10/10
Timmmmi 2015 dec. 27. - 15:23:44 10/10 Előzmény belabacsi987@gmail.com
(17/57)
Nagyon jókat nevettem a filmen, és a moziban még oly sokan. Önnek humorérzéke nulla..., de mint már említettem: nem tehetnek az alkotók arról, hogy olyanok is beülnek a filmre, akik nélkülözik a megfelelõ értelmet és humorérzéket.
10/10
Timmmmi 2015 dec. 27. - 15:21:51 10/10 Előzmény belabacsi987@gmail.com
(16/57)
És tudjuk jól, hogy ki nevez primítívnek olyanokat, akiket nem is ismer.... Ha egy nagy színész adja a nevét ehhez,akkor talán nem benne van a hiba, hanem benned... És ha vannak, akik megértik a mondandót, akkor nem az értõk a primitívek...
10/10
Timmmmi 2015 dec. 27. - 15:20:03 10/10 Előzmény belabacsi987@gmail.com
(15/57)
Csak az érzelemszegény, lelkileg sivár, érzéketlen emberek nem látják meg ennek a filmnek a szépségét...;-)
10/10
Timmmmi 2015 dec. 27. - 15:18:33 10/10
(14/57)
Tudod, hogy miért nem tetszik nekik? Mert nincs telepakolva gyönyörûséges, dögös nõkkel, izomagyú pasikkal, menõ autókkal, fénykardokkal, és hasonló nagy értékekkel. És azért, mert kb. ennyire érzelemgazdagok az emberek: 5.6... Hogy jönne már át nekik az, ami nekünk? Bezzeg a fénykard, az eléri a hatást... :-)
10/10
Slujza 2015 dec. 26. - 23:56:22 10/10
(13/57)
Rendben, nem komédia, sokkal inkább dráma.

De olvasva ezeket a véleményeket, ezt a sok negatív kritikát arról, hogy unalmas/ kliséhalom... A film egyetlen "hibája" hogy nagyon is életszerû. A Ti életetek ennyire vattacukor hogy nem jött át nektek ebbõl semmi, vagy ennyire vakok/ felszínesek vagytok?
1/10
belabacsi987@gmail.com 2015 dec. 26. - 16:51:05 1/10 Előzmény Timmmmi
(12/57)
Csak az igazán primitív emberek képesek szórakozni egy ilyen üres filmen, nagyon hiányzott egy távirányító egy bazi nagy elõre tekerés gombbal.
A film nagy csalódás volt, már a nagy nevekben sem szabad bízni, a kategóriát meghatározó személyt pedig azonnali hatállyal küldeném vissza az iskolába.
2/10
Gazda Barbara 2015 dec. 22. - 21:03:36 2/10
(11/57)
Szóval életem legrosszabb karácsonyi filmje! Komédiának semmikép sem mondanám! Túlsók benne a drámai fordulat.Van néhány "poén" alpári stílusban tálalva!Soha többet! A karakterek is szánalmasak.És még dögunalom is!!Ahogy néztem a többieket nem csak én csalódtam!Mást vártam az elõzetes alapján.
itsme1 2015 dec. 22. - 08:03:30
(10/57)
Vigyázat! Nem vígjáték, még ha egyesek tudnak is nevetni rajta. Ha így ülsz be, csalódni fogsz.
10/10
Timmmmi 2015 dec. 21. - 21:26:43 10/10
(9/57)
Arról senki nem tehet, hogy neked nincs humorérzéked. Sok kifejezetten jó poén volt, és a moziban sokan nevettünk nagyon jókat - már amikor én néztem meg... Körülötted nem nevettek mások? Mert ha igen, akkor elgondolkodhatnál.
Na persze, jogodban áll rosszul szórakozni egy jó filmen. Peched van, kidobtad a jegy árát... Részvétem! :-)
10/10
Timmmmi 2015 dec. 19. - 22:48:10 10/10
(8/57)
Nagyon tetszett a film. Régen volt film, ami ennyire megérintett. Egyrészt folyamatosan érzelmeket váltott ki belõlem: vagy sírtam, vagy nevettem, másrészt élveztem azt az érzelmi libikókát, amibe beleültetett, és azokat a váratlan fordulatokat, amikor például már épp elkezdtem sírni..., aztán hirtelen jött a poén, ami miatt azonnal átváltottam nevetésre. És ez nem egyszer történt meg.

Nagyon jó poénok voltak benne, és nagyon kedves beszélgetések, és nagyon emberi volt az egész. Nagyon tetszett, és egészen biztos vagyok benne, hogy amikor majd adja a tv, akkor akár többször is megnézem. Csak ajánlani tudom azoknak, akiknek van humorérzékük, és gazdag az érzelemviláguk, mert õk egészen biztosan nagyon jól fognak szórakozni. Én imádtam! :-)
bodankaaa21 2015 dec. 17. - 09:31:54
(7/57)
Tudja valaki, hogy milyen fajta kutyus szerepel a filmben? Nagyon cuki... :)
1/10
vinczetibor@qualitrans.hu 2015 dec. 15. - 16:15:38 1/10
(6/57)
Vasárnap néztük meg a párommal a filmet. Sokkal inkább dráma, mint vígjáték, nagyon kevés poén van benne sajnos. Aki egy tipikus karácsonyi vígjátékra számít,nagyot fog csalódni.
10/10
KISE80 2015 dec. 14. - 09:31:24 10/10
(5/57)
Tegnap néztem meg a férjemmel. Nekünk nagyon tetszett, szerintem jó kis film. Nem igaz, hogy nincsenek poénok, mi jókat nevettünk, még a párom is, aki egyébként nem szereti az ilyen "karácsonyi filmeket". Tele van érzelmekkel, nagyon sok igazság van benne, van mondanivalója és elgondolkodtatott. Én egyik pillanatban bõgtem a másikban nevettem rajta. Lehet, hogy én vagyok az életemnek egy olyan szakaszában, de engem nagyon megérintett, mert a saját életemet is felfedezzem benne egy kicsit és átértékeltem dolgokat.
1/10
jbaj 2015 dec. 14. - 00:08:21 1/10
(4/57)
Ez a film tényleg egy KÁOSZ. Csupa nagybetûvel. Ha a karácsonyi díszeket levennénk a filmbõl, semmi, de semmi a világon nem emlékeztetne az ünnepekre. Bárgyú, unalmas, sablonos, poénok nélküli. Drámának elmenne, de egy családi vígjátéknak? Naneee! A lényegét értettem, de akármilyen más alkalomra is rá lehetett volna húzni ugyanezt a sztorit. Csak egyszerû emberi történetekbe tekinthetünk bele, ami mellé kényszerítve 'odadobták' a decembert és a karácsonyt.

Ez olyan tipikus "jaj, dobjunk össze egy 2015-ös karácsonyi filmet is" mozi volt. Tipikusan nagyobb a füstje, mint a lángja. Bánom, hogy megnéztem, illetve csalódtam. A film leírása és a promó fotók alapján abszolút nem erre számítottam.

Amanda Seyfried karaktere is kínzó. Ér-felvágó. Borzalom. Minek kellett betenni?

Dianne Keaton-t imádom, de ha õ nem lett volna benne, még annyit se érne a film, mint amennyit így. (Kellett egy húzó név nyilván.)

10/1
Csodakapitány 2015 dec. 12. - 20:00:37
(3/57)
Hát megvannak a film hibái, de az alap koncepció jó.
Mindenki dugni akar, a néger mellékszereplõ is megvan.
Egy hanuka gyertya is van. A debil kutya. A vad idegen, és a régrõl ismert idegen.
A kontraszt, a haldokló nagypapa elsétál az újszülöttek mellett.
Csak az egész káosz. És egy teljesen semmi köze befejezés.
Viszont szerencsére gonosz nem volt. Aki dugni akart megkapta.
Dr.Gesz Bela 2015 dec. 11. - 22:36:57
(2/57)
Szia! Igaza van az elottem szolonak, borzaszto unalmas vontatott film.par poenal...... Lehozott!!! Az idosebb korosztaly is unta
4/10
Bigpapa 2015 dec. 11. - 09:09:48 4/10
(1/57)
Ritkán csalódtam ekkorát filmben,mint ettõl. Pedig esküszöm, nagyon vártuk. A bemutatója alapján valóban egy komédiának tûnik, ami pörgõs, igazi karácsonyi káosz bonbon,amit kicsomagolsz, ízlelgetsz, élvezel és mosolyogsz miatta.
Egy poén nincs a filmben. De komolyan. Rezzenéstelen arccal néztük végig. Egy értékelhetõ szereplõ van benne, az a kutya. Rajta mosolyogtunk,mert önmagát adta, jó fej volt és szép is.

Ami mûködött az Igazából szerelem címû filmben, hogy összetettek 10-12 karaktert, akik sorsa keresztezte egymásét, a végén pedig összetalálkozott, szerintem megismételhetetlen. Volt több próbálkozás, a Valentin nap, meg valami szilveszteri borzalom is, ezer nagy névvel, de azok is borzalmak lettek.
Karácsonyi káosz filmnek ott van a Karácsonyi vakáció, amiben Chevy Chase egy boldog karácsonyt szeretne a családdal, megjön minden rokon és tényleg káosz lesz. Humoros, karácsonyi és többször megnézhetõ. Jó karakterekkel van tele.

Itt a filmnek akartak adni egy drámai hangvételt, egy válságban lévõ házassággal, borzalmas életû gyerekekkel, de annyira szarul van megírva a forgatókönyv és a karakterábrázolás, hogy a szereplõk sem tudnak mit kezdni ezzel. Õk feszengtek, és mi is feszengtünk. Ritkán érzem úgy, hogy felállok, és kijövök,de itt már qrvára vártam, hogy vége legyen. Édesanyámat vittem el rá,mert nagyon szerette volna látni, neki sem tetszett, ma írt egy barátnõm, õk is tegnap látták, õt megérintette, végig bõgte. Na ezen meglepõdtem, mert itt nincs szerethetõ karakter. De nem vagyunk egyformák.
Diane Keaton beleragadt ebbe a sipákoló, nem öregszem meg szerepbe, a Jack Nicholson film óta ezt a karaktert osztják rá és ami elsõnek mûködött, ötödszörre már elég unalmas.
Mondjuk a lány élete most szar, válságban a kapcsolata, így megértem, hogy sírt,mert amúgy is sír egész nap.


Ha láttad a bemutatóját, láttad a film szinte összes mozgalmas jelenetét. Mi is ezt szoptuk be. Este akartam kritikát írni, jobb is lett volna, mert most reggel,már alig emlékszem valamire a filmbõl.

4/10