Téma: Keith

10/10
RoKKfish 2010 márc. 29. - 22:25:02 10/10 Előzmény La Diosa
(201/301)
Önmagában nem lenne gond a fikázásoddal, bár abból amit leírtál, az a gyanúm, hogy két percen belül elvérezne az álláspontod egy mérsékelt hangvételû vitában, mivel a véleményed sokat sejtet arról is, milyen szinten vagy képes jelenleg befogadó lenni.

Egy példa:
"...tiszta Séta a Multba koppintás , de azt legalább megkönnyeztem ,de ez..."
1. A téma élbõl nem lehet a Séta a múltba koppintása, mivel ezerszer feldolgozott sztoriról van szó. Ilyen kijelentés alapján bõven van mit pótolnod (néhány példa: Love Story, Árnyékország, Becézõ szavak, vagy akár a néhány évvel ezelõtti November rain).
2. A "giccs" szó jelentésérõl konzultálj az irodalomtanároddal! (Az a problémád, hogy ezt a filmet nem sikerült megkönnyezned, szemben a másikkal??? No comment.)
A Séta a múltba a hatásvadászat non plus ultrája. A Keith legnagyobb erénye éppen az, hogy amennyire csak lehet kerüli a giccses elemeket, a sablonos, klisés megközelítést (Na ja, "hátránya", hogy komolyabb agytornát igényel felfedezni, hogy a film éppen a párbeszédeitõl, utalásaitól, apró részleteitõl válik stílusossá).

Feltehetõen semmit nem értettél meg a film dialógusaiból, a jellemábrázolásából, a karakterépítésébõl, ami nem baj, de ezek után, ha megkérdõjelezel másokat ("...EMBEREK mivan veletek ?????"), nem kell csodálkozni az "oltogatáson"...
La Diosa 2010 márc. 29. - 14:09:18 Előzmény hErO
(200/301)
Azért mert lefikáztam a "kedven" filmeteket nem kell itt oltogatni ...
és ez csak egy film...nemkell halálosan komolyan venni ""van idõd felnõni" bla bla ...
attólmég hogy olyan hudekomoly mondanival birt attól még egy unalmas szar...
és méghogy nem giccses ...:/
csalódás volt ez a film...
9/10
hErO 2010 márc. 28. - 08:31:58 9/10
(199/301)
Azért mert nem egy szájbarágós giccses szar, máris unszimpatikus.
9/10
offtopic
hErO 2010 márc. 28. - 08:28:47 9/10
(198/301)
Csak annyi a gond, hogy sötét és buta vagy, más nem.
La Diosa 2010 márc. 28. - 03:24:29
(197/301)
ugyanazt a filmet néztük ?:S:O
La Diosa 2010 márc. 28. - 03:22:45
(196/301)
Ez a film BORZALMAS !!!
Én még ilyet nemis láttam soha hogy ennyi jó kritika ellenére egy film ennyire szar legyen :O Mégis mi volt ebben a szép,a megható , a siratós ??
Televolt sablon szerü fellengzõs szövegekkel , és egyszerüen a fõszereplõ lányt nemis értem hogy mit eszik ebben a fiuban .. kifejezetten unszimpi !!!!
Ja és tiszta Séta a Multba koppintás , de azt legalább megkönnyeztem ,de ez...
elkezdtem nézni ..1 órán keresztül semmi léyneges nem történt benne ,ok...gondoltam biztos a vége lesz a megható annyira hogy elbõgjem magam...de nem :O
a vége is egy nagy sz@r volt ...EMBEREK mivan veletek ?????
9 pont erre :O???
moviEszter 2010 márc. 20. - 15:24:41
(195/301)
Tudjátok mi a fura? Hogy mérges vagyok a filmre.. Egy csomót bõgtem, és csak azt mondogattam, hogy nem értem.. Nem értem, és hogy ez így nem jó. Ne így legyen vége.. Mutassák már meg, hogy mi történt még. Hogy hagyják megérteni a helyzetet, Keith egy másik oldalát is látni még. "Vele akartam maradni.." Lehet, hogy érnem kell még ehhez a filmhez.. Nem tudom. Viszont a vallomása nagyon tetszett. Nehéz lenne megérteni, hogy mit érezhetett, de valahol mégis tudtam, hogy mire gondolt. Huh.. Azért örülök, hogy megnéztem. Jesse eszméletlen volt benne! De ha választanom kéne, biztos, hogy a Séta a múltba nyerne nálam.. Azt olvastam is, és összességében jobban megrendített.. Egyszerûbb megérteni, az biztos.
10/10
nandyska 2010 márc. 16. - 17:53:54 10/10 Előzmény Babapopó
(194/301)
Szia.
Innen le lehet tölteni ingyenesen szinkronosan, és még regisztrálni sem kell:

http://szinkronosanime.info/2009/07/keith-2008-limited-custom-dvdrip-xvid-hungarian-tvtime-szinkronos/

Amúgy nagyon jó film, az egyik kedvenc filmem.Kevés ilyen jó filmet láttam:)
10/10
bsrg 2010 márc. 09. - 18:53:08 10/10
(193/301)
utoljára az Órákat.
offtopic
pacica 2010 márc. 09. - 16:20:33
(192/301)
említenél pár jót?
10/10
bsrg 2010 márc. 09. - 16:06:15 10/10 Előzmény Babapopó
(191/301)
elég sok filmet megnéztem mostanában, néhány jót is és rengetek pocsékat, de egy ideje ez volt az elsõ, amelyik tényleg "megérintett". mondjuk elhiszem, h vannak, akiknek zavaró lehetett, h lényegében gyerekekrõl van szó. és nekem is jobban tetszett, mint a Séta a múltba :)
10/10
Babapopó 2010 márc. 03. - 19:47:20 10/10
(190/301)
Sziasztok igaz nem vág most ide de ti hogy néztétek meg mert én letöltöttem de nem találok hozzá sehol sem feliratot!Valaki tudnak nekem segíteni?
Köszönöm.
10/10
Triana 2010 márc. 03. - 18:51:13 10/10 Előzmény Kmonika
(189/301)
"Kizárólag gimnazista plázacicáknak és GYES-en lévõ, hormontúltengésben szenvedõ anyukáknak ajánlom"
Nem lehet mindenki törtetõ,karrierista,mindenkin áttaposó "alfaszuka".:P
Ugye milyen sértõ tud lenni a személyeskedés?;)
10/10
*Sakura* 2010 febr. 28. - 17:04:57 10/10
(188/301)
Na...:D
Én kellemesen csalódtam Jessebe. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen jó színész. 1p
az alap történet nekem nagyon bejött. 1p
a zenék...hûûû hát azokat nagyon eltalálták. 1p
képi világ (vagy mixD).. tetszett.1p
a szavak amiket használtak olyan maiak voltak. mármint úgy beszéltek mint a mai fiatalok. lehet hülyeség de ez is tetszett.:D1p
+ 5 p mert megérdemli a film.:)
(ja és nekem jobban tetszett mint a séta a múltba.)
dodo412 2010 febr. 18. - 01:15:22
(187/301)
Juj, bocsi, teljesen igazad van. Akartam ám egy rendes hozzászólást írni külön, nem offban, de az kimaradt. Nekem nagyon tetszett, szerintem a színészek fiatal koruk ellenére jól visszaadják a karakterüket, és a történet is jól van megírva. Jó, hogy kihagyták a várjuk-közösen-Keith-halálát jeleneteket, és csak azt mutatták lezárásként, ahogy a lány megvalósítja az õ álmait. Én is láttam a Séta a múltba címû filmet, és szerintem azt ott rontották el, hogy a végén túl sok lett a könnyes meghatódásból.(A film zenéje jobban tetszett, mint maga a film.) És Keith életfelfogása is jobban passzol egy halálos beteg kamaszéhoz, mint Jamie-é, mert ha belegondolunk, õ mindaddig folytatni akarta szürke életét, amíg meg nem hal, és Landon vette rá arra, hogy éljen valamennyire. Ebben a filmben Natalie belátta, hogy a mának kell élni, míg Landonnak ez valószínûleg az elsõ szerelem emlékképeként maradt fönn (bár legalább rájött, hogy nem csak õ van a világon). Ebbõl a szempontból mondanám azt, hogy sokkal komolyabb ez a film, ami megmozgat az emberben valamit, hogy vajon mi éltünk-e eddig.
szomba 2010 febr. 17. - 15:40:48
(186/301)
egymást talán már kiveséztétek. na és a filmrõl mit gondoltok?
offtopic
dodo412 2010 febr. 16. - 20:52:56
(185/301)
Na, én is bekapcsolódnék a vitába, úgyis kevés a konfliktusom mostanában... Szerintem, KMonika nem mondott volna azzal rosszat, ha lesz*rozza a filmet, a szereplõket, a rendezést, meg mittudomén. Bár úgyis biztos lett volna, aki kiakad rá emiatt, de az már annak a baja. A hibát azzal követte el, hogy a film kedvelõire tett megjegyzést. Én büszkén vállalom, hogy tetszett a film, bár az általa jellemzett két csoport egyikébe sem tartozom. Igaz, 17 vagyok, de vásárolni utálok, a szabadidõmet itthon töltöm olvasással, vagy a barátnõimmel valahol, imádom a néprajzot, a jó zenét, viszont utálom, ha valakinek kilóg télen a dereka, és porzik a feje az alapozótól. Ha valamit, hát kritizálni azt nagyon tudok, és amit ezzel kapcsolatban aranyszabálynak tartok, az az, hogy a kritikában egy szó se essék az olvasókról/nézõkrõl. Én is írhatnám, hogy csak fellengzõs és begyepesedett emberek nem tudnak befogadni egy ilyen nagyszerû alkotást, de nem teszem, mert ízlések és pofonok különbözõek. Ahhoz meg, hogy nem nézted végig, hát csak annyit mondok, hogy van egy barátnõm, aki sokáig utálta a kedvenc filmemet. Tudomásul vettem, nem erõltettem rá, ha nem, hát nem, de egyszer megnézték németen, és úgy jött ki az óráról, hogy eddig teljesen félreismerte a filmet (tudniillik a közepére hitte azt, hogy a vége). Boginak ennyibõl igaza volt, mert végülis a KMonika a hozzászólásában mindenkit leszólt, viszont volt egy pont, amit övön alulinak tartok tõle. Elõször azzal érvel, hogy ha végignézi valaki a filmet, akkor biztos van benne valami, aztán mire erre tagadó választ kap, azzal jön, hogy aki nem nézi végig, nem is értékelheti? Ez azért kissé logikátlan...
Kmonika 2010 febr. 15. - 16:21:01
(184/301)
SD-1507!
Aranyos vagy, hogy ismeretlenül is a védelmemre kelsz!
Köszi!
10/10
farkasbogi 2010 febr. 15. - 08:44:46 10/10 Előzmény Kmonika
(183/301)
Kicsit eltértünk a tárgytól. Én ezennel a témát lezárom, és nyugodtan nyiss egy Nem láttam, de utálom a Keith-t és Farkasbogit topicot.
:-)))))
10/10
farkasbogi 2010 febr. 15. - 08:42:26 10/10
(182/301)
Inkább úgy a helyes, hogy õ direkt sértõ szándékkal írta, amit írt, én meg belefutottam. De bizonyos szint alatt kár ezen vitatkozni.
B.