8/10
Elhaym 2017 márc. 26. - 16:40:23 8/10
(2495/2695)
Általában 120-150 perc egy rész, az reklámmal még hosszabb lenne. Abban lehet reménykedni, hogy amint az egyik hétköznapi sorozat véget ér, akkor a helyére visszakerül napiba. Máskülönben nálunk csak 2018 januárjában érne véget. Napiban viszont hamar lemenne a 40, mivel még annyi rész van hátra.
sorozatkedvelõ 2017 márc. 26. - 13:14:33
(2494/2695)
A Tv2 megtehetné azt a szívességet /értünk ,a nézõkért/ ,hogyha már heti 1-re csökkentette a sorozatot,akkor leadná az egész török részt. 90 perc lenne,amúgy sincs szombaton/máskor se nagyon/semmi nézhetõ.
malvinkicska 2017 márc. 25. - 18:53:30
(2493/2695)
97-el fejezték be azt olvastam, biztos fent lesz késõbb a youtube. Azt írják elfogyott a pénz, nem tudták fizetni a forgatási helyeket.
7/10
napraforgó 2017 márc. 25. - 18:32:31 7/10
(2492/2695)
A Megtört szívekre gondoltam, de egy betû félrement.
7/10
napraforgó 2017 márc. 25. - 18:13:40 7/10
(2491/2695)
Nem tudod véletlenül, hányadik bölümmel fejezték be a MDZ forgatáását? Mert 95-ig látom a youtube-on. És nem úgy nézett ki, mintha lezárták volna a történetet, sõt, épp belemásztak valamibe. Ma a 84 második fele volt, így még legalább 12 török rész lesz. Ha ezt beszorzom hárommal, akkor még õsszel is ezt fogjuk nézni.
judit9999 2017 márc. 25. - 18:13:34
(2490/2695)
Azt szeretném megkérdezni,a mai részben elhangzott dalt,tudja e valaki mi a címe-mikor -Dzsanszu a kisbabát altatta-
malvinkicska 2017 márc. 25. - 18:07:27
(2489/2695)
Amit nagyon sajnálok egy rendes pár volt Deniz és Cansu, teljes bolondot csináltak belõle.
A másik miért ment Dil hozzá H-oz ha mindig Cihan mellet van ez is egy baromság.
Az két nõ egyebet sem csinál csak a rosszban törik a fejüket Dzsandan és Asu, nem sokat ér ez már.
7/10
napraforgó 2017 márc. 25. - 17:59:43 7/10
(2488/2695)
Dilara, Dzsihán és Deníz felmennek Hazal lakására, de a lányaikat nem találják ott. Dilara észreveszi a baba holmiját a konyhában. Látják a lázmérõt is, rájönnek, hogy beteg a gyerek.
Dzsanszu és Hazal eközben a babával a kórházban vannak. A kicsi kezelést kap, amely használ is. Dzsanszu nem engedi, hogy Hazal felvegye a telefonját, amelyen a szülõk állandóan keresgélik õket. Denízék megtalálják õket a legközelebbi kórházban. Dzsihán elmondja, hogy a rendõrségtõl megtudták, mit tett Dzsanszu. Megegyeznek, hogy éjszakára még vele maradhat, de másnap reggel vissza kell adnia a babát. Dzsanszu hazaviszi magához a gyereket és teljesen meghülyülve dédelgeti. Deníz és a szülõk is eléggé kétségbeesetten nézik.
Mithat a Hazallal készült fényképeiket nézegeti. Hazal felhívja, hiányzik neki. Mithát vívódik.
Dzsanszu a babával alszik, Dilara a nappaliban a kanapén. Dzsihán meg a múlton mereng.
Harun reggel felhívja a kisfiát, akit Emine reggeliztet. Harun kifaggatja az asszonyt, megtudja, hogy Dilara nem aludt otthon. Mérgelõdik, mikor lesz végre az õ felesége?
Dilara reggel gyõzködi Dzsanszut, hogy adja vissza a babát a családjának. Neki most az lenne a fontos, hogy kezeltesse magát, késõbb még lehet majd gyereke. Nagy nehezen meggyõzi a lányát és visszaviszik a babát. Bocsánatot kér az örökbefogadó szülõktõl, de nagyon maga alatt van.
Dzsandan és Ászu nem találják Ekrem urat. Dzsandan szerint sok pénz kell egy per megindításához.
Rahmi fölkeresi Özkánt a mûhelyben, Dzsandanról és Ászuról akar vele beszélni, aggódik Ozan miatt, nehogy megint valami hülyeséget csináljon az a forrófejû fiú.
Ászu elmegy Kerimánhoz, elcsípi a munkahelye elõtt, meghívja ebédelni. Kerimán megrendeli a fél étlapot. Ászu Dilaráról érdeklõdik, majd beeteti Kerimánt, hogy Ekrem úr le akarja nyúlni Dilarát, mert nincs pénze. Kerimán erre elmondja Ekrem látogatását Dilaránál, meg, hogy Dilara kidobta azt az embert.
Özkán elviszi Rahmit Ferháthoz, a biztonsági õrhöz. Rahmi pénzt ad neki és látni akarja a szórakozóhely biztonsági kameráinak felvételeit.
Hazal el akarja vinni Mithátot sielni egy hétvégére, de a fiú azt mondja, nem ér rá, dolgoznia kell. Hazal faggatózik, de Mithát nem árulja el, ki keresgéli állandóan. Ezen összevesznek, a lány megsértõdve elmegy.
Damír megbízza az embereit, hogy bármilyen ürüggyel, de tartsák Harunt Dubrovnikban. Damír eközben Isztambulba akar menni.
Harun ordibál a telefonban Dilarával, amiért nem töltötte otthon az éjszakát. Dilara hiába magyarázza neki, hogy a lányát keresték fél éjszaka, aztán meg vele maradt éjszakára. Harun dühöng és nem ért meg semmit.
malvinkicska 2017 márc. 24. - 11:42:35
(2487/2695)
Nemrég olvastam a FB-on véget ért törökben a M SZ forgatása, itt biztosan sokáig fognak vele bohóckodni amíg a vére ér, nagyon sokan már nem is fogják nézni, mivel nem sok értelme van a heti pár percnek.
7/10
napraforgó 2017 márc. 19. - 13:07:15 7/10
(2486/2695)
Én is ugyanezt mondtam, mindent a visszájára fordítottak. Korábban Hazal volt a rossz kislány és Dzsanszu az angyal. Most Dzsanszu szinte megbolondult, a gyerekmániája kezelhetetlen és Hazal a józan, a rendes lány. Dzsihán meg korábban szinte el sem tudta viselni Dilarát, most meg állandóan együtt lógnak. A történet nyilván azért vett ilyen fordulatot, mert Ebru Özkan az egyetlen nõ, aki el tudja viselni Erkan Petekkayát. Még a végén újra összeboronálják õket. Ha Harunt elteszik láb alól, Dilara mehet Dzsihán vállára zokogni.
9/10
Roxer 2017 márc. 19. - 11:29:41 9/10
(2485/2695)
Régen Cansu volt az egyetlen normális a családban,most meg belõle lett a legõrültebb kár érte.
Cihán meg egy szent,hiszen minden megbocsájt mindenkinek ,nem baj ha minden szerelme meghal az apja,meg a (lopott) fia miatt,õ nem haragszik.
Harun meg nem csoda,ha nem örül,hogy Dil állandóan Cihánnal "lóg" .Ha Gülseren nem hal meg,közös gyerekek ide vagy oda,biztos nem foglalkozna Cihan ennyit Dillel.
malvinkicska 2017 márc. 19. - 10:59:44
(2484/2695)
A tegnap volt annyi reklám nem néztem most is minek nem ér ez már semmit.
Cansuból egy kis bolondot csináltak ilyen fiatalon ez baba dolog, és még beteg s hozzá.
A sztorit úgy elrontották, szinte semmi, azzal meg még jobban ezzel a szabdalással, legalább egy részt adnának meddig akarják húzni mi értelme van.
7/10
napraforgó 2017 márc. 18. - 18:10:16 7/10
(2483/2695)
Dzsanszu tehát beállít Hazalhoz a lopott babával. Ráadásul kissé zavarosan is beszél. A babát a sajátjának mondja, illetve az állítja, hogy az örökbefogadó anya bízta rá. Emre az õ babája és kész! Aztán elmondja, hogy neki nem adnak örökbe gyereket, mert beteg, ez az egyetlen esélye. Hazal megpróbálja jobb belátásra bírni, figyelmezteti, hogy bûncselekményt követ el, de Dzsanszu bízik benne, hogy nem találják meg. Hazal nem tudja meggyõzni, hogy vigye vissza.
A Gürpinár pasik eszegetnek és közben társasjátékoznak, jól érzik magukat.
Mithátot a fõnöke szembesíti a Hazallal együtt készült képekkel, figyelmezteti, hogy az õ munkájával nem fér össze a szerelem. Nagy interpol-guru lehet belõle, de akkor le kell mondania a romantikus érzelmekrõl.
Ászumán és Dzsandan szervezkedik, pert indítanak Dilara ellen. Ehhez bizonyítani kell, hogy az apa, az örökhagyó és Dilara között nincs vérségi kapcsolat. Dzsandan szerint Ekrem úrnak is pert kellene indítani Dilara ellen, de még azt sem tudják, hol lakik. Ezért inkább elmennek lazítani egy bárba.
Hazal megpróbál telefonálni az apjának, vagy az anyjának, de Dzsanszu észreveszi, nem hagyja. Könyörög, hogy ne árulja el.
Mikor Dzsihán egyedül marad, arról elmélkedik, hogy nem adja oda Ozant Harunnak. Fél, hogy Ozan összeroppanna, ha megtudná, hogy nem az õ fia.
Dilara TV-t néz, ahol épp a gyerekrablást ecsetelik. Rögtön tudja, hogy csak Dzsanszu lehet az a fiatal nõ, aki elrabolta a kisbabát. Telefonál a lányának, de Dzsanszu nem veszi föl. Denízt is próbálja hívni, de õ meg épp focit néz egy bárban a haverokkal, ki van kapcsolva a telefonja. Mikor nem éri el õket, fölhívja Dzsihánt. A hõs lovag persze azonnal indul (bár azt nem tudom, hogy hová?Késõbb kiderül, Dzsanszuékhoz).
Mithát gondterhelten rója az utcákat. Hazal jár a fejében.
Rahmi hálás Ozannak, hogy befogadta a lakásába. Ozan elmondja, hogy egy évig kereste és odavolt, amikor azt hitte meghalt. Majd Ozan szóbahozza Ászut, szerinte köze lehetett a megölt gyémántcsempészhez. Fél, hogy a nyomok majd a villába vezetnek és az anyja is bajba kerül a nõvére miatt.
A kis Emre belázasodik, Hazal figyelmezteti Dzsanszut, de õ hárít, biztos csak túl meleg van a lakásban. A gyereknek már 38,9 a láza. Hazal szerint orvoshoz kell vinni, ne vesztegessék az idõt.
Özkán munkát keresne egy bárban, de elzavarják. Viszont találkozik egy régi ismerõsével, Ferháttal, aki biztonsági õr ott. Dzsandan és Ászu pont ebbe a bárba akarnak betérni, de észreveszik Özkánt, így inkább másik szórakozóhelyet keresnek. Özkánra rátelefonál a nõvére és kárál egy sort.
Dzsihán és Dilara elmennek Dzsanszuékhoz, de csak a cseléd van otthon. A rendõrség ekkor felhívja Dzsihánt és berendelik õket. A rendõrség tudja, hogy Dzsanszu mennyire szerette a babát, és hogy kideríthette az örökbefogadó szülõk címét. Mivel nagyon nagy összegû adománnyal támogatták az árvaházat, hejlandóak lennének elsikálni az ügyet, ha a gyereket visszaadják.
Yildrim és Selma együtt vacsorázik, arról beszélnek, hogy nem értik, miért adta Harun azt a megbízást a nõnek, hogy semmisítse meg az Ozan által aláírt iratokat. A paraváncégekrõl beszélnek, amelyeket az átutalások után rögtön föl is számoltak. Ekkor telefonál Harun a nõnek és sürgeti, hogy minden iratot kerítsen elõ, ami Ozan aláírásával készült, fõleg a milliósakat és semmisítse meg õket.
Harun Dilarára is rátelefonál és megtudja, hogy épp a rendõrségen vannak Dzsihánnal, mert Dzsanszu elrabolt egy babát. Harun Dzsihán nevét hallva megint dühöng egy sort.
Deníz észreveszi Dzsihán korábbi hívását és vsszahívja. Neki is elmondják, mi történt. Megtudják, hogy Dzsanszu azt mondta Deníznek, hogy Hazallal elutaznak egy üdülõhelyre pihenni. A szülõk biztosak benne, hogy nem mentek sehová, mert a gyereknek nincsenek iratai.
Dzsanszu és Hazal orvoshoz viszik a kisbabát, ahol persze kérik az iratokat. Azt hazudják, azt otthon felejtették. Majd Dzsanszu hamis nevet és címet diktál be és várják, hogy egy orvos megvizsgálja a gyereket.
7/10
napraforgó 2017 márc. 15. - 05:06:26 7/10 Előzmény Érsekvári
(2482/2695)
Á, dehogy, már sok mindenre nem emlékszem én sem. De jó a kollektív emlékezet.... Valaki pont ezt, vagy azt jegyezte meg.
Én inkább azokra az érzésekre emlékezem, amiket akkoriban a sorozat kiváltott belõlem. Mert hiába a tudat, hogy az egész csak egy kitalált történet, azért az ember bele tudja élni magát. És azt is lehet tudni, hogy nagyon sok ötletet, szituációt az életbõl lestek el.
Sajnos a való életben is vannak elcserélt gyerekek (ha nem is túl sûrûn, de vannak), vannak rossz házasságok, válások, családjukat elhagyó, nemtörõdöm apák, vannak problémás kamaszok is. Vannak zûrös vállalkozások is, adócsalások, stb. És bizony vannak olyan, mondjuk úgy házasságtörés kapcsán született gyerekek is, akiket a család így, vagy úgy sajátjaként nevel. Ott, ahol az anya lép félre, egyszerûbb a helyzet, egyszerûen ráakaszja a férjre az apaságot, de ahol a férj csinál házasságon kívül gyereket egy másik asszonnyal, már nem ilyen egyszerû a helyzet. És itt minden van ebben a sorozatban, épp csak az abortuszt kerülték ki, mikor Dilara mégsem szakíttatta meg a terhességét Londonban.
Egyszóval épp azért szerettem meg ezt a sorozatot, mert pont olyan szituációkat hozott fel, amelyek bárkivel megtörténhettek. Persze itt nagyon sûrítve minden megtörtént, ami azért egy hétköznapi családban nem szokott, legfeljebb csak egy-egy szituáció. De a történet elég szórakoztató, kár, hogy a végére így kicsit leül....
Érsekvári 2017 márc. 14. - 19:50:54
(2481/2695)
Jó , hogy Te ennyire követed és képbe vagy mindennel . Olyan momentumokra emlékszel amit már akkor sem jegyeztem meg nemhogy most .
Eléggé összekuszáltak mindent ezekben a családokban az biztos .
Az igazság az , hogy az elsõ részek az elején még tetszettek , de aztán nem annyira jött be és mialatt ment - megy a tv-be , alatta gmailt írok , facebook-n kalandozok , így sokszor lemaradok , de nem tud lekötni annyira, hogy csak nézzem . A lényeg idáig eljutotta sorozat most már a végére kíváncsi vagyok .
7/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 15:16:55 7/10
(2480/2695)
Dzsihán sem hasonlít Rahmira. Sút Deníz sem hasonlított Burhánrra. Az ember ilyen apróságokon nem akad ki, hogy melyik színész kire hasonlít, vagy kire nem. Ez nyilván egy váratlan ötlet volt, hogy a kis hasonlóságot kihasználták Harun és Ozan között. A szõke haj és a kék szem stimmelt is, na de Harun krumpliorra...
Fura, én Ozan DNS tesztjére nem emlékszem...
9/10
Roxer 2017 márc. 14. - 14:58:19 9/10
(2479/2695)
Persze,hogy késõbb találták ki,az egészet. Eleve csak arról volt szó,hogy Cihan Dillel járt Harun meg epekedett utána.Erre kiderül,hogy elõször Harunnal járt,elég komolyan ha gyerek is lett belõle. És ugye az elsõ részben amikor kiderül,hogy Cansu nem az õ lányuk csináltatnak Ozannak is egy tesztet. Ezt szépen kimagyarázták azzal,hogy Dil lefizette az orvost. De az is érdekes,hogy Harun amikor meglátta Ozant és sejthette,hogy kb. mennyi idõs még csak nem is gyanakodott.hogy esetleg az õ fia. Már csak azért is,mert Cihánra abszolút nem hasonlít.
7/10
napraforgó 2017 márc. 14. - 03:39:26 7/10
(2478/2695)
Én nem lepõdtem meg nagyon, hogy Dilara eltitkolta Dzsihán elõl Ozan származását (amúgy ezt nyilván késõbb találták ki), hisz az õ családjában ez teljesen normális és általános volt. Õ sem az "apja" lánya volt, ellenben az apjának is volt/lehetett zabigyereke, Alper személyében, akit cefetül kiírtak a történetbõl, teljesen eltüntették a kis feleségével, Szolmazzal együtt.
Dzsihán kezd megdicsõülni, hogy milyen rendesen viselkedett, hogy kimentette Dilarát a hentes/mészáros orvos kezei közül, akivel az apja az abortuszt végre akarta hajtatni. Az viszont úgy felmerült bennem, hogy az ájult lányt elhozta a "klinikáról", akkor hová vitte? Mit csinált vele? Az apjához nyilván nem, mert pont az atya vitte be. Magához? Az anyjához? És amikor a nõ magához tért, hogy-hogy nem beszéltek egy szót sem a történtekrõl? Azért csak szóba kellett volna kerülnie annak, hogy miért is volt a nõ egy nõgyógyászati klinikán??? Mi a fenét keresett ott? Anyucija is szólhatott volna neki, pl. lányom, én kértem meg Dzsihánt, segítsen, tegyen valamit. Az ilyen mondatok alkalmat adnak arra, hogy a másik fél elmondja az igazat. Az esküvõt nyilván gyorsan nyélbeütötték, nem tudni, kinek a sürgetésére.
És igen, valóban, szólhatott volnaHarunnak is, figyu, a volt barátnõd terhes tõled, mit akarsz tenni? De nem, õ ezt szépen elhallgatta és nyilván a megmentõ szerepében tetszelgett. Dilaar apja valamiért õt jobban elfogadhatta és nem is hiszem el, hogy ne nyújtott volna valami támogatást neki az üzlete beindításához...
Még a sorozat legelején elhangzott, Dzsihán mondta Yildrimnek, hogy csak azért vette el Dilarát, mert a nõ terhes volt. (vagyis szó nem volt arról a nagy szerelemrõl, amirõl most dumáltak, legalábbis akkor még nem!).
Amúgy meg miért várta Dzsihán a vallomást? Miért nem kérdezett rá õ soha? Ha kérdõre vonja a feleségét, még a házasságuk elején, biztos megkapta volna a választ. Na szóval nekem ez a 20 évig hazudott-dolog nem tiszta, mert minek bevallani azt, amit a másik fél eleve tud???? Oké, lehet azt mondani, hogy beszéljünk róla, de hát Dzsihán már akkor döntött, amikor elvette a terhes lányt. Akkor mire most ez a szemrehányás? Tudta mibe megy bele.
Kezdik összecsapni a végét.
Érsekvári 2017 márc. 13. - 19:22:47
(2477/2695)
Megnéztem és arra jutottam Dilara mekkora gerinctelen hazug nõ . Képes volt 20 éven át eltitkolni Ozan kitõl van , viszont Cihan viselkedése meglepett , hogy úriember módjára ezt elnézte ennyi éven át , sosem vágta a nõ képébe és Ozant mindig is szerette , segítette . Kérdés , hogy most mindkét férfi magáénak akarja tudni a fiút mi lesz és fõleg Ozan hogyan fogadja majd , hiszen semmit nem sejt .
Cansu teljesen bekattant , ennek is mi lesz a vége , meg úgy az egésznek .
malvinkicska 2017 márc. 12. - 19:22:15
(2476/2695)
Törökök a 95-ös résznél tartanak 96 lesza vége ezt lehet olvasni de remélem így lesz.
Szerintem úgy 85-ösnél tarthatnak de meg van vágva, nagyon butaságot nem szeretek írni, majd jobban utána nézek.