7/10
napraforgó 2017 ápr. 22. - 19:11:31 7/10
(2515/2695)
Nem tudom, honnan akasztott le Dilara hamarjában 5 millió dollárt. Én még emlékszem, hogy anno Dzsihán és Rahmi óvadékát sem tudta (nem is akarta) kifizetni, pedig az csak 5 miilllió török líra volt.

Dzsanszunak szakszerû orvosi segítség kellene, minél hamarabb, nem tudom, minek várnak vele. Mostanra nyilvánvalóvá vált, hogy önerõbõl nem tud kilábalnia a depressziójából, sõt csak egyre rosszabb lesz. Ráadásul a Parkinson kórját sem kezeli. Valahogy azt sem igen hiszem el, hogy ha egy nõ a harmadik, talán a negyedik hónapban elvetél, akkor ennyire meg kell hülyülni tõle.
És az is furcsa, hogy ha egy nõ férjhez megy és elég tehetõs, akkor a kanapén való üldögélés az egyetlen elfoglaltsága. Miért nem keres magának valami elfoglaltságot egy 20 éves nõ? Tanulhatna, sportolhatna, jótékonykodhatna, törõdhetne a kistestvéreivel. Dolgozhatna õ is a Dark Bluenál, mnt Hazal és Ozan. ez a semmittevés idegesítõ. Nincs más dolga, csak az Emréért való nyüszítés. Kezd unalmas lenni.
Amúgy én a sok merengést, múltidézést is únom már, jószerével nem történik semmi, csak a régi dolgokon való gondolkodás.
malvinkicska 2017 ápr. 22. - 18:29:58
(2514/2695)
Nekem egyáltalán nem tetszik a törökök is nagyok a drámázásba, ezt is elrontották rendesen.

Cansuból elmebeteget csináltak egyetlen egy olyan karakter nem maradt szinte akiért érdemes lenne nézni, Harunt is baleknak nézik.
Ez a sorozat egyenlõ a nullával.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 22. - 17:52:43 7/10
(2513/2695)
Harun elmegy a "faterja" éttermébe, ahol megint a múlton mereng. Dilarára és Ozanra gondol, bús zene mellett, közben könnyezik. Otthon Dilarának panaszkodik, hogy soha nem fogja megnyerni Ozan bizalmát. Dilara hálás neki, hogy nem árulta el neki, hogy õ az apja. Dzsihán a kandalló tüzébe bámul és õ is mereng.
Mithát és Hazal is hasonlóképp, mindenki a saját otthonában bánkódik, közben szól egy szívhezszóló ének. Hazal az irodában hidegen viselkedik Mitháttal, ami a férfinak rosszul esik. Ozan beszélni akar Mitháttal. Beszél neki Harunról és arra kéri, hogy hallgassa le Harun telefonját, mert úgy érzi a férfi megint készül valamire.
Rahmi a bíróságon Yildrimmel beszélget az ügyérõl, ami még nem zárult le, amikor észreveszi Dzsandant. Követni kezdi. A nõ Ászuval és Ekremmel találkozik. Ászu a kórházba kíséri Ekremet kemoterápiára. Rahmi követi õket. Majd szóba elegyedik Ekremmel, mintha régrõl ismernék egymást.
Dzsanszu megint elmegy Emre babához, de az anyja nem engedi be, sõt elég határozottan elzavarja. Majd felhívja Denizt is, akadályozza meg, hogy a felesége oda járkáljon, mert legközelebb kihívja rá a rendõrséget. Deníz elmegy a családhoz és megértést kér tõlük. Megígéri, hogy beszél Dzsanszuval és nem fog többet elõfordulni. Otthon elõveszi Dzsanszut és figyelmezteti, hogy nem viselkedhet így,mert feljelentik. Dzsanszu hisztizik, és kiabál, õt nem érti meg, azzal vádolja a férjét, hogy nem szereti, sõt gyûlöli õt. Elege van belõle, menjen el! A férfi kocsiba ül és elhajt. Dzsanszu kétségbeesve hívja az anyját, aki otthagyja a munkát és elmegy hozzá. Dzsanszu sírva panaszkodik az anyjának, hogy nem láthatta a kis Emrét, kétségbeesve kérdezi, miért érdemli õ ezt a sok csapást a sorstól? Az anyja nyugtatgatja, de Dzsanszu csak hisztizik, õ Emrét akarja!
Dzsihán fölhívja denízt valami munka miatta, de a hangjából rájön, hogy baj van. Deníz elpanaszolja neki, hogy Dzsanszu hogy viselkedik. Dzsihán megértést és türelmet kér a vejétõl, elõbb-utóbb csak rájön a lány, hogy az egész család mellette áll. Dilara Harunnal is beszél, hogy most a lánya mellett marad. Harun megértõen viselkedik.
Mithát feltelepítette a kémprogramot, amivel lehallgathatja Harunt.
Dilara és Dzsihán Dzsanszuéknál van, de a lány velük is undokul viselkedik, pedig csak arra biztatták, egyen valamit. A szülõk lszomorúan látják, hogy a lányuk egyre rosszabb állapotban van.
Rahmi és Ekrem étterembe mennek és beszélgetnek. Dzsandan és Ászu egy olcsó étteremben ülnek és azon törik a fejüket, honnan szerezzenek pénzt. Damír a közelükben ül és kihallgatja õket.
Másnap reggel Deníz munkába készül, Dzsanszu nem eszik, nem szedi a gyógyszereit, föl se kel, csak apatikusan bámul maga elé. Dilara jön hozzá, megpróbálja fölrázni, nem sok sikerrel.
Dilara elmegy Emre örökbefogadó szüleihez és felajánl nekik 1 millió dollárt a gyerekért. A házaspár felháborodik, nem fogadja el az ajánlatot. Dilara emeli a tétet, 5 milliót ad a gyerekért.
9/10
Roxer 2017 ápr. 15. - 18:21:48 9/10
(2512/2695)
Mithát Cihán cége után nyomoz hivatalosan.Oda van beépítve. Amit talált szerintem az ami Ozanra nézve lenne terhelõ és Harun meg "beépítette" Selmát,hogy tüntesse el.:)
Ozan meg tejesen elme roggyant. Neki van a legkevesebb haragudni valója,de õ még mindig gyûlöli Harunt. Eltekintve attól,hogy ráadásul az apja is amit persze nem tud. Már megbocsájtott mindent anyjának,apjának,nagyapjának,de Harun még mindig ellenség.Azt se tudja felfogni,hogy H nagynénje robbantotta fel a hajót,Candan meg a kocsit... "Megjelent Harun vigyorogva" Mi van? Szegénynek olyan arca volt,mint akit kivégzésre visznek." Be akar férkõzni a családunkba" Már beférközött hiszen elvette anyádat nem tûnt fel?? Idióta hülye gyerek.Majd bánni fogja mindezt amikor már késõ lesz...
7/10
napraforgó 2017 ápr. 15. - 18:08:48 7/10
(2511/2695)
Dilara Dzsihánnál van a kis Alazzal. Vacsorát készít az exének, de aggódik, hogy nem túl jó szakácsnõ. Kedvesen beszélgetnek egymással a múltról, a gyerekekrõl.... Majd játszanak a kis Alazzal. Harun jön, hogy hazavigye a családját. Harun biztosítja Dilarát, hogy Damir többet nem fog kellemetlenkedni nekik.
Harun Dilarával és Dzsihánnal beszélget, elmondja, mennyire nehéz neki, hogy Ozant nem hívhatja a fiának. Dzsihán és Dilara is arra kéri Harunt, hogy hallgasson errõl. Harun szeretné, hogy Ozan legalább ne gyûlölje õt. Harun hazaviszi a családját. Dilara nyugtalankodik, hogy esetleg megint történik valami, de Harun megnyugtatja.
Mithát bizonyítékokat talál Harun korábbi illegális üzleteire. A rendõrfõnöknek is jelenti, hogy mit talált, bár az eredeti dokumentumokat nem találta meg.
Dzsihán, Yildrim és Szelma Harun cégeivel, ügyeivel foglalkozik. Yildrim sehogyse érti, hogy miért akarja Harun megsemmisíteni azokat az iratokat, amelyek Ozant terhelnék. Dzsihán nem világosítja fel õket, hogy miért is teszi.
Harunnál feltûnik Damir, mint cégtárs, de nem jelenti be, hogy mit is akar tõle.
Hazal nagyon hidegen bánik Mitháttal a munka során, amit Deniz nemigen ért meg.
Ozan valami teremfocit játszik, Özkán is a csapatban van. Kerimán Rahmival a lelátón szurkol nekik, és Harun is lesi a fiát titokban.
Kerimán figurázik kicsit Özkánnal, aki elmegy Rahmival és Halil a gyémántcsempész banda fõnöke után nyomoznak. Kiderítik, hogy valószínûleg Dzsandan és Ászu ölték meg a pasit.
Dzsanszu már megint ruhácskákat vett Emrének. Deníz hiába kéri, hagyjon fel a kisbaba látogatásával. Dzsanszu ezért megharagszik Denízre.
Dzsihán vacsorázni hívja a családot, Dilarát, a lányokat, Ozant és Rahmit is. Az asztalnál még van egy üres hely, Harunt várják. Ozan már a plafonon van, Dzsihán türelemre inti.
Harun megérkezésekor Ozan sértõdötten távozik, Rahmi utána megy. Ozan még otthon is puffog, nem érti, hogy a szülei miért viselkednek így, hogyan ülhetnek egy asztalhoz Harunnal.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 10. - 05:11:17 7/10
(2510/2695)
A sorozat elején szó volt róla, hogy Dzsihán is éppolyan csóró volt, mint Harun. Lehet, hogy Harun még szegényebb környékrõl származott (egy fiú Szamattyánból), de talán Dzsihán "származása", pedigréje volt jobb, mint Haruné. Mert az apja nem gondoskodott róluk, neki kellett elmennie dolgozni az egyetem mellett, hogy támogassa az anyját és a húgát. Ebben valamelyest hasonlított Harunra, bár õt a húgával együtt a nagynénje, Majde fölkarolta, támogatta, vagyis anyagilag még talán jobb helyzetben is voltak Dzsihánnál....
Dilara apja valamiért jobban elfogadta Dzsihánt vejének, mint amennyire Harunt szerette volna. Mindegy, végül is Dilara volt az, aki "átszeretett" Harunból Dzsihánba, ezért nem kell Dzsihánt felelõssé tenni. Én nem gondolom azt, hogy Dzsihán "ellopta" Harun életét, hisz Dilara döntése volt, hogy Dzsihánnal építi föl az életét. Igaz, ez nekem azért kicsit furcsa, mert azért a fiam apját biztos nem felejtettem volna el, meg nem léptem volna át rajta olyan könnyedén, ahogy Dilara tette.
Hisz 20 év után a találkozásukkor Harun úgy látta, hogy Dilara alig emlékszik rá, meg panaszkodott a "faterjának", hogy Dilara anno rögtön faképnél hagyta, ha megjelent Dzsihán, rohant utána. Vagyis nem Dzsihán szerette el a barátja kedvesét, a lány döntött úgy, hogy elhagyja. Ez 19 éves korban még valahol érthetõ is, kevesen tudják ilyen fiatalon, hogy kit, vagy mit akarnak, a kamasz szerelmek ritkán tartanak a sírig.
Abban viszont igazad van, hogy Harun ezek után meg akart gazdagodni és minden áron meg akart gazdagodni, talán ezért fordult a maffiához. Nem tudom, végül is hogyan, vagy mikor tervezte el, hogy majd visszatér és elégtételt vesz az õt ért "sérelmekért", de mostanra kiderült, hogy a sérelmeket nem is igazán Dzsihán okozta neki, úgy hogy kár volt 20 évet erre a bosszútervre áldozni az életébõl.
Szerintem a történet itt nem vált hihetetlenné, vagy hiteltelenné, bár igen hihetõ, hogy Petekkaya keze benne volt az alakításában, õ szerette volna ugyanis, ha Dzsihán megõrzi makulátlan hírnevét. Na mindegy, azt kezdettõl lehet sejteni, hogy Harun a 'B' szeretõ, ahogy azt a mexikói sorozatokban szokták jelölni, és hát ugye a végén mindig 'A' szeretõ gyõz...
Én nem láttam még a végét, de gyanítom, hogy itt is ez lesz...
9/10
Roxer 2017 ápr. 09. - 19:30:10 9/10
(2509/2695)
Ha Harun életét nem lopja el Cihán, akkor nyilván soha nem kerül kapcsolatba a maffiával. Akkor fiatalon megnõsül és nevelgeti a fiát. Elvesztette a szerelmét,mert csóró volt. Ezek után bármi áron gazdagságot akart és hatalmat. Mindenért ami Harunnal történt Cihán és Dilara a felelõs. Harun egy nagyon jó ember,hogy ezek után még szereti Dilarát és megbocsájt Cihánnak is.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 09. - 05:22:13 7/10
(2508/2695)
Ez azért nem teljesen van így. Végül is Dilara döntött, õ szakított Harunnal, õ nem mondta el, hogy gyereket vár tõle, õ szeretett bele Dzsihánba és ment hozzá. Ezzel nem Dzsihán lopta el Harun életét, mert mindenrõl Dilara döntött. Amúgy Harun meg eltûnt 20 évre, hogy is mondhatott volna neki bármit is? Amikor újra feltûnt 20 év múlva? "ja, egyébként van egy fiam tõled" így gondoltad? Hogy lehet felborítani egy gyerek életét, aki 20 évig abban a hitben él, hogy a szülei a szülei? És Harun? ki tudja milyen életet élt 20 évig, milyen kötelezettségei vannak? Lehetne már 3 elvált felesége és 6 gyereke, minek akasztana a nyakába még egy ilyen hírt? Az se igen szól a javára, hogy 20 évig törvénytelen üzletekkel, maffiakapcsolatokkal szerezte a pénzt. Én valahogy nem ilyen apukát szeretnék a gyerekemnek. Aztán ott a kis Alaz. Egyszer már elrabolta õt Harun "barátja", most megint életveszélyes fenyegetésnek tette ki ezzel a bemegyek a villába akcióval. Gondolod, most rendben lesz minden, hogy Harun nekiajándékozta az üzlete felét? Csak még nagyobb hatalmat adott a kezébe. A maffiát nem nagyon fogja meghatni Harun nyafogása, hogy szereti a családját és nyugalmat akar.

Amúgy hová tûnt Yildrim bátyó? Már jó ideje nem látom, mindig mindent õ intéz Dzsihánnak.
Dzsanszuból tényleg elmebeteget csináltak, ahogy bele van hülyülve ebbe a kis Emrébe. Azért, mert párszor meglátogatott egy kisbabát, még nem kell így beleõrülni. annyi más kisbaba is volt ott, akiket patronálhatna, nem beszélve a két kis féltestvérérõl. Miért nem djakálja Dzsan Hasmetet? Vagy Demir Alazt? Az anyai ösztöneit rajtuk is kiélhetné. És közben fõleg kezeltesse magát, most már ne csak a Parkinson kórra, hanem agybajra is.
9/10
Roxer 2017 ápr. 08. - 20:20:44 9/10
(2507/2695)
Cansu teljesen bolond lett,kár érte. Cihán hogy bizhatna Harunban? Mekkora egy vicc ez a pali.Hát Harun,hogy bizhatna egy olyan emberben aki ellopta az életét, a szerelmét a gyerekét és húsz évig hazudott. Ozan meg egy bunkó,független attól,hogy Harun az apja-e. De ez Dilara hibája kétszeresen is.Elõször amikor nem mondta el,Harunnak hogy terhes.Aztán hozzáment hosszú évek múlva és nem tett semmit azért,hogy a férje és a fia normális kapcsolatban legyenek.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 08. - 18:00:46 7/10
(2506/2695)
Harun a Dark Blue irodaháza felé tart. Feltett szándéka, hogy elmondja Ozannak az igazságot. Ozan nem fogadja barátsággal. Harun sokáig köntörfalaz, amikor berobban Dzsihán és megakadályozza a nagy vallomást. Ozan távozik, Harun Dzsihán szemére veti, hogy Dilara megint nála van. Dzsihán elmondja, hogy az asszony azért menekült hozzá, mert hazatérve Damír ölében találta a kisfiát. Az a maffiózó észrevétlenül bejutott a villába!
Harun autókonvojjal ered Damír nyomába, aki a rakodóparton ácsorog a tengert bámulva a testõreitõl körülvéve. Harun megérkezik, odatrappol Damírhoz, és megkérdi, mit akarsz cserébe, hogy végleg eltûnj az életünkbõl? Damír csak vigyorog, válasz nincs.
Dzsanszu váratlanul beállít Emre örökbefogadó családjához, egy csomó cuccit vett a kicsinek, a babát rögön felkapja és elkezdi babusgatni, hogy itt van anyuci. A gyerek anyja ijedten és felháborodottan távozásra szólítja fel, de Dzsanszu elég nehezen megy el.
Mithat megbánta az elõzõ napi akcióját és ki akarja engesztelni Hazalt. De Hazal idegesen elzavarja.
Hazal látogatóba megy Dzsanszuhoz, sírva panaszkodik neki, hogy szakított Mitháttal. Dzsanszu föl van háborodva, vígasztalja a lányt.
Mithat és Deniz hivatalos dolgokat beszélnek, de Mithat nem figyel. Dzsihán behivatja Mithatot és megkérdi, talál-e gyanús pénzmozgásra utaló jeleket. Mithát kitérõ választ ad, ezt még nem vizsgálta. Nekifognak átvizsgálni az iratokat.
Ekrem Ászuval és Dzsandannal beszélget, egy szép nyakéket mutat nekik. Sajnálja, hogy a lánya elküldte, nem tudta átadni neki. Õ hamarosan meghal, már nem megy haza Ausztráliába. Eközben Ekremet fölhívja a szállásadónõje és pénzt követel tõle. A férfi türelmet kér. Majd elmondja Ászunak, hogy nem ilyen csóró õ, Ausztráliában van egy értékes háza Sidney belvárosában, abból minden tartozása fedezhetõ. Dzsandan efölajánlja a segítségét az ingatlan eladásához, Ászu pedig azt, hogy az öreg költözzön hozzájuk, van szabad szobájuk.
Dzsihán és Mithat befejezi a vizsgálódást, amikor Dzsanszu beállít hozzá, majd Mithat távozása után panaszkodni kezd a fiúra, hogy mennyire becsapta, megcsalta Hazalt. Dzsihán ebéd közben vígasztalja Hazalt és fölajánlja, hogy kirúgja a fiút. De Hazal nem akarja, az apja meg lelkendezik, hogy milyen érett nõ lett a lányából.
Damír és Harun új szerzõdést ír alá, Harun átadja a cége 50%-át Damírnak, de kéri, hagyja békén a családját. Damír szerint ezentúl üzlettársak lesznek, de már nem kell Harun bátyámnak szólítania õt.
Harun felhívja Dzsihánt, találkozni akar vele. Dzsihán barátágosan fogadja, megkérdi, sikerült-e Damírtól megszabadulnia. Harun elmondja, hogy odaadta a vagyona felét, az élete felét. De neki a családja fontosabb. Harun is Dzsihán is a múlton rágódik, nagy emberek lettek ugyan, de nem lettek boldogok. Hogy legyen ezután? Harun szeretné, ha újra kibékülnének. Dzsihánnak kétségei vannak, hogy bízhatna meg benne?
Megbeszélik a múltat, a nénikét, Hayalt, Dilarát és tisztázzák a dolgokat. Aztán kezet nyújtanak egymásnak, fátylat a múltra, úgy néz ki megint barátok.
8/10
Elhaym 2017 ápr. 05. - 01:24:59 8/10 Előzmény Roxer
(2505/2695)
én nevetni sem tudtam rajta. teljesen más befejezésnek örültem volna.
9/10
Roxer 2017 ápr. 01. - 18:26:03 9/10
(2504/2695)
Ez rohadt unalmas rész volt,sok szenvedõs jelenettel.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 01. - 18:13:17 7/10
(2503/2695)
Sajnos minden sorozatnál ez a gond, húzzák, mint a rétestésztát....
7/10
napraforgó 2017 ápr. 01. - 18:12:11 7/10
(2502/2695)
Dzsanszu nyafog, hogy neki talán majd nem lehet több gyereke. Kéri az anyját menjen át hozzá. Dilara megy és vígasztalja. A hazaérkezõ Dilarát Damír fogadja, aki épp a kis Alazzal játszik. Dilara megrémül, és Dzsihánhoz menekül a gyerekkel. Eközben Harunt letartóztatják Dubrovnikban.
Hazal elõbb elküldi a hivatalban hozzá érkezõ Mithátot, majd késõbb fölkeresi a lakásán. Fõzni is akart neki, sok cuccot visz. A lányt egy fürdõköpenyes lány fogadja a lakáson. Hazal sírva menekül. A lány meg jelenti Mithátnak, hogy végrehajtotta a feladatot. És sajnálja, hogy kiborította a lányt....
Hazal otthon sírdogál, Mithát meg a lány képeit nézegeti a telefonjában. Sajnos, nekik el kell távolodni egymástól.... Dilara hálás Dzsihánnak, hogy törõdik vele, nem tudja, ki máshoz fordulhatott volna. Dzsihán biztosítja, õrá mindig számíthat. Dzsihán a kandallótüzet nézegeti, miközben bánatos zene szól.
Rahmi sokat vendégeskedik Özkánnál és Kerimánnál. Kerimán Ászuról és Ekremrõl fecseg vacsora közben, meg hogy látta, Ekrem valamivel fölidegesítette Dilarát.
Dzsandan és Ászu is Ekremrõl beszélget, nem találják az öreget. Ekrem felhívja Ászut, aki meghívja magához beszélgetni.
Dzsihán mosolyogva nézegeti a kis Alazt és Dilarát. Dilara is elgondolkodva nézegeti õket.... A hazaérkezõ Harun nem talál senkit a villában.... Zordan néz, Dilara már megint Dzsihánnal lehet.... Harun ordítozva jelenik meg Dzsihán házában, hogy hazavigye a feleségét és a fiát. Dilara rémülten néz, Dzsihán a védelmére kel. Tudja, hogy Harun azzal zsarolja Dilarát, hogy Ozan az õ fia, na de ezt õ is tudta már a kezdetektõl! Harun letörten távozik, és rögvest Ozanhoz megy. Hogy mit mond neki, majd egy hét múlva megtudjuk....
malvinkicska 2017 ápr. 01. - 18:08:17
(2501/2695)
A véleményem jobb lett volna ha ezt el sem kezdik ez annyira semmi, nincs jelzõ rá, de azt elárulom minden elõzetes nélkül , ebben a sok húzásban másik sorozatban is így van, egy idõ után nem sokat ér, ez az átka a sok évadnak, nem ütõs.
9/10
Roxer 2017 márc. 31. - 17:37:19 9/10
(2500/2695)
Nekem tetszett,legalábbis jót röhögtem rajta. Persze nem lett olyan happy end amit én szerettem volna.
8/10
Elhaym 2017 márc. 30. - 00:01:26 8/10 Előzmény Roxer
(2499/2695)
szerintem a vége senkinek nem fog tetszeni. Semmi sem úgy alakult, ahogy szerettem volna, pedig legalább egyben reménykedtem.
Zsezsike 2017 márc. 29. - 16:09:33 Előzmény Roxer
(2498/2695)
De igen! Mint kiderült, a vége egy nagy baromság, kész röhej, mint az egész 3. évad.
7/10
napraforgó 2017 márc. 27. - 13:47:10 7/10
(2497/2695)
Én úgy gondolom, hogy Mithát nagyrészt pont azért babrálta a telefonját, hogy mutassa Hazalnak, hogy hanyagolja õt, nem olyan fontos, hogy csak õvele foglalkozzék. Neki most muszáj elszakadni a lánytól. Úgy tûnik, ezt választotta.
Dilaráról meg én is pont ugyanígy gondolkodtam, kicsit sem érdekli, hogy van, hogy alszik a 2-3 éves gyereke? Persze, Dzsanszu is fontos, de ha ott a férje, meg ott az apja, akkor nyugodtan magára hagyhatta volna. Tényleg eléggé elhanyagolja Harunt, bár azért azt megjegyzem, ha Harun úgy sincs ott, akkor azért miért ne foglalkozhatna a többi gyerekeivel? Nem hiányzik mellõle az ágyból...
De mondjuk Dzsihán visszaemlékezése, miszerint Dilara anno belészeretett... Jajj, csak nehogy megint összejöjjenek...
Most már minden lehetséges.
9/10
Roxer 2017 márc. 26. - 18:35:42 9/10
(2496/2695)
Holnap lesz a befejezõ rész a 97.bölüm. Remélem a végén nem csinálnak röhejes happy endet .

A magyar részhez annyit,hogy Dilara nem csak azzal nem törõdik,hogy Harun felesége,hanem a kisfiával sem.Jól el van az Eminével.
Mithát teljesen bunkó volt,hogy vacsora közben nyomkodta a telefonját és titkolózott. Több szót nem is ért a rész.