagyon kellemes karácsonyi film. Sírós, nevetõs, szórakoztató. Aki nem érti, az nem figyelt, vagy felszínes. Mindenkinek ajánlom :)
arajanlat 2015 dec. 29. - 22:38:25
(20/57)
Ma láttuk, hát véleményem szerint förtelmesen unalmas, vontatott és lehangoló fércmûrõl van szó, ami maga sem tudja mi akar lenni; hogy nem vígjáték, az biztos. Akinek vicces ha egy film felében veszekednek, a másikban meg énekelnek hát lelke rajta, de hogy megtévesztõ módon egy családi drámára azt merik mondani hogy vígjáték, ezzel embereket csalva be a moziba tõlük sok ezer forintokat így fondorlatos módon kicsalva, az komolyan mondom felháborító. Ráadásul tele van logikai hibával, még a saját hülye játékszabályait sem tartja be a "film", pfff. Mondok egy két dolgot hogy mire gondolok amikor megkérdõjelezem hogy vígjátékról van-e szó a "Káosz karácsonyra" esetében, vagy egy elmebeteg rendezõ kontrollálatlan ámokfutásáról, melynek egyetlen célja hogy nézõket csábítson be a moziba, másfél értékes órát elrabolva az életükbõl

SPOILER

- A legviccesebb jelenet a filmben mikor egy agyilag leépült idõs nõ befingik a karácsonyi asztalnál
- Mutatnak egy csecsemõt akirõl közlik hogy meghalt mivel gyenge volt a szíve
- A szimpatikus nagypapa agyvérzést kap. Miközben élethalál harcot vív az intenzíven, az egész család kollektíven elkezd táncolni a korházban. WTF?!?

SPOILER vége.

Sorolhatnám még, de minek. Nem ajánlom, ez nem film, hanem átverés.
Tomi9046 2015 dec. 27. - 19:46:33
(19/57)
Ma néztem meg a filmet. Szerintem teljesen rendben van, és ajánlanám mindenkinek, aki egy kis karácsonyi lazításra vágyik. :)
Jópofa poénok vannak benne, és olykor elgondolkodtató szövegrészek is. Sok ember magára ismerhet benne. Az aréna moziterme egyébként háromnegyed részt megtelt, tehát kíváncsiak voltak rá az emberek, sõt nagy nevetések is voltak. :)

ui.: Marisa Tomei még 51 évesen is elképesztõen gyönyörû! :)
teatea 2015 dec. 27. - 16:27:43
(18/57)
Ritka elfuserált egy film, minden adott volt legalább egy közepeshez, de az sem jött össze.
Nyögvenyelõs erõlködés, kevés poénnal, ha csak az nem számít annak SPOILER hogy apuci agyvérzésének alkalmából egy jót táncikált a pereputty a kórházban. Az külön rejtély, hogy mi a frász problémája volt a Keaton házaspárnak, azonkívül, hogy gyakorlatilag semmi, és erre azért nehéz egy jó filmet felhúzni. Szóval gyenge film, nem ajánlom senkinek, csak ha nagyon nincs más néznivaló. És ez a karácsonyi mozifelhozatal pont ilyen volt.